#teknosoru #superbox
Ben adsl de 16 Mb bağlantıda 1300 kb canlı veri alıyorum. Bu oranda superbox da 10 mb download 10 mb upload var. Bunda canlı veri kaç kb?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Görmeyen varsa görsün: Windows 8.1 WinPE olarak hazırladım. 670 MB civarı. USB den boot edilir. Minimum 3GB reme ihtiyaç duyar.
Dosya kurtarma, Windows Güvenlik taraması, Sistem dosyalarına tam erişim/değiştirme gibi işlerde kullanılacak sağlam bir iso.

BEDAVA. 🙂 Memnun kalmanız yeterlidir.

TurHiLL Kurtarma Live CD 2019 x64bit - TeknoSeyir

TurHiLL Kurtarma Live CD 2019 x64bit En son 2016 da yaptığım Live cd medyasını sizinle paylaşmıştım. Şimdi güncel ve yeni programlar eklenmiş olarak yeniden tasarladım. Resimde de...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkesin izlemesi gereken bir film. Tavsiye...
Neydi ne oldu sorusunun cevabı bu filmde.

The Ottoman Republic (2008)

Directed by Gani Müjde. With Ata Demirer, Vildan Atasever, Sümer Tilmaç, Ruhsar Öcal. The life of Osman VII. who was the emperor of the Turkish republic.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Organize İşler sazan sarmalı Brrip Blueray seçeneğiyle internete düşmüş. Vaybe. Ne hızlı çalışıyorlar arkadaş helal dedim. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

14 Şubat sevgililer gününüz kutlu olsun. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadalar merhaba.

Windows 10 da mağazayı nasıl iptal edebilirim? Hiç çalışmasın aynı Windows 7 de ki gibi olsun. Şu anda sanal makinede kurulu ve sürekli Candy kıraş saga yüklüyor ben kaldırıyorum o geri yüklüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 da dosyaya tıkladığımda hızlı erişim değilde Bu bilgisayar olarak nasıl değiştiririm?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7