Twitter Web'de baya bir değişmiş güncelleme alıp sanırım. Ben her gün kullanıyorum ama şimdi fark ettim. Sizde de öyle mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.asus.com/in/Phone/ZenFone-Max-Pro-ZB601KL/HelpDesk_BIOS/
Kullanmakta olduğum Zenfone Max Pro M1 modeli için android 9 güncellemesi henüz Türkiye'ye gelmedi ama Asus sitesinde güncellemeyi yayınladı. Nasıl yükleyebilirim bunu? Direk telefona indirip(dahili hafızaya) telefonu yeniden başlatınca bildirim ekranında uptade gözüküyor mu? Bir kaç yerde öyle okudum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15

Bir çalışan ipad getirdi. Sorunu şu; sesi açınca kulaklık sesi açılıyor ve kulaklık takılı değil. Uzak olduğum bir platform. Sebebi ne olabilir? Forumlara filan baktım önerilenleri denedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Bir hafta sonumuz var 10'a kadar uyuduğumuz onda da AÖF sınavına girmek için erken kalktık.😂 5 senelik okulu 6 senede bitirmişsin zaten neyine senin 2. üniversite.😄 Herkese günaydın,iyi hafta sonları.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evlilik için sağlık raporu almaya aile hekimine gittim. Orda kan ve idrar testi alıp akciğer röntgeni çektirmek için başka bir yere sevk etti. Bu aldığım sonuçları da aile hekimi onaylayacakmış(Cuma olduğu için Pazartesi gününe kaldı ama neyse ki aile fertlerinden biri gidince veriyor tanıdık diye). Üstüne bir de ikemetgah için nüfus ve tahakkuk için belediyeye gidince(başka semtlerde) 15.000 adımla saat 16:00'da eve döndüm.😂 Araba ile çıkmayayım dedim iyi mi ettim kötü mu kararsızım 😂 Neyse ki iş yerinden tam gün izin almışım. #içdökme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni TS Plus fırsatı gelmiş. Kısa vadede monitör almak istiyordum ama bu kadar açılamam.
İsteyen olursa: HB12HFDN67

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Merhaba arkadaşlar birisi önüme bilgisayar getirdi Türkçe olmuyor windows diye. Makine de 8.1 kurulu. Language kısmından Türkçeyi seçince altta download kısmı çıkmıyor. İnternetten 1-2 yere baktım Türkçe dilini indirip kurmaya çalıiştım izin vermedi. Makinenin yedeğini alıyorum. Baştan kurup orda Türkçe seçeyim diye düşündüm. Bir yolu var mıdır? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14