Yıllardır #CSGO'ya hile vs. şikayet edip dururdum ama gördüm ki beterin beteri varmış. #GTAV kadar hile ve troll un olduğu başka bir oyun oynamadım. Adam 600 level olmuş god mode açıp gezip duruyor. 600 level lan yanlış duymadınız 600 LEVEL.
Bir de troll para hilecileri var. Almışlar uçan motoru (adı artık neyse) millete salça olup duruyorlar. Üstüne bir de eziklemeye çalışıyorlar. Gerçekten beş para etmez bir oyun. Görevleri bu kadar zevkli olmasa şimdiye kadar oyunu silmiştim.

Ayrıca denk mi geldi bilemiyorum adamı raporladıktan ve raporlayın diye sw dekilere söyledikten sonra oyun sw den attı beni ve esc vs. tuşunun çalışmadığı bir buga girdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 31

Kaç zamandır sizlere sormak aklımda, bu Knack veya Indie tarzı (türün adını tam bilemiyorum) korku öğesi ve böcek yılan örümcek vs. kesinlikle içermeyen en iyisi budur dediğiniz oyun tavsiyesinde bulunabilir misin?
Mümkünse eğlenceli ve komik hatta absürt komedi olması tercihimdir. 🙂
#OyunTavsiyesi

Edit: PC Oyunu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İçine edeceklerini bilmeme rağmen #GeleceğeDönüş filminin dizisi gelse güzel olmaz mı? Sırf onun için Netflix vs. abonelik alırım. Ahh ah. Yine izleme damarım tuttu 🙂 Seviyorum seni #GeleceğeDönüş

https://youtu.be/wBl2QGAIx1s

Huey Lewis & The News - The Power Of Love (Official Video)

Huey Lewis & The News “The Power Of Love” Official Video, featuring “Doc” Brown (Christopher Lloyd) from the film Back To The Future. Remastered in HD! Watch...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Michael Jackson meşhur Moon Walk dansını 3 yıl öncesinde de yapmış olduğunu öğrendim. Ben şok 🙂

https://en.wikipedia.org/wiki/Moonwalk_(dance)#:~:text=The%20moonwalk%20became%20popular%20around,it%20became%20his%20signature%20move.

Edit: Video Ağustos 1983'e aitmiş https://www.youtube.com/watch?v=zel63gV-bAQ

Michael Jackson and James Brown 1980

http://twitter.com/fernandomelro _______________- Michael Jackson Michael Jackson move Michael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael Ja...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm @hkellecioglu abi site acayip kasıyor. Bence kasmasının sebebi pejo reklamı. Reklamın yüklenmesi bile uzun sürüyor. Bir el atabilir misiniz?

(adblock açık olduğu zaman site normale dönüyormuş.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir muhabbetlerinden buraya nasıl geldiğim hakkında gram fikrim yok. Seviliyorsun YouTube 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine her şeye güzel zamlar gelmiş. Enflasyon beklentisini %9 da tutmak için ne yaptıklarını merak ediyorum. Gerçekten zor zanaat.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adam işi bulmuş. 50 tane hesap takibi istiyor. Kim bilir ne kadar para kazanmıştır. Ayrıca gönderiye 1 milyon yorum gelmiş. Yuh.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 19

insanlar manyak ya 😀 😀 😀

CARELESS WHISPER - AZER BÜLBÜL EDITION

Instagram: https://www.instagram.com/atillabaloglu/ Soundcloud: https://soundcloud.com/atillabaloglu Careless Whisper (Instrumental): https://www.youtube.com...
BeğenFavori PaylaşYorum yap