Sonunda pes etmiş.

MİNİNG RİGLER'İN SON DURUMU | BU GÜN NE SÖKELİM?

Bu videoda baskılar beni yıldırdı minig rigleri bir hamlede söküp attım:( Beğendiğim Ucuz ve Güzel Teknolojik Ürünler -Ultra HD 4K Aksiyon Kamerası- https://...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 23

Yedinci Hayat #Film #Filmtavsiye

Konusu: Dünya nüfusu günden güne artmaktadır. Buna çare arayan Devletler ortak bir karar alır. Karara göre her aile sadece bir çocuk yapacaktır.Ailelerden birisinin yedi tane kız çocuğu olmuştur. Yedi çocuğun varlığı öğrenilirse hayatları tehlikeye girecektir. Bu yüzden kardeşler gizli saklı yaşamaya başlar ancak kardeşlerden biri kaybolunca diğerlerinin de hayatı tehlikeye girer.

Film sürükleyici ve arşive almalık. Tavsiye ederim.

Nufüs artışı konu alınıyor ve 7 kardeşin yaşadıklarını anlatılıyor.

Fragmanı: https://www.youtube.com/watch?v=5F-YEbm65a8

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Saçma sapan insanları toplamışlar film diye garabet izlettiriyorlar. Çakma işleri hiç sevmem. Ama bu hakarettir ya. Böyle yapımlara emek para harcanması ne saçma.

Yazık günah yax.

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk / Tek Parça / Full İzle

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk filminin tamamı yayında! İstanbul'un orta halli semtlerinden birinde yaşayan, lise öğrenimini zorlukla tamamlamış, ailenin tek ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
 • Lehimli At @at

  Ahahhaha daha beterleri var. Arkaplanda star wars oynatiyorlar, önde oyuncu; uzay savaşı sekansı yapıyorlar.

 • Orcun @orcun

  https://boxofficeturkiye.com/film/sihirbazlik-okulunda-bir-turk-2012724 Güzel de para kazanmışlar. 181 bin kişi izlemiş 2 milyon tl yakın hasılat gelmiş.

  Misal gene başka örnek https://boxofficeturkiye.com/film/cumali-ceber-allah-seni-alsin-2013758
  5 milyon tl hasılat elde edilmiş. 9 haftada neredeyse 500 bin kişi izlemiş.

  Keza gene en bilindiği https://boxofficeturkiye.com/film/recep-ivedik-5-2013361
  25 hafta gösterimde kalmış. Neredeyse 86 milyon lira hasılat yapılmış. 7.5 milyon kişi izlemiş.

  Dikkat edin mesela, bu youtube içinde geçerli. kaliteli iyi içerikler para etmiyor yapan kişi kazanmıyor haybeye işi yapıyor’a döndü. Bu sinemada rahat 10 yıllardır var. Sebebi şu; böyle butür basit, belden aşağı vurmalı dalga geçmeli güya küfürden komediye kaymalı şeyler daha çok izleniyor ve daha çok para kazandırıyor.

  Yani izleyici zaten bunları istiyor. Sen bunlara kalite verip sürünüp aç kalacağına istedikleri yemeği önlerini atarsın ama kanlarını sömürüp zengin olursun. Youtube’a bak mesela popüler youtube tayfasına bakın. Şaka videoları kışkırtmalar bilmemne abi annemi bilmemne yap türevi içerikler. Ortam leş ama izleniyor mu ? evet. Ben kimsenin yani çöp kalitesiz içerikten memnun olduğunu sanmıyorum. Emin olun o bilmemne abi bilmemne kafası türevi kanalların bundan memnun olacaklarını sanmıyorum. Ama mecbur kalıyorlar insanlar bunu istiyor hop önlerine atıyorlar. Ha tam tersi olsaydı şuan Teknoseyir 3-5 milyon aboneydi. Var mı öyle bir Teknoseyir ? yok. Ha benzeri tekno kanalları var. Görüyorsunuz içerikleri, para inceleyen mi dersiniz ? reklamı gırtlağa kadar sokup ” reklam deeeeeel yhaaaaa ” diyen mi dersiniz ohooooooooooooo ama takipçilerine izlenmelerine bakın.

  • Doğa @doga

   Bu tarz büyük laflar kullanmayı sevmem ama bence temel problem hız. Sadece yayıncılığın değil insanlara sunulan her şeyin temel problemi hız çünkü modern çağ hızlı olmayı gerektiriyor. Bu sebeple teknoloji gelişip üretilen içerikler insanlara daha hızlı ulaştıkça her içeriğin kalitesi düşüyor. Televizyon da bu şekilde düşüşe geçti ve şu an rezil bir halde. Televizyonun rezil olduğunu düşünenler internet yayıncılığına umutla yaklaştı ama o daha da hızlı ulaşıp daha da hızlı tüketildi. Şu an rezillik konusunda kafa kafaya gidiyorlar.

   Bir kaç yayıncılık tarzı üzerinden değerlendirelim. Teknoseyir bir telefonu diğer kanallardan önce incelerse izlenmesi yüksek oluyor ve izleyenler burası kaliteliymiş, diğerlerinden farklıymış diye düşünüp kalıcı oluyor. Ama her zaman reklam kanalları daha çabuk incelediği için insanlar kalitesize alışıyor. Çünkü kaliteli içerik daha fazla zaman ve emek istiyor. Diğerleri tembellikten hoşlandıkları ve kendilerini de çok geliştirmedikleri için ağızlarına geleni söyleyerek kalitesiz içerik üretiyorlar ve ilk çıkan olmanın avantajıyla izlenip para kazanıyorlar. Kimsenin işe başlarken “insanlar bunu istiyor” mantığıyla yola çıktığını düşünmüyorum. Kaliteli içerik çıkaramayacaklarını kabullenip tembelce hızlı olmayı denediler ve başarılı olduğunu görünce aynı yoldan devam ettiler. Bu sayede Youtube’da Teknoseyir gibi konuya hakim, stüdyo kullanan, yaptığı işin pek çok tarafında titiz davranan ve nasıl konuştuğuna dikkat eden yayınlar yerine eline kalitesiz bir kamera alıp vlog adı altında takılan yayınlar türedi.

   Sinema için durum daha vurucu. Komedi üzerinden devam edelim mesela. Ülkede en iyi komedi yapan insan Cem Yılmaz. Diğerlerinden daha komik olmadığını düşünen insan bile daha çok emek harcandığını ve üstüne daha fazla kafa yorulduğunu görebiliyor. Ama Cem Yılmaz bir film için 2 yılını harcarken skeçler bütünü bile olamayan Cumali Ceber, Recep İvedik, Düğün Dernek vs gibi kötü işler kısa sürede, daha az parayla yapılabiliyor. Hem üstüne düşünmeye de gerek yok. Osur gitsin nasıl olsa birileri güler. Sonuçta pek çoğumuz absürd durum görünce gülüyoruz. Osurmaması gereken bir yerde osuran insan güldürücü olabiliyor. Hem diğeri kadar zahmetli olmuyor hem de çabucak tüketiliyor. Muhtemelen Arif V 216 da Recep İvedik filmleri kadar gişe yapamayacak.

   LP’nin hep dillendirdiği bir laf var ya “internete reset atmak lazım” diye. İşte aynı şeyi sanata, yayıncılığa da yapmak lazım. Günümüzde resim sergilerine bakınca da aynı durumla karşılaşıyoruz. Üstüne düşünerek, kafa yorarak, vakit ayırarak olgun bir resim yapmak uzun bir süreç. Onun yerine resim yapmadan galeride “ben farklıyım” diye kendini pazarlamak daha kısa ve hemen sonuç veriyor. Resim zaten iyi örnekleri tarihte yapılmış ve üstüne çıkmanın zor olduğu bir alan. Bir de üstüne böyle hız gerektiren bir çağda başyapıt çıkartıp ilgi görmek çok zor. Tıpkı yayıncılıkta, sinemada, müzikte olduğu gibi. Örnekleri kaliteli olduğunu bildiğiniz isimleri düşünüp çoğaltmak mümkün. MGamsız’ın b şekilde düşündüğünü tahmin ediyorum bazı konuşmalarından yola çıkarak. Ama gönülleri el vermiyor o hızlı içeriği ortaya çıkarmaya.

 • Özgür @ozgurr

  Filmin senaryosu bile inci sözlükteki hikayeden alınma diye biliyorum 🙂

Nejdat abi paraya kıymış yine. 🙂

KANALIMIZIN OYUN KASASI TAMAMLANIYOR | OYUN KASASI MI DİSKO TOPUMU SİZ KARAR...

Bu videoda kanalımıza oyun kasası topluyoruz devamı gelecek izlemede kalalım. Beğendiğim Ucuz ve Güzel Teknolojik Ürünler 1070 Ekran Kartı 8 GB : https://goo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne kadar kötü olabilir ki. Çerçevesi çok kalın bu günümüze uygun değil.

Sony Xperia XA2 Ultra ön inceleme! - Yeni tasarım yeni telefon!

https://shiftdelete.net/sony-xperia-xa2-ultra-on-inceleme Sony Xperia XA2 Ultra özellikleri Sony Xperia XA2 Ultra modelinde, Qualcomm'un orta segmentteki yen...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teketek de İlber ortaylı Ve Celal şengör var. Orta Cağ da Felsefeyi işliyorlar.

Habertürk TV Canlı Yayın ᴴᴰ

Habertürk TV HD Canlı Yayın Doğru Haber, Dinamik Sunum, Kaliteli Program, Güçlü Yorum: Haberturk TV YouTube Kanalına Abone Ol ➤ http://hbr.tk/QNhqSs ➤ http:/...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Haberiniz olsun.

Kanal 24 de Bitcoin konuşuluyor. Haberiniz olsun canlı yayında.

http://www.yirmidort.tv/canli-yayin/

24 Tv Canlı Yayın| yirmidort.tv

24 TV Canlı Yayın Sayfası. 24 TV İzle. 24 TV yayınını kesintisiz ve hd kalitesinde izlemek için tıklayın
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Jumanji Filmine gideniniz var mı? Film çok dikkatimi çekti gitmek istiyorum. Önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

https://www.dreamreality.com.tr/3d-model/donanim-haber-ofis/fullscreen

Donanım Haber ofis turu VR veya olamadan da gezilebiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12