Dün yapılan test sonucu covid19 olduğum ortaya çıktı. Şu anda basit bir grip gibi geçiriyorum, evde karantinadayım. Gerekli tüm yetkili kurumlar gerekli her şeyi dün sağladılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 34
 • Alperen @byalperen

  Geçmiş olsun. İlaç olarak plaquenil mi verildi, favipiravir mi?

 • Ömer Cava @seyrekdislikotuadam

  @type_writer
  @mrx
  @achfighter
  @karflake1
  @brnspawn
  @raist
  @carlelias
  @neolind
  @gamsizm
  @yck
  @bakiyildiz
  @teknostil
  @tongyabguhan34
  @emre64
  @epsilon
  @fsh77
  @cicikus
  @jubei
  @orcun
  @bluefear
  @zibil
  @muhalif
  @emir-akdemir
  @seco
  @byalperen

  Öncelikle hepinize teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için. Durumum o sıralarda kötüleşmişti cevap veremedim. Plaquenil isimli ilacı verdiler evde tedavi gördüm 5 günlük bir ilaçtı 12 saatte 1 alıyorsunuz. Bende ateş öksürük ve sırt ağrısı olarak etkilerini gösterdi covid. 14 günlük bir karantina sürecinin ardından gidip test yaptırdım ve tekrar pozitif çıktım bulaştırıcılık süresi 25 güne kadar uzayabiliyormuş bu yüzden karantina sürecim devam ediyor ama ilaç kullanmıyorum. Bulunduğum bölgede covid hastaları çok olmadığından dolayı her gün doktor aradı kaymakamlık vefa ekipleri aradı karakoldan aradılar sürekli kontrol altındaydım benimle gayet iyi ilgilendiler.Bu süreçte evimizde çift lavabo olmasının artısıyla kendimi ebeveyn odasına kapattım ve aile bireylerim de bana en uzak odada karantina da kaldılar. Belirti olmadığı için onlara test yapılmadı ama karantina bitince gidip test yaptırdılar ve onlar negatif çıktı. Bende 1 hafta sonra 3. testimi yaptıracağım o zaman yine gelişmeleri paylaşırım.

Bu anakarta 3900x işlemci 32gb ramli sistem topladık. Windows yüklerken sistem mavi ekrana düşüp duruyordu.
Sıkıntısı 3900x işlemci ile wifi kartı çakışıyor.
Çözümü wifi kartını biostan kapatmak. Windowsu kurduktan sonra açmak 😀
Gördüğüm en enteresan hatalardan birisi.

https://www.asus.com/tr/Motherboards/TUF-GAMING-X570-PLUS-WI-FI/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hala çalışan ama eski kıyamadığım bir lenovo a7000-a telefonum var içine sade saf android yüklemek istiyorum kullanma amacım mp3 oynatacak birnevi müzik çalar olacak önerebileceğiniz bir sade rom varmı ? Varsa da nasıl yaplıacağını klavuzuyla atabilirmisiniz @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Maalesef ki insanlarda özel hayatın mahremiyeti kalmadığı için bende çözüm olarak oturduğumuz evin cam balkonunu koyu bir araba cam filmiyle kaplamakta buldum ölçüler bu şekildedir önerebileceğiniz f/p cam filmine açığım yada başka bir camı karartma ile ilgili çözüm varsa alabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

AKINCI BELGESELİ

Türkiye’nin savunma sanayiinde kritik bir eşiği daha aşmasına neden olacak önemli projelerden biri olan Bayraktar AKINCI TİHA’nın (Taarruzi İnsansız Hava Ara...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • PhoeniXim @phoenixim

  Suriye'de kullanılan Anka'lar bunlarınkinden çok daha gelişmiş ama tüm şan şöhret bunlara gidiyor nedense. Suriyede Anka'larla operasyon düzenleniyor, basın ihalarımız vurdu yazıyor, farklı bir yerde bayraktar kullanılıyor, yer gök inliyor

  • civilization @civilization

   Şöyle düşünebiliriz anka f22, tb2 ise f35. Anka çok daha gelişmiş evet ama hem sayısı az hem de pahalı tb2 ise hem sayısı fazla hemde ucuz bundan dolayı da çok kullanılıyor ve bütün işi tb2 yapıyormuş gibi bi algı oluşuyor.

  • PhoeniXim @phoenixim

   Bunun işi tb2 yapıyormuş gibi oluşmasındaki neden sadece çok olması değil. Troller, Medya, Hükümet desteği de var bunlarda.
   Dediğim gibi Suriye operasyonlarında hep Anka kullanıldı. Anka kullanıldığı zaman yerli ihalarımız şov yaptı diye haberlere çıkıyor. Arada bir Bayraktar kullanıldığında ise Bayraktar ismini kullanarak yere göğe sığdıramıyorlar. Halkın büyük çoğunluğunun aklına iha diyince direkt Bayraktar geliyor, daha gelişmiş olan Anka'dan sektörü takip edenler dışında kimsenin haberi yok neredeyse

Geçenlerde #n11 de indirime girmişti 80 tl ye #Bosch 46 parça tornavida seti. Ürün güzel duruyorda bana gelenin canı çizik çıktı onun dışında fena değil malzeme kalitesi.

https://urun.n11.com/tornavida/bosch-46-parca-tornavida-ve-vidalama-seti-P391092904

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16

#GTAV hikaye modunu özlemişim sabah #RockstarGamesSocialClub a girebildim türkçe yamayla birkez daha oynayalım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap