Merhaba #akış #TeknoYardım

Arkadaşlar Windows 10 Pro lisansı satın almak istiyorum. Burada fiyat çok uygun geldi bana, ne diyorsunuz? Bir de sizlere danışmak istedim.

Teşekkür ederim.

https://www.amazon.com.tr/Windows-Pro-Dijital-%C3%9Cr%C3%BCn-Anahtar%C4%B1/dp/B08K337RG7/

Windows 10 Pro 32/64 bit Dijital Ürün Anahtarı: Amazon.com.tr

Windows 10 Pro 32/64 bit Dijital Ürün Anahtarı: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 16

Merhaba #akış #TeknoYardım

Arkadaşlar ekip olarak YouTube üzerinden toplamda 9 saat sürecek bir canlı yayın yapacağız. Yayına vereceğimiz müzikler konusunda kafamızda bazı soru işaretleri var. Mesela NCS yazan tüm müzikleri çalabiliyor muyuz ve neye göre açıklamalarda linkini belirtmek durumundayız. Konuya vakıf olan arkadaşlar varsa, yorumlarda paylaşırsa çok sevinirim.

Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba #akış #ceptelefonu #TeknoYardım

Arkadaşlar elimde bir adet Alcatel 5033D model isimli akıllı telefon var. Geçtiğimiz günlerde cihazın ekranı yandı. Garantisi devam ediyor ancak kutusunu bulamadığımız için hangi teknik servise ait olduğunu bilmiyoruz. Ek olarak garanti belgesi de kutunun içerisindeydi. Yani doğal olarak garanti belgesine de ulaşamıyoruz. Ancak telefonun IMEI numarasına sahibim. Cihazın hangi teknik servise ait olduğunu bulabilir miyim? Ayrıca kutusu ve garanti belgesi olmadığı için garanti kapsamına alırlar mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba #akış #TeknoYardım

Arkadaşlar ben kendi çapımda dvd oyun koleksiyonu yapıyorum. Bazı dvd kutularının dışındaki jelatinler çok yıprandı. Yırtılanlar falan oldu. Bunları restore etmek istiyorum. Ancak nasıl yapabilirim? Bilemiyorum. Önce aklıma 1-2 liraya boş dvd kutusu alıp onun dışındaki jelatini çıkarıp mevcut oyunlarımı yapıştırmak geldi. Ancak düzgün bir şekilde neyle yapıştırırım. Bilemedim. Sonra internette bir araştırma yapayım dedim. Hani dvd jelatini satan bir yer var mı diye, onu da bulamadım. Son çare TeknoSeyir tayfasına bir sorayım dedim. Konuyla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa, yorumlarınız bekliyorum.

Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba #akış #oyun #TeknoYardım

Arkadaşlar şu oyunu ikinci elde buldum. Satın almayı düşünüyorum. Linkte açıklamalar kısmında kutudan kayıt şifresi de çıkacağı yazıyor. Ürünü ikinci el aldığım için kurulumda bir sıkıntı çıkar mı?

Teşekkür ederim.

https://www.gamer-market.com/medal-of-honor-10th-anniversary-pc-dvd-kutulu.html

Medal Of Honor 10th Anniversary PC DVD Kutulu Oyun - PC CD DVD Oyun - Bilgisayar...

Medal of Honor efsanesi 10nun yıl özel paketi. Tüm MOH oyunları tek pakette indirimli fiyattan PC DVD kutulu olarak orijinal oynama imkanı mutlaka elinizde bulunması gereken arşivlik...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba #akış #TeknoYardım

Arkadaşlar Facebook üzerinde bu fiyatta çok fazla ilan var. Bunlar gerçekten orijinal midir?

Teşekkür ederim.

https://www.facebook.com/marketplace/item/2789894797907427/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhaba #akış#iPhone #TeknoYardım

Arkadaşlar ikinci el iPhone almak istiyorum. iPhone 6S ve iPhone 7 arasından kaldım. 6S'in fiyatı 1500, 7'nin fiyatı 2500 TL. İkisi de 32 GB ve pilleri yeni değişmiş, yani %100. GSM Arena'dan özelliklerini karşılaştırdığımda bazı yönden yakın, bazı yönden de uzak olduklarını gördüm. Şu yönde yardımlarınız bekliyorum. Sizce 1000 TL daha fazla vermem gerekir mi? Bu arada ben daha çok bilgisayarla vakit geçiren bir insanım. Pek telefon düşkünü olduğum söylenemez. Son olarak karşılaştırma linkini aşağıda sizinle paylaşıyorum.

Şimdiden yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7242&idPhone2=8064

Compare Apple iPhone 6s vs. Apple iPhone 7 - GSMArena.com

Apple iPhone 6s specs compared to Apple iPhone 7. Detailed up-do-date specifications shown side by side.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 22

Merhaba #akış #TeknoYardım

Arkadaşlar son zamanlarda bu tip ilanlar çok görüyorum. Neredeyse hepsi 100 TL civarında. Bunlar orijinal midir? Bir de bunun testini nasıl yapabiliriz?

Teşekkür ederim.

https://www.facebook.com/marketplace/item/756107218466410/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba #akış #Apple #iPhone #TeknoYardım

Arkadaşlar iPhone 7 için bu kılıfları önerir misiniz? Renk solması ya da toz toplama problemleri oluyor mu? Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Teşekkür ederim.

https://www.shopier.com/ShowProductNew/storefront.php?shop=applecasestory&sid=aVZWQTZzdk1uU3dDYThESjBfLTFfQXBwbGUlMjBMYW5zbWFuJTIwQ2FzZV8g#Apple%20Lansman%20Case

applecasestory | Shopier

Kredi kartı ile güvenli şekilde alışveriş yapmak için tıklayın
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba #akış #iPhone #TeknoYardım

Arkadaşlar bu sayfada iPhone'da değişen parçalar varsa, kontrol edebileceğiniz bir yazılım tanıtılmış. Ancak blog sahibinin eklediği ekran görüntülerinde Screen Serial Number kısmında Normal yazmıyor. Diğer tüm detaylar Normal olarak görünürken, onda neden yazmıyor? Ben de ikinci el bir iPhone alacağım. Genel bir durum mu? Yoksa bu arkadaşın cihazına özgü mü? Size bir danışmak istedim.

Teşekkür ederim.

https://boraarat.com/iphoneda-degisen-parcalari-yazilim-ile-tespit-etme/

Iphone'da Değişen Parçaları Yazılım ile Tespit Etme – Bora Arat Kişisel...

iphone telefonlarda değişen parça kontrolünü nasıl tespit edebileceğinizi, içini açmadan yazılımile nasıl yapıldığını yazımda bulabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • nineleven @nineleven

  Apple Store'larda geniuslar bakabiliyor. Vidaları kontrol etmek bir nebze ön hazırlık olabilir. Uyguna ekranı değişmiş dolayısıyla açılmış üstüne vidaları bile olmayan birşeye bakıyorsan;

  (ben aldım ordan biliyorum .d aldıktan sonra çarşıda herhangi bir telefoncuya gidip içini açtırıp bakmıştık .d )

  8 ve daha eski modellerde anakartı işlem görmediyse diğer parçalar uygun fiyatlı.

  Temiz , garantisi devam eden bir alet alacaksan faturası da mutlaka olsun. İmei çalınma durumunda iPhone'u sadece o kurtarabilir. Gerçi tek senin hattına açıldığından rahat satamazsın ama kullanmaya devam edersin en azından.

  • Özgür Deveci @stansflower

   Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Ama bulunduğum şehirde Apple Store yok. Satıcı ile bir kafede buluşup benim şahsen test etmem gerekiyor. Cihazın faturası var. Ben de internette küçük bir araştırma yaptım. Böyle bir siteye denk geldim.

 • Temp @temp

  Bunlar %100 doğru çalışmaz.
  Samsunglarda da aynı şey vardı. Yanlış gösteriyordu.