...Wiki, tüm bu nedenlerden dolayı Almanca’nın yanı sıra Danca, Çekçe ve Slovakça erişimi engelledi.
https://tele1.com.tr/wikipedia-almanca-yayina-son-verdi-41796/?fbclid=IwAR0FwtBUHgCJHScXLkopRF0C8i7W3-AEUcK2jfYBTmC-rreOJYg4siLJKQE

Wikipedia, Almanca yayına son verdi... Tele1.com.tr

Avrupa parlamentosu, bu aralar birçok platformu telif cezasıyla karşı karşıya bıraktı. Özellikle de haksız rekabet davalarıyla sürekli Wikipedia alabilir.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

(Basından) Intel’in geçtiğimiz Ekim ayında tanıtımını gerçekleştirdiği 9. nesil Coffee Lake Refresh işlemcileri uzun süredir masaüstü bilgisayarlar için satın alınabilirken, bu yüksek performanslı işlemleri henüz dizüstü bilgisayarlarda göremedik.
Bazı dizüstü bilgisayarlarda Core i9 işlemciler yer alsa da, onlar i9-9900K gibi masaüstü için geliştirilmiş işlemciler. Intel, GDC 2019 etkinliğinde 9. nesil mobil işlemcilerini piyasaya süreceği tarihi nihayet açıkladı
Intel’in yeni mobil işlemcileri yılın ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Rapora göre 2016 yılının gümrük yakalama verileri dünya genelinde ithal edilen sahte ürünlerin değerini 2013’teki, küresel ticaretin yüzde 2.5’i olan, 461 milyar dolardan, 509 milyar dolara yükseldiğini gösterdi.
Bu oranlar, yurt içinde üretilen ve tüketilen sahte ürünleri veya internet üzerinden dağıtılan korsan ürünleri içermiyor.
http://www.diken.com.tr/oecd-sahte-urunler-509-milyar-dolarla-kuresel-ticaretin-yuzde-3-3une-ulasti/

OECD: Sahte ürünler 509 milyar dolarla küresel ticaretin yüzde 3.3’üne...

OECD sahte ve taklit ürünlerin 509 milyar dolar hacmiyle küresel ticaretteki payının yüzde 3.3’e ulaştığını söyledi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

NYT: Boeing 737 Max pilotları uçak eğitimini iPad'den aldı
https://tr.sputniknews.com/abd/201903171038249182-oeing-pilotlari-egitimlerini-ipadden-aldi/

NYT: Boeing 737 Max pilotları uçak eğitimini iPad'den aldı

New York Times (NYT) gazetesi, birçok Boeing 737 Max pilotunun uçağın özellikleriyle ilgili yeterince bilgi sahibi olmadığını ve yeni modeli kullanmayı iPad tabletinden öğrendiğini belirtti.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hard diski çıkarıp ssd takalım derken Lenovo İdeapad serisi diz üstünün sağ tarafında rakamların olduğu yerin kenarını kasayı çizdim. Bunu görünce irkildi. Düzelteceğim merak etme dedim. Çaresi var mı..?

BeğenFavori PaylaşYorum yap