Bir domain aldım. Yandex'in sağladığı ücretsiz eposta hizmetini kullanmak için Yandex'e kayıt oldum. Sitedeki index.html dosyasına basit bir meta kodu ekledim. Olay bitti. Artık Yandex üzeriden eposta gönderebiliyorum. Bu nasıl oluyor? Hiçbir yönlendirme NS değiştirme, çok anlamasam da mx adresi vs. hiçbir şeyi değiştirmedim.

Bu nasıl oluyor? Bilgisi olan var mıdır?

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Koskoca Facebook'un Play Store'daki uygulamasında telefondan alınmış screenshotlar var. Amatör uygulama geliştiricileri bile öyle yapmıyor artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün telefon ile bir video kaydettim. Onu evde düzenleyip teslim etmem gerekiyor. Note 9 ile H265 formatında kaydettim. Davinci Resolve desteklemedi. Adobe Premiere Pro'nun 7 günlük deneme sürümünü kullanayım dedim o da "H265 için para ver" diyor.

Bu ne abi? H265 standart olmadı mı? Şoktayım şu an. Amatörüm. Ben şimdi bu videoyu ücretsiz şekilde nasıl düzenleyeceğim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Delonghi N80 mobil klima incelemesi

Delonghi'nin N80 kliması üzerinden, mobil klimaların, duvar tiplerinden farklarına bakıyoruz. Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► htt...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ucuz tablet almak mantıklı mı israf mı?

Türkiye'de en çok satan tabletler olan, 200 lira civarındaki ucuz tabletlerden biz de aldık ve kullandık. Artı ve eksi yönleri ile deneyimlerimizi paylaşıyor...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Star Wars Episode II'nin altyazısını en çok altyazı temin edilen web sitesinden bulup indirdim. Bildiğimiz "R2" altyazıda "Artoo" olarak çevrilmiş. Bu rezil bir hata mı yoksa bilmediğim bir şey mi var?

Star Wars'u geçtiğimiz haftalarda hayatımda ilk defa izledim. Şimdi tekrar izliyorum. Gerçekten şimdiye kadar neden izlemedim diye kendime kızdım. Darth Vader fanı oldum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Oturduğum binada duvarlar ince. Öksürsek ses yan daireye geçiyor. Yüksek sesle müzik dinlemeyi seven biriyim. Komşuyla ortak duvarımıza ses izolesi sağlayan bir şeyler yapıştırsam işe yarayabilir mi?

Bir önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Bir ev sinema sistemim var. Bilgisayarıma HDMI ile bağlayıp ses alabiliyorum ancak Windows 10'da Dolby Atmos modunu aktif etmek istiyorum. Dolby Access uygulaması bana ayarlardan Dolby Atmos for Home Theater'ı seç diyor. Ancak o seçenek çıkmıyor. "for headphones" çıkıyor. Kulaklık için desteği daha önceden kurabilmiş ancak ses sistemi için bu seçenek çıkmadığı için Dolby Access uygulaması bir sonraki adıma geçmiyor.

Bilgisi olan var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap