Bekleyemiyeceğim vallahi! Geliyor, gümbür gümbür kış geliyor! #Havadurumu Kesin demek için 1-2 gün daha beklemek lazım... 😉

BeğenFavori PaylaşYorum yap

şimdi benim anlayamadığım şu sen kendi akışını kapatmak istiyorsan kapat. bundan bana ne? benim zevkime niye karışmak, müdahil olmak istiyorsun. ben akışı kapatmak istemiyorum. bunun sana ne zararı var. şu akışın kapatılması isteğinin mantıklı bir açıklamasını yapın, yok yapamıyorsanız kendi akışınızı kapatın başkasının akışına da karışmayın. herkesin adına fikir beyan etmeyin, öneride bulunmayın.

misal ben de paylaşımların herkes tarafından görünmemesi önerisine karşıyım. sebebini de açıklayayım; burası twitter da değil, facebook da değil. yani bireysel paylaşımlar neredeyse minimumda. ağırlıklı olarak teknoloji incelemeleri, projeler yani teknoloji gündemi tartışılıyor burada. insanlar bilgi alış-verişinde bulunuyor. bir kullanıcı beni engellemiş olabilir bunda bir sorun yok. fakat güzel bir paylaşımı/incelemeyi sırf o kullanıcı mesajını kısıtladığı için kaçırmak da kötü bir durum.

daha önce de belirttim böyle bir işlev hayata geçerse üyeliğimi silmeyi düşünüyorum. kendi adıma karar verip kendi adıma hareket ediyorum. başkasının adına öneride bulunmuyorum.

aslında sitenin/akışın asıl amacını baltalayan, kişileri takip ediyor oluşumuz. olay ciddi ciddi sözlük anlayışına kayıyor bu yüzden ve cidden can sıkıcı bir durum bu. başlıkları takip ediyor olmamız lazım, başlıklar üzerinden tartışma yürütüyor olmamız lazım.

#BeniTakipEtme #hashtagleritakipet #hashtagtakibigelsin

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ininal sayfasinda dolasirken bekledigim ve olmasi gereken birkac yeniligin gelecegini gordum.

1- Diger banka ATMlerinden bakiye yukleme
2- ATMlerden para cekme

Tum ininal kullanicilarina hayirli olsun. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Bayramda küsler barışır, köprüler ve otobanlar ücretsiz olur, ama moderasyon gevşemez. Bir gece bakmadım, umumhaneye dönmüş ortalık. Şakanın ayarını kaçırmayalım beyler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap