#xbox #xboxgamepass
xbox game pass yeni aboneliklerde 3 aylık 5,90 kaçırmayın. Eski aboneliklerde de 3 aylık 40 küsür tl.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsYazılımcıları #teknoYardım
Herkese merhabalar, iş başvurusu için hazırladığım bir web projem var (asp.net core web api ve angular 7) bunu ilgili firmaya göndermem lazım bunu nasıl yapabilirim ts'nin tecrübeli yazılımcılarından yardım bekliyorum. Veritabanı olarak MsSql kullandım onu da taşımalıyım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce izmir küçükpark'da bir esnafa aux kablosu sordum 20 tl dedi pahali geldi almadim ayni kablo internette 2 tl. https://m.n11.com/syrox-mini-kutulu-aux-kablo-c77-P229047970?gclid=Cj0KCQiAzePjBRCRARIsAGkrSm75GrN-7vCHItXqh39BjURUgkfvUDicSSCXj_x-gPdBJvFvRF21CzcaAsV9EALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Kedim aux kablomu koparmış kemirip kablo tavsiye edebilecek var mi? Aux girisli kulaklıkta kullanilacak 30 u asmayan kaliteli bir kablo?

Syrox Mini Kutulu Aux Kablo C77 - n11.com

Syrox Mini Kutulu Aux Kablo C77 2,19 TL ile n11.com'da! Kablo fiyatı ve özellikleri, Telefon & Aksesuarları kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Veritabanı mantığını kafamda biraz daha oturtmak için yaptığım müşteri iletişim veritabanı uygulamasının ilk versiyonunu an itibariyle bitirdim :). Yeni müşteriler kaydedip onları gruplayabilir ve herhangi bir müşteriyi, grubu, kayıt tarih aralığını ve tüm müşterileri seçip mail atabilirsiniz. Ufak tefek buglar var böyle bir uygulamaya ihtiyacı olan varsa bittikten sonra paylaşabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#xboxone geçen gün ipad'imi satip xbox almayi düşünüyorum diye yazmıştım dün 1tb'lik tek kollu modelini ikinci el deneyerek aldim. Kutudan çıkan kod ile 1 aylik gamepass ve live gold da geldi tavsiye edebileceğiniz oyun var mı? Birde live gold aboneliği oldukça pahali diyelim gamepass aldim sadece online moduna girmeyerek forza horizon 4 oynayabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

Satılmıştır. #ikinciel #iPad Satılık iPad 6 2018 32 GB ve Logitech Ultrathin Klayve. yaz sonu aldığım ama aldıktan sonra ultrabook'a geçtiğimden dolayı neredeyse kullanmadığım iPad'imi satıyorum. Cihaz sıfır gibidir çizik vb yoktur. Kutusu faturası vardır İzmir içi elden teslim düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPad 6'mı satıp xbox one s almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Eskiden lenovo y520 oyun bilgisayarım vardı ama şuan ultrabook kullanıyorum hem hiç oyun oynayamıyorum hem de ultrabook aldıktan sonra ipad boşa çıktı boyut avantajı kalmadı. Anladığım kadarıyla online oyun oynamak için live gold diye bir üyeliğe ihtiyacım var peki ben gamepass alsam forza horizon 4'ü offline oynayabilir miyim live gold'da bir indirim yakalayana kadar çünkü şuan aylık ücretleri oldukça fazla ve ben fazla online oyun oynayan biri değilim. #xbox #xboxone

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba ts'li yazılımcılara soruyorum sizce hangi seçmeliler seçilir? İki ders hakkım var ilgimi çekenler ontoloji müh, windows ile web programlama ve veri bilimine giriş. #Yazılım #yazılımgeliştirme

BeğenFavori PaylaşYorum yap