Börü filmini izledim. Gerçekten beklediğimize değdiğini düşünüyorum. Kalite olarak dağ 2'den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bunda diziyi izlemem ve karakterleri tanımam etkili olabilir. Filme 3 kişi gittik ve arkadaşın biri diziyi izlememişti ve beğendi. Ama filmin çıkışı hemen diziden sonra olsaydı çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hamdi @hamdi

  Bende izledim bugün. Dağ 2'den daha iyiydi bencede. Gelişme var en azından 🙂 Yalnız milliyetçilik duygularına yüklenmeleri çoğu kişinin tepkisini çekmiş. Buna gerçekten anlam veremiyorum. Nasıl bir duygu işlenmesi bekleniyor ki bu filmde? Gerçi bu tepkiyi gösteren adamlar Amerikan milliyetçiliği yapan filmleri izlemekle meşguller. Marvel filmlerinde bile aşırı derecede Amerikan milliyetçiliği yapılıyor.

  • Hamdi @hamdi

   Eleştireceğim tek kısmı sık sık Fetullahcı, Fetö gibi kelimelerin geçiyor olması. Tamam filmin ana konusu bu ama bilmiyorum bazı sahneler rahatsız etti. Midem bulanıyor artık şu kelimelerden.

 • teknopanda @teknopanda

  dizide türk seyircisinin standartlarının üzerindeydi filmide öyle olmuş

 • Can Krmz @cnkrmz

  Şu filmi ve diziyi beğenenler ile aynı topraklarda yaşadığımıza inanmak istemiyorum. Cüneyt Arkın bile daha iyisini yapıyordu seneler önce. Pardon ama siz hiç mi dünya sinemasından, dizi sektöründen veya kaliteli yapımlardan haberiniz yok?

Turkcell: "Mobil internet paylaşımı 'Hızlı Giriş' ile ücretsiz olacak!

Turkcell çok konuşulacak kararın geri adım attı. Kullanıcılar 'Hızlı Giriş' teknolojisi ile giriş yaparak internetini ücretsiz olarak paylaşabilecek. İşte detaylar:
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tarık Başoğlu paylaştı.

Sizce hangisi daha mantıklı?
5 saniyenizi ayırıp ankete katılmanızı rica ediyorum.
Not: Paketlerin hepsi limitsiz

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@benneizledim adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/benneizledim/status/1073656334472658947?s=09 izlemesek daha iyi sanki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yakın zamanda türkcell tarifesini yenileyen var mı? Sitede avantajlı fiyatla paketi yenile diyor. Müşteri hizmetlerine soruyorum o paket artık geçerli değil diyor. Şimdi yenile diyeceğim avantaj diye iki katını verecekler gibi geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu özelliklere bu fiyat. Alınır mı?😉(kulaklık)

BeğenFavori PaylaşYorum yap