Arkadaşlar merhaba,
Daha önceden netflix aboneliğim vardı ve sonlandı şimdi ise netflix i sadece mobilde cep telefonunda izlemek istiyorum buna özel uygun fiyatlı bir paketi internette yazıyor fakat telefonuma netflix üyelik girişi yaptığımda hesabınız aktif değildir önce aktif hale getirin vs diyor tarayıcıdan giriş yaptığımda da bu mobil paketi göstermiyor diğer paketleri gösteriyor. Mobil versiyonu nasıl satın alabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Merhaba,
Bana 3.000 ila 5.000 arası masaüstü PC önerisinde bulunabilir misiniz ? Hazır toplama da olabilir. Fiyat aralığının çok geniş olduğunun farkındayım fiyat performans ürünü arıyorum ama 5.000 TL ye çıkmama değer bir pc olursa da olabilir. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell yerli E-Posta hizmetini aktif hale getirmiş. Deneyeniniz var mı ? Yorumunuz nedir ?

https://www.donanimhaber.com/turkcell-yaani-mail-hizmete-basladi--117156
#Yaani #Yerli

Turkcell Yaani Mail hizmete başladı

Turkcell'in e-posta servisi Yaani Mail hizmete sunuldu. Türkiye'de geliştirilen Yaani Mail'i Turkcell kullanıcısı olmasanız dahi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

29 u gibi sipariş ettiğim Office 365 paketi teslimat 6 sı görünmesine rağmen bugün elime ulaştı. 2 yıl boyunca rahatım 1 Tb alan ve lisanslı office ile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 26

Arkadaşlar merhaba,
IOS cihazdan Windows 10 bir PC ye Uzaktan bağlanmak için Microsoft ‘a ait bir uygulama var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar sizce fiyat nasıl ?

Microsoft Xbox One S 1 TB All-Digital Edition 4K Ultra HD Oyun Konsolu + 3 Ön Yüklü Oyun + 2 Kol + 1 Yıllık EA Access

1.799 TL

Satılan yer Hepsiburada sıfır ürün.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Merhaba,

Başıma gelen bir olaydan bahsedicem. Ben evliyim ve kendi anne babamın oturduğu sitenin site yönetimi özel bir firmaya devredilmiş ve aidatını (100 TL) kendim kendi hesabımdan bu site yönetimi firmasının belirttiği banka hesabına EFT yoluyla zamanından baya önce hep ödüyorum. Fakat her ay sonu bana ödeme hatırlatması yapan bir mail alıyorum. Ödeme yaptım diye ciddiye almadım bir kaç ay üst üste böyle mail geldi 100 TL aidat ödeminizi hatırlatmak isteriz vs şeklinde mailin altını okuyunca geçen aylarında toplamı şeklinde borç yazdığını farkettim 800 TL borç birikmiş görünüyordu ben de firmayı aradım hemen laubali bir bayan açtı telefonu hiç bozuntuya vermeden aidat borcum var mı diye sorduğumda bir şeyler bakıyor gibi bakındı biraz ve bana en son ne zaman ödeme yapmıştınız ? dedi. Bende bunun cevabını siz vereceksiniz en son ne zaman ödeme yapmışım dedim bana 5-6 ay önce en son ödeme yapmışım şeklinde cevap verince banka dekontlarım var ve en son bu ayın 15 inde ödedim şeklinde çıkışınca banka hesaplarına bir süredir sorunlardan giremiyoruz kontrol edemedik gibi saçma bir cevap verdi. Bakıp dönelim vs dedi 1 saat içinde sizden dönüş bekliyorum diyince öyle hemen dönemem vs dedi bende aylardır bakamamışsınız normal dedim. Bu kadar çok sinirlenmemin nedeni babam yaşlı mail önceden ona gidiyor ve adam benim ödediğimi biliyor böyle bir borç görse canı sıkılacak durduk yere. Böyle konularda hassas biri borç asla sevmez vs. Bundan dolayı çok sinirlendim. Gün içinde bana borcum olmadığı şeklinde bir mail gönderdiler ve 2 aydır gene bu mail geliyor ve şimdi baktım gene 400 TL borç diyor toplamda diye sanki gene bir kaç ay öncesini ödememişim gibi.

Ben bu durumda bu firmayı nereye şikayet edebilirim ? Çünkü sisteme zamanlı girmedikleri için borcu da sistem faizli işliyor. Bu konuda ne yapabilirim ? Neresi şikayetimi kabul eder ? Bilginiz varsa yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Arkadaşlar merhaba. Ryzen 3 veya Ryzen 5 üzerinde dahili gelen GPU ile PUBG mobil oynamak mümkün müdür? Birde ryzen 3 ve ryzen 5 üzerinde gelen dahili gpu aynı mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11
 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Ryzen 5 serisinde gpu yok. Sadece 3 serisinde Gpu var.

 • Orcun @orcun

  Ryzen 5 de ki gpu daha iyi ama bunların performansını sistem belleği belirliyor dual channel 3200 mhz üstü bellekle idare eder ama mobil pubg bakmak lazım.

 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  İntel HD grafik ile PUBG Lite oynamış adamım. Sen AMD APU diyorsun...:=)))

  Mobil PUBG hem emülatörden dolayı çok sorunlu ve hilebaz sıradanlaştı. Sağlığını korumak için PUBG Lite geç kurtul.

 • ScKn @scknn

  Arkadaşlar herkese yorumları için teşekkürler. 🙂

  • Orcun @orcun

   Sistem dizeceksen iyice araştır mesela söylenmeyen sana saçmalığı söyliyeyim, apularda sistem belleğinden 2 gb kadarını çalıyor. Çalıyor diyorum 8 takarsın sistemde 6 görünüyor. Çünkü gpu kendine ayırıyor kullansın kullanmasın 2 gb'ı yiyor. Hani öyle intel gibi paylaşım olayı yok. Oyunlarda ise hani çok zorla değilsen 400 500 600 liraya al birtane 570 580 yani o eziyete vallahi değmiyor. Oyunu yok low yap yok bilmemne yap e gene birşey olunca kasıyordu. TF2 belki bilirsin ben arada oynuyordum ya bu oyun belki 10 yıllık vardır. Ya bunun robotlu modu var dalga dalga geliyor sense kendini geliştirip takılıyorsun harita aynı düşman ortak herkes hurra dalıyor, ya 720p herşey en low yani dx9 modunda oyun o derece 2200g vardı bende 16 gb ram 3000 mhz ne oluyor diyeyim göklere bakıyorsun 200 fps yere bakıyorsun 170 fps aksiyona anında 4-5 robot düşüyor millet hurra dalıyor 15 fps, ana avrat sövüyordum.

Arkadaşlar merhaba,

Tüketici hakem heyeti kararına karşı firmanın itiraz edip etmediğini nasıl anlarız ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap