#GününOkGibiFilmi #1HitlikFİLİMDir

Hep Yek 3 (2019) 1 saat 30 dakika. Ok gibi mafya soslu serseri tayfası yırttık koçum filmi. Tam birt FİLİM dir özelliğini taşıyor. Yani boş zamanınızda bile izlemeyin. Tamam çekim kalitesi ve resimleme güzel ama konu ve oyunculuk at & kelebek misali bir özet çıkarmamızı sağlıyor.

Önüne gelen film çekiyor. Tengri çktirmesin....

Filme 10 üzerinden 1 veriyorum. Tam da OK GİBİ FİLİMDİR desem abartmış olmam.
(Filme 22 dakika yanabildim.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#help #TeknoYardım

https://teknoseyir.com/durum/1159583#comment-4142301 şu konuda yardım istemiştim. Umut bey önerisi ile samsung A70 baktım mağazada. Çok beğendim. Yarın veya Pazar günü kız kardeşime alacağım.
A70 kullanan var mı? Nasıldır. Yorumlarınızı bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • DarkPower @jepping

    Bizde kız arkadaşıma satın alalı 1 ay oldu. Ekranıyla, şarjıyla, kullanımıyla telefondan gayet memnun. Lakin parmak izi okuyucu yavaş. Bu yüzden daha çok yüz tanımayı kullanıyor. O da üzmüyor ama örnek verecek olursam bendeki Huawei Mate 10 kadar da iyi çalışmıyor açıkçası. Kamera konusunda çok beklentiye kapılmamak gerek. Yine de başarılı denebilir. O da üzmez diye düşünüyorum.

    Genel olarak şu devirde fiyatına göre iyi bir telefon. Almadan önce telefondan beklentim bir tık daha yukardaydı. Sadece ilk başta acaba daha az para verip (yaklaşık 800₺) Redmi Note 7 mi alsaydık diye düşündüm. Şu sıra Redmi Note 8 Pro var a70 fiyatına. Lakin MediaTek işlemcilere önyargım hat safhada. Ben tercih etmezdim açıkçası.

#TeknoYardım #CepTelefonu

İyi akşamlar arkadaşlar. 3000 TL ye nakit telefon alıcam kız kardeşime. Hangi martka ve modeli önerirsiniz. Kelime bulmaca, Bonbonları patlatma gibi oyun oynuyor. 🙂 Kamerada önemli tabi.

Önerilerinizi bekliyorum.

@umtk hocam senden de öneri bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim ekran kartında (Asus RX550) menemen yapmışlar. Şaka gibi. 🙂

EKRAN KARTINDA MENEMEN YAPMAK (90° KISIK Ateşte)

Bu trend nereye doğru gidiyor bilmiyorum ama, sizden gelenleri uygulamaya devam ediyoruz. Bu videomuz da ekran kartı üzerinde menemen yapmayı denedik. Hani d...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm abi. İyi akşamlar. Gönderi gizle butonu olsa da bazı postları gizleyebilsek. Çok güzel olurdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #KonuDışı

İzlemek için film bulamıyorum kafama göre. Son 3 gündür her halde film bulamadım. Bulduklarımda OKGibi film olunca paylaşmadım. 🙂 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar RX550 de minecraft için hangi ayarları kullanırsam yüksek FPS alırım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap