Dualboot windows ile ubuntu kullanıyordum ubuntu kısmı açılmamaya başladı. Ubuntunun kurulu olduğu bölümden dosyalarımı almak istiyorum, ext4 formatlı ubuntu kısmını windows’ta nasıl mount edebilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Turkcell 4.5G hızı. Hem Turkcell hem Vodafone kullanıyorum, sözde Vodafone Kütahya’daki hızını ikiye katlamış ben maximum 30 alabiliyordum. Turkcell biraz pahalı olsa da deyiyor.

Speedtest.net by Ookla - My Results

Test your Internet connection bandwidth to locations around the world with this interactive broadband speed test from Ookla
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Önceden çok büyük bir fark olacağını düşünmezdim şimdi neden kaliteli bir kablo kullanılması gerektiğini daha iyi anladım.

BlitzWolf Hızlı Şarj Cihazları ve Şarj Kabloları İncelemesi (Detaylı...

Günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen şarj meselesi için uygun fiyatlı ve fiyatından beklenmeyecek kadar kaliteli BlitzWolf ürünlerini inceli...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Temp @temp

    @serdaracikyol Anca aliexpress ten falan alıcan o da 45 gün de gelicek falan uzun iş insan beklemek istemiyor.O yüzden çarşıda pazarda 5tl kablo gördümü alıyor her ne kadar dandik olduğunu bilsek de..

  • sawgent @sawgent

    Note 8’de hızlı şarjı ayarlardan kapatmama rağmen 6 portlu olan şarj aletinin normal portlarından birine taktığımda yine benzer sürelerde dolduruyor. Elektrik şakaya gelmez. Mümkün olduğunca kalitelisini kullanmak lazım.

Spotify’dan müzik dinleyebilen var mı telefonda uygulama açılmıyor bilgisayarda da müziği çalamıyor. Acaba sorun bende mi spotify’da mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul’da taksiciler Uber ile rekabet edebilmek için 200 adet Tesla otomobil alacak -- http://bndl.tw/m2QcMXbb

İstanbulda taksiciler Uber ile rekabet edebilmek için 200 adet Tesla otomobil...

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Yahya Uğur, Uber ile rekabet edebilmek adına 200 adet elektirkli Tesla otomobilinin önümüzdeki yıl İstanbul'da hizmet vereceğini duyurdu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Kyk gerçekten akk koymuş görünüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap