Yarın teslim oluyorum, kendinize iyi bakın.
@erenhatirnaz Döndüğümde senden okurum artık olan biteni.

Hadi hayırlısı, 2 ay yokum buralarda. - Teknoseyir

Hadi hayırlısı, 2 ay yokum buralarda.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Hadi hayırlısı, 2 ay yokum buralarda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Scholl jel tabanlık kullanan var mı ? Askere giderken hangisini almak lazım acaba. Spor, İş, Günlük tipleri var. Bana iş almak gerekiyor gibi geldi ama günlük olana göre jel kısım çok az.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Evin içinde mobil internet çekmiyor. Wikipedia açılıp açılmadığını kontrol etmek için camın önüne çıktım. Türknet'te de zaten açıktı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PTT insanı katil eder. Kapıya geldik bulamadık kağıdı bırakmışlar. Kaç gündür arıyorum, adam "İnanın o kağıdı bırakmak teslim etmekten daha zor" diyor. O zaman daha kolay olan teslim etme işini yapın dediğimde de bir şeyler geveliyor. Bir de şubeye çağırıyor. Ben bu sinirle şubeye gitsem inanın hiç iyi şeyler olmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Boheme @digitalanimal

  geçenlerde kargo almaya gittim. adam bi 5 dk debelendikten sonra bi a4 kağıt çıktısı alıp kargoyu verdi. ne gerek var la koca kağıda... 2-3 tane cümle var hepi topu. israfın daniskası

 • fsh77 @fsh77

  aynısı basımda, 8,5 kg urunu gel al diyor 😀

 • Root61 @root61

  Benim siparişi 17.gün teslim ettiler ama bana teslim etmediler😀. Herhalde dağıtıma çıkarıp yetiştiremeyince öyle yazdılar dedim ama iki gün dağıtıma çıkmayınca tanıdığı olan bir arkadaşıma sordurdum. Binanın yan tarafındaki mobilyacıya bırakmışlar.
  Hayır sordurmasam mümkünatı yok bulamazdım. Ne alakaya oraya bırakmışlar anlamadım.
  Bir de kargoyu yakındaki şubeye getirmiyorlar. Ta fizandaki genel posta dağıtım merkezinden dağıtıma çıkarıyorlar. Telefonu da mümkünatı yok açmıyorlar.

10TL kargo ücreti veriyorsun ptt kargo çıkıyor. HB'nın 50TL üzeri kargo bedava deyip telefon kategorisinde almasına ayar oluyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fedora'yı deniyorum. Gnome normalde hiç sevmiyorum ama biraz denemeye karar verdim. Kendi sanallaştırma çözümü güzel duruyor.
#fedora

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ISS'lerin sözleşmede geçmediği halde CGN ip ataması yasal mı ? Dinamik ip kullanırken yapabildiğim her şey altyapı güncellemesi sonrası yok oldu resmen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk Umut bey incelediğiniz telefonlarda yaptığınız testlere Type C bağlantısının yeteneklerine de değinmeniz mümkün mü ? Görüntü aktarabiliyor mu, Type C kulaklıklar kullanılıyor mu vs. Ben bu tarz şeyleri araştırdığımda pek bir şey bulamıyorum mesela.

BeğenFavori PaylaşYorum yap