#HaftalıkGündemeMalzeme https://www.chip.com.tr/haber/turk-hosting-sirketi-natro-satildi_88742.html paylaşan hatırlamıyorum, sahi 4 gün olmuş.

Türk hosting şirketi Natro satıldı - CHIP Online

Türk web hosting şirketi Natro'nun hisselerinin tamamı Avrupa'da faaliyet gösteren Belçika merkezli team.blue'ya satıldı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yıl olmuş 2020 ios ile dosya aktarmak için halen program mı gerekiyor. Zaten sd kart da yok. İos'e sıcak bakmama sebeplerımden sadece biri.
https://twitter.com/talhaaynaci/status/1273979981958385670?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

Gece gece başıma iş aldım. Telefonun güç butonu çalışmamaya başladı. "adb reboot" komutu ile yeniden başlatmayı denedim fakat bu sefer menüde fiziksel tuşlar çalışmıyordu. Neyseki 5dk işlem yapılmadığında telefon kapanıyordu. Boot modu diye başka bir moda alarak telefonu yeniden açabildim. 2 saat uğraş sonucunda çözebildim. Pilin çıkarılamaması çok kötü gerçekten. Pil çıkabiliyor olsaydı pili çıkarıp takardım ve hiç bu sorun olmazdı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Üzerinde logo olmasa yeni xbox'ı sony ps5'i microsoft yapıyor sanardım. Xbox sony ürünlerinin tasarım anlayışına daha yakın gibi geldi bana. Tasarım olarak ikisini de beğendim. Fakat beyaz rengin eskimeye bağlı rengi değişme durumu olduğu için ps5'i siyah versiyonunu olmasını tercih ederdim.

Oyun sunumu olarak microsofta göre beğendim. İyi oyunları yapmak zaman aldığı için çok fazla 3a oyun beklemiyordum. Zamanla iyi oyunlar gelecektir. Rockstar tarafında gta5 yanında Rdr beklerdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap