#OtoSeyir Geçen yaz ehliyet aldım tatildeyken de babamın arabasıyla biraz pratik yapayım dedim, şöyle bir sorunum var aracın nerede bittiğini kestiremiyorum yani hacmini oturtamıyorum kafamda. Bu da şuna sebep oluyor mesela dönüşlerde kaldırıma çok yakın dönüyorum son anda fark edip manevra yapıyorum ya da karşıdan araba geliyorsa aynalar teğet geçiyor gibi. Aynayı da çok sık kullanıyorum oysa ki. Direksiyon dersi mi almalıyım yoksa pratikle aşabileceğim bir şey mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Bugün internet nakli için ekip geldi Telekom’dan. Hattı bağladım ben ama hatta kısa devre var elektrikçi çağırman lazım dedi. Elektrikçi çağırdım, kısa devre yok dedi, cihazıyla da gösterdi sorun olmadığını. Gelen adam hattını bağlamamış bile dedi, hattımı bağladı gitti. Sabah 10-11 arası oldu bunlar fakat hala internetim yok. Telekom’u aradım her zamanki gibi arıza kaydı aldılar. Ne yapmam gerek beklemekten başka?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

EFT yapıldı hesabıma ama tutar yarım saattir geçmedi sebebi ne olabilir? Karşı taraftan ücret düşüldü dekontu falan var. Müşteri hizmetleri 15 dk bekletti sinirlenip kapattım. Banka Ziraat

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

TS neden Huawei-ABD yasağını detaylıca anlatan ayrı bir video çekmedi acaba? Çok izlenebilirdi @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • overkill @overkill

  Anladığım kadarıyla TS, biz farklıyız modunda biraz. Normalde böyle konular ile alakalı hemen video çekilmesi gerekir. İçi dolu da olsa boş da olsa günün sonunda para kazandıran yöntem bu.
  TS ise sanırım bir iş planları ve çekim programları var, dünya yıkılsa o değişmiyor. Huawei olayına özel video çekmektense, gündemde konuşuruz diyorlar. Ama bu da bence potansiyel para kazanma fırsatlarını tepmek anlamına geliyor. 3 kişinin ortak olması da aksiyonu yavaşlatan sebeplerden biridir bence.
  Anlık 40k, günlük 600k görmüş bir haber sitesi yönetip, alexa Türkiye listesinde ilk 100'e sokmuş biri olarak söylüyorum bunları bu arada.

 • alper212 @alper212

  Youtube kullanıcısı bu konunun gündemde geçtiğini bilmiyor. Sadece buradaki bin kişi. Herkes şapkasını önüne alıp düşünmeli. Plus'a kafa yormak yerine. Bugün salladığımız ctrl alt delete bile en az 2 video çekti bu konu ile ilgili.

 • aMeLeDeRViS @ameledervis

  Neyi konusabilirler ki?
  Huawei, Cin hukumeti ile iliskilerini inkar edemiyor, Trump bunu yasal yada yasadisi bir sekilde kendi cikarlarina kullaniyor...
  TS'de yapilacak sey, peynir gemisi yurutmekten ibaret olacak...
  Cunki, bugun yasak koyanlar yarin cark ediyorlar, TS'de su soyle olacak bu boyle olacak dense ertesi gun bir firma kararindan vazgecse o zaman ters kose.
  Su an olan sey de bu, hemen hemen butun teknoloji portallari artik temkinli yaklasiyor...
  En iyisi bekleyip gormek, ozellikle Huawe'nin Teksas'ta acacagi davanin sonuclari her seyi degistirebilir.

 • @johncenaaa @xeon

  Adamlar memurluk gibi görüyor teknoseyir işini farklı başlıklarla ayrı videolar atmak bile zor geliyor, o yüzden bir olay oldu mu haftalık gündem değerlendirmesinde konuşulursa konuşulur başka bir halt olmaz anlayın bunu artık.

Üniversitemde akademik takvimde 31 Mayıs'ı harf notlarının girilmesi için son tarih olarak gösteriyordu. Saat 12'yi geçti, ne puan ne de harf notu girilmemiş. Başka bölümden aldığım için arkadaş da yok aynı dersi alan. Ne olacak şimdi tecrübesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Eskişehir’de ne zaman yağmur yağsa elektrikler gitmek zorunda mı arkadaş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bein Connect kullanmış olan var mı daha önce? Galatasaray maçı için tek kullanımlık almak istiyorum eğer performansı kaçak sitelerden halliceyse kalsın. Hep donuyor ya da geriden geliyor kaçak siteler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 17

İyi akşamlar,yakın zamanda masaüstünden laptopa geçtim oyun oynamayı neredeyse bıraktığımdan dolayı.MSI GL 62 6QC aldım ikinci el.Bakımları falan daha 3 hafta önce yapıldı toz kir problemi yok.Şöyle bi durum var,internet gezintisi de olsa masaüstünde boşta da dursa fan 3000 devir civarında çalışıyor hep,işlemciye baktım 40-50-60(sadece oyunlarda) dolaylarında sürekli.Bir ısınma sorun yok yani.Ona rağmen fan agresif bi şekilde soğutmaya çalışıyor bilgisayarı.BIOS'ta CPU fan hızı ayarı veya modu diye bir kısım da yok.Ne yapmam gerek normal değildir herhalde bu çalışma profili?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonla kısa film çekme fikrim var ancak ses konusu problemli.Ucuza nasıl halledebilirim?Shotgun mikrofon baktım fiyatlar fazla

BeğenFavori PaylaşYorum yap