PC de Firefox ve Opera deneyim dedim....
Maxthon da kullandığım bir özelliğin büyük eksikliğini çekiyorum.
Firefox da böyle 2. ve 4. seçenekler yok acaba eklenti var mı ? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows Format Boot v2 USB ve DVD
Windows ISO dosyasının uefi desteği varsa otomatik uefi olarak yazar.

https://drive.google.com/open?id=1VwXskIB4J9XOlWlAmxkR-PuOeAzu_yd_

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Bunu yapmadan önce bilemezsin. Soldakini yapar 40 lira ister, diğeri de sağdakini yapar 30 lira ister. Sen de fazla verdiğinle kalırsın.

 • CaSkAlAyNeN @caskalaynen

  Biri gazaltı kaynağı denemiş diğeri argon kaynağı çalışmış 🙂 !

 • Orcun @orcun

  Ben insanlara da kızamıyorum. Yoksa bana öyle çok cihaz geliyor. Notebook geliyor mesela, adam diyor ki format at birde bak yani bakımını yap vs. bakıyorum ediyorum abi diyorum bu oldukça pis, al bak resimleri de böyle, menteşeler diyorum oynuyor yani sağlamlaştırmak lazım. Fanı da kötü yani titreşim yapıyor yapmaması lazımken vs. temizlik format macun yenileme ve menteşeye diyorum 80 lira, fanı pahallı al bak n11 den vs 70 lira vs. uğraşıyorsun o kadar. Adam geliyor '' YA USTA SENDE BİZİ KAZIKLAMAYA ÇALIŞIYON GALİBA, VEREYİM SANA 50 LİRA HEPSİNİ ÇÖZERSİN FANINI DA YAĞLARSIN '' iyi diyorum akşam gel al, sade format atıyorum akşam geliyor almaya vs. alıyorum 50 liramı 50 liraya o kadar diyorum bön bön bakıyor suratıma vs.

  Telefon tamir herif cihaz yolluyor. Samsung j7 bilmemne midir nedir ? adamı dövecektim yani sinirden, abi ahizesi bozuk işte vs tamam diyorum ama bak samsung o cihazın içini açıp tamir etmek için tasarlamamış, ekranı çıkartmadan hiçbirşey yapamazsın. Ekranı da kasaya yapışık ama öyle kolayca sökülmez, kırılır ve o yüzden de işçiliği bu işin çok fazla yani yapabileceğim birşey yok, 250 lira istiyorsun herif kıvırıyor, parça diyor 20 lira vs. e aç sen o zaman yap diyorum 230 liran cebinde kalsın ? aç yap kırmadan ekranı yaparsan üstüne 100 lira da vericem helal olsun diyeceğim elini öpücem. Ama yapamazsan 100 liranı alırım, birde bu telefonu ekranını da alırsın artık ahize vs hepsi senin + 100 de işçilik alırım. Aynı adam telefonu benden alıyor, iddia üzerine yani yaparım ben ya diyor öyle 10 dk da ustalık statüsüne erişmiş açmış youtube'dan izlemiş vs. cart ekranı kırmış.

  Akşam bana yazıyor, abi kırdım ekranı vs. ya bunu kırmadan açmak imkansızmış vs. kıvırıyor birde ya bu herifler pro abi ısıtıyormuş işte bende evde ısıttım ama olmadı abi şöyle böyle malzeme yok olsa yapardım vs diye kıvırıyor. Sabaha 100 liramı verecen yok öyle iş 😀 100 lirayı aldım sakala sürttüm hadi dedim eyvallah. Parçaları alınca haber ver takarım dedim işte kaç hafta oldu hala ses yok. 😀 Söyleniyordur arkamızdan herif hiçbirşey yapmadan 100 liramızı aldı diye vs. vermese kıvırsa daha büyük rezillik işyerinde adı çıkardı. 😀 Yoksa öyle başka biri olsa hiç yazmazdı bile genelde öyle oluyor çünkü tamam abi al sen yap diyorum paran cebinde kalsın sonra o ürün bana daha kötü halde geliyor. 😀

  • OLDBoy @oldboy

   İki konuya yıllardır akıl erdirememişimdir bu teknik konularda.

   1. Güvenilir Tanıdıktan alınan ürüne piyasanın altında fiyat çekilmeye çalışılması. Ben %10 daha fazla bile verebilirim. Sonuçta piyasadan alacağım ikinci el ürün birçok riskler barındırıyor.

   2. Güvenilir Usta'dan para kırpmaya çalışmak. Sen kırptın, o kırptı adamın da çakallık ruhunda yok. En son da zarar edip kapattı dükkanı ne yapıcan sonra tabi ki tanımadığın çakallara kalıcan.

   Güvenilir insanlar yeri gelir seni ne masraflardan kurtarırlar ama adam mutlu olmazsa bir daha zor bulursun o adamları.

  • Orcun @orcun

   @oldboy Ya adama diyorum da bak koyacağım termal macun bu mx-4 2019 versiyon yani, gidipte öyle 2 liralık elektronikçilerin amfi yaparlarken araya sürdüğü kremden hallice macun sürmüyorum ki ? 5 bin liralık cihaz kullanıyorsun bizde ona göre özeniyoruz vs. işe bak. Ya adamın parası yok cihazda eski yapılan iyilik söylenmez ama ben böyle insanlara da yardım ediyorum, ne olacak diyorum ya adamın durumu zaten yok ne yapalım ? upgrade bile ettim yani, böyle arada sivri zekalar çıkıyor insanın bütün sinirini hevesini öldürüyorlar.

  • Otroligt @otroligt

   Bir de bunların işi bilmeden aynı özgüveni sergileyen çakal esnaf versiyonu var, o daha beter. Geçtiğimiz aylarda Mi 5 Pro telefonumun bataryası öldüğü için deji batarya ile değiştirecektim. Kendim uğraşmamak adına bataryayı da yanıma alıp telefoncuları gezmeye başladım. Cihazın nasıl söküldüğü hakkında bir bilgim yok, arka kapak ise seramik bu modellerde. Gösteriyorum telefoncuya adam bana diyor ki işte kardeşim onu ısıtıcaz ama seramik olduğu için kırılma ihtimali çok yüksek. Sen bana 150tl ver garanti kapsamında yapayım, 100tl verirsen de garantisini vermem, kapak kırılırsa kendin temin eder getirirsin takarız. Oradan çıkıyorum başka telefoncuya giriyorum bu adam da diyor ki kardeşim ben bu telefonları sökmek için cihaz aldım 600 bin tl o yüzden işçiliğim pahalıdır, bu telefonu bir açan pişman bir de açmayan pişman kardeşim vs. Sinirlenip çıktım geldim eve. Burada da konu açmıştım hatta, yorumlarda birisi vantus ile rahat açarsın deyince youtube videolarına bir bakayım dedim. Mutfak duvarında yapışık duran, üzerinde bir makasın asılı olduğu vantusu çıkartıp yapıştırdım cihazın arkasına videoda gördüğüm gibi, biraz zorlamamla dişlerin çıt çıt açıldığını duydum sonrasında da kapak çıktı zaten. Şu işlemi yapmaya 150 200tl isteyen adamların inadına 5 dakikada hallettim kapağın açma işlemini. Sonrası zaten kolaydı. Yani senin gibi bilgililerin yanında böyle uyanık üçkağıtçılar da var ve insanları daima şüpheye itiyorlar.

 • Omer @omerf97

  Baya tırt bir esnaf avuntusu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Red mi not 7

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 26

👍

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

İşlemci soğutucusunu montaj edemiyorsanız itinayla montaj edilir 😁
Daha neler göreceğiz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cinsi: #Pekinez
İsmi: Dayı
10. Yaşına girecek yakında

Sakız çiğnemeyi çok sever bayılır 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap