Bende 1 ay olacak aynı semtte farklı mahalleye taşındım taşınmış olduğum yer yeni yerleşim yeri ve 1 aydır port sorunu yaşıyorum telekoma gittim bekle diyolar btk'ya şikayette bulundu m telekomdan mesaj geldi calismaya başladık diye. Komşu telefon hattını iptal ettirecekti giittik beraber internet hizmetide alamazsın diyince yapamadik. Sadece telefon hattını kullaniyim diyordum ayrı ayri port var sanıyordum öyle değilmiş malesef bana denilen öyle şimdi komsu 20 güne kadar gidecek bekliyoruz bakalım bana telekomda adam diyor senin o kişinin portunu nasıl alcaksin sırada bir sürü insan var diye ? @kutalp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Selahattin İncedemir @selahattinincedemir

    Gelmiş olduğum yerde hipernet var alt yapı olarak inşallah port sorunu düzelirse kullanmaya başlayacağız bakalım. taşındığım yerde ben adsl kullanıyordum burda vdsl var sanırım vdsl olarak kullanacağım galiba ?

  • Selahattin İncedemir @selahattinincedemir

    @ersin_gundem vdsl var önemli olan port işi olursa paketi yükseltmek mantıklı olur türk telekom kullanıyorum bende bakalım 20 güne kadar port gelir dedi tanıdık bir abla var telekomda bekleyeceğim ama işin peşini bırakmam zaten bazen başlarından saviyolar böyle bizim komsunu sadece telefon hattı iptal edip kullanabilme şansım olaydi oda olmadı sanırım telefon internet bir portta oluyor telefon iptal olunca internette otomatik iptal oluyor ?