Bu Arch Linux u tam olarak nasıl indireceğim ve nasıl kuracağım ? kendi websitesi çok karışık geldi, yardımcı olabilecek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

WordPress kullanarak kendi blogumu açmak istiyorum, fırsatlarda ki natro Hosting nasıldır? Kupon hangi wordpress paketlerinde geçerli?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 29
 • blog.yakupulutas.com @yhackup

  İpek Hosting çok çok iyi hizmet olarak destek olarak patronu @yasinilkaya ile iletişime geçebilirsin.

 • lucy_76 @lucy_76

  Hocam piyasada ki en eski hosting firmasıdır. Ben hosting hizmetimi natrodan alıyorum. Memnunum kendilerinden bir sorun yaşamadım. 7/24 destek hizmeti var taleplere hızlı geri dönüyorlar. Tavsiye ederim.

  • lucy_76 @lucy_76

   @yhackup Geçen mail kotam yetmedi yükseltmek için sabah 4 de aradım. İlgilendiler. Tavsiye ettiğiniz ipek hosting'e 7/24 ulaşabiliyor muyuz ? Fiyat yüksek olabilir ancak aldığı parayı hak edecek hizmet yapıyorlar bence.

  • blog.yakupulutas.com @yhackup

   @lucy_76 Sanrıım 3 yıl oldu tam hatırlamıyorum blogumdaki ilk yazının tarihine bakabilirsin ihtiyacım olduğunda mulaşabiliyorum whatsapptan dahi 🙂 ayrıca kardeşim yanında çalışıyor 🙂 sunucuları da bildiğim kadarı ile türkiyede

  • lucy_76 @lucy_76

   @yhackup İlahi hocam whatsaptan ulaşmak kurumsallık anlayışımı sizce 😀 Neyle neyi kıyaslamaya çalışıyorsunuz. 🙂 Açık konuşmak gerekirse bahsettiğiniz firmayı yeni duydum. Yerleri Kayseri'deymiş. Zaten istediğimiz her anda ulaşamıyormuşuz. Bir sorun olsa anca tanıdığımız olacak ki whatsaptan yazacağız oda sabah 4 de bakarsa 🙂

  • blog.yakupulutas.com @yhackup

   @lucy_76 kurumsal bir çok firmanın whatsapp hesabı var, whatsapptan yazınca kurumsallıktan uzak mı olmuş oluyor. boş boş yorum yapmış olmak için yorum yapıyorsun resmen. Kayseride yerli milli sağlayıcımız varken gidip sunucunuzu verin elin adamlarına. Sabahın 4ünde yazmışta falan filan neymiş gecenin dördünde bu kadar önemli olan acaba.

  • lucy_76 @lucy_76

   @yhackup Evet uzak oluyor çünkü çağrı merkezi denen bir kavram var instagramda tshirt satan dükkan mı burası whatsaptan yazalım. Ayrıca natroda yerli ve milli. Ve ayrıca sunucularda arıza ulaşılamama mail kotanın bitmesi vs gibi sorunlar günün her saatinde olabilir. Gece 12 den sonra arıza çıkmama garantisi mi veriyorsunuz siz ? Ben ücret ödüyorsam hizmeti her saniye almak isterim. İyi günler.

  • blog.yakupulutas.com @yhackup

   @lucy_76 çok merak ediyorum siteniz ne üzerine ? Ben yazılım sektöründe çalışıyorum o kadar önemli olduğunu düşündüğümüz siteleri kendi sunucularımızda veya kiraladığımız sunucularda tutuyoruz öyle paylaşımlı hostinge bırakmıyoruz sanırım sizin bahsettiğiniz site de böyle bir şey
   arkadaşın istediği gibi birr blog değil yani

  • blog.yakupulutas.com @yhackup

   @lucy_76 zaten sırf buna yorum yapmak için girdiğinizde göre reklam trollunden başka biri değilsiniz. Sana mı güvenin mu adam burada yıllardır üye olan bizlere mi ?

  • lucy_76 @lucy_76

   @yhackup Bu site üyelik yılına göre adam ayıracaksa yeni üye almasınlar o zaman çok yanlıs konuşuyorsunuz. Burda herkes fikrini paylaşabilir. Bende paylastım siz bana laf attınız üstelik markayı temsil edip şirket kurucusuna yönlendiriyorsunuz insanları bu yaptığınız ne peki ? Resmen firmanın burdaki yüzüsünüz. Biz size asıl niye inanalım ?

  • blog.yakupulutas.com @yhackup

   @lucy_76 benim kendimi inandırma gibi derdim yok laf atan sensin servisi kötüleyen sensin bilmiyorsun kullanmamışsın servisi laf atıyorsun benim bahsettiğim servis burada bir çok kişinin kullandığı bir servis henüz sorun yaşayan duymadım üstelik çok daha uygun fiyatlı bir blogger için bu kadar para dökmeye gerek yok

Bildiğiniz güvendiğiniz dizi film izleme programı sitesi var mı? İsmini vermeyim bir kaç sitenin arkadan mining yaptığını anladığımdan beri o tür sitelere girmiyorum ancak Netflix de hiçbir şey yok. Önerileriniz neler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10