Yakın bir tanıdığım paylaşmış. Görünce çok üzüldüm. Asıl postu okusanız yeter. Yorumları okumamanız şiddetle önerilir. Neden diyecek olursanız aşağıda mini bir örnek bıraktım.

"iki sarmallı DNA oldu mu aşılarla 41 42 bu ne demek transhüman insan demek yani artık görüntü olarak insan ama içeriden Allah tanımaz din iman ahlak bilmez makine bir insan olacak demek"

Not: Artık o kadar da yakın değil.

View this post on Instagram

İlk sigara reklamlarında doktorların ve hemşirelerin kullanıldığını biliyor muydunuz? Ve hatta hastanelerde doktor eliyle yatan hastalara sigara satıldığını? Reçetelere sigara yazıldığını? 1920-1994 SİGARA TANITIMINDA BU KELAMLARI KULLANDILAR! -Tüm ürünlerimiz güvenlidir. -Nikotin bağımlılık yapmaz. -Sigara içmek kansere neden olmaz. -Sigaraya saldıran insanlar bilim karşıtıdır. -Doktorların çoğu camels markasını diğer sigaralardan daha fazla önerir. -Ürün güvenliğini kanıtlayan araştırma birçok bilim dergisinde yayınlandı. -Amerikan tıbbı dergisi ürünlerimizi tanıtmaktadır. -Sigaraya ilave ettiğimiz kimyasal katkı maddeleri zararsızdır. -Sigara içmenin zarar verdiğine dair hiçbir kanıt yoktur. -Hükümet yetkilileri bize sigara içilmesinin halk sağlığına zararsız olduğunu söylüyor. -Hollywood filmlerine ve tv şovlarına katılan sigara içmeye teşvik mesajları. ... HAYDİ ŞİMDİ BİRDE 2020 AŞI TANITIMLARINA BAKALIM, AYNI KİŞİ VE KURUMLAR YİNE SAHNEDE! -Tüm ürünlerimiz güvenlidir. -Aşılar civa içermez. -Aşı otizme neden olmaz. -Aşıya karşı olan insanlar bilim karşıtıdır. -Tüm doktorlar ne olursa olsun MMR(KKK) aşısı önerirler. -Ürün güvenliğini kanıtlayan araştırma birçok bilim dergisinde yayınlandı. -Amerikan tıbbı dergisi ürünlerimizi tanıtmaktadır. -Aşılara ilave ettiğimiz kimyasal katkı maddeleri zararsızdır. -Çocukların aşı olduktan sonra otistik olması sadece bir tesadüf. -Aşıların zarar verdiğine dair hiçbir kanıt yoktur. -Hükümet yetkilileri bize aşıların halk sağlığını iyileştirdiğini söylediler. -Aşı yaptırmıyorsan aptalsın. -Hollywood filmlerine ve tv şovlarına katılan aşıya teşvik mesajları. -Aşı üreticileri tarafından finanse edilen tıbbi dergiler. Bu eskilerden küçücük bir misaldi. Şimdi vereceğim misali bir çoğumuz hatırlarız. Bir dönem bademciği alınmadık çocuk bırakmadılar. Bugün o çocukların %75i kalp ve kalp kapakçığı problemleri yaşıyor. Ne acıdır ki tıp camiası bu durumun bademcik sebepli olduğunu tespit edip, bunun bir "hata" olduğunu itiraf ettiler. Şimdi size dayattıklarına dönün ve bakın. Yarın "pardon" deyip işin içinden sıyrılacakları kadar basit bir hayatınız mı var? Oynatmaya değer mi? #FıtrataMüdahaleyeHayır Yağmur İbiç

A post shared by Araştırmacı-Yazar (@yagmur_ibic) on

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Venedik'e geldik. 14 KM kaldı fakat yok kapalı. Oyun bana az ilerden U yap diyor...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu oyunun sıkıntısı ne ya. Çook uzun bekletiyor 🙁

Microsoft Flight Simulator 2020 - HDD vs SSD - Loading Screen Time / Load Time

Microsoft Flight Simulator 2020 - HDD vs SSD - Loading Screen Time / Load My config: - Intel Core i5 9600K - Nvidia GTX 1070Ti 8GB OC - 16GB DDR4 3200Mhz Wes...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türksat Kablo'da uzun süredir Twitter pert durumda. Türksat Kablo kullananlar sizde de öyle mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Bu SSD'lerin üzerinde yazan okuma yazma hızları hangi şartlarda ölçülüyor? Biz hangi şartlarda alabiliyoruz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pandemi nedeniyle evden çalışıyoruz. Muhtemelen Ağustos ayında da evden çalışacağız. Bu süreçte bayramda memlekete gideyim 1 ayda orada kalayım diyorum ama internet işini nasıl halledeceğiz?

Süperbox sanırım 1-2 aylık vermiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

HS50 Stereo Oyuncu Kulaklığı - Mavi CA-9011172-EU Corsair | Trendyol

Trendyol.com sayesinde Corsair ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir miktar indirime girmiş sanki. Almayı düşünüyorum, +100 liraya kadar daha iyi öneriniz varsa açığım.

LOGITECH G231 PRODIGY GAMING HEADSET - Vatan Bilgisayar

LOGITECH G231 PRODIGY GAMING HEADSET fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap