Gece iş çıkışı patlamış lastiği yedek lastik le değiştirme keyfi 🙂

#tsbisikletkulübü

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir süredir almak gitara başlamak istiyordum, en sonunda aldım. Daha yeniyim ama zamanla öğreneceğim. Gitar olarak aslında gitar olarak Jackson JS32 istiyordum Floyd Rose köprüsü olduğu için ama bütçeyi aşmamak için iki noktadan bağlantılı JS22 aldım. Amp olarak Marshall Code 25 tercih ettim. Bana MG30 serisinin sesi daha doğal gelmişti ancak Code'da efektler olduğu için beni ilk başta pedal masrafından kurtaracağını düşündüm ve tercihi dijital bir amfiden yana kullandım.

Öğrenirken kaynak olarak YouTube taki videolardan ve Yousician ile Songster adlı programlardan faydalanıyorum. 2 ay sonra falan bir tane kurs buldum yaşadığım yerde oraya başlayacağım ama önce biraz alışayım. 🙂

TS de başka gitar çalan kişiler var mı? Merak ettim 🙂

#TSMetalcileri

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 30

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda karlı havalarda bisiklet sürüyorum an itibari ile iki bisikletimin de zincir ve dişlileri paslanmış durumda. Yolları tuzladıklarından dolayı paslandı sanırım ama işten çıkıp eve geldiğim saat gece 1 olduğu için gece bisikleti yıkamaya üşendim bu zamana kadar. Pası önlemek veya süreci yavaşlatmak için ne yapabilirim, bu konuda bilgisi olan var mı?

#tsbisikletkulübü

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hafta sonu herkese iyi pedallamalar, soğuğu bahane edip dışarı çıkmamazlık yapmayın güzelce giyinin çıkın gezin 🙂

2018 yazı bisiklet ile Türkiye'ye gittiğimde Bursa'da bisiklet tamircisi bana o günlerde yaşanan bir kazada bir bisikletçinin iki bacağını birden kaybettiğininden bahsetmişti, haliyle çok üzülmüştüm geçen gün Trek'in ona destek olduğunu YouTube'ta görünce çok sevindim. Umarım bisikletçi kardeşlerimizin acı haberlerini duymadığımız ve insanların bisiklet kullanıcılarına karşı daha saygılı davrandığı bir yıl olur. Şimdiden tüm bisiklet severlere kazasız bol pedallamalı bir yıl dilerim.

#tsbisikletkulübü #bisiklet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, eski bir film var ama ismi bir türlü aklıma gelmiyor. Sanırım bir asker dondurulmuş halde gelecekte bağlı olduğu makinenin arzı yapması ile uyanıyordu, sonrasını pek hatırlamıyorum ama şehrin alt yapısında yaşayan yoksul insanlar vardı. Film 80 veya 90 lar bilim kurgu filmiydi sanırım. Baş rolde Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger veya benzer birisi oynuyordu. İnternette aradım ama bir türlü filmi bulamıyorum, fikri olan var mı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Sevcan ALKAN paylaştı.

#ikinciel #tsbisikletkulübü #sedona #Dağbisikleti
Merhaba arkadaslar geçen gün forumdan fikir almıştım bisikletimi satma hakkında. Dağ bisikletini aldığımdan beri sehir bisikleti gibi kullandığım ve sehir bisikletine geçeceğim için satıyorum.
letgo'da ne sattığıma bak! https://letgo.onelink.me/O2PG/123108c9
Ayrıntılara bu linkten bakabilirsiniz.Bisikletim 24 vites 3*8. Arka aktarıcı shimano acera ön aktarıcı tourney. Vites ayarı düzgün tüm viteslere sorunsuz geçiyor. Bisikletin kullanimdan yipranan aynakol ruble ve zinciri yeni degistirildi. (200 tl). Ayrıca lastiklerde patlamaya karşı dirençli cst platinium protector lastiklerle değiştirildi(200 tl). http://www.tandembisiklet.com/component/virtuemart/yedekparca/cst-platinium-protector-detay?Itemid=0
Aklımdaki fiyat 800 tl ama Ts'ye özel pazarlık olabilir. Konum İzmir ve Lüleburgaz'da elden teslim edebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, AMD A10 işlemcili bir masaüstü pc'ye windows 10 kurdum fakat 8GB ram takılı olmasına rağmen ram'in tamamını görmüyor ve entegre gpu dan aldığım görüntüde maksimum çözünürlük 1600x900 gpu en fazla bu kadarını mı destekliyor anlamadım. AMD driverlarını windows kendisi kurdu ama ram sorununu çözemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12