Son bir fırsat diyebilir miyiz..? Hele ki 200 USD altı telefonlar konusu ile ilgili yeni sıkıntılar baş göstermişken.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Salı günü Redmi Note 8 Pro aldım. Xiaomi Türkiye garantili içinden KVK garanti belgesi de çıkıyor. Fiyat 2.399,90 TL. Cuma yeni vergi yasası Resmi gazetede çıktı ve bugün Cumartesi eşimin kardeşi link attı fiyatlar uçmuş Yuh diyorum..!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Modem Router'in güvenlik duvarı ayarlarından Güvenlik seviyesini: "Yüksek" ve Saldırı korumasını: "Etkin " yaparsanız; online oyunların arayüzüne girebiliyorsunuz ama oyuna giremiyorsunuz. İnternet hız testi sitelerinin arayüzü açılıyor ama hız testini başlattığınızda testi yaptırmıyor gibi daha bir sürü şeye engel koyuyor. Güvenlik mi yoksa rahatlık mı bilemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eleman ve kardeşi 1 milyon euro kredi alıp Hamburg havalimanının birebir kopyasını yapmış. Otopark, kafeteryalar, yolcu geliş kapıları, bekleme salonu vs vb havalimanı nasılsa onu aynen yapmışlar. Hiçbirşey hazır olmadığı için herşeyi ölçeklendirip modellemişler. Bir uçak için yaklaşık 200 saat harcamışlar. Uçaklar iniyor kalkıyor apronda araçlar dolaşıyor. Arka tarafta müthiş bir mühendislik var. Mesela şarjı biten araç şarj istasyonuna otomatik gidiyor. Bir kontrol odası ve çalışanları var. Çıldırdım. Tekrar tekrar izlerim yine yayımlansa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

🤘🤘🤘

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Bir zamanlar kasetçimize siparişimizi günler öncesinden verir kasetin ilan edilen tarihinde çıkmasını bekler çıkar çıkmaz da koşa koşa almaya giderdik. Yanımızda mutlaka bir iki arkadaşımız olurdu. Eve giden yolda kasetin dışındaki naylonu yırtmak ve heyecanla eve girip müzik setinde arkadaşlar ile ilk tınıları dinlemek. Bir kültürdü albüm satın almak. Bir kültür şuanda yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

Oyun konsollarına yüzde 50 ek gümrük vergisi

Oyun konsollarına yüzde 50 ek gümrük vergisi Vatandaşların evde karantinaya girmesiyle birlikte oyun konsolu satışı da artmıştı. Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararı ile...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

Efsane Lemmy Kilmister, Doom Eternal oyununda anıldı! Delikasap

Deli Kasap - Rock'n'Roll Kültürü Mecmuası
BeğenFavori PaylaşYorum yap

59 YTL'ye kotasız fiber almıştım (Apartmana alırken baya macera olmuştu ve burada da dillendirmiştim). İlk faturasını geçen ay sonunda ödedim. Taahüt ettiklerinin de üzerinde hizmet almak güzel. Beni önceki firmalar (sadece daha önce abonesi olduklarım için konuşuyorum ) ne süzmüş, etimden sütünden ne güzel faydalanmış anlıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Özgün adı One Flew Over the Cuckoo's Nest (Guguk Kuşu) 1975 yılında filmi yapıldı. Yönetmeni Milos Forman. 1962'de Ken Kesey tarafından yazıldı. Bugün tiyatrosuna gidecektik. Oyunculara Koronavirüs (COVID-19) etki etmiş . Oyun iptal edildi. Bilet parasını iade ediyorlar ya da başka oyuna bilet veriyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap