Ben bu youtube premiuma boşuna mı para veriyorum. Ne saçma sapan iş yapıyor bu youtube. Bu olmasa da buna benzer şeyler çıkartıp duruyor tam ekran.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel cihazmış. Hiç bir zaman buralara gelmeyecek.

Framework Laptop Teardown: 10/10, But is it Perfect?

Framework is a new company on the block with big ambitions: their first laptop is built to be incredibly easy to repair and customize. We’ve been anxiously w...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Ekrem @huseyinekrem

    Asıl buralara gelmesi lazım bunların. Araba - telefon alırken satışını hesaplayan insanlarız, bozulması işimize gelmez.

  • cgdincer @cgdincer

    Çoğu uygulamanın cloud olarak kullanıldığı bir zaman oluştuğunda böyle sistemler popüler olabilir. Şimdilik deneysel kalmaya devam edecek.

  • BURAK A. @brkadgn

    Tasarım sırasında tamir edilebilirlik ve güncellenebilmeyi önde tutmak güzel. Manyetik ekran çerçevesi baya mantıklı. Normal modellerde dikkat edilmezse çok kolay kırılan malzemelerden. Modüler soket yuvalarını sayısı bence sıkıntılı, dört yuva sınırda. Soketlerde boyut olarak çok büyük olmadığında 2xHDMI, DP yapmak zor görünüyor. 2xUSB-A'de zor da olsa yapılabilir gibi. Type-C ise kolaylıkla çoğaltılabilir. Eğer MAC'deki ölçülerde tasarlanırsa, ona özel aparatlarda kullanılabilir. Ürün yaygınlaşırsa üçüncü parti üreticilerde bu tarz soketler görebiliriz. Klavyenin değişimi için on beş tane vida sökmenin dışında başka bir dert yok. Neyse ki Dell P75G gibi plastik kaynak saçmalığı yok.

Merhaba, abim tablet ile beraber aldığı kalemi uyumsuz olduğu için satıyor. Fiyatta pazarlık payı var. Buradan da ilgilenen olur belki, paylaşayım dedim.

Apple pencil 1.nesil - Tablet Kalemi Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da...

Apple pencil 1.nesil - Tablet kalemi türleri uygun fiyatları ve çeşitli markalara uyumlu modelleri ile alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu tarz ön ödemeli kartlar ne kadar güvenli. Sanırım aldıktan sonra aktifleşiyor. pin puk bilgileri sms ile geliyormuş. Satan kişi bir müdahale edebilir mi sonradan.

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/hollanda-lebara-fiziksel-sim-kart_pdp_638715074

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vida uçlarına dikkat 😀

Yellowed Super Nintendo SNES Restoration - Ebay Console Scam

In this video i show you how i restored this yellowed console Super Nintendo.I shouw you how to remove the yellowing from vintage plastics with Retrobright m...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nintendo Switch için emulatör yapmışlar. Bakalım nintendo olaya ne zaman el atacak 😀

Ryujinx - Nintendo Switch Emulator

Ryujinx is an open source Nintendo Switch emulator written in C# for Windows, Linux and macOS.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2018'den bir SMS şikayetim. İşleme bile alınmamış. Neden? Gönderen isme bakmak yeterli aslında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap