Flight simdeki haritadan veri çekerek harita oluşturma anlayışı diğer sımulatorlere ne zaman gelir. Dünyadakı istediğimiz sokağa araba ile gidebilmek harika olurdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 out of 10, EP 3: "Pivot Like A Champion"

Absürt ve konuyla ilgili tuhaflıklarla baş eden dünyanın en kötü oyun stüdyosundaki geliştiricilerin maceralarına katıl. Ekip bu hafta bir sorunu oyun geliştiricilerine özel bir yöntemle...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uydurduğun habere utanmadan destek çıkmak başka bir seviyesizlik herhalde.
Not: Futbolcu tweeti "hayir binemedim, kapalıydı. " seklinde yanıtlıyor. Hayır bindin şeklinde cevap veriliyor.
https://twitter.com/defutbolsports/status/1294297355420917761?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

#TeknoYardım izmirde güvenilir telefon için teknik servis tavsiyesi alabilir miyim? Telefon yurtdışı kayıtlı olduğu için kök falan olmuyor sanırım. Müşteri hizmetlerine de ulaşamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ozturka @ozturka

  probleminiz nedir? belki yardımcı olabilirim

 • kei @kei

  Çankaya'da halledilir aslında ama birkaç yere fiyat sormayı unutmayın yoksa esnaf "ne kaptırırsam" mantığında çalışıyor.

  • Orcun @orcun

   Çankayada çok güzel kazıklanır. Onu diyim yani böyle püripak ederler. 🙁

  • kei @kei

   @orcun o yüzden gezip fiyat alsın diyorum. Pazarlık yapmak suç değil

  • Orcun @orcun

   @kei Ama işte olay o değil. Sana tezgahı anlatayım.
   M= müşteri S = satıcı

   M= Abi hayırlı işler, bende eyçtisi m10 vardı bunun pili ve güç tuşu değişecek onu yapar mısınız ?
   S= 1 dk kardeşim dönücem sana '' hasan abi ya birtane ayfon var bizde bunun board'u var mı sende ya ? he he tamam tamam '' söyle kardeşim.
   M = Abi hayırlı işler, bende eyçtisi m10 vardı bunun pili ve güç tuşu değişecek onu yapar mısınız ?
   S= Hıımmmm kardeşim valla ben eyçtisiye bakmıyorum zaten burada da pek bakan yoktur bak tabelalara hep xiaomi samsung apple vs. ama yaparız yani sıkıntı değil. Şimdi sen otur ben sordurtayım parçaları varsa hemen bugün yaparız.
   M = Eyvallah abi teşekkürler tamam ben bekliyorum.
   S= Hasan abi iyi günler ya sende hatice m10'un pili var mıydı abi ? birde power'ı ? he he tamam ben bekliyorum sen çocukla yolla tamamdır o zaman.
   S= Kardeşim ya sordurttum sende duydun pili ve power'ı varmış oricinalmiş pil 120 power da 40 işçilik 50 uyar mı ? uyar dersen bak 1 saat içinde yapar veririz sıkıntı değil.
   M= Abi başka fiyat çıkmaz değil mi ?
   S= Yok kardeşim ya ne dediysek o işte kaç etti ? 120 pil 40 power 50 de işçilik hadi senin canın hatrına işçiliği ben daha az alıcam sevdim seni sen düz hesap 170 ver yeterli kardeşim benim.
   M= Tamam abi 170 liranı veririm eyvallah. Ben bekliyim mi nasıl yapıcaz ?
   S= Sen bilirsin kardeşim telefon bizde zaten bak sen konakta çankayada vs gez bir çay iç istersen max 1 saatte yaparız dert etme.

   O arada sen gidersin dolaşırsın dolaşırsın 1 saat geçer içini kemirir acaba oldu mu ? ne oldu ne yaptılar vs. vs. vs. dükkana geri gidersin. Kapıda sana hemen. 2 3 tane ihtimalli yalanı sokar. Gerçi öncekilerde full yalandı ama anlaşılmaz pek.

   1. Yalan
   S= Hah kardeşim ya bende seni arıyordum. Bu pil buna uymadı kasaya çıkıntılık yaptı power'ı hallettik ama bak böyle şiş ama ben sana söz verdim ancak başka pil daha getirttim. Bak bekle bunu takayım ama bu pil daha pahallısı zaten çok uğraştık bunla ona göre istersen böyle al aynı paraya ya da 50 daha ver ben daha iyi pili takayım böyle de az açıklık olmaz tertemiz olur. Ama bak işimiz var bunu sen istersen bırak zaten akşama geliyor yarın gel al olur mu ?
   M= Abi ben böyle alıyım tamam o zaman ne yapalım öğrenciyim param yok.

   De diyebilirsin ? veyahut;

   M= Abi tamam o zaman ya daha düzgün olacaksa kalsın yarın alayım.

   2. Yalan

   S= Kardeşim pili takamadık çünkü buna uygun değilmiş bak cihaz açıkta zaten power tuşun oldu ama dert etme istersen eski pille vereyim yada bekle daha ben 2. kesin pili getirteyim ama o da bir gene yarım saati bulur. Sana zahmet takıl daha yarım saate kesin çözeriz.
   M= Tamam abi ne yapalım bari böyle olsun yarım saat sonra gelirim.

   Saat 3-4 olmuştur zaten gidersin tekrar bekletir birkaç içerde müşteri vardır bekletir.

   M= abi geldim e bizim telefon oldu mu ? kardeşim içerde oluyor ama bu pil de olmamış başka getirttik daha pahallıydı e sana da ulaşamadık ama senin şimdi bize önceki borcun 170 idi 250 oldu bilesin.

   Hani sana bak zarfı attı, şimdi 2 ihtimalin var. Ya telefonu;

   M = Abi param yok ya 170 idi ? ben ne yapabilirim ki ? öğrenciyim bak taaa şuradan geldim vs. vs. ile kandıracan ki kanmazlar. Ya da bütün o git gel dolanmalar vakit kaybını vs vs es geçip tamam ya verin telefonu eski haliyle yaptırmıyorum deyip bozuk telefonu geri alacan. Ha diklenirsende çok güzel marizlerler açık konuşayım yani çok tertemiz dövüyorlar. Yüzde 99.99999999'u da o esnafın istisnasız bu arada dolandırıcıdır. Hepsi de birbirini kollar parçacısından çaycısına kadar o böyle bütün 2 tane sokak var zaten hepsi birbirini kollar.

   Ya 250 verip gene pek olmayan cihazını teslim alırsın ya da tekrar bekletir toplamayı sana o zaman eskisinden daha kötüyü verir. Sesini de çıkartamazsın çıkartırsan çok güzel dayak yersin. Ana sövdü derler birşey yaptı derler yandaki esnafta onu doğrular vs. polis bile gelmez.

   Diyecen ki nereden biliyorsun ? benim çocukluğum çünkü eski bit pazarı yani çankayada geçti. Dürüm dönercide çalıştım 3 4 tane telefoncuda çalıştım birtane bilgisayarcıda çalıştım vs. vs. vs. benim 3 küsür senem öyle geçti. Neler neler dönüyor daha anlatsam çok şaşırırsınız. Hani şunu öenrebilirim @trbasoglu1996 google yorumlarına baksın.

   https://www.google.com/search?q=%C3%A7ankaya%20telefon%20tamircileri&oq=%C3%A7anaklya+telefon+tamircileri&aqs=chrome..69i57.3229j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8&sxsrf=ALeKk02MeLr0CdF5ZLFL49rcDYfIZ5y39g:1597411158565&npsic=0&rflfq=1&rlha=0&rllag=38423494,27139389,97&tbm=lcl&rldimm=16686766001737681916&ved=2ahUKEwi2_qml5JrrAhXlkosKHafnBUEQvS4wAHoECAsQJw&rldoc=1&tbs=lrf:!1m4!1u3!2m2!3m1!1e1!1m4!1u2!2m2!2m1!1e1!2m1!1e2!2m1!1e3!3sIAE,lf:1,lf_ui:2&rlst=f#rlfi=hd:;si:16686766001737681916;mv:[[38.4238254,27.1405745],[38.4231632,27.138204599999998]];tbs:lrf:!1m4!1u3!2m2!3m1!1e1!1m4!1u2!2m2!2m1!1e1!2m1!1e2!2m1!1e3!3sIAE,lf:1,lf_ui:2 Linki kısaltamadım ama böyle baksın zaten bu sokak kabaca full tamirci artık yorumlarına güvendiğine gidip biraz olsa güvenebilir.

  • kei @kei

   @orcun üstat ben de yıllardır onur elektronikçiler çarşısından malzeme alıyorum az çok biliyorum esnafı bu kadar uzun analtmanıza gerek yoktu 😀
   Hele 2. onurda alt katta bir abimiz var sürekli erkin koray dinliyor. O çarşıda en bulunmayan şey o adamda mutlaka bulunuyor ama pahalıdan satıyor herif 😀

  • Orcun @orcun

   @kei Tamam ozaman ya ben bilmiyorsun diye ya da arkadaş bilmiyorsa önden bilsin ona göre dikkat etsin diye yazdım. 😀 Onur işhanını diyorsun sen ? En altta girişte sağda kalıyor bir dükkan var dayı yaşlı biliyorum burnundan da kıl aldırmaz. 😀 Eskiden bende bir pcb vardı parça bozuk dolanıyorum 8 10 yer gezdim yok bu dayıya sordum var ama bakmam lazım dedi 10 dk bekletti içerde arkasında bir duvar vardı full çekmeceli oradan tek tek baka baka bu olur ya muadili deyip verdi olmamıştı bizi de kazıkladı. 😀 Gene aklıma geldi mevzu.

  • Orcun @orcun

   @kei Bu arada benim dediğim bu telefoncuların mekanı 1360 ve 1361 sokak, oraları biliyon zaten full sağlı sollu telefoncu artık.

  • kei @kei

   @orcun aynen o herif 😀 üstteki okn ve yanındaki falan da alayı kazıkçı zaten. O sağlı sollu yer tam çakal esnaf mekanı. Ben ana caddeye kemeraltı tarafına bakanları tercih ediyorum. Adını hatırlamıyorum ama kemeraltı tarafına bakan bir yerde iphone ekranı değiştirmiştik bundan 3 sene önce arkadaşa. Hem de bayağı ucuz bir fiyata gelmişti internetten ekran fiyatların falan bakmıştım gitmeden. 2 sene sorunsuz kullandı bizim eleman en son telefon yüksekten düşüp haşat oldu.

  • Orcun @orcun

   @kei O işhanlarındaki elektronikçilerin alayı öyle zaten ya burnundan kıl aldırmazlar zerre bilgileri de kalmamış yardımcı olmazlar vs. adam pot diyor pot ne diyor ulan potansiyometre işte sen bana abi kaçlık lazım diye soracaksın ya ne lafı gargaraya getirip bilmemezliği oynuyorsun ? 😀 Onurdan çıkınca tam karşı çarprazda birtane zaten büyük telefon tamircisi var, genelde onlar iphone vs bakıyor harici ekran falanda satıyorlardı. Daha arkada kalıyor içerlerde birtane de toptancı var. Orada mesela ben gidiyordum eskiden telefon elimde deneyip alıyordum. İşte 3. kalite 1. kalite vs bakıyordum duruma göre iyisini veya kötüsünü alıyordum. İşte mesela 1. kaliteyle 2. kalite arası fark yok ışıkta da aynı renkler aynı vs. ucuz diye 2. kalite alıyordum ama internette satılanların çoğu da zaten hep 2. kalite. AAA kalite derler yok A+ derler alayı hep 2. kalite oluyor. Adama soruyorsun mesela yağı kaydırma kaplaması var mı ? internetteki herif bilmiyor yada bilmemezliğe oynuyor iphone ekranında bu kaplama mühim yoksa ekranda parmak güzel kaymıyor çünkü. 😀

Haftasonu projesi olarak ücretsiz oyunların listelendiği bir uygulama yaptım. Ücretsiz oyun geldiğinde bildirim gönderiyor ve bu oyunları listeliyor. Başka bir özelliği yok. Tasarım olarak nasıl olmuş?İlerleyen zamanlarda oyun içi resim veya video ekleyebilirim.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hisario.freegamesnow

BeğenFavori PaylaşYorum yap

205 lira olan araç video yayınlanana kadar 230bin olmuş. Param olsa almayı düşündüğüm araçlardan biri.
https://www.youtube.com/watch?v=Qe9CX1zyNpU

Honda Civic Hatchback düz vites test sürüşü 2020 | Hem hızlı hem uygun...

5 kapılı Honda Civic hatchback'in manuel şanzımanlı versiyonu nihayet satışa çıktı. Acaba en hızlı 1.5 turbo mu, test cihazıyla 0-100 km/s hızlanma ölçtük. İ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 24

Şekildeki özet site başlığı ve içeriği terim olarak ne geçiyor. Verilen urlden bu bilgileri
nasıl alabilirim. Aramam gereken anahtar kelimeyi verseniz bile yeterli. https://teknoseyir.com

TeknoSeyir

Her gün on dakika teknoloji molası...
BeğenFavori PaylaşYorum yap