Mail gelmiş Steam den indirim olmuş düşünen varsa değerlendirebilir. Oyunun Daha önceki fiyatını bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ETS 'yi istek listeme almıştım Steam 'de indirime girmiş. Belki daha önce daha ucuza da satılmış olabilir ama indirimdeyken satın aldım. İsteyen varsa değerlendirebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15

Bugün getir 'den gündüz saatlerinde ekmek ve dondurma söyledim sırf kampanya var diye 2 adette ücretsiz simit eklendi siparişe. Neyse sipariş geldi kuryeci arkadaş teslim ederken "Abi yanlış anlama kişisel olarak söylüyorum bizden unlu mamul söyleme bizim oraya gelirken dahi bayatlar" dedi. Kardeşimize teşekkür edip yolcu ettim ve harbiden de uyardığı kadar varmış taş gibi bir simit ve bayat ekmek... Normalde böyle şeyin peşine düşmem de arkadaş 12 gibi gelen simitte taş olmaz ya... Getir müşteri hizmetlerine bağlanıp durumu bahsettim istersem yenisinin gönderimini sağlarız isterseniz para iadesi yapalım dediler sohbetin en başında kuryeci arkadaşın söylediği sözü elbette şikayet eder gibi müşteri hizmetlerine söylemedim ama konunun daha başında kuryeci arkadaşın bir suçu yok çok nazik kibar biriydi ama gelen ürünler bayattı diye belirttim. Umarım bu durumda kuryeci kardeşlerimizden ücret kesimi vs yapmıyorlardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • BEN EKONOMİSTİM @johan28

    Ekim 2018 siparişim, baktım bir tek poğaça simit vb. aperatif siparişim bu var ve çok iyi hatırlıyorum gayet taze ve güzeldi. Acil bir işim vardı hızla getirdiler direkt yola koyuldum. Ondan sonra da bir kaç kez paket ekmek söyledim ama yeni yakın hiç sipariş vermedim. Bölgesel olarak bir sorun olabilir veyahut artık bozmuşlardır.

  • Sirchade @sirchade

    bana kalırsa getir kullanacağınıza trendyol market kullanın 25 tl lik birşey alın ücretsiz geliyor. en azından daha sağlıklı olur sandviç falan yaparsınız. bu tarz besleyici olmuyor doyurucu olsa da

  • onimarsynn @onimarsynn

    Sanırım bölgeden bölgeye değişiyor, bizim burada getir ve banabi'den aldığım ekmek haricindeki fırın ürünleri hep sıcak geliyor, bazen bayat geldiği oldu ama genelde taze ve hep sıcak getiriyorlar. Migros hemen ise sıcak getirmiyor ama hep taze ürün getiriyor, daha bayatına denk gelmedim.

Arkadaşlar merhaba,

Annem hayatı boyunca tel kullanmadı o yüzden tuşlu telefonda olsa kullanamıyor babam telefon kullanıyordu ama sağlık sorunlarından dolayı gözleri görmüyor bu yüzden o da telefonu kullanamıyor artık ne yazık ki ve arama yapamıyor. Neyse konuyu çok uzatmak istemiyorum Nokia tuşlu telefon vardı babada tek bir tuşa basarak beni arayabilsin istiyorum. Bu telefondan da olabilir veya bluetooth bağlantılı bir tuşta olabilir böyle bir şey var mı ? Yani tek bir tuşa basarak kayıtlı kişiyi otomatik arayacak istediğim bu aslında. Farklı fikirlere de açığım sınır yok tablet gerekir başka bir şey gerekir çözüm olduktan sonra tüm fikirlere açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Youtube 'da bazen 5-7 yıl öncesinin bana çok anlamsız bir adamın videosunu önerdiğini görüyordum mantığım almıyordu. Hani önerdiği kişiyi bile daha önce görmemişim güncel bir içeriği falanda değil. Tesadüf şunu farkettim X bir video izliyorsunuz ve video içeriğinde Y bir kişiden bahsediliyor veya Y kişinin bir içeriği o video içinde oynatılıyor diyelim algoritma bana bahsi geçen kişiyi önermeye başlıyor. Hatta şunu tahmin ediyorum ki o bahsi geçen Y kişisinin 5 yıl önceki videosunu önerme nedeni de muhtemelen izlediğim videodaki görüntü o kişinin 5 yıl önceki içeriğinden alınma görüntü olması.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Arkadaşlar merhaba,

Saçma sapan bir şeyi merak ettim. Kendi oturduğum evde de annemlerde de süperonline kullanıyoruz annem dün internetin olmadığını söyledi falan öğrendik ki binada da elektrik yokmuş ondanmış vs konuya gelirsek Superonline muhtemelen binaya splitter tarzı bir şey mi kuruyor binanın elektriği gidince bu cihazın dağıtımı da mı duruyor ? Birde benim dediğim gibiyse bu cihaz aylık 1 TL bile elektrik kullansa bunu bina kendi elektriğinde mi ödüyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon Prime sahibiyseniz Game Prime 'da BF1 'i ücretsiz veriyor bilginiz olsun. Kullanmayacak arkadaşlarında 1 adet koduna talibim. 😀 Paylaşmak isteyen arkadaş [email protected] 'a mail olarak atabilir. Teşekkürler. 🙂

Oyunu edineceğiniz link: https://gaming.amazon.com/home

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar iyi bayramlar herkese.

Sebil aldık şuan damacana yok arıtıcıdan şişeyle su doldurdum çalışmasında sorun var mı diye kontrol amaçlı sebil soğutuyor ama istenilen soğuğa gelip soğutma ışığı söneceği an sallanmaya başlıyor hem de az buz sallanma değil. İlginç geldi soğutmayı arkasındaki tuştan durdurdum tekrar çalıştırdım şimdi yine soğutma ışığı yanıyor sallanma vs yok. Daha önce böyle bir şey başına gelen var mı ? Tekrar sallanırsa video çekeceğim. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Merhaba,

Herhangi bir sayfaya giriş yaparken mail adresi doldurulacak bölüme geldiğimde otomatik daha önce girilen mailler diziliyor öneri olarak. Eş dostun girdiği mailler. Chrome hatırlıyor bunu nasıl silebiliriz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu nasıl 1080p ? Hızım 100 mbps ve Full HD ayarlıyorum hızda herhangi bir sorun olmadan hemen 1080p 'ye geçip devam ediyor ama görüntü rezalet 360p gibi. İlk defa denk geldim böyle bir şeye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6