Ekranım kırıldı. Teknosa üzerinden kasko ya vereceğim fakat sahte ekran takmaları gibi şansları var mı? Veya tamir için ücret isteme gibi bir şey yaşar mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu insanları anlamıyorum🤦🏻‍♂️

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada üzerinden tost makinesi almak için “efsane cuma” adlı günü bekledim. Tüm hafta 299 olan makine nedense “efsane cuma” gününde 399’dan 295’e inmiş gözüküyordu. Aslında olan 4 TL indirim ama bunu 104 TL olarak gösteriyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPad Pro 2 10.5" kullanıyorum ve bugün garip bir biçimde dokunmatik donmaya başladı. Daha bir yıl olmadı ve bu 2. arıza. Ne yapmalıyım? Geçen bahar Red Screen of death yüzünden Swap cihaz aldım. Aklımda deli sorular 😑

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotify Free şu anda arka arkaya iki reklam diretmeye ve garip garip benle alakasız reklamlar göstermeye başladı. Sonumuz hayrolsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon Türkiye’ye geldi iyi hoş ama Amazon servisleri nerede? Amazon ürünleri? Mesela Echo,fire,Kindle,fire tv vb. Prime olayıda yok sanırım. E bu bildiğimiz Amazon isimli Hepsi burada olmuş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Disenchantment'e başladım biraz önce. Çok hoşuma gitti. Bir süre izlerim gibi duruyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni iPhone Xr. Tanıdık geldi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mr. Can 2.0 @extreme

  5C bunun yanında cop bıle olamaz.

 • Mustafa @mkyb

  5C'leri o dönem Nokia Lumialar renkli diye çıkarmışlardı. Fakat ismi hatalıydı. C harfi aslında Color kelimesini simgeliyordu. Fakat millet Cheap yani ucuz kelimesini simgeliyor diye dedikodu çıkardı. Birde plastik kasayla gelince beklenti iyice arttı. Halbu ki abisi 5'ten çokta fazla fiyat farkı yoktu. Zaten pek tutulmadı. Bugüne kadar bir kaç kişinin elinde gördüm.

  • Orcun @orcun

   Zaten 5c 5'den 1 sene sonra çıktı, apple 5s'i çıkarttığında 5c'i de duyurdu ama iphone 5 ile 5s herşeyi görüntü aynıydı birde üretim maliyetlerinden dolayı normalde ucuzlatıp 5'i satmadılar plastik kasaya geçtiler, 5s'i 650, 5c'i ise 550 dolara sattılar. Aslında pili az büyüktü pil ömrü 5'den daha iyiydi kutusu falan da plastik yapılmıştı vs. içi 5 ile birebir aynıydı zaten. 3 sene öncesine kadar annem 5c kullanıyordu çok memnundu.

  • The Odd One @theoddone

   Katılıyorum güzel telefondu. Renkler güzeldi bence. Hatta yeşil rengi çok güzeldi. Xr'a yeşil güzel olurdu bence. Algı yanlış olmasa olabilirdi. Ama insanlar 100 dolar verip 5s almaya karar verdi.

Hatrı satılır bir biçimde para biriktirdim. Aynı para ile 2 kalem alabilecekten 1 kalem almak istemediğimden dolayı paramı dövizde tutmak istiyorum. Paramın bir kısmı Euro’da minik bir kısmı ise Pound’da. Paramı hangi dövize yatırmalıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14