Windows 10'da Sandbox özelliğini aktif edince VMWare ve Oracle Virtualbox hata veriyor, nedenini çözemedim.

Aynı anda hem sandbox hem de vmware çalıştırabilen var mı arkadaşlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Clear Linux kullandığım en hızlı distro olabilir, adamlar nasıl optimizasyon yaptıysa kağnı gibi gnome bile xfce gibi çalışıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beklenen haber sonunda geldi. MWC iptal edilmiş.

https://twitter.com/QuickTake/status/1227663114562424833

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu geçtiğimiz aylarda konuşulan Google'ın Türkiye ambargosu olayı s20 serisini etkiliyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung 'Cihaz Bakımı' uygulamasında bulunan depolamayı analiz edip yer açma özelliğini sessiz sedasız kaldırmaya başlamış. Geçtiğimiz aylarda programın Çin'e veri yolladığı (powered by 360+ tarzı bir şeyler yazıyordu) fark edildikten sonra Reddit ve benzeri platformlarda bayağı bir olay olmuştu. Reddit konusu: https://www.reddit.com/r/Android/comments/ektg8u/chinese_spyware_preinstalled_on_all_samsung/

https://www.neowin.net/news/samsung-removes-storage-cleaner-feature-sourced-from-shady-chinese-company/

Samsung removes storage cleaner feature sourced from shady Chinese company

Samsung has removed the storage cleaner feature from the Device Care app of its devices. The feature was sourced from a shady Chinese company which made a lot of Samsung device owners uncomfortable.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android'de "Firefox Preview" cidden güzel çalışıyor. Nightly sürüme eklenen eklenti desteği de yakında gelirse Samsung Browser'e veda ettirebilir. Chromium tabanlı yazıcılara göre daha akıcı çalışıyor gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Razer Synapse'dan daha kötü bir çevre birimi yazılımı yoktur diye düşünürken Logitech G Hub ile tanıştım. Eski Logitech Gaming Software bile bu ucubeden 10 kat daha iyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Mustafa N. @mustafanr

    Razer'ın hepsini tek bir yazılım haline getirmesi lazım görev yöneticisinde yedi işlem birden çalışıyor,G300 kullanırken GHub betasını denemiştim işlemciyi fazla kullanıyordu hala aynıdır büyük ihtimalle LGS'de en az yüzde iki yükte çalışıyordu.