Emby'de bir süredir altyazılar yukarıda çıkıyor. Bu problemi yaşayan var mı ? Aşağıya alamadım bir türlü. Ayar vs. yok gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Bu ara yeni bir telefon bakmaya başladım. Xiaomi olması dışında Redmi Note 7 çok hoşuma gitti. Bu cihazı size geldi mi ? İncelemesi gelir mi ?
@gamsizm @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ne ya sizde de blur var mı ?

[ARM] Blue pill and STM32F on Linux

When I was surfing on the Internet, I found out this board that's a ARM Cortex-M3 for less than U$2,00 dollars, what's in my opinion a good deal for an all-in-one cheap solution and it's very simple...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple TV+ da çıktığına göre artık iyice bölünecek film ve diziler. Gerçi Netflix'te kendi dizileri dışında güncel dizi pek olmuyor sanırım. Buna bir çözüm yok mu acaba, Apple'ın çözümü rakipleri yıldırarak tekel olmak olsa gerek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • civilization @civilization

  Bence yakın gelecekte bi servis çıkacak ve diğer stream servislerinin sunduğu hizmeti toplu bişekilde sunacak. Şimdi bakıyorumda bizde tv izlemek beleş kablolu olsa da beleş. Ama internete geçince her servis pahalı. Blu da bozkır, netflix de narcos amazon da grand tour. Şimdi ben bunları izliyosam hepsine pra vermem lazım bu da saçma olmaya başlıyor bi müddet sonra. Ondan doluo kontör mantığıyla çalışan bi servis olacak düşüncesindeyim.

Serdar paylaştı.

#TaksicininKeyfi #TaksiciTerörü

Önemli bir video.

#TaksiciTerörü bitsin istiyorum.

Her akşam eve dönerken kullandığım metroyu aktarma merkezindeyken kaçırırsam Yenikapı'da kalıyorum. KALIYORUM çünkü hiçbir #taksicininkeyfi oradan benim eve ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • lterlemez @lterlemez

  Evet, burada da olduğu gibi her şeyin ucu siyasete dayanıyor ve siyaset hiç bir yerde tartışılmıyor.

 • sarpuli @sarpuli

  Taksiyi süren plaka sahibinin kiraladığınının kiraladığının kiraladığı oldukça düzen değişmez... Üretici fiyatı market fiyatı, tarım ürünlerinde olduğu gibi yine ''aracı'' sıkıntısı var işin ucunda...

 • redfox @redfox

  çözüm (doğru sıralama ile)
  1- taksi işine çomak sokma iradesi olan bir siyasi idare gelecek.
  2- çoook yıllardır verilmeyen yeni taksi plakaları verilecek.
  böylece daha düzgün rekabet koşulları oluşacak.
  3- taksiciler müşteri tutabilmek için kendilerine çeki düzen verecek.
  ne bileyim kendilerine "altın yıldızlı taksi" diyen bir ağ çıkacak. esrakeş, cezaevi kaçkını taksici çalıştırmayacak 2 kez şikayet gelen taksiyi ağdan atacak. mobil uygulaması olacak vb...

  daha bir kaç gün önce çıkan "kravat takma zorunluluğu" gibi kozmetik şeyler sorunu çözmez.
  kıravat bir şeyi çözüyor olsa idi meclisteki saygıdeğerlere faydası olurdu.

 • harunshn @harunshn

  Bu ülkenin iki gerçeği taksi ve dolmuş terörü. Ama iyi izleyin, yerel seçimlerde önce taksiciler ziyaret edilir sonra şöför odaları. Neden bu terör bitmiyor diyenlere başka bir cevap vermeye gerek yok.

Hadi Google+ kapanıyor anladım. Fakat Inbox gibi güzel bir mail uygulamasını neden kapatırsın ya. Gmail de yenilendi ama bir Inbox değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hey allahım ya, 20 liralık ürüne 5 lira gümrük vergisi çıkmış. 20 dolar değil mi gümrük sınırı. Kafaya göre vergi kesiyorlar.

Düzeltme: Gümrük vergisi kısmı 0TL görünüyor. E neyin parası bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Enpara'dan aradıklarını ve yeni cipli kredi kartı göndereceklerini söylüyorlar. Aman dikkat bir anlık dalgınlıkla parolayı kaptırdım, sms gelince uyandım olaya. Hemen arayıp iptal ettirdim hesabı.
İşin ilginç yanı kredi kartını en son ne zaman değiştirdiğimi de biliyorlar. Daha da ilginci Enpara'da kayıtlı olan 2. adresimi biliyorlar. Bunu banka dışında bilen tek kişi kurye olur.
https://eksisozluk.com/05502223663--5946597

BeğenFavori PaylaşYorum yap