Plus üyeliğim ile ilgili olarak bugün iptal kararı aldım. Sebebi siyasi tartışmaların maalesef buraya da taşınmış olması. O kişi veya bu kişi olarak değerlendirmek istemiyorum. Burada akışı takip etmemin tek sebebi var; gündelik işlerdeki sıkıntıdan kaçıp biraz kafa dağıtmak. Bunu da burada bulamayacaksam benim açımdan Plus üyeliğin bir anlamı yok. Sonuçta Teknoseyir'e destek amacı ile Plus üyelik aldım ancak ortalık sakinleşene kadar buralarda olmayacağım sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

HP laptop aldım ryzen 3 2200u işlemcili. Soru varsa alayım 👹

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 41

Samsung 860 QVO 2TB 550MB-520MB/s Sata 3 2.5" SSD Fiyatı

Samsung 860 QVO 2TB 550MB-520MB/s Sata 3 2.5" SSD en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15

Geldi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google play filmlere bakayım dedim, fiyatları görünce çok şaşırdım. Itunes store üzerinde aynı içerik satın almada 18,99 TL. Baktığım diğer çoğu filmde de aynı şey geçerli. Android iyi hoş ama servis olarak biraz dengesiz gibi sanki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

Turk.net kullanırken turkcell superbox’a geçiş yaptım. An itibarı ile turk.net 35 Mbit verebiliyorken superbox 85-90 Mbit verebiliyor. Turk.net 4k videolarda takılırken superbox takılma yapmıyor. Upload hızı simetrik. Fiyat olarak pahalı olmasına rağmen konfor olarak vdsl’den çok daha iyi olması hoş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

Hepsiburada iyice şişirmiş fiyatları.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Celeron pişmanlıktır... Almayın aldırmayın. Piyasa sadece bunlarla dolmuş ve fiyatları da çok yüksek. Hadi aldınız diyelim linux kurmak bile fayda etmiyor. Sonuç : almayın. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Değişen pazar koşulları nedeniyle, 15 Ekim 2018 itibarıyla 179 olan Xbox Live Gold 12 aylık abonelik ücreti artarak 439 olacak. Hesap sayfanızda bulunan sonraki zamanlanmış ödemeye kadar aboneliğinizi iptal etmeyi seçmezseniz sizden bu yeni fiyat alınacak. Daha fazla bilgi almak için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://support.xbox.com.

Bu mesajı konsolunuzda görüntüleyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap