Evet. Bu gün Samsung mağazasında Note 10 + telefonu 20 dakika inceledim. Olmuş telefon. Acayip hoşuma gitti. Ekranı kamerası sistemi yağ gibi akıyor. Ama alırmısın derseniz Note 9 alırım onun yerine. 11400 TL telefona vermem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GününOKGibiFilmi #3HitlikFİLİMDir

El Ummar Cin Yuvası Yani ok gibidir diyim siz anlayın. Tutacak bir tarafı yok.

10 Üzerinden 0 veriyorum.

(Yaptığınız filmin emeğin ben taaaaaa .... siz anladınız. 🙂 )

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

#KonuDışı

Şu adaya kaçsam ne güzel olur... Din yok... Dolar kuru yok... Bizim mahallede ki KIBRIS EŞŞEĞİ yok... Borç isteyen akraba yok... Salak salak yorum yapan arkadaş yok... Salak yandaş kanallar yok... Sigortacılar yok... Vodafone yok saçma sapan durmadan arasın... Akbank yok krediniz hazır desin... Bilmem şu ne izliyor videosu yokk... Emlakçılar yokk... Yok oğlu yok...

Ne dersiniz? Güzel olmaz mı...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

#GününEski Filmi #4HitlikFilmDir

Sihirli Oyuncakçı 2007 Dün izlediğim filmlerden bir tanesi daha. Haluk Bilginer ve Özgü Namal seslendirmesiyle efsane film olmuş.
Çok garip bir havası yok ama izlettiriyor. Dinlendirici bir film. Oyuncaklara aşık olan ve buna adanan 213 yaşına basan Magorimus'un son yaşına gelmesini konu alıyor. İlginç sahneleri ve anlattığı konularla büyüklere de hitap eden bir film. İzlemenizi tavsiye ederim.

Bu filme 10 üzerinden 8.5 veriyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Format atmaya son. Eğer sende 15 dakikada formatla uğraşmadan sistemi yeni hale getir rahat et. Acronis candır. Gerisi heyecan.
40 GB lık veriyi 15 dakika sürmeden eski haline döndürebiliyorum. Büyük nimet. Nimetle şaka olmaz bu arada. 😂😂
Kullan rahatını çıkar.
(Not: reklam almadım sadece acayip kolaylık sağladığı için sizinle paylaşmak istedim.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 23

#GününEskiFilmi #4HitlikFilmdir

AMAN TANRIM 2003 Film bir televizyon muhabirinin şansızlığından ötürü her başına gelen şeyin tanrının üzünden başına geldiğini söyleyerek isyan eder. Tanrı da (Morgan Freman) güçlerini Jimm Carey e devreder ve olaylar başlar.
Güzel ve dinlendirici bir film. İzlemeyen varsa izlesin.

Bu filme 10 üzerinden 9 veriyorum. Tam arşivlik film.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

#kasa #teknokasa

Sülale boyu kasa. 🙂 🙂 Tabi bir cooler master h500m kasa değil. 🙂

Türkiye'de İlk! Cooler Master COSMOS C700M RGB Kasa İnceleme

Yine bir ilk ile karşınızdayız arkadaşlar Piyasanın en iyi pc kasalarından biri olan Cooler Master Cosmos C700M RGB modelini inceliyoruz bu videomuzda. #Cool...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun zamandır oynadığım minecraft haritası 1.12.2 d iddi. Bunu 1.14.4 de yükselticem. Forge kurdum 1.14.4 sürümü. Harita modu için. Ama sçeneklerde 1.14.4 sürümü forge çıkmıyor. Kurulumu sağlıklı şekilde yaptım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu steamı yapanlar piskopat. 2 günde bir güncelleme çıkarıyorlar. Bnde 2 günde bir açıyorum haliyle günceelleme bekliyorum. Bu nedir arkadaş yahu. 🙂 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap