Yurtdışında başınıza bir şey gelmesi halinde ülkeye göre acil servis numaraları.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

5. katta oturuyorum, asansör arızalı. Mng kargo elemanı geçen hafta kargo getirdiğinde nefes nefese ve gülümseyerek "asansör yoksa biz de yokuz" dedi. Şaka yapıyor sanıp ben de gülümsedim ve geçtim. Bugün beni aramadan etmeden gelip apartmanın giriş kapısına kağıt bırakıp gitmiş. Yarın MNG şubeye gidip o herifin ağzına etmezsem ben de ne olayım.
#MNGkargo

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 20
 • Furkan Emir @furkanemir

  Puşta bak tek görevin var o kodumun paketini bana getirmek şunu da düzgün yap be birader ne zeka istiyor ne adam akıllı fiziksel yeterlilik bunu bile yarım yamalak yapıyorlar yazık günah bari kargo parası yarısı olsun şubeden ben gider alırım evlere dağıtım olayı kalksın bu vasıfsızlar da işsiz kalsın

 • Orcun @orcun

  Ağzına ederken dikkat et kamera var şubede, sonra başına iş açma yani karakolluk olursun hadi onu geçtim adam darp raporu alır bir şey olur mahkemelerde süründürür üstüne sağlam para cezası falan da ödetir aman diyeyim. Öyle hakarete baskıya vs girme insan gibi konuş. Misal ; '' arkadaşım dün evdeydim niye getirmedin kargo mu kapıya not bıraktın ? sen buradan ekmek yemiyor musun ? maaşın ödenmiyor mu ? e yaptığın şeyin adını sen koy istersen ? sırf merdiven çıkmamak için yaptığını ikimizde biliyoruz öyle değil mi ? '' hani bu şekilde takıl. Öyle kargo dükkanına kapıya tekme atıp girip '' NERDE LAN O .... KURYESİ GEL LAN BURAYA KAFANI KESİCEM OLUM SENİN VARYA AYLARCA PİPETLE HASTANEDE BESLEYECEKLER, ANANDAN DOĞDUĞUNA PİŞMAN EDİP İNİM İNİM İNLETİCEM SENİ VARYA BENZETMEZSEM ADAM DEĞİLİM GEL LAN .... '' dersen hani büyük koltuklu abileri tanımıyorsan işin iş.

  • Six @six

   agresif giricem de o kadar da değil 😀 haddini bilsin en azından

  • Orcun @orcun

   @six Ben bu ikisi arasında şubede yaptım. Ne çok çıkıştım ne de böyle sesimi vs yükselttim. Diğer çalışanlara dönüp bak dedim bu hanımefendi işini yapıyor, ben geldim diyelim kargo verdim burada kargoyu aldı bana fiş makbuz vermedi ne olur sence ? öyle aldı kenarı koydu böyle dedim iş mi olur ? olmaz değil mi ? sende güzel abicim işini adam gibi yap kapıya gelip not bırakıyorsun ama elinde kargo bile yoktu bende kamera kaydı var istersen seni youtube'dan ünlü edeyim mi ? ben öyle pislikleşmiyorsam sen de işin adam gibi yapacaksın. Tamam abi kusurabakma vs o arada o şubenin görevlisi geldi haklısınız şöyle böyle adamı azarladı üstüne vs. sonra ne oldu ? kurye tabi ki değişti. Bizim buralarda şube yoktu merkez uzak bir şube vardı şube açıldı vs. vs. 😀

  • KendiniGerçekleştirenKehanet @kgk

   ORÇUN ne yazmışsın be abi sen de. Bir iki tek bir şey mi attın.

  • Orcun @orcun

   @kgk Hafta içi birde bu saatte içmem. 11 de vardiya başlıyor kafa kıyak iş olmaz. 😀

 • Ahmet aykök @systemnet

  bir gün yurt içi kargo beni aradı evde yokum komşuya bırakın yan daire falan dedim siz gdin ben arıyorum komşuyu dedim adam gitmeden çıkmış 2 saat sonra ulaşabildim adama senimi beklicem dedi ulan bekletmedimki birader git ver dedim.. merkezi aradım ve mail attım adam 2. ye beni aradı yine evde yoksunuz dedi yine komşuya bırak dedim ve komşuya bıraktı....

 • Höşelek @benvaryaben

  Joker hakkını kullanmış. Bi kez çıkıp vermiş. 5. Kat dile kolay. Ben olsam bende kağıt bırakırım. Asansör bozuksa acilen yapılacak. Aradan 1 hafta geçmiş. Bazen bana ağır ürünler gelirken zile basıyorlar aşağı bırakıyorlar gidip ben alıyorum ürünü. Sonuçta onlar da insan.

  • Furkan Emir @furkanemir

   İşi o zaten tabi ki çıkacak, 300 400 gram kutuyu almaya bu adam evinden çıkıp şubeye gidecekse burada bir sorun vardır

  • Höşelek @benvaryaben

   @furkanemir
   zile basıp aşağı çağırabilirlerdi. ona bişey demiyorum. ama baştan buna açık kapı da bırakmamışsınız. şakaya vurulmuş olay.
   adamın işi oysa sizin binanızın yöneticisinin işi ney? bir hafta asansör bozuk kalır mı? bunun yaşlısı var sakatı var kalp yetmezliği olanı var. ..

  • Six @six

   @benvaryaben Her binada asansör olmak zorunda değil. Ayrıca adamın işi bu işi. Ben öğretmen adamım. Senin çocuğunda öğrenme güçlüğü varsa ben buna öğretmiyorum deyip çekilebilir miyim? Herkes işini yapsın.

  • Höşelek @benvaryaben

   @six öğrenme güçlüğü bu işin doğasında var. Ayrıca gidip sizin önünüze down sendromlu otistik öğrenci koymuyorlar değil mi? Eviniz yokuşta diye yokuşu çıkmam diyen de yok.evin dibine kadar gelmiş biri 5 kat sizin binanıza tırmanmak zorunda değil. Asansör zorunluluğu da artık var. Yöneticiniz işini yapsın herkes işini yapar.

  • Six @six

   @benvaryaben Koyuyorlar canım benim. Kaynaştırma öğrencisi nedir diye bi araştır öğren.

  • Furkan Emir @furkanemir

   @benvaryaben Tamam dostum sen televizyon filan alınca doğrudan üretici fabrikasından al nede olsa göndermek zorunda değiller adamlar üretmiş yetmez mi?

#steamindirimleri ni bu kez de boş geçeceğim galiba. Kayda değer bir şey göremedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanal windows kurmak için en pratik ve hafif program nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Steam indirimleri takvimi. #steamindirimleri

Cadılar Bayramı İndirimi 2019
28 Ekim - 1 Kasım

Sonbahar İndirimi 2019
26 Kasım - 3 Aralık

Kış İndirimi 2019
19 Aralık - 2 Ocak

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Postal 4 çıkmış 😀 #Steam #OyunGündemineMalzeme

Save 10% on POSTAL 4: No Regerts on Steam

POSTAL 4: No Regerts is a satirical and outrageous comedic open world first person shooter and the long-awaited true sequel to what’s been fondly dubbed as "The Worst Game Ever™", POSTAL 2!
BeğenFavori PaylaşYorum yap