Apple watch üzerindeki Spotify uygulamasında doğrudan saatten müzik çalma yok mu? Ses kaynağı menüsünde Apple watch seçili. Spotify uygulamasında da cihaz kısmına bastığımda sadece telefon çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yasağın bitmesi ile ev arkadaşımla hava almaya çıktık, çıkmışken de martıyı deneyelim dedik. Baya eğlenceli bir şeymiş. Ama gündüz pek sürülmez bence. Gecenin sakinliği ve serinliğinde güzel gidiyor.
#martı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün verdim siparişi, aradaki farka bak. Ucuz atlamışım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 30

Şu bilgisayarı gözüme kestirdim alacak gibiyim. Aslında 14" daha çok istiyorum ama aradaki farkı vermek istemiyorum. Bir indirim falan denk gelir mi ki yakın zamanda.

https://www.hepsiburada.com/asus-zenbook-ux334fl-a4047t-intel-core-i7-8565u-16gb-256gb-ssd-mx250-windows-10-home-133-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000NMQIC?magaza=Techburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Milenicom 'da kod sistemi varsa davet kodu verebilir misiniz. Buradan birine yarasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yarın teslim oluyorum, kendinize iyi bakın.
@erenhatirnaz Döndüğümde senden okurum artık olan biteni.

Hadi hayırlısı, 2 ay yokum buralarda. - Teknoseyir

Hadi hayırlısı, 2 ay yokum buralarda.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Hadi hayırlısı, 2 ay yokum buralarda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Scholl jel tabanlık kullanan var mı ? Askere giderken hangisini almak lazım acaba. Spor, İş, Günlük tipleri var. Bana iş almak gerekiyor gibi geldi ama günlük olana göre jel kısım çok az.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Evin içinde mobil internet çekmiyor. Wikipedia açılıp açılmadığını kontrol etmek için camın önüne çıktım. Türknet'te de zaten açıktı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PTT insanı katil eder. Kapıya geldik bulamadık kağıdı bırakmışlar. Kaç gündür arıyorum, adam "İnanın o kağıdı bırakmak teslim etmekten daha zor" diyor. O zaman daha kolay olan teslim etme işini yapın dediğimde de bir şeyler geveliyor. Bir de şubeye çağırıyor. Ben bu sinirle şubeye gitsem inanın hiç iyi şeyler olmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Marmara Kazım @digitalanimal

  geçenlerde kargo almaya gittim. adam bi 5 dk debelendikten sonra bi a4 kağıt çıktısı alıp kargoyu verdi. ne gerek var la koca kağıda... 2-3 tane cümle var hepi topu. israfın daniskası

 • fsh77 @fsh77

  aynısı basımda, 8,5 kg urunu gel al diyor 😀

 • Root61 @root61

  Benim siparişi 17.gün teslim ettiler ama bana teslim etmediler😀. Herhalde dağıtıma çıkarıp yetiştiremeyince öyle yazdılar dedim ama iki gün dağıtıma çıkmayınca tanıdığı olan bir arkadaşıma sordurdum. Binanın yan tarafındaki mobilyacıya bırakmışlar.
  Hayır sordurmasam mümkünatı yok bulamazdım. Ne alakaya oraya bırakmışlar anlamadım.
  Bir de kargoyu yakındaki şubeye getirmiyorlar. Ta fizandaki genel posta dağıtım merkezinden dağıtıma çıkarıyorlar. Telefonu da mümkünatı yok açmıyorlar.