Sizce nedir? Ne değildir? Güzelce fikir belirtirseniz sevinirim.

5G TEKNOLOJİSİ

5G TEKNOLOJİSİ
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16

Redeon 20 4.1 sürümü geldi. Güncelleyebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GününYeniFilmi #3HitlikFilmDir

Bloodshot: Durdurulamaz Güç (2020) ‧ Aksiyon/Süper Kahraman Filmi ‧ 1 saat 49 dakika Çok önyargı ile yaklaştığım filmi izleyince mest oldum diyebilirim. Konusu standartların biraz üstünde olan filmlerden. Açıkçası insanlığın ve robotların yapay zekanın biyolojinin harmanlandığı bir film. İnsanları nasıl uzaktan yönetilir neler olur ve nasıl bir yaşama kavuşur insan oğlu ona ışık tutan filmlerden. Açıkçası ben bu duruma pek ısınamadım. Yani uzaktan sizi yönetme robotlaştırmayı kabul edemem diyip sizi filmle geçerseniz kesin fragmanınıda izlemeden direkt filmi izlemeye geçin.

(KESİN İZLEYİN)

Filme 10 üzerinden 6,5 veriyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#GününYeniFilmi #3HitlikFilmDir

Seven in Heaven (2018) ‧ 1 saat 34 dakika Film orta karar çekilmiş oyunculuğu orta şekerli çekim açıları başarılı bir film. İzlemeye değermi sorusu ise muamma taşısada boş bir vakitte izlenebilecek filmlerden. Konusu ise şöyle. Lise çağında bir gurup genç sınıf arkadaşlarının taşındıukları için boş kalan bir müstakil evde parti yaparlar ve bir oyun oynamaya karar verirler. Yanlız bu oyunda bir dolapta 7 dakika beklemeleri gerekir. Ve serüven başlar.

Filme 10 üzerinden 6 veriyorum. (-Beni eve götür.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

🙂 🙂

OĞUZ SASİ SU SEBİLİ DELİRTTİ

!!ÖNEMLİ DUYURU!! Öncelikle arkadaşlar normal videoyu Oğuz Sasi, video yaş kısıtlaması aldığı için gizlemiştir. Ancak videonun bu kısmı Oğuz Sasi'nin fanları...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vodafone de 33 TL ye 5 Gb internet + 2 GB her ay hediye 12 ay vodafone tv eğlence paketi hediye 750 dakika her yöne 250 sms tarifesine girdim. 12 ay.
Nasıl fiyat sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap