Bu #shorts denen rezillik kimin başının altından çıktıysa ömrü boyunca huzur bulamasın diyorum. Evine meteor düşsün ama sadece kendisi yaralanıp acı çeksin istiyorum !!! Yıllarca uğraşıp temize çektiğim nezih Youtube ana sayfam şu an boka bulanmış vaziyette. Hiç görmek istemediğim bir sürü saçma şeylerle doldurmuş. Sen benim yıllardır izleme alışkanlıklarımı biliyorsun zaten, e bunlar kel alâkâ şeyler ? Youtube'a yeni üye olmuşum gibi davranma bana. Tez zamanda diğer google özellikleri gibi çöplükteki yerini alır ya da ayrı bir platform olur umarım. Bu rezillk nedir kardeşim ya, bildiğin tiktok lan bu. Hani takip ettiğim kanalların/içerik türlerinin benzer shorts versiyonlarını gösterse biraz teselli olurum. Karate yapıyorum ayağına iç çamaşırlarıyla kendini teşhir eden ''hanımefendi'' gördüm daha ne olsun !!! İşin kötüsü bu mereti ''anasayfadan kaldır'' veya ''ilgilenmiyorum'' deyip toptan yok edemiyorsun. Binlerce videoya tek tek ilgilenmiyorum demek zorundasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar İstanbul avrupa yakasında gerçekten harbiden usta diyebileceğiniz dizüstü tamircisi var mı ? Anakart tamir işi var. Fan soketi temizlik esnasında anakarttan koparılmış, götürülen sözde bilgisayarcı soketi ters lehimleyip veri yolunu yakmış. Lenovo servisine götürsem direkt anakartı değiştirir. Cihaz bu
https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-320s-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-ram-256gb-ssd-14-2gb-w10-notebook.html

#TeknoYardım

LENOVO IDEAPAD 320S CORE İ5 notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri....

LENOVO IDEAPAD 320S CORE İ5 notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Ideapad 320S Core İ5 en uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Satın Al!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Soketi ters lehimleyip nasıl yaktı ? ha yolları yaktıysa iş zor. Ama aradaki birkaç kondansatör diyot gittiyse problem değil aktif yol çekilir. Ama başka bir sorun varsa ki benim başıma geldi fanı komple ölüyor. Birtane büyük bir çip var bütün herşeyin voltajını ayarlayan bir çip o çip mesela bozuluyor. Çok bacaklı birtane kare çip siyah zaten belli de ismini şimdi unuttum. 😀 O gittiyse maliyet bir anda 3 4 misli artar. Bunun harici başka yöntem ise en son çare ama usb'den 5v çekilir o şekilde fana voltaj sağlanır ama sabit devirli olur bu da sıkıntı yaratabilir. Birtane öğrenci kardeşimiz vardı ben mecbur bu son yolu yapmıştım öbürü çok maliyetliydi ona da bütçesi yetmiyordu. 🙁

Şurada Cpu-Gpu-Disk sıcaklığını göstermek zor olmamalı. Zaten o donanımların üstünde ısı sensörü var, e sana da sadece okumak kalıyor. Pc teknolojileri bu noktaya gelmişken bu kadar ultra basit bir şey için üçüncü parti yazılım kurmak canımı sıkıyor. Bir gün akıllarına gelirse sadece #windows11 e getirip, bak ne güzel özellik diye pazarlar mikrozort. Abuk sabuk, gereksiz, sistemden kaldırılamayan şeyler yerine bunun gibi elzem şeylere kafa yormaları lâzım. Tabi hava durumu uygulaması daha önemli !!!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sonuçlar pek gerçek durmuyor. Doğru ise i5 750 işlemcinin bile hâlâ gideri var.
https://www.youtube.com/watch?v=P6imb5hK8FU

Core i5 All Generations (From 1st to 10th) | RTX 3080 10GB PC Gameplay Tested in...

Core i5 All Generations | i5 750 vs i5 2500K vs i5 3570K vs i5 4690K vs i5 6600K vs i5 7600K vs i5 8600K vs i5 9600K vs i5 10600K | RTX 3080 10GB PC Gameplay...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Toxic Pizza @pizza

  Bana da pek gerçekçi gelmedi, 1080p biraz kandırıyor olabilir. Ben i5-3570 ve GTX 1060 ikilisiyle bile CPU darboğazını gözlerimle görüyorum çoğu oyunda.

 • UnicornKnight @unicornknight

  6. nesil i7 6700K ile takip eden 3 ve hatta 4 nesil boyunca eşdeğeri olan CPU'ların aralarındaki farkın 3-4FPS'i geçmediğini düşünecek olursak gayet olağan, gayet normal.

  AMD tarafındaki nesiller arası makas açma Intel tarafında yakın zamana ve bir noktaya kadar palavradan ibaretti.

 • august @august

  Gayet olası. Intel'in Amd karşısında ki hayvani üstünlüğü ve Intel'in kelimenin tam anlamıyla yıllar boyunca hiçbir şey yapmadığınında kanıtı.

  M1'in komik watt değerleri ve ısıl tasarımlarıyla koca koca x86 mimarisini tokatladığını görürken nedenlerinden birisininde bu olduğunu unutmayın.

  Hatta neden M1 örneğini veriyoruz ki, bugün a13 bile masaüstünün efsane işlemcilerini 4790k, 7700k'yı tokatlaması bile yeterince utanç verici olmalı zaten.

  Şurayada bırakayım utanç tablosunu:

14 Mayıs 2020 tarihinde HepsiBurada'dan aldığım TP-Link Archer VR300 modem router'i satıyorum. Yakın zamanda Türknet gigafibere geçtim. Türknet'in verdiği Zyxsel modemi kullanıyorum ve bu cihaz boşa çıktı. Kutusu kabloları vs herşeyi tastamam duruyor. 330 TL karşılığı İstanbul içi elden teslim yoluyla satmayı düşünüyorum.
#Satılık #İkinciel

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2000'ler...Özellikle korku-hayatta kalma türünün zirve yaptığı yıllar. Duygulandım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap