#CSGO Aşırı lag var. Bu kırmızılar ne demek? Neden oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Photoshop öğrenmek istiyorum iş olanakları nasıl? Ayrıca Ankara için kurs tavsiyelerinizi bekliyorum. @semmih5

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Recai @recai

  sadece ps ile hayat kurtarmak artik neredeyse imkansiz
  para kazanacak seviyeye gelmen icinde bir kurs okuman yetmez, yillarini vermen lazim

 • Atilla @atilla

  Basılı yayın işlerine falan gireceksen hiç başlama. Grafiker dediğini Ankara’da bildiğin öpüyorlar. Üstelik sadece shop değil illustratör ve indesign, ayrıce corel’de öğrenmen lazım. Çünkü bunlardan daha azı kabul görmüyor. Kurs falan da hikaye, matbaası olan bir yerde asgari ücretle en az 1 sene çalış şöyle 3-4 grafikeri olan, öğrenmediğin kalmaz. Fakat 3Ds kas bence çünkü sektör ona doğru kayıyor ve ihtiyaç var.

 • Çağrı @cagri170

  Halk eğitim merkezlerini araştırın ücretleri uygundur, ÇankayaHEM tavsiye edilir.

 • MuratTurgutErdem @muratturguterdem

  Ben grafikerim. Olmaz olaydım 😀 Bildiğimi de unuttum. Gençseniz bence kendinize başka bir katagoride iş imkanı yaratmaya çalışın. Türkiye böyle işler için uygun bir yer değil bence. İş imkanı az. İşin tanımı ülkede belli değil. Gel grafiker ol akşamda paspas yap cık diyen bile oluyor. Maaş desen çok düşük. İlerleme imkanı az.

#CSGO yeni rekorum 🙂 (Ölüm maçı) Hyrdra only hs sağolsun 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir arkadaşım arabada değer kaybı davası açmak istiyor. 5 yaşından büyük arabalar için dava açılamıyor diyor. Bana mantıksız geldi. Bilen birileri varsa yardımcı olabilir mi? #OtoSeyir #değerkaybıdavası

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ohaaaa. Bu sefer olmuş. #NBALIVE18

Türkçe NBA LIVE 18 DEMO #1 | BAŞLIYORUZ (Giriş, İlk Drew League Maçı)

ÜCRETSİZ ABONE OLUN :) ► https://bit.ly/AlperBicen Merhaba basketbol severler! NBA Live 18 demosunu Türkçe şekilde sizlere sunuyorum, ilk bölümde giriş ekran...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Grip Aşısının İşe Yararlılığıyla İlgili Tereddütleri Olanların...

Grip aşısıyla ilgili hala birçok tartışma yaşanırken Sözlük'ün kurucusu "ssg"den şüpheleri sıfırlayacak bir yazı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Krycek @krycek

  grip aşısı yaptırdıktan sonraki gün grip olduğum için 10 sene önce bıraktım. 🙂

 • JohnSmith @johnsmith

  İşe yaramak ve zararlı olmak çok farklı kavramlar. İşe yaramıyorsa verdiğiniz para boşa gider, en fazla grip olursunuz. Ama zararlıysa her türlü hastalık, nörolojik bozukluk vs. bekleyeceksin.

  Eğer benden başka herkes (ya da ne kadar fazla kişi) aşı olursa, ve aşı işe yarıyorsa, salgın falan olmaz, bana da bulaşmaz. O zaman aşının zararlı olup olmaması beni ilgilendirmez çünkü ben aşı olmamış oluyorum.

  Sonuç: Ey millet! Aşı olun! İyi birşey (benim için 🙂 ).

  • kman @kman

   Herkes benden başkası aşı olursa bana birşey olmaz dediği zaman da bütün herkes çocuk felcinden ölür. Kızamık için kitle bağışıklığının etkili olması için gereken aşılanma oranı %95 civarında. Fransa’da bu oran 2008 yılında %89a düştüğünde bir önceki yıl tüm ülkede görünen kızamık vakası sayısı sadece kırkken 2011 yılına gelindiğine görülen vaka sayısı yıllık 15.000’e çıkıyor, 6 kişi de hastalıktan ölüyor.

   Aşı işinin eğeri, aması, fakatı yok ne yazık ki, salgın hastalıklar her an kapıda bekliyor. Toplumu bu konuda yanlış bilgilendirenler de bütün insanlığa çok büyük kötülük ediyor.

  • JohnSmith @johnsmith

   @kman evet doğru o nedenle ben de herkese aşı olmalarını öneriyorum. Umarım yaptığım espri yanlış anlaşılıp bir salgına yol açmam.

 • Deniz Etkin @denizetkin

  Eğer yaptığınız iş kritk öneme haizse yani gripten dolayı 2 gün işe gitmemen ya da performansın düşmesi ciddi maddi manevi kayıplara yol açıyorsa grip aşısı olmalısın. Risk grubundaysan (çocuk, yaşlı b) grip aşısı olmalısın.

 • Muhammed Yıldız @mmyildizz

  grip aşısı işe yarama ihtimali düşük aşılardandır çünkü grip bakterisi periyodik olarak evrim geçirir ve grip bakterileri aşıya karşı direnç kazanır o yüzden her yıl grip aşısı güncellenir ama yıl içinde bile olduğunuz grip aşısı etkisiz hale gelebilir. zararı tartışılırneredeyse her ilacın ve aşının zararları vardır bunun boyutu ne kadar olur bunu tartışmak önemli.