Hafta sonu sıkılınca önceden çıktısını aldığım maketi yapmaya başladım. Silâh bitti ama ek teçhizatı duruyor. Bu bitince sırada uçak var. Bu gidişle her hafta bir tane biter. Model paper-replıka sitesinden hitman pistol olarak aratırsanız bulabilirsiniz. #Hobi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yanıyooor.
World War Z,
Figment
Tormentor x Punisher
https://www.epicgames.com/store/tr/free-games

Her Hafta Bir Ücretsiz Oyun Alın | Epic Games Store

Bugün ücretsiz bir oyun indirin veya bir oyun topluluğuna katılın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Küçük bir ipucu vereyim. Pek çok defa x öğrenmek istiyorum, nereden öğrenebilirim, kaynak tavsiyesi soran arkadaşlar var. Awesome x olarak google da aratırsanız ilgili kaynakların toplu olarak listelendiği repolara ulaşılırsınız. Örneğin
Awesome java, python, android, Ml, courses, unity gibi
https://github.com/search?p=2&q=awesome&type=Repositories

Build software better, together

GitHub is where people build software. More than 40 million people use GitHub to discover, fork, and contribute to over 100 million projects.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyileşen vakalar önümüzdeki günlerde açıklayacakmış. Çinden ilaç getirilmeye başlanmış. #SonDakıka

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaşı kimlikten anlarsın ama diğer bilgileri kontrol etmek için hazırda bir sistem var mı acaba?

"Genelgede 65 yaş ve üzeri ile bağışıklık sistemi düşük, ve kronik akciğer hastalığı, astım, KOAH, kalp/damar hastalığı, böbrek, hipertansiyon ve karaciğer hastalığı olanlar ile bağışıklık sistemini bozan ilaçları kullanan vatandaşlar 21 Mart saat 24.00’den sonra ikametlerinden dışarı çıkmaları, açık alanlarda, parklarda dolaşmaları ve toplu ulaşım araçları ile seyahat etmeleri sınırlandırılarak sokağa çıkmalarını yasaklandı."
https://icisleri.gov.tr/65-yas-ve-ustu-ile-kronik-rahatsizligi-olanlara-sokaga-cikma-yasagi-genelgesi

65 Yaş ve Üstü ile Kronik Rahatsızlığı Olanlara Sokağa Çıkma Yasağı Genelgesi

65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara 21 Mart saat 24.00’den sonra sınırlandırılarak sokağa çıkmalarını yasaklandı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

1-Bulunduğunuz şehirde korona tespit edildiğini öğrendiniz ne yaparsınız?
2- ilçede olsa,
3- mahallede olsa,
4- sokakda olsa,
5- binada olsa ne yaparsınız? Toplum ne yapar? 3 büyük şehirde olanlar için ilk ikisi şuan yapılanlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13
 • Doğuş @dogus

  Zincir marketlerde çalışan bir arkadaşımla 1 saat kadar önce konuştum artık pes etmiş, izmitte sürekli stokçular ne varsa alıyormuş.

  Bu süreçte istanbulda da arkadaşlarımla sürekli konuşuyorum orada da bir kesim telaşlı bir kesimin umurunda değil 2 gün öncesine kadar bağdat caddesi falan doluydu.

  Konuya gelecek olursak "savaş" olduğunda ülkesini terk etti diye laf eden Türk halkı daha 1. vakada marketlerini yağmaladı. Ben sakin kalma taraftarıyım. 3 sene kadar önce İstanbul'dan kaçtığım için çok mutluyum. Güzel bir köyde yaşıyorum burada marketten 10 paket makarna alırsanız kasiyerin yüzüne bakamazsınız utançtan. Herkes günlük istihkakını güzelce alıyor tabi ki normalde 2 paket makarna alıyorsan 3 alıyorsun ama abartmıyoruz ki başkası, yani yüzüne baktığımız diğer insanlara ayıp olmasın.

  Onun dışında topraktan yetişenler zaten burada komşunun komşuya hediyesi çok sorun olmuyor. Ha şu var benim koyunlarım var ama 3-4 tanede tavuk olsa güzel olurmuş.

  Bu sebeple yan komşum da dahi çıksa telaş yapmadan tıbbi yardım ister ve yaşamımıza yine birbirimize destek olarak devam ederiz.

  Uzun oldu ama içimi döktüm soru için teşekkürler =)

 • Erdem Özkır @erdemozkir

  Dün akşam eve giderken gördüm , beylikdüzünde meşhur bir ciğer lokantası var ehli ciğer içerisi full doluydu belki 100 kişi yemek yiyordu..

 • freshmind @freshmind

  Dişçiden geliyorum, ağzına kadar dolu. Benim apse tedavim sonlanmış 20'liğim çekilecek mecbur gittim. Diş beyazlatmaya gelen, taş temizletmeye gelenlerle doluydu... Sokaklar, marketler, kahvehaneler dolu, toplu taşımada biraz azalma var, sebebi de okullar, başka bir şey değil. Değişen hiç bir şey yok. Alınan önleme, harcanan paraya, bozulan psikolojiye yazık. Bizim milletten doğru, disiplinli hareket beklemek hataydı zaten.

 • Denizhan @bontequie

  Allah akıl fikir versin. Zorunlu market alışverişi dışında çıkmamak lazım.

The Road to PS5

PS5 lead system architect Mark Cerny provides a deep dive into PS5’s system architecture and how it will shape the future of games.
BeğenFavori PaylaşYorum yap