Şunu düzeltmeye İstanbul’da güvenilir bi kaportacı arıyorum mümkünse Avrupa yakasında. Bursa’ya her gittiğimde arabanın başına bi şey geliyor valla böyle şeylere inanmam ama bir mesaj var bana sanki 🙂 Sağ ön kapı dışardan zor açılıyor, bir kere seyir halinde viraj içerisinde açıldı. Önümüzdeki hafta yaptırsam iyi olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TS benzeri bir oluşum daha bilmiyorum ya, gerçekten. Ben öyle bakmıyorum ama hadi tamamen materyalist bakalım. Kapıda sıra olmuş, kendi arasında belli bi frekans tutturmuş ve bu sayede güzel bi "community" olabilmiş, her türlü döneminde gelmeye devam etmiş, kendisine bi adım atılsa dükkana koşacak müşteri kitlesine ürününü satmak istemeyen, habire alınıp darılan, iki çürük elma görünce bütün sepete küsen, yenilikten uzak, esnemeyi reddeden, sürekli bahane üreten, paso negatiflik pompalayan, olumlu tarafları görmeyi reddeden bir satıcı olur mu abi? Biz niye senelerdir site sahiplerinin sırtını sıvazlayıp tamam baba olsun hadi devam demek zorundayız, bence biz de sorgulayalım 😀

Ne küfrü ediliyor burda? Duyan da tribün olduk adama sövüyoruz zanneder. İstemiyorum kapattım lan işte size ne desene. En azından ne olduğu belli olurdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Şöyle bir açıklama olsaydı ne güzel olurdu:

  "Para kazandırmıyor, editör alabilecek bütçemiz yok. Siteye yeni içerik girilmesini kapatacağız. Bir süre sonra da eski içerikler gizlenecek. İşler yolunda gider de bütçemiz olursa eski hali ile açmayı biz de isteriz. TeknoSeyir teknoloji dünyası için çok önemli bir platform ve YouTube bile olsa üçüncü parti bir hizmete engellenme gibi olabilecek kötülükler yüzünden bizim en azından devam edebileceğimiz platformumuzun olması ticari sürdürülebilirliğimiz için çok kritik."

  • Mehmet Aybars Işken @kahraman810

   Kapanması her şekilde üzer ve bize bunca anı bıraktığı için yeri ayrıdır TS ve bu sitenin ama açıklamanın da şekli ve üslubu çok önemli. Bunca sevgi, saygı ve emeğe uygun bir kapatma açıklaması isterdik. Arkadaşların da belirttiği gibi sevmediğim bir insanı neden sitede görmek isteyeyim ya da sosyalin açık kalmasını isteyeyim ki? 🙂

   Doğrudan bize söylemediğini biliyorum ama arada çıkan tek tük sorunlular için bu yapılır mı? Ya da bu tür bir açıklama yapılmaz diyelim? Kapatılacaksa bile bu tür bir açıklama yapılması hiç hoş olmadı.
   Peygamber bile olsan; seni sevmeyecek, sövecek ve hatta belki de seni öldürmek isteyecek insanlar her zaman olacak, bu şekilde bir işe kalkışılır mı hiç?

 • Orcun @orcun

  Türkiye de böyle bir oluşum yok. Yani bu akıştaki gibi kenetlenmiş kitle yok. Ha varsa ben bilmiyorum görmedim. Dh teknopat vs buralarda öyle adamlar yok zaten. En basiti beni tanıyan baya insan var sağolsunlar, başım sıkışınca çok yardım eden de oldu. Hem maddi hem manevi cidden oldu. Bende elimden geldiğince insanlara yardım ediyorum zaten biliyorsunuz. Ha okey siyasete giriyoruz bazen sapıtıyoruz ama bu da bizim suçumuz da değil. Intel hergün cpu çıkartmıyor. Samsung hergün telefon tanıtmıyor. Hergün burada safsatamsı teknoloji haberleri mi paylaşsaydık ? '' YENİ IPHONE 16 PRONUN KUTUSU BELLİ OLDU İŞTE BÖYLE '' diye durum mu atsaydık ? + hepimizin alım gücü de belli. Gidipte 36 taksitten s23 utlra tab s9 ultra da alamıyoruz ki ? alıp onun yorumunu yapalım ? ekonomi de ortada ülkece zor durumdayız ne konuşacağız başka ?

 • blog.yakupulutas.com @yhackup

  Bu oluşum teknoseyir sayesinde değil hasbel kader sosyal ortamlarda nasıl konuşulmasını sohbet edilmesini bilen elit bir kitle bir araya geldi.

Bir süredir merak ettiğim filme bilet alayım dedim, Başka Sinema’nın Twitter hesabında paylaşıldığını görünce baktım burda Torun Center’da var. Tarihine bakmadan alıp geldim bir de ne göreyim bilet 25’ineymiş 😀Uzak kalmışım Başka Sinema Çarşamba günleri giriyor zaten. Sultangazi’den kalkıp Fulya’ya geldim 😀Bir şey izlemeden dönmeyeyim diye bi bilim kurgu izleyeceğim hayırlısı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha oyunu aldığımız ilk gün, EA yine EA’liğini yapıyor. FC 24 için güncelleme yayınlıyor, ilk olarak PC’ye geliyor. Konsollara gelene kadar cross play yok diyor. Arkadaşla beraber aldık o PC’de ben Xbox’ta aldığımızla kaldık. Müthiş bir ilk gün deneyimi. Şu güncellemeyi tüm platformlara aynı anda göndermek bu kadar mı zor?

https://x.com/easfcdirect/status/1708792766245769237?s=46&t=AAtl0Wf8YAe8gwepCJebAA

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Babam hafif araziye daha rahat girsin diye Focus’tan daha yüksek bir araca geçmek istiyor. Sıfır Nissan Qashqai 1.3 Skypack bakıyor şu anda. Araç hakkında hiçbir bilgimiz yok. Tüketime baktım biraz, gördüğüm kadarıyla yakıt 11-12 litre yakıyor şehir içi. Kullanıcısı ya da bilgisi olan var mı?
Genel olarak nasıl bir araç?
#OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

Birkaç gün önce almayı düşündüğümü paylaşmıştım, PC'nin yanına bir kardeş ekledim 🙂 Temel amaç FPS hariç oynadığım oyunları salonda yayılarak oynayabilmekti. Ev interneti müsaade ettiği an ilk hedefler FC 24 ve Dirt Rally 2.0. Televizyonum 4K ama baba oyunları zaten PC'de oynarım dedim. Çok da masraf yapmadan Series S alıp geçtim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Yine benzer süreçlerden geçiyorum ama bu sefer farklı hareket edeceğim gibi. Masaüstünde deve dişi gibi 3080 var ve öylece yatıyor. Çünkü oyunlara eski merakım yok ve işin ilginç tarafı son zamanlarda oynadığım oyunları zaten gamepad ile oynuyorum. Fifa ve Dirt. PC’de bitirdiğim son güncel AAA oyun God of War 2018. Yalnız yaşıyorum ama öyle eskisi gibi odamda saatleri PC’ye gömme durumum yok. Oynama pozisyonu hiç olmadığı kadar rahatsız edici geliyor. Ara sıra canım shooter çekerse ya da daha yeni bir oyunu PC’de oynamak istersem her ihtimale karşın kenarda dursun, zaten satsam ortalama bir laptop da alacağım. Acaba diyorum hiç satış işlerine girmeden bir Series S almak mantıklı olur mu? Salonda 4K TV’ye bağlı olacak ama zaten performans aramıyorum. Bu senaryoda %90 oyun işim konsola geçmiş olur. Haftada 2-3 FIFA Forza vs takılırız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk defa Apple markalı bir kılıf beğendim ama ne orijinalini ne sahtesini bir yerde bulamadım 🙂
Koyu kiraz/dark cherry olarak geçiyormuş. Ortalama bi replika bulsam onu da alırım. Telefon 13 mini.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

YouTube birden bire hem masaüstünde hem de mobilde beni izleme geçmişimi açmaya zorluyor. Yoksa anasayfayı açmıyor. Direkt bu uyarı çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9