Arkadaşlar iyi günler.
Autocad 3D Solidworks ve diğer photoshop gibi sistemler için hangi sistemi veya parçaları önerirsiniz? 3600 yeter mi? Yoksa daha iyi bir işlemci mi gerekir? Veya ekran kartı.

(Rica postu)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Levon yapmış yine... Helal olsun kardeşim.

[150.000 TL] 😱 Tek Kasada Oyun Render ve Canlı Yayın Sistemi

[150.000 TL] 😱 Tek Kasada Oyun Render ve Canlı Yayın Sistemi Bir önceki rekorumuzu kırıp Türkiye'de yapılmış En iyi bilgisayarı topluyoruz. Ağırlıklı 3 boyut...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi geceler arkadaşlar.
Bende Uğur derin dondurucu var. İçi çok güzel çalışıyor. Yanlız dışarıdan elimizi sürdüpümüzde yan cephesine elleri rahatsız edecek kadar ısınmış.
Bir sorun oluşturur mu acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

İyi akşamlar arkadaşlar.

Can Kan güneş gözlüklü halindeyken çok takipçisi vasrmış. Gözlükleri çıkarınca etraflarında kimse kalmamış. Bu doğru mu?
(Sohbetten yansayan bir konu)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 19

#GününYeniFilmi #3HitlikFilmdir

Sanalüstü 2: Karanlık Web 2018 ‧ Korku/Gerilim ‧ 1 saat 34 dakika zamanında izlediğim filmlerden. Başrolümüz internet kafede unutulan bir macbook pro diz üstü bilgisayarı hacılar. Ve akşam üstü arkadaş grubu ile skypee üzerinden görüşme yaparak eğlenceli vakit geçirirler. Yanlız labtopta bir takım videolar bulur ve film başlar.
Bu filme 8.5 verirdim. Ama çok derinlemesine konuya girmemişler. İma etmişler o yüzden 6,5 veriyorum.

Filme 10 üzerinden 6.5 veriyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #telefonseçimdemağazalarkansereder

Markanın bayisine gidip satın almak çok keyifli. Birde diğer mağazalara gidince kanser oluyorsunuz. Bir mağazada Abi samsung note 10 lite var mı diyorum. Direkt var diyor 3700 TL ye. Abi diyorum internette 4500 TL ye satıyorlar dedim. Samsung Türkiye garantili mi diyorum. Evet diyor bu şayomi bayisiyiz diyor. Adama abi samsung note 10 lite soruyorum dedim.
Adam dedi ki haydaa ben şayomi diyorum diyor bana.
11 mağaza gezdim. 10 da bu muamele ile karşılaştım. Bu bir taktik mi yoksa bunlar şizofrene mi bağladı çözemedim. Şayomi ve Samsung. Sen bu ikisi karıştırıyorsan senin seçmen hakkın dahil elinden alınması lazım.
Şaka gibi ya..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

#samsungnote10lite akşam 9 da kafam attı gittim bayiden aldım. Esnafçılık hakkında hiç bir şey demiyorum.
Gücüm yetse plus alordımda nerdeeee.. 😊

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 28

amazon.com.tr de kart bilgilerini giriyorum kart no var. isim soyisim var. kart tarihi var. Ama CCV kutucuğu yok. Şaka gibi. Öneme almıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Amazon.com.tr den telefon aldım. 4 6 ağustos tarihinde teslim edilir diyor. Bu normal mi? Ben cumaya kadar gelir diyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap