SATILIK
#ikinciel
İyi akşamlar herkese. Ürünün sıfırı 185₺ linki hemen aşağıda 🙂

https://www.kaft.com/store/nevend_plum-canta/723

Herhangi bir yırtık, sökük, yanık kesinlikle yoktur isteyene detaylı videosunu da çekebilirim kondisyonuna dair. 8-9 ay önce aldım ama 3 çantamdan biri olduğu için sadece güzel havalarda notebook'a ihtiyacım olduğu zaman kullandım. Ürünün tek eksisi kaft'ların kronik kusuru zamana karşi bazı yerlerinde hafif beyazlaması, elenme değil ama sadece renkle alakalı, detaylı bakmadıkça rahatsız eden bir eksik değil fotoğraflara koydum. Satma sebebim yokuşlu bir yerde oturduğum için postaci tipi çantaların bana uygun olmadığını deneyerek anlamak oldu 😀

Fiyatı 125₺ pazarlık payı bırakıyorum 🙂 , Sakarya ve Gebze'ye elden, diğer yerlere karşı ödemeli kargoyla gönderebilirim.
İyi akşamlar 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyat baya uygun tavsiye edilir.
Edit: indirim bitmiş artık uygun değil 😀 19.90₺ dı.
https://www.hepsiburada.com/jacobs-monarch-gold-200-gr--4-adet-bardak-altligi-p-HBV00000M9HZ1?magaza=Hepsiburada

Jacobs Monarch Gold 200 gr + 4 Adet Bardak Altlığı Fiyatı

Jacobs Monarch Gold 200 gr + 4 Adet Bardak Altlığı en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Günümüz otomobil fiyatlarını göz önüne alırsak fiyatı hiç fena değil.
#OtoSeyir
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-rs-310hp-hatasiz-boyasiz-725392828/detay

Renault / Megane / 2.0 / RS / RS 310hp HATASIZ BOYASIZ sahibinden.comda -...

Renault / Megane / 2.0 / RS / RS 310hp HATASIZ BOYASIZ sahibinden.comda - 725392828
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugüne kadar çok fazla öküz gördünüz değil mi? İddia ediyorum böylesini görmediniz. Tek seferde 4 yeri kapatmak büyük başarı tebrik ediyorum kendisini.
Yer : Beylikdüzü Bauhaus
#OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19

Ön tarafı nedense panda ' yı anımsattı bana 😀 Ama tasarım güzel olmuş beğendim. Halka satışı yok galiba.
#OtoSeyir
https://www.instagram.com/p/B2CRBZyh2Ii/?igshid=1xxzcrbmupj88

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada'nın hepsi yurtdışından kısmından alışveriş yapan var mı? Şu ürünü beğendim de garanti işi vs nasil olur bilemedim.

https://www.hepsiburada.com/gob2c-unisex-deri-sirt-cantasi-p-HBV00000JSNQI?magaza=GOB2C+Global

GOB2C Unisex Deri Sırt Çantası Fiyatı - Taksit Seçenekleri

GOB2C Unisex Deri Sırt Çantası en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kullanan var mı bu ürünü? Tasarımına bayıldım lakin ses konusunda fiyasko olmasından korkuyorum.
https://youtu.be/QcfhPVmWjwQ

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Synth @synth

    Hiç anlamamakla beraber bir aralar araştırmıştım pikap işini. İşe hakim olan herkes, aynı anda birçok işi yapan cihazlardan uzak durulması gerektiğini söylüyor. Bu marka da pek iyi ürün çıkarmıyormuş sanırım. Ama hi-fi'cı arkadaşlar uçuk olabiliyor ve ses işi çok göreceli, o yüzden şüphe de duymak lazım 🙂

  • ahmet.diye.biri @metchak

    Evin köşesinde aksesuar olarak kullanılabilir. Onun dışında plak çalma işlevi, göstermelik bir durumdan öteye gitmez. Plak keyfi yaşamanız için biraz paraya kıyıp hi-fi sistemlere yönelmelisiniz.

#Teknoyardım
DreamBigg projesi için bir powerpoint sunumunu video sunumu şeklinde çevirip, arkasına o sunumla alakali anlatıcı ses eklemek istiyorum. Bunu yapabileceğim en basit edit programı hangisi? Mobil / PC farketmez. Şimdiden teşekkürler.. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekran "çözünürlüğünü" bir tık düşürmek pil ömrüne ne kadar katkı yapar sizce aradaki farka değer mi? Gerçi çözünürlük olarak da pek bir fark anlamıyor çıplak göz ama almışken en yüksekte kullanası geliyor insanin madem koydular diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

14" Yoga 520'yi taşımak üzere ufak boyutlarda bir çanta arayışındayim. Normalde Kaft'ın postacı tipi çantasını kullanıyorum 5 aydır lakin 14" o çantaya küçük geldiği için yanlarında sürekli bir boşluk kalıyor. Ayrıca bu tip yandan asmalı çantalar Sakarya Üniversitesi'nin yokuşları için pek uygun değil deneyimleyebildiğim kadarıyla 😀 . Onun haricinde hem tasarım hem kullanışlılık olarak baya memnundum çantadan lakin durum vaziyet böyle. Tasarım olarak da aşağıdaki gibi her kıyafetle gidebilecek tarzda bir urun arıyorum var mı öneriniz ? Genel olarak tasiyacaklarim ;
14" Notebook
1 - 2 Defter
1 - 2 orta kalınlık kitap
Şarj aleti vs.
#satılık
#ikinciel

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 18