Harddiski yanlıklıkla dinamik harddiske çevirdim geri düzeltemiyorum 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aldığım ssd’nin değerleri okumada 560mb/s, yazmada 520mb/s diyor. Ben bilgisayarımda sata3 desteği yok diye biliyorum fakat okumada 556mb/s, yazmada 290mb/s gösteriyor. Sizce programda mı bir hata var yoksa bilgisayarımda sata3 desteği olma ihtimali var mıdır. Ayrıca okumada söylediği hıza ulaşırken yazmada ulaşamadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Haha şaka gibi 😀

Apple'ın bilgi sızdırmayı önleme toplantısından 1 saatlik ses kaydı sızdı

The Outline isimli web sitesi, Apple’ın “Stopping Leakers- Keeping Confidential at Apple” isimli sunumundan bir saatlik ses kayıdının sızdırıldığını paylaştı....
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aras kargo şubesini arıyorum aradığınız numara meşgul diyor ve kapanıyor. Bağlanana kadar bekletmiyor bile. Bana sorarsanız o telefonun ucunda birisinin olduğunu hiç sanmıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür (#183) @ozgurg

  Çalışanlar daha çay kahve içeçek, dur. (!)

  • ofis @ofis

   o kadar acımasız olmayın 🙂
   sabah gelen araçların boşaltılıp şubeye geldi girişi ve kuryeye teslim edilip dağıtıma çıkarıldı işlemlerini saat 10-11 e kadar yapmaları dağıtıma çıkmaları lazım.

  • Serdar @serdaracikyol

   @ofis şubenin google harita kısmındaki yorumlara bakılırsa bana özel değil, onlarca kişi aynı şeyi yazmış.

  • ofis @ofis

   @serdaracikyol bende aynı şeyleri yaşadım.1 dakika önce ulaştığım şubeye 1 dakika sonra ulaşamadığım oldu.bu sadece aras kargo ile alakalı değil diğer kargolarda benzer şekilde.ama o telefonlara cevap vermeye kalksalar işlemleri bitirmeleri öğlen 12-1 i bulur geçerde.işleri bazı saatlerde stresli ve hızlı olmak zorundalar ,şubedeki çalışan sayısı da belli.dağıtıma çıkacak kurye o telefon başındakini bekliyor ki en kısa zamanda işlemleri bitirsin çıksın.kazandığı vakti zaten kargoları dağıtırken hesaplanmayan sorunlarla fazlasıyla kaybedecek.

   empati yapıyorum sadece. hizmet sektöründeysen hizmetini her alanda düzgün ve tatmin edici kalitede vermelisin.ama şu da var.biz oraya çalışan olarak girsek ve yok ben bu işi çözeceğim kendi yaşadıklarımı başkasına yaşatmayacağım her telefona bakacağım diye yırtınsak kaç gün dayanırız.

   çözüm şu olabilir her şubeye telefonlara bakacak işi sadece o olacak eleman alınabilir.1 tane olsa yine cevap veremediği çağrılar olacaktır.hiç açılmayan telefondansa 10 dak içinde ulaşmak elbette iyidir.istihdam da oluşmuş olur.

   tüm bunlar bir gün gerçekleşene kadar biz telefona bakabildikleri saati (tabi standart yine yok) keşfedebilme becerisini göstermeye çabalayarak sinir olmaya devam…

  • Serdar @serdaracikyol

   @ofis Bazı konularda haklısınız da başka kargo şirketleri aradığım gibi telefonu açıyorsa ben aras’tan da bunu beklerim yani.

 • Gamepad @gamepad

  Alanya damlataş şubesini aradım açmadı kaç kere yüzüme kapattılar bende gittim hiç çaktırmadan görevli çalan telefonları açıp hemen kpatıyordu

Linux Yaz Kampı 2017 için başvurular açıldı. #HaberinizOlsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu yorum yazdıktan sonra tab tuşuna bastığımda bir üstteki durumun yorum inputuna focus’lanıyor. Can sıkmaya başladı artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

120GB’lık bir ssd bakıyorum nasıl bir şey önerirsiniz, kullandığım laptop’da muhtemelen sata3 desteği yok sata3 bir ssd alsam alabileceğim maximum hız ne olur ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Donanımhaber’e gireyim dedim ölücülük bulaştı sanırım, vodafone tarifemi yeniledim. 600dk, 1000sms, 3gb ₺19 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18