Turkcell hazırkart için minimum 3gb internetli paket önerebilir misiniz ? Bakıyorum da fiyatlar baya fazla, başka çeken operatör de yok mecbur Turkcell kullanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Serdar paylaştı.

Oha!
Türk Telekom ağında bir dizi middleboxun, birtakım meşru programları indirmeye çalışan yüzlerce kullanıcıyı, bu programların casus yazılımla paketlenmiş versiyonlarına yönlendirdiğini tespit ettik. Operatörler tarafından programla aynı pakete konulan casus yazılımın StrongPity APT saldırılarında kullanılana çok benzediğini gördük. Türkiye’deki enjeksiyonun operatörleri, StrongPity casus yazılımına geçmeden önce, “yasal dinleme” casus yazılımı FinFisher kullanıyordu. FinFisher, bu yazılımın yalnızca devlet kuruluşlarına satıldığını iddia ediyor.

Avast Antivirus, CCleaner, Opera, ve 7-Zip gibi resmi sağlayıcılardan Windows uygulamaları indiren Türkiye ve Suriye’deki kullanıcıların, HTTP yönlendirmesi enjeksiyonu marifetiyle sessizce casus yazılıma yöneltildiklerini tespit ettik. Bu programların resmî web siteleri HTTPS bağlantıyı desteklemelerine rağmen, kullanıcıyı yönlendirdikleri indirme bağlantısı HTTPS olmadığından casus yazılıma yöneltme mümkün olabiliyor. Bunun yanı sıra, yine Türkiye ve Suriye’den kullanıcılar CBS Interactive’in Download.com sitesinden (CNET tarafından sağlanan bir yazılım indirme platformu) çeşitli uygulamalar indirdiklerinde casus yazılım içeren versiyonlarını alıyorlar. Download.com, “güvenli indirme” bağlantıları sağlıyormuş gibi görünse de HTTPS desteklemiyor.
https://citizenlab.ca/2018/03/kotu-trafik-sandvinein-packetlogic-cihazlari-turkiyede-hukumetin-casus-program-kullanmasina-misirda-ise-kullanicilari-baglantili-reklamlara-yonlendirmeye-mi-yariyor/
https://twitter.com/Snowden/status/972110541408952320

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 28

IMDb Google Play yorumları.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#FacebookTadındaPaylaşımlar Sövmeden önce izleyin lütfen 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şaka gibi, responsive site mantığını kendi bulduğunu iddia ediyor.
https://twitter.com/FeyizliLinkler/status/968431972199608320
Bu da telefon konuşması.
http://www77.zippyshare.com/v/Qj6Fg4Dq/file.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon Prime Video’yu deniyorum bakalım çoğu film ve dizide Türkçe altyazı var görünüyor. Hatta filmlerde dublaj bile var. İlk 6 ay €2.99 sonrası için de €5.99. Türkiye’ye gelse düşünülebilir, gerçi ben sanmıyorum geleceğini.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Serdar paylaştı.

sayın @hkellecioğlu ve @can @umit2050 @gamsizm , şöyle güzel bir çalışma yapılmış, özellikle bilim ve teknolojiye verdiğiniz önemden ötürü sizinle paylaşmak istedim ki daha çok insana duyurabilesiniz, belki de ücretsiz basıp ücretsiz dağıtılmasını sağlayacak birilerine de ses duyurabilirsiniz.

https://twitter.com/ezgimou/status/966308724640972800

#akış #bilimveteknolojinotlarınamalzeme #bilimveteknoloji

BeğenFavori PaylaşYorum yap

YouTube an itibariyle kanalımın para kazanmasını kapattı. Önceden para kazanmayı açmak için telefon doğrulaması yeterliydi, öylesine açmıştım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Denk mi geldi bilmiyorum iki gün önce şu iki resmi bildirdim, bugün bu geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap