Arkadaşlar düzenlediğimiz bir etkinlikte katılımcılara KVKK formu dağıtıp imzalatmayı düşünüyoruz. Daha önce katıldığım etkinliklerde aynısını ben de yapmıştım. Ama şimdi kendim hazırlamam gerekiyor. İnternette örnek bir çalışma bulamadım. Konuya vakıf olan arkadaşlar yorumlarda belirtebilir mi? Teşekkür ederim. #akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba #akış #TeknoYardım

AliExpress konusunda uzman arkadaşlar varsa şu ürün için toplamda ne kadar öderim? Vergi hesaplanırken kargo ücreti dahil mi hesaplanıyor. Yoksa ürünün fiyatı üzerinden mi hesaplanıyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkür ederim.

https://www.aliexpress.com/item/32833464463.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.61ac2e0e8OUqFY

US $13.99 |NEW for Macbook Pro 13

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba #akış #TeknoYardım

Ben Amazon üzerinden bir ürün sipariş edeceğim. Ama merak ettiğim bazı sorular var. Bilenler vardır, Amazon kargo ve vergileri ödeme ekranında zaten müşteriden alıyor. Soruma gelecek olursak, ben AliExpress siparişlerimdeki gibi kapıda ayrca bir ücret öder miyim? Yani Amazon'a ödediğim vergiden sonra ayrıca devletin kestiği bir vergi ücretlendirmesi var mı? Kendi başından geçen ya da konuya vakıf olan varsa beni bir aydınlatabilir mi?

Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Merhaba #akış #TeknoYardım

Arkadaşlar AliExpress'ten bir notebook klavyesi sipariş edeceğim. Ancak çevremdeki insanlar #CoronaVirüsü olduğundan dolayı sipariş verme diyorlar. Bazı haber sitelerinde bununla ilgili yazılar gördüm. Ama okuduklarım beni çok tatmin etmedi. Bir de sizin yorumlarınızı almak istedim. Bu arada trollemeden cevap verirseniz sevinirim.

Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Merhaba #akış #TeknoYardım

Arkadaşlar iki cihaz arasında kaldım. Xiaomi model sadece ekran çözünürlüğü konusunda rahatsız etti. Sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Hangisini almalıyım?

Teşekkür ederim.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-8-32-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000OH02N

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m20-32-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000HBKG5

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Merhaba #akış #TeknoYardım

Arkadaşlar taahhütlü olarak Türk Telekom'un HİPERNET (24 Mbps'ye kadar) paketini kullanıyordum. Bugün aradılar ve paketiniz bu aydan sonra 149 TL olacak dediler. Eğer iki yıl daha sözleşme imzalarsak ilk yıl 99 TL, ikinci yıl 109 TL olacak diyorlar. Bu arada 08/2020 tarihine kadar taahhütüm var ama bu ay biten bir de kampanyam var. Yani çıkamıyorum da, zorla geçirecekler. Apartmanda TurkNet var, ona geçeyim diyorum ama bu seferde cayma bedelinden geçirecekler.Benzer durumu yaşayan ya da önerisi olan var mı? Cevabınızı bekliyorum.

Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Arkadaşlar ben de bundan var. Bunu bizim ülkemizdeki tipe dönüştürmek için uygun fiyata bildiğiniz bir aparat var mı? #akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

Arkadaşlar bu tip ilanlara sizce güvenmeli miyim? Bir katakulli var mıdır? Satın almadan önce size de bir sorayım dedim. #akış #TeknoYardım

https://www.facebook.com/marketplace/item/381990705805287/?ref=messenger_banner

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Koray @koraysuna

    Ben burdan almazdım burdan alana kadar forum donanımda referanslı üyeler satıyor ya sahibindende kendi şehirdeki ilanlara bir bak derim. Yine de sen bilirsin tabi adamla konuşup güvenirsen al tabi.

  • Orcun @orcun

    Elden alacaksan dene tabi ki denemeden alma, adaptörün ayrıca usb girişinin dibine bak, orada seri numarası yazar, yazmıyorsa kesin demeyim ama büyük bir oranda çakmadır. Kulaklığında ızgarasına bak kablo kalitesinden vs usb'i de anlarsın zaten çakma mı değil mi diye vs. vs.