#teknoyardim bundan 2 yil evvel bir microsoft yetkilisi uzaktan bilgisayarima kod yazarak windows isleyisinde bir hata var mi diye gorebilmisti. bu kodu ariyorum ancak bulamadim hicbiryerde. bilen var midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik celloyu cok guzel kullaniyor cocuklar. bir onceki albumde Patty sayesinde hurdy gurdy kullanimi da cok yerindeydi, bu albumde biraz geride kalmak zorunda kalmis bu muthis enstruman.

https://www.youtube.com/watch?v=VW2yff3su0U

STORM SEEKER - Drag O Below [OFFICIAL MUSIC VIDEO]

Drag o Below - taken from the upcoming record "Beneath in the Cold" Out 18th May! Stream on Spotify: shorturl.at/ehmxH Album teaser: https://youtu.be/to2ED0P...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Belirli bir süre içinde örneğin 1 saat boyunca kalp ritmini sürekli ölçen akıllı saat var mı? Fitbit falan yapabilir mi bunu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

#BirazMüzik bu sarkiyi 2 yildir bikmadan usanmadan dinliyorum. rock tarzi kulakliklar icin test sarkim oldu 🙂 mottosu sanirim daha cok guc, daha cok guc olmali... her detayi ince ince islenmis, dinledikce tuyleri diken diken eden bir sarki. uyumayan rockerlar varsa buyursun...

https://youtu.be/gqUPGa15Oto

UNLEASH THE ARCHERS - Awakening (Full Band Playthrough Video) | Napalm Records

Order "Apex" now: http://smarturl.it/Apex-NPR iTunes: http://smarturl.it/Apex-DL UNLEASH THE ARCHERS live w/ Orden Ogan, Rhapsody Of Fire 13.10.17 DE - Bochu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

sahip oldugum butun saatler mekanik. takip ettigim bir sayfadan gorup asagidaki modeli begendim. ilk defa eco drive bir saat alacagim. kullanan var mi bu mekanizmayi? citizen isciligi nasildir yakindan bakinca?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Emektarların bakım zamanı 😎 hep onlar mı bize bakacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • hkurtoglu @hkurtoglu

  @theoldbach çok güzel. Bir türlü usturayla tıraş olamıyorum. İki denememde kesiklerle sonuçlandı. Bakalım bir ara bir daha denemeyi düşünüyorum.

  • theoldman @theoldbach

   Çeliğin kaliteli olması, ağzının düzgün açılmış olması, keskinliğinin size göre ayarlanmış olması gibi pek çok etken gerekir. Elinizin de aliskin olması şart. Piyasada shave ready diye satılan usturalar yalnızca ağzı açılıp bırakılmış olarak geliyor. Bilginiz yoksa profesyonel olarak bileylenmeleri gerekiyor. Eğer bilen birinin usturasini değil de sıfır bir ustura denediyseniz suçu buraya atabilirsiniz 😇 tabii bunlar hep tecrübe istiyor, zamanla oturuyor.

  • hkurtoglu @hkurtoglu

   @theoldbach çelik usturayla değilde jiletli usturayla deneme yaptım. Sonuç yukarda yazdığım gibi hüsrandı. 2 yıldan fazladır geleneksel tıraş yöntemiyle tıraş oluyorum. Bir türlü ustura işini beceremedim. Ara ara deneme yapacağım. Çelik usturayla tıraş olmayı becerdiğim zaman, benim için tıraşta nirvanaya ulaşmış olurum. Dediğiniz gibi zamanla. Saygılar hocam.

Razer Lancehead vs Bloody R80

Lancehead çok konforlu, kablosuz bağlantısı çok sağlam, ışıkları kibar duruyor, truck simulator için özel aydınlatması var. Pili çabuk bitiyor, yalnızca tekerlek ışığı açık olsa bile 2.5 gün civarı gidiyor benim kullanımında. Synapse çok kötü bir yazılım, gün-de birkaç kez yeniden başlatmak gerekiyor yoksa mousu bulamıyor 🤔

R80 bağlantısı kopsa bile razere göre çok çok hızlı bağlanıyor. Oyun esnasında uyuyup uyandığında bu çok işe yarıyor. Bilgisayarla beraber uyku moduna geçiyor razerin aksine. Işıkları rgb olmadığı gibi pencereleri de biraz daha kaba dizayn edilmiş. Mat kaplaması sağlam, sökülmedi kullandığım süre boyunca. Ayni kullanim senaryosunda pil 4 gun civarı gidiyordu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Walmart Canada

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 25