Hadi Google+ kapanıyor anladım. Fakat Inbox gibi güzel bir mail uygulamasını neden kapatırsın ya. Gmail de yenilendi ama bir Inbox değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hey allahım ya, 20 liralık ürüne 5 lira gümrük vergisi çıkmış. 20 dolar değil mi gümrük sınırı. Kafaya göre vergi kesiyorlar.

Düzeltme: Gümrük vergisi kısmı 0TL görünüyor. E neyin parası bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 27

Enpara'dan aradıklarını ve yeni cipli kredi kartı göndereceklerini söylüyorlar. Aman dikkat bir anlık dalgınlıkla parolayı kaptırdım, sms gelince uyandım olaya. Hemen arayıp iptal ettirdim hesabı.
İşin ilginç yanı kredi kartını en son ne zaman değiştirdiğimi de biliyorlar. Daha da ilginci Enpara'da kayıtlı olan 2. adresimi biliyorlar. Bunu banka dışında bilen tek kişi kurye olur.
https://eksisozluk.com/05502223663--5946597

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bazıları hala inanmasın dinlenildiğine. Google Ads hedef kitle belirleme sayfası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Oturmuş olduğumuz dairenin elektrik tesisatı hakkında nasıl bilgi edinebilirim ya da şemalarına vs. ulaşmam mümkün mü ? Bildiğim kadarıyla proje aşamasında bu tesisatı bir kurum tarafından onay alması gerekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Turkcell'in internet paylaşımı için giriş yapma gerekliliği fişleme yapılmak amacıyla olduğu söyleniyor. Bu durumun kabul edilebilir olduğunu söylemiyorum kesinlikle ama zaten fişleme yapamıyor mu ? Sonuçta interneti erişimini Turkcell sağlıyor, aradaki fark nedir tam olarak ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkaplanda oynatma mı geliyor acaba 🤨

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bidolubaski.com'dan 1TL'ye aldığım kartvizitler geldi. Linux'ta cmyk destekleyen vektörel çizim programı bulamadığım için renkleri rbg olarak ayarlayıp yolladım. Renkler bu yüzden biraz soluk olmuş ama fena değil kalitesi. Aras kargo da teslimatı tek seferde yaptı şaşırdım 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap