#TürkTelekom evde internet taahütüm bitti aboneliğimi kapattıracağım, ancak şöyle bir sıkıntı var eskiden birçok bayiiden modem in iadesini yapabiliyorduk şimdi yapılamıyor ya Tt Ofislerine Ya da Müdürlüklere gidilmesi gerekiyormuş. Hem #evdekal diyor bari böyle özel durumlar için yeniden yetkilendir bayiilerini. Birde Müdürlük ve Ofisler kaçta açılıp kapanıyor bilgisi olan var mı? Müşteri hizmetleri bile bilmiyormuş nasıl öğrenebiliriz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TürkTelekom Sizi şöyle s**** sevelim demek istemişler arkadaşlar. 31 Martta taahütüm bitiyır ve kurtuluyorum. 1,5-2 aya #Superonline Alt yapısı geliyor. Superonline altyapısı üzerinden #Vodafone #Millenicom vb birçok firmadan internet hizmeti alabiliyorum. Daha ne olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@orcun Emektar K 56 CM laptop um artık hayata gözlerini yumdu anakart arada tetikliyor bozuldu bennde yeni cihaz alacaktım bahane oldu bunları satarsam ne eder? Yada senin işine yarayan var mı? Buradaki arkadaşlarında işine yarayan bir parça varsa uygun bir fiyata yollarım. Anakart tetik almıyor bazen alıyor bir süre çalışınca kapatıyor kendini. Belki tamiri basit birşeydir bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#türktelekomfiber varken yetmezmiş gibi 2. Fiber alt yapıyı #superonline ı binamıza kazandırdım. Ekipler 1 aya döşeyeceğiz alt yapıyı dediler. Benimde taahütüm 1 ay sonra bitiyor birde superonline fiberi deneyimleyelim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anlamadım şimdi sistemdeki ram in hepsini kullanmıyor mu ? @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ömer Cava paylaştı.

Arkadaşlar merhabalar,

Part-time iş vermek için özellikle genç programcı arkadaşlar arıyorum. Yeni mezun, kendini geliştirmeye açık olması en temel kriter.

- PHP / MySQL tabanlı yazılımlar yazıyoruz
- Ajax & Json kullanımımız yoğun
- Bootstrap gibi HTML framework'ler ile çalışıyoruz
- Zaman zaman iOS veya Android uygulamalar geliştiriyoruz
- E-ticaret konularında da çalışıyoruz, ödeme sistemleri ile entegrasyon yapıyoruz
- Yazılım tasarlarken kullanıcı deneyimini ön planda tutan işler yapıyoruz

Tam zamanlı bir takım arkadaşı şimdilik düşünmüyoruz ama part-time olarak projelerimizde evinden çalışabilecek arkadaş(lar) arıyoruz. Süper tecrübeli olmaya gerek yok, kolay öğrenen ve araştıran, hızlı çözüm geliştiren arkadaşlar tercihimiz.

İlgilenen arkadaşlar, kendilerinden kısaca bahseden bir e-postayı ve varsa CV'lerini erden.ozkan@ gmail.com üzerinden bana ulaştırabilirler.

Teşekkürler, sevgiler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TürkTelekom #Fiber İle ilişkimizin süresinin bitmesine 1 ay kaldı bitsin kurtulacağım inşallah TT denen kara bok çukurundan. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Apple #MacPro
Açıkcası beğendim başarlı bir iç dizayn olmuş. Param olsa alacağım apple ürünü başında geliyor.
https://www.youtube.com/watch?v=b9PsKqu9njQ

Teardown of the 2019 Mac Pro

Join Brady and Tom as they disassemble and look inside the brand-new 2019 Mac Pro. Check out available upgrades at: https://eshop.macsales.com/shop/2019-mac-...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Webtekno İncelemeli Garantili Yeni Sürüm Dokunmatik Akıllı Saat - n11.com

Webtekno İncelemeli Garantili Yeni Sürüm Dokunmatik Akıllı Saat 139,90 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Diğer Akıllı Saat fiyatı Telefon & Aksesuarları kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok sert bir refleks oldu. Laptop ta çok bir şey yok ama kontrplak göçtü 😀 Olay masadan bir şey düşüyordu onu yukarı doğru fırlartırken laptop kapalı konumdaydı gömdüm ona 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap