Ufak bir kaza atlattım. Dik bir yokuştan iki tarafı da akan bi yola çıkıyordum. Burnu çıkardım sağ sol boş. Mecbur gazla çıkmam lazımdı. Tak diye soldan Megane 2. Kadrajıma girdiğinde artık kaza olmuştu yani o kadar gereksiz bi hızı vardı. Anlaştık sorun yok, karşıda da kapıda çizik göçük vs var. Şimdi mecburen bıraktım arabayı, radyatör eğilmiş ama ne masraf çıkar bilmiyorum. Çok basit bir şey sanıyordum meğer içeriyi de etkilemiş darbe. Radyatörü değiştirmek lazım olur mu yapılır gibi duruyor çok bir şey yok da. Günahı nedir acaba bunun?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Biliyorsunuz ki dünyanın en iyi cihazı Mi Box’ta kapatma yok, uyku moduna geçiyor alet. E bazen de bu moddan çıkmıyor? Bildiğin fişi çekip takıp kendi kendine açılmasını sağlıyorsun. Bu sorunun bi çözümü var mı?
Bu arada artık güncel ve bilinen markadan bi Android kutu alma vakti geldi. Temelde yerel ağdan film izleme amaçlı Kodi ve IPTV kullanıyorum sadece. Başka bir iş yapmıyor. Bunu sunacak stabilitede değil bende bu alet. Pandemi döneminde almıştım. Üstüne kaç kere sıfırladım mutlaka birkaç aydan sonra sapıtıyor. Haggaten acayip

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

TSİ 21.00’da yılbaşı indirimi var. Uzun süre oynayabilecek oyunlar almayı düşünüyorum bu indirimde. BF2042 ve CBP2077. İkisinin de ortak noktası berbat çıkışlarının devamında biraz toparlanmaları. BF’yi oynadığımdan biliyorım bu durumu ama CBP için de çok yorum duydum bu minvalde. Sırf Epic platforumunu sevmiyorum diye almadım ordan. Steam’i bekledim. Bakalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Optik ses çıkışı sağlayan bir TV’ye, 3.5mm jack girişi kullanan bir ses sistemini bağlamak için nasıl bir çevirici almam gerekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

BF 2042'deki ilk 30 saatlik maceramın kısa bir özeti, yavaş yavaş alışıyoruz 😀

https://www.youtube.com/watch?v=LZM8jkHUul0&ab

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yükte hem GPU hem CPU sıcaklıkları 75 derecelerde gezen bir sistem termal olarak nasıl iyileştirilebilir? Bahsettiğim yük 4K 1080P karışık oyun elbette. Böyle çalışsın gerçi sorun çıkacağını sanmıyorum çünkü tehlikeli sınırların epey uzağında. Yine de bir nebze serin çalışsa fena olmaz. İşlemci 5600X, soğutucu Arctic Esports 34 modeli, tek fan versiyonu. Ekran kartı 3060TI, Palit çift fan. Kasa biraz ufak, Cooler Master'ın MB311L diye bir modeli. Önden iki fan içeri üflüyor, arkadan bir fan dışarı atıyor. Başka fan yok. Kasa fanlarının devirleri sabit, 900 RPM civarında çalışıyor hepsi. Sıvı soğutma işlerine girmeden bu sistem 60 derecelerin sonuna doğru nasıl sabitlenebilir acaba oyunda? Bütün işlemci overclock vs ayarları otomatikte. Aklıma iki seçenek geliyor, birincisi işlemci soğutucusunun diğer fanını eklemek(benchmarklarda çok fark göremedim ama) diğeri de kasaya havayı dışarı atan bir fan daha eklemek. Sıcaklık anlamında sistemin darboğazı kasanın küçüklüğü olabilir mi? Fikirlerinizi almak isterim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 34

Normalde iPhone ana ekranını biraz değiştireyim dediğinizde tek seçeneğiniz duvar kağıdını değiştirmek oluyordu. Bu sene biraz daha farklı tasarımlar görmek mümkün. Geç de olsa ben de dahil oldum bu furyaya 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Renkleri uyumlu tam ekran kapak ve en altta müzik kontrolleriyle beraber yeni IOS’te güzel bulduğum tek özellik 🙂 Bu arada pil yüzdesi neden yok minilerde? Apple bu konuda bir açıklama yaptı mı? Sanmıyorum da.

#ios16

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu IOS üzerinden birden fazla fotoğraf içeren post paylaşmaya çalıştığımda yetkiniz yok hatası veriyor. Safari/Chrome fark etmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap