Gear IconX 2018 kablosuz kulaklık kullanıyorum. Yeni aldığım bilgisayara bağladım. İnternet inanılmaz yavaşladı. Alakalı olabileceğini düşünmedim. Bayağı uğraştım düzelmedi. Film izleyemez oldum. Kulaklıkları kutusuna koyup kapatınca internet düzeldi. Rastlantı olabilir diye tekrar deneyim yine aynısı oldu.

2,4 GHz ağa bağlanıyorum. Bluetooth da aynı frekansta çalışıyor. Sanırım birbirine girişim yapıyor. Modemi düzgün bir şey ile değiştireyim. 5 GHz ağa bağlıyken etki edip edemediğini test edeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu kırmızı ledli, kalitesiz tabelalardan nefret ediyorum. Görüntü kirliliği. Herkes taktırmış. Hele bir gif var 2000li yıllardan kalma. İki tane göz el sallayıp burası burası işareti yapıyor. Çok zevksiz çok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Sıkı TS takipçisi olduğuma inanıyorum. Son zamanlarda TS'de gündemler dışında izlenecek içerik yok. Gelmiyor. DH'de Mesut-Enis ikilisi aldı başını yürüdü. Sohbetleri bence dinleniyor. Cenk-Erdem gibi ikili olmaya başladılar. Baya baya DH izleyicisi oldum. Aslında bu durum üzücü. Levent Abinin 50 dakikalık anakart sohbetini izlemeyi tercih ederdim...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

OnePlus One akıllı telefon İncelemesi

OnePlus One, gerek fiyatıyla gerek özellikleriyle gerekse de davetiye sistemiyle satılmasıyla çok konuşulan bir telefon. Burada resmen satılmıyor ama bir şek...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

G2A kaliteli gibi görünen leş bir yer değil mi? Eposta gelmeye başladı. Hesabımı 1 yıldır kullanmadığım için inaktif hesap statüsüne düşecekmiş ve bu yüzden 1 dolar çekecekmiş 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Arda Zeytin @ardazeytin

    Beni de shield mıdır nedir ona bir şekilde otomatik sokmuşlardı bir ara. İptal etmek için 40 takla attım. Böyle böyle diye yazdım burada. Bulmuşlar bir de laf ediyorlar kötülüyorum diye. Kötülemiyorum çünkü kötü zaten. Mecbur kalınmadıkça bulaşılacak yer değil. Tamamen tuzaklar üzerine kurulu bir gelir sistemi var.

  • Anonim @anonim

    Kayıtlı kredi kartın var mı, yoksa bişey çekemezler. Ama belki tekrar aktif olup satın almaya çalışırken o zaman almak isteyebilirler

  • Selman S. @selmans

    G2A gerçekten çok yüksek iş ahlakına sahip bir firma!!! Geçen mail geldi hesabınıza uzun süredir giriş yapılmadı giriş yapın yoksa 1€ ücret yansitacagiz diye. Neyse belki bir gün lazım olur diye giriş yaptım, 2 gün sonra yeni mail atmışlar 180 gün hesabınıza giriş yapmadığınız için 1€ hesap işletim ücreti çıkardık diye 😂 iyi ki kredi kartı falan kayıtlı değildi yoksa bir dürüm paramı iç edeceklerdi.

Eskiden Windows'ta sağ tık / Yeni kısmında "Evrak Çantası" diye bir şey vardı. Kullanan var mıydı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1Password mu Lastpass mı? Neden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25

Bu site size bildirim göndermek istiyor
ve
Gizlilik politikası zımbırtılarından
BIKTIM !!! Hepsine hayır ve tamam demekten yoruldum.

Chrome'da girdiğim her siteyi Türkçe'ye çevirmeyi önermesi de beni deli eder ama formatlardan sonra ilk yaptığım şey Chrome'da o özelliği kapatmaktır. Ekran üstüne bir kutucuk çıkmasından nefret ediyorum sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android tarafında fligran koymayan, 480p limiti olmayan düzgün ve ücretsiz hadi ücretli olsun bir video düzenleme yazılımı var mı? Samsung Video Editor vardı. Az özelliği vardı ama çalışıyordu. Samsung'un işe yarar tek tuk uygulamasından birisiydi onu da mağazadan kaldırdılar. Ne kullanacağım ben şimdi? Vivavideo mivavideo gibi şeyler dışında ne var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap