deneyen var mı? Bende de aynı sorun var. Statik elektrikten kaynaklandığını düşünüyorum. Pil ömrünü tamamlayınca da benzer sıkıntılar yaşamıştım.

@semmih

https://m.youtube.com/watch?v=HgjrYI-yCrs&feature=youtu.be

Çakmak ile telefon tamiri inanamayacaksınız.

Dokunmatik ekran kendi kendine basıyor çözüm: Manyetolu bir çakmak alıyorsunuz, sadece eateşlemeye yarayan elektrikli bölümünü çıkarıp, ekrana bir kaç kez te...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Deneme fırsatı bulamadım ama İmdb puanına göre vs sıralıyormuş.

Netflix Türkiye'de içerik bulmayı kolaylaştıran site - LOG

Her ay eklediği yeni içeriklerle Netflix Türkiye'de zaman zaman ideal içeriği bulmak zorlaşabiliyor. Türkiye kütüphanesi için hazırlanan site ise bunun önüne geçiyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hanan vakfı ne ya

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi geceler arkadaşlar. Superonline da sıkıntı yaşayan var mı? 5 seneden sonra ilk kez bağlantı koptu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 17

Arkadaşlar trafik sigortasını PTT’den yaptıran var mı? Dışarıdan yaptırmayla bir dezavantajı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dikkat edelim.

50 yıllık alışkanlıkları 1 Günde düzeltme çabası. Bol kazalı veya cezalı günler bizi bekliyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20
 • Emre @xyz

  Kampüs içinde de bu cezalar uygulanırsa ne güzel olur 🙂

 • Rasko @rasko

  Niye kötü bir şeymiş gibi anlatıyorsunuz ki? Kafalarına vura vura öğretsinler yayanın geçiş üstünlüğünü. Sadece 6 Şubat'ta değil, her gün dikkatlı olalım!

 • Shinsekuruza @shinsekuruza

  Kamu spotu yapılsın, adalı yarışmanın reklam aralarına konulsun bak nasıl şıp diye öğreniveriyor herkes. 🙂 Kamu spotları ile her sorunun üstesinden gelebiliriz.

  Mesela okullarda da aynı sistem var. 1. sınıftan son sınıfa kadar çocuk çevreye çöp atmaması gerektiğini bir türlü idrak edemez. Bir kulaktan giriyor öbüründen çıkıyor, yaşamına dahil etmemiş o bilgiyi. Her gün istisnasız aynı örnekleri görüyorum hiç şaşmadı. Eşek kadar adam olmuş, 10 metre ilerisinde konteynır olur ama oraya yürümeye erinir kaldırımda çömdüğü yere sigarasını yediğini içtiğini öylece bırakır kalkar gider. Uyarırsın neden böyle yapıyorsun kalk götür onları dediğinde kitlenip kalır öküzün trene baktığı gibi bakar konuşamaz. Yani illa başında bir adet çoban bulunmak ve ne yapıp yapmaması gerektiğini ona dikte etmek zorundadır. "Çöp atma!", "Yaramazlık yapma!", "Oğlum uslu dur, kızım konuşma!", "Evladım dinle!". Peki ne zaman kendileri düşünüp mantıklı olanı uygulayacaklar? Ömür boyu hiç düşünmediler ki. Bu kafayla yetişen nesillere haliyle yukarıdan bir dayatma yapmak gerek.

 • turker @turker

  her bir yaya geçidine polis koymuşlar. kenarda yayayı görünce yola atlayıp trafiği kesiyorlar. önce ne oluyor lan vali mi geliyor arkamdan diyorsun ister istemez... sürücülerde de benzer bir reaksiyon oluyor. muhtemelen içlerinden küfrediyorlardır kim bu torpilli diye.