#Twitch #TwitchLeak

Twitch'ten sızan yayıncı geliri verisi için site yapmışlar. Yayıncı adına göre arayabiliyorsunuz.

https://twitchpayouts.com/

Twitch Payouts: Gross Earnings for Your Favorite Twitch Streamers!

Explore your favorite streamers total Twitch payouts from August 2019 to October 2021 - TwitchPayouts.com
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

@unicornknight Rahatsız mısın nesin sen yahu? BBC'nin parası nereden geliyor? Baban mı veriyor parasını. Devletin fonladığı kanal devletten bağımsız olabilir mi? Rahatsız herif, doğru düzgün yorumlara bile katlanamayıp engel basıyor lavuk. Tartışma kültüründen bu kadar uzak, bu kadar saygısız bir toplum olabilir mi yahu? Hoşuna gitmeyen, seni desteklemeyen bir yorum olduğunda, yorum ne kadar düzgün olursa olsun hemen bağır çağır, küfret, hakaret et, engel bas. Eskiden engelliydi, kaldırmıştım herkesin engelini ama hata etmişiz. Böyle lavuklar varsa lütfen engellesinler beni.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9
 • gordonfreeman @gordonfreeman

  Ben artık çok çok beni sınamazlar ise engellemiyorum. 120 kişi olmuş engel listem biraz daha zorlarsam kendi kendime konuşucam.

 • Recai @recai

  her iki tarafta kismen hakli.
  BBC, bir TRT yada Sputnik degil, cok daha özerk ve özgur, yeri geldiginde basbakani bile elestiriyor, devletin skandallarini ortaya cikariyor, ama neticede devlet kanali ve bunlari bir yere kadar yapiyor/yapabiliyor.
  Örnek vermek gerekise, bu konularda bence en ust seviye olani isvec SVT kanalidir. Basbakani, hukumeti, muhalefeti, kim varsa tek vurup cift sayiyor ama en nihayetinde bir yere kadar oda.

 • TheHorseman @thehorseman

  @brave @gordonfreeman @burak25 Engellemek çözüm olmuyor, eskiden benim listemde de 100 civarında engelli vardı, hoşuma gitmeyen bir tarz varsa engelliyordum. Ama site bomboş kalıyor o zaman da. Şimdi insanları direkt engellemektense oldukları gibi kabul ediyorum, aşı karşıtlarını bile engellemiyorum mesela. Düzgünce anlatıyorum, anlıyorlarsa ne ala, anlamıyorlarsa da yapabileceğim bir şey yok, bir daha o konuda onlarla konuşmuyorum ama engelli değiller mesela.

  @catman @recai Evet, BBC devlet kanalları arasında en iyi işleri yapan kanallardan birisi. Özellikle belgeselleri şahane. Ama buradaki konu o değil, ister devlet kanalı olsun ister özel olsun, çok da mühim değil. Ben bu konuda tartışmaya girip "sen yanlış biliyorsun öyle değil, böyle" de diyebilirdim. Düzgünce "İngiltere tarafından fonlanıyor, devlet kanalı diye biliyorum" şeklinde bir yoruma böyle saçma sapan tavırlarla cevap verilmesi ve yanlış olduğunu anlayınca bok atma, konuyu farklı yere çekmek ve engellemek benim sinirimi bozuyor. Ülkede tartışma kültürü denen bir şey yok. Tartışma kelimesini bile yanlış anlıyoruz. Tartışma deyince aklımıza arbede, kavga, anlaşmazlık geliyor. Halbuki karşılıklı fikir alışverişi yapmak, bir konuyu farklı görüşler çerçevesinde konuşmak da tartışmaktır, münazaradır. İki dakika karşılıklı bir konuda tartışamıyorsak niye geliyoruz buraya. Kendimiz gibi düşünen insanları etrafımıza toplayıp sadece onlarla konuşup farklı düşünceleri hiç duymayıp yaşayalım öyleyse.

  • Recai @recai

   bu tarz tavirlar bir sure sonra insanin etrafinda sadece kendisi gibi monotiper kalmasina sebep oluyor. bilgi alisverisi yapamayacagim, fikirleri birbiri ile yaristiramayacagin, sig bir zemine itiyor insani. farkettigim bir diger sey ise, bu tarz insanlarin savunduklari argumani siddetle desteklemeye calismalarinin en buyuk sebebi, gercegin, onlarin gercekliginden farkli olup, bunu kavrayamadiklarini aciga vurmak istememeleri.
   yani lafin kisasi, ugrasmaya degmez, bu kadar yazdigimiz cizdigimize yazik

 • Piazza del Pizza @pizza

  Benim engel listemde de 100+ kişi var (çoğu ya inaktif ya da durmadan Twitch yayınlarını paylaşanlar). Bazen kaldırayım şunları akış canlansın diyorum, sonra böyle gönderileri görüp tekrar vazgeçiyorum.

PUBG'nin adı değişmiş PUBG: BATTLEGROUNDS olmuş.

Yani "Player Unknown's Battlegrounds: Battlegrounds"

Çok mantıklı gerçekten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Giga'yı Ciga diye okumayı ilk kim çıkarttı çok merak ediyorum. Giga yahu işte, yazıldığı gibi okusana, işgüzar biri çıkıp "bu İngilizce bir kelime kesin cigadır bu" diye sokmuş beynimize cigayı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19

#MountAndBlade #MountAndBlade2Bannerlord #Bannerlord

Bannerlord ilk çıktığında çok eksiği ve bugları vardı, şu an ne durumda oynayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yılların apartman yöneticisi vefat edince yönetimi bir firmaya verdiler. Yönetim verildiğinden beri ne çöpler zamanında toplanıyor, ne temizlik düzgün yapılıyor. Çöpleri toplayan kişi herhalde covid olmuş olacak ki 10 ekime kadar hasta olduğu için çöpleri kendimiz atacakmışız. Bunun dışında sabahtan beri internet yok. Çünkü apartmanın elektrik faturası ödenmediği için elektriği kesmişler. Kablonetin kutusu da apartman elektriğine bağlı olduğu için internet kesiliyor. Yapacağınız işin ...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14
 • BEN EKONOMİSTİM @johan28

  Her iki yöntemi de kullanıyorum eğer gerçekten büyük "plaza, residence" tarzında siteler değilse siteden birinin yapması daha iyi oluyor. Büyük ihtimalle o adama da ne çektirmişlerdir zamanında ahı falan tutmuş olabilir. Aslında öyle basit bir iş değil aşırı zor da değil tabi ama bir düzen gerektiriyor.

  Verdiğiniz şirket dandikse bu dedikleriniz okur site için yönetim atamadılar mi yoksa? Yeni kurulan uzaktan 5 10 site yönetmeye çalışan sirketse zaten rezillik

 • TheHorseman @thehorseman

  @gordonfreeman @alpi350 @johan28 Apartmandan kimse yönetici olmak istemiyor çünkü genelde avukat, mimar gibi şahıs firmalarının ve öğrencilerin yoğunlukta olduğu bir apartman. Eski yönetici binada oturan yaşlı biriydi ve sanırım kendine meşgale olarak yapıyordu işi.

 • Piazza del Pizza @pizza

  Şaşırtmadı. Benzer zihniyetle ülke yönetenler var.

  Bknz: Venezuella. Aklınız hemen kötü yerlere gitmesin.

 • CinSimit @cinsimit

  Firmaların görünen avantajı ödenen aidat vs. artmıyor ama sonra tamir vs. gibi işlerde kendi ekiplerine yaptırıp çok iyi paralar kazanıyorlar, yollarını buluyorlar - tabi eğer işlerle yakından ilgilenen birisi yoksa. Zaten öyle birisi olduğunda yöneticiliği de o yapıyor. Isınma gideri ortak ve yüksek olursa yöneticlik yapmak isten daha kolay bulunuyor (yönetici aidattan muaf olacak diye). Eğer sorunlu aidat ödemeyen fazla kişi yoksa, yöneticinin apartman içinden birisi olması en güzeli, hatta avukat olursa tadundan yinmez. Kimse gönüllü değilse yöneticiye motivasyon sağlanmalı, ekstra park yeri gibi, hatta para bile olabilir.

#AssassinsCreed #Origins

Toplamda 10-11 ay gibi bir süre sonunda Origins'i bitirdim sonunda. Tüm yan görevleri yaptım, haritada hala "?" olarak görünen yerler ve açılmamış senkronizasyon noktaları var ama hepsini bitirecek kadar sapıtmadım daha. %87 bitmiş olarak görünüyor ve 49 saat sürmüş. Resmen sanat eseri yapmışlar, Ubisoft'u tebrik ediyorum. Bundan önceki oyunlarda gerçekten batırmışlardı. Bütün yan görevleri yapmama rağmen bir tane bile aynı görev yapmadım, tüm görevler özgündü ve bazıları çok güzel işlenmişti. Dünya çok iyi tasarlanmış, oynarken sanki yaşıyormuş gibi hissettirdi. Ana hikaye fena değildi, klasik intikam hikayesi, ancak güzel işlenmiş yerleri vardı. Oyunda en sinir olduğum yer Desheret Desert'taki Seth-Anat tomb oldu. En az on defa ölüp yeniden başladım, çok can sıkıcıydı. Hala oynamayan varsa şiddetle öneririm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 tane pas yapamayıp rezil olan Beşiktaş'tan sonra kendi evinde 3 bireysel hatadan 3 gol yiyip, 1 gol bile atamayan Fenerbahçe. Kapatsınlar arkadaş bu takımları, rezil olmaktan başka bir işe yaramıyorlar. Kendi aramızda birbirimizi çomaklayıp sen daha büyüksün ben daha büyüğüm kavgasına giriyoruz. Hiçbiriniz büyük değilsiniz, hepiniz rezilsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ŞampiyonlarLigi #Futbol

Ajax Beşiktaş maçı +18 derecesinde geçiyor. Ajax gol atmamak için kendini zorluyor resmen. Ajax'lı futbolcuların yere basışları bile kalite kokuyor. Ajax, PSV gibi orta-üst şampiyonlar ligi takımları ile bile aramızdaki fark uçurum kadar, birinci sınıf takımlar ile olan farkı umarım görmek zorunda kalmayız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap