APPLE çift kademeli doğrulama sinirimi bozdu. JB yapamıyorum. Doğrulama yüzünden inpactor çalışmıyor. Çift kademeli doğrulamayı nasıl kapatabilirim? Güvenlik ayarlarına baktım. Açık görünüyor. Hiç bir şekilde değiştirilemiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yüzü tam kaplayan güneş gözlüklerine ne ad veriliyor? Matrix'de Neo adlı Dünya vatandaşının taktiği gibi veya bisikletçilerin kullandığı gibi. Polarize olanını almamız gerekiyor. Gri yada kahverengi camlı alınacak?

Atasun gibi ve ucuz yollu bildiğiniz bir web mağazası var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Microsoft store sürekli (0x80070426) hatası veriyor. Hiç bir kurulum yapamıyorum. Bir kaç yöntem denedim. Çözemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turuncu forum ne kadar kepaze bir yer. forum.donanimhaber çöplük olmuş. Umarım ülkemizin geneli böyle değildir. Kimsenin kimseye, diğerinin düşünce ve inancına saygısı dahi yok. Saygı bekleyenler diğerinin kültürüne saldırıyor. Bu ne yaman çelişki böyle.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güneş gözlüğü ile ilgili bir sorum olacak.
Çin'den gözlük alanlar görüyorum. Kaliteli olduğunu da söylemekteler. Bana dikdörtgen gibi, kenarları ovalleştirilmiş ve yüzü kaplayan, çok kararmaya neden olmayacak,güneş ışığı çarpınca camında parlamaları olmayacak bir gözlük gerekiyor. Maximum bütçem 300 TL. DÜşük model de olur.

Mustank markası ve Rayban markasına baktım. Bir de Çin'de bazı gözlüklere baktım. Kullananlar en iyisini bilir.

Kahverengi, yeşil, gri, siyah, kırmızı, sarı, mavi camlar var. Ben gündüz gölge ve güneş arası geçişli ortamlarda, dışarıda kullanacağım. Gölgeye geçince çok kararmaya neden olan modelleri kullandım. Hiç memnun kalamadım. Son aldığım gözlük iyiydi. Onu da çaldılar.

Önerileriniz olursa, bir de işime yararsa tadından yenmez.

Akşamı şerifleriniz hayrola.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde 2 adet Xbox-s gamepad var. Bunun yön tuşları birbirine çok yakın. Dövüş oyunlarında sorun sebebi. Joypad ile de oynamayı sevmiyorum. Yön tuşları ayrık olan bildiğim tek gamepad modeli Dualshoc-4.
Bana bu tarz iyi bir gamepad önermeniz yada elinizde sıfır ayarında temiz dualshock-4 varsa takas etmemiz mümkün mü? Bir gamepad için takasa girelim. Beyaz renk, kutusu ve pilleri duruyor. Piller hiç açılmadı.

Dilenirse eğer, Xbox receiver için de görüşebiliriz. Elimde 2 gamepad ve 1 receiver var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotify ve diğer müzik platformlarından birbirlerine müzik veya plalist taşımak için çok güzel bir site buldum. Güle güle kullanın.
https://www.tunemymusic.com/tr/

Spotify'ı YouTube Music'a aktar| Başarı yüzdesi 92% | Tune My Music

Favori Spofity Müziklerini YouTube Music Hesabına Aktar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotify çalma listelerimi YoutubeMüzik'e nasıl aktarabilirim? Ücretsiz bir yöntem var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hayırlı bayramlar!...
Mortal Kombat 11 aldım. Gelin görün ki, normal sürümünü aldım. Şimdi pişman oldum. Normal sürümde çoğu karakterin, çoğu hareketi kısıtlı. Kombat pack almak için 67 TL talep ediliyor. Oysa, premium edition sürümünde 144 TL'ye normal oyun ve Kombat Pack veriliyordu. 42 TL ekleyerek almak istemiştim. Bu firma biraz uyanık. Bu DLC paketini indirimli bulabilir miyiz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap