hımmmm 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

hepsiburada siparişleri aras kargo ile geliyordu, gene dönmüşler yurtiçi kargoya 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Gençler dondurumuş patates alacaktım. ucuzlukçu marketin patatesi 3 tl, superfresh 9 tl. ikisi de aynı miktarda, bu 3 kat fiyat farkı niye ki ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Şu sms şikayet sisteminde telefon no yerine ne yazılacak. genelde sms’ler “DİNGİL AVM” gibi numarasız olarak geliyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

umitusta77@hotmail.com benim posta adresim değil, ve hergün geliyor bu spam… nasıl çözeriz bunu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Cimcime paylaştı.

Günde milyar kez gelen iddia mesajlarından sıkılıp her iddia mesajının altında yazanı yaptım, IDDAAIPTAL yazıp 3172’e gönderdim. Aradan 1 gün geçti ve “sporplus aboneliğiniz tl olmadığından başlatılamadı, tl yüklendiğinde abone olacaksınız” gibisinden mesaj geldi. Bunlar artık ahlaksızlıkta ve şerefsizlikte ayrı bir boyuta geçtiler. Dikkatli olun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

https://www.humblebundle.com/pc-lovers-software-bundle
1 dolar
System Mechanic 16.5
AirParrot 2 (two-pack)
EaseUS Partition Master Pro 11.9
4.24 dolar
DAEMON Tools Pro 8 Lifetime
Lifetime licenses for up to 3 PCs
Backblaze Online Backup
6 months of unlimited backup, for new users only
3DMark Advanced Editio
12 dolar
PCMark 8 Advanced Edition
VRMark Advanced Edition
Dashlane Premium
1 year, new users only

Humble Software Bundle for PC Gamers

Score a bundle of software for PC gamers and support charity!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

8-9 aydır süregelen (TTNET) internet kopma sorunum için en sonunca BTK’ya yazdım. Arıza kaydı açtırıyorum, hızımı düşürüyorlar, ama değişen birşey yok. Bazen müşteri hizmetlerinden güncelleme yaptık, artık kopmaz vs. ile geçiştiriyorlar, 15 dakika sonra tekrar kopma oluyor. Arıza kaydı açılan hattın ilk iş hızı düşürülüyor, tesisata bakan yok. Hatta bi keresinde ücret karşılığı elitt ekip gönderelim dediler. Elitt ekip de kendileri zaten !!! 16 mbit hattı 6 mbit kullanıyorum. Artık tak etti, yazdım bi şikayet, anlattım derdimi. Tee il merkezinden aradılar, saha dolabı mı neyse, ona falan bakılmış, kablolar vs. değişmiş. Sinyal artık daha kaliteli geliyormuş. Önceleri ne arayan vardı ne soran. Bunu baştan yapsalar o “teknik ekip” denen kişiler, kimsenin ttnet, superonline vs. ile sorunu kalmayacak. Ama yok, büyükbaşlar dürtmeyince kimse kılını kıpırdatmıyor. He bu yazıdan çıkaracağımız ders BTK denen kurumu kullanın arkadaşlar. Gerçekten de işe yarıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Fth @sword-q

    ben bunu aylar önce söylemiştim zaten iş aç baktın olmuyor ilgilenmiyorlar direk btk ya şikayet. 4 defa üst üste iş açtım kimse gelip gitmedi bi btk şikayeti gelip evin içindeki kablolara kadar ölçtüler.

  • Gökalp @gokalp

    Bundan yaklaşık 5 gün önce bahsettiğim. İp alamama sorunu neticelendi. Bana modem üreticinizle görüşün diyen türknet arıza kaydı sonucunda “aaa sorun bizdeymiş bölgedeki kutuya bıdıbıdı olmuş” diyo. Bu iss firmalarına ayar verilmesi şart. Hizmet kaliteleri tüm sektörlerin altında.