Her T.C. devleti vatandaşının dinlemesi gereken podcast. 🤬 🤬 🤬

MP - Kozmik Odaya Girilmesi Nelere Mal Oldu?

İNTERNET SİTEM:efeaydal.comINSTAGRAM:instagram.com/efeaydalofficialKİRLİ12 NETWORK KANALLARIMIZ:efeaydal.com/kirli12FACEBOOK GRUBUMUZ:efeaydal.com/grupDESTEK...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Samsung A70 için hızlı şarz özellikli hangi powerbankı önerirsiniz?
10.000 MAH hızlı şarj Type-C Olabildiğince hafif.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 16

#GününOKGibiFilmi #1HtlikFilimdir #NetFilix #Revize

Horizon Line (2020) ‧ Gerilim/Dram ‧ 1 saat 32 dakika Başrolümüz okyanusta adalardan birinde yaşayan arkadaşının düğününe gitmiştir. Fakat ertesi gün tek sefer giden vapuru kaçırır. Ve eski dostu uçak sahibi olan adamla o adaya gitmeye karar verir ve film başlar.

Ben ne izledim arkadaş yahu... Uzak durulması gereken filmlerden. 1 2 aksiyon sahnesi var. OK GİBİ filmdir.

Filme 10 üzerinden 1.5 veriyorum.

Not: Zamanını çalmak istediğiniz arkadaşlarınıza iteleyebilirsiniz 🙂 🙂

TKDB: https://drive.google.com/drive/folders/17xXafF4q98dwo1jiCtjdmgTdcT2umhiV?usp=sharing

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.twitch.tv/leventp

Levent abi yayında 🙂

leventp - Twitch

Sadece deneme amaçlıdır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

YouTOP kanalımıza hoş geldiniz 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=xGqs720q_BA

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube de kanal sahibi olup vergi cezası alanlar. Ohannes burger diyorum arkadaş. 🙂

Devlet hiç acımamış. Ölümüne mokoko demişler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 32
 • mhmmdy @mhmmdy

  Bı arkadas daha var onun işi çok karışık bunların neredeyse 2 katı ceza yemiş edit: buldum https://youtu.be/-bokIy6aT4w

 • arthapot @arthapot

  Kolay bir yol belirlenmeli bu iş hayatımızda illa youtube dediğinizde o saçma sapan tepki videoları çeken siteler gelmesin aklınıza ben ve benim gibi içinde sanat da olan ve tek bir küfür olmayan kanallarda var. Ben tek kuruş kazanmadım ama isterdim ordan iyi para kazanıp bedava bir sürü sanat eğitimi videosu yapabilmek tüm gücümü oraya verebilmek için. Şimdi yılda bin tl kazansam ekipman alayım diye çeksem çekemicem kolay yolu olsa şirket falan olmadan çekip vergisini kesip kalanı alıp ekipman alırdım en azından.

 • salihcln @salihcln

  Bu cezalar çok uçuk rakamlar değil, kanunda açıkça yazıyor. Vergi mükellefi olmak zorundalar ve yıllarca bunu göz ardı ettiler. Gelir getiren herhangi bir işi yapan herkes vergi mükellefidir ve son 5 yıla yönelik olarak vergi soruşturmasına girebilirler.
  Vergi avukatlığını aktif yaptığım zamanlarda bir kaç youtuberla görüşmüştüm, hepsinden gelen cevap üç aşağı beş yukarı, "ya ben youtubedan kazanıyorum neden ödeyeyim" veya "devlet başkalarına baksın benim küçük gelirimden devlete ne ki" veya "devlet banka hesabıma bakamaz" en komiği ise "ben para almıyorum bana hediye eşya yolluyorlar" olmuştu. Yıllık hediye almanında bir limiti var ve belirli bir tutarın üzerin çıkıldığında vergisinin ödenmesi gerekir.
  Bir çok youtuberın yaptığı hata vergi cezalarına itirazı muhasebeci ile yapmaları. Evet muhasebeci arkadaşlar bilgili fakat itirazı avukat ile yapmak gerekiyor.

  • arthapot @arthapot

   Haklısın güzel bir cevap ama yanlış yapılan yanı da var bence. Şöyle ki bu iş hayatımızda ve yapan her kes kötü niyetli değil. Buna kolay ve vergi kaçırılmayacak bir yol bulunsa daha iyi emin ol çok kazanan kanallar işi kılıfına uydurup nerdeyse vergi ödemiyor muhasebecileri sayesinde. Hatta eğitim ve sanat alanında kanal açanlara indirim bile yapılmalı çünkü bu pandemide gördük ki çocuklar online videolar ile Youtube ile çalıştı şimdi oraya bedava ders koyan hocalar da aynı tehlike ile karşı karşıya.

Son W10 güncellemesinden sonra USB bellek bağlantı kopuyor geri geliyor. Geçen senede de olmuştu. Bu mikrazort insanı sinir ediyor bazen. Fareye dokununca da yünlerde elektiriklenme gibi bir his veriyor.
Ahh mikrazort ahhh...

BeğenFavori PaylaşYorum yap