Netflix'in bana bitrate seçme özgürlüğü vermemesini hala anlayamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

500 gram altında drone'um var. Kayıt ettiremiyorum. Kayıt ettiremeyince izin alamıyorum. İzin alamayınca yeşil alan dışında uçuramıyorum. Uçurmak için yeşil alan arıyorum fakat onu da bulamıyorum. Ne yapacağız şimdi? 15 metrekare odada bir sağ bir sol mu yapayım?

#Drone

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Redmi Note 8 Pro'larda bir indirim bekleniyor mu? @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Ubisoft'a hesabımın mail adresi ile alakalı bir destek talebi oluşturdum fakat 2 gün oldu cevap vermiyorlar 🙁 Daha önce destek talebi oluşturan var mı? Ne kadar sürede yanıt aldınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vuruş hissi güzel, hikayesi güzel bir FPS oyunu arıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Bu çok iyimiş. Güvenilir mi bilemedim. 1TB OneDrive zaten ayda 40 lira.

ePttAVM - Microsoft Office 365 5 PC – Mac 1TB OneDrive Mail Hesabı

Microsoft Office 365 5 PC – Mac 1TB OneDrive Mail Hesabı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

The Witcher 3 Soundtrack? HAHA

Survivor 2020 Ünlüler Takımı

Survivor 2020 Ünlüler Takımı Kadrosu #Survivor Tv8 ekranlarında yayınlanan ve “Acun Medya” tarafından hazırlanan Türkiye 'nin en çok izlenen en heyecanlı yar...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Herkese açık herhangi bir web sayfaının verilerini okuyup kaydeden bir bot yazmak yasalara aykırı mı? Sallıyorum bir haber sayfasından haberleri çekmek ya da youtube'da videoların isimlerini ve linklerini çeken bir program. Ya da teknoseyirin akışını çekme (giriş yapmadan çıkan Teknoseyir'e ait yayınlar).

Önemli mi bilmiyorum ama bot'un ürettiği veri tekrar yayınlanmayacak veya satılmayacak. ML yada AI gibi projelerde veri olarak kullanılacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gözlüğümün camları çok çabuk kirleniyor. Vücudum çok yağlı. Nasıl oluyor bilmiyorum ama camlar yağlanıyor. Bir de yanlışlıkla parmağım filan değerse hepten fenalık. Toz toprak temizleniyor fakat yağı temizlemek işkence. Kendi içinden çıkan mendilde bir süre sonra kirleniyor hiç temizlemiyor. Gratis'de satılan gözlük temizleyicisini denedim fakat onlarda temizlemiyor yağı. Bir arkadaşım da aynı dertten müzdarip. Var mı yaşayıp çözebilen biri?

#Gözlük

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17