Samsung s22 ultra 128 Gb resmi fiyatı 31000 TL olmuş. Hangi akılla bu fiyata yükseltmişler anlam veremedim. iPhone 13 pro max ile aynı fiyata çekmişler, bu durumda hiç şansı olmaz sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vatan bilgisayar coşmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Disney plus'a giriş yapamayan çok kişi olmuş anladığım kadarıyla.

Malum internet servis sağlayıcılar internet bağlarken artık güvenli internet profilini Aile olarak ayarlıyorlar. Anladığım kadarıyla bu güvenli internet profilinde de disney plus engelli. Sabah çoğu kişinin başına geldiği gibi benim de iki hattımdan birinde disney plus açılırken diğerinde açılmıyordu. Turk telekom uygulamasından güvenli internet profilini kapatınca artık giriş yapabiliyorum.
Bazıları için işe yarayabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;
Sizce şu bilgisayarı 2. el olarak kaça satmam daha uygun olur? Garantisinin bitmesine 6 ay var.

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-32gb-1tb-ssd-rtx-2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q7qey-003-pm-HB0000118VW7

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ups pişmanlıktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 11 resmen işkence gibiymiş, çıktığından beri kullanıyordum. Şimdi Windows 10'a geri dönüş yaptım.
Benim açımdan en büyük sorunu AMD ekran kartının sürücülerini otomatik olarak windows update üzerinden güncellemesi ve wifi kartının sürekli olarak bağlantıyı koparmasıydı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Her yerde yeni ipad mini güzellemesi yapılıyor.
Düşününce hiç mantıklı değil.
64 Gb olanı 5800 liraya satılıyor, bu fiyat ipad air ile aynı fiyat. Hele lte olan modelini isterseniz fiyat iyice uçuyor ve 7500 lira oluyor, bu da neredeyse ipad pro 11 fiyatı.
Şöyle söyleyecekler olabilir; boyutu önemli işlemci yeni v.s. . Burada da şu devreye giriyor, bu tablet üretkenlik için değil. Çizim yapmak zor, video işlemek zor, yazı yazmak daha da zor. Sadece masanızın üstüne koyarak hava atmak için alıyorsanız bu fiyatlara en mantıklı seçim iphone 11 🙂
Tabi bir de ekran sorunu (jöle efekti) da üzerine tuz biber.
Sonuç olarak ölü doğmuş bir ürün gibi duruyor. Bir sonraki nesilde ekran hatasını düzeltip fiyatı düşürürlerse satın alınabilir bir model olur herhalde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Bu ikisi hakkında sorusu olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

S20+ otomatik ayarlarda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9