Asfalt parasını geç ödediğimizden dolayı tapuya şerh koymuşlardı.(Ankara asfalt parası kalktı ödemeyin haberleri üzerine -2014 sonrası olduğunu belediyeye mesaj sonrası öğrendik-) Ödedik ve hala şerh görünüyor. Başka hangi sebepten dolayı şerh koyulmuş olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alberto Sego açık parfümü nasıl bilirsiniz? Yorumlar güzel ama internetten almaya güvenemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 45

Teşekkürler Youtube. Keşke izleme geçmişime biraz bakıp da öneri yapsayın...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

#ProjectA 'nın vuruş hissi CS GO kadar güzel görünüyor. Sanırım benim için CS'nin sonu geldi.

#HaftalıkOyunGündemi

https://www.riotgames.com/en/project-a

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Bilyoner üyeliğinde TC ve Telefon numarası istiyor. Sadece NBA maçları için üye olmak istiyorum. (İddaa vs ile gram işim olmaz) Neden istiyorlar acaba? Yardımlarınızı bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ZevkAlınanUfakSapıklıklar Video 2 🙂

Neglected Mini Cooper Detail | Paint Enhancement Detail

#detailing #mini #neglected This time we had this very dirty and neglected Mini Cooper in for a Paint Enhancement Detail. This particular car was not washed ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#YouTube canlı yayının altyazısını gayet doğru şekilde veriyor. Bu nasıl oluyor?

Yayın linki; https://www.youtube.com/watch?v=SwBI3rKeVNE

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CSGO 'nun ölüm maçı sunucularının çoğu böyle. Afk adama kutu düşürürsen olacağı bu. Ayrıca son kasa kadar kısa sürede fiyatı düşen bir kasa görmedim. CS GO gidici 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • SeMMiH @semmih

   Temmuz'dan beri toplam 15 saat oynamamışımdır 🙂 Oyunun mekaniklerine vuruş hissine bayılıyorum. O yüzden sadece ölüm maçı atıyorum.

  • Draftx @draftx

   @abdhbal YıL oLmuŞ 2o19 hALa şU oYuNu 0yn4yaN vh4R

  • Draftx @draftx

   @semmih mekanik konusunda haklısınız hocam da efektif olarak öldü oyun. Ne yaparsan yap afksı scriptcisi vs. oynanmayacak düzeyde. Hangi modu oynarsanız oynayın sonuç bu.

  • Emre @emre64

   @draftx Olaya dışardan bakınca görülen tek şey bu tabi. Valve de insanları haklı çıkarıyor, yapacak bir şey yok. Hiçbirimiz oyunun geldiği noktadan memnun değiliz. Ama işin doğrusu da tam olarak öyle değil aslında. CSGO oldukça esnek bir oyun ve aklınıza gelmeyecek kadar farklı yönü var. CS'nin içinde arkadaşlarınızla futbol maçı bile yapabiliyorsunuz, o kadar geniş. Yani temel mekanikler durduğu sürece CS asla ölmeyecek, insanlar her zaman bir yolunu bulacak. Son zamanlardaki ayaklanma ile FACEIT ve ESEA gibi sistemler de halk arasında popülerleşti. Oynamak isteyen hala çok güzel oyunlar oynayabiliyor. Bu yüzden, "Hala bu oyunu oynayan var mı?" demek mantıksız.

  • Draftx @draftx

   @emre64 Zorlarsan her oyunu öyle oynarsın ama genel hatlarıyla oyun kan ağlıyor ve Valve bunun için tek bir adım atmak dahi istemiyor. Yapımcısı bile önemsemiyorsa ben FPS oyununda futbol oynamak için kendimi mi hırpalayacağım? Böyle olmaz, kendileri kaybederler.

  • Emre @emre64

   @draftx Sana FPS oyununda futbol oyna diyen yok elbette, oyunun esnekliğini gösteren bir örnekti o. Ayrıca ne kadar zorlarsan zorla her oyunu aynı şekilde oynayamazsın. Dışardan baktığında oyun kan ağlıyor ama temelinde o kadar da kötü bir durum yok ortada. Bu oyuna ciddi açıdan yaklaşanların hile gibi bir sorunları yok zaten, onlar hile olmayan ve gerçekten oyun oynamak isteyen insanların oynadığı yerlerde oynuyorlar.