İphone 7 kullanıcısıyım yaklaşık birkaç gün önce telefonu ses probleminden servise verdim ve eski sorunlu emektar çok düzgün çalışmasa da sony m4 aqua kullanıyorum geçici olarak ve Google Asistan bana da gelmiş siri bana çok kullanışsız geliyordu bu Google Asistan çok iyi olmuş keyifle kullanılır bence çok iyi dinliyor siri de çoğu zaman söylüyorum anlamıyor yada duymuyor sizi dinliyorum diye tekrar ediyordu sinir bozuyordu bu sakat telde bile google asistan canavar gibi çalışıyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Enpara kampanyayı uzatmış çok iyi oldu ☺️ #Enpara

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi bayramlar arkadaşlar.
Antalyalı arkadaşlar vardır Antalya havaalanından Lara Kundu ya nasıl gidebilirim ? Baia oteline gidilecek o yüzden soruyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar,

E- Devlet üzerinden THH 'ine başvuru yapmıştım çok uzun süredir karşı firmadan cevap bekleniyor tarzı bir şey yazıyordu 4 ay sonunda karara bağlandı olmuş sonuç ama karara nasıl ulaşıcam ? Bir türlü göremedim çıkan sonucu. Bilgisi olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Lenovo Yoga Book Za1y0031tr A12 12.2" 2gb/32gb/ Wifi Tablet (lenovo Türkiye...

Lenovo Yoga Book ZA1Y0031TR A12 12.2" 2GB/32GB/ WiFi Tablet (Lenovo Türkiye Garantili) GittiGidiyor'da. Ürün özellikleri ve uygun fiyatları ile Lenovo Yoga Book ZA1Y0031TR A12 12.2" 2GB/32GB/...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

#Windows10 Merhaba arkadaşlar. Yeni Windows güncellemesi ile gelen "Zaman Çizelgesi" özelliği baya hoşuma giden bir özellikti tanıtılırken güncellemeyi ilk günden beri kullanıyorum fakat "Zaman Çizelgesini" ilk güncellemeden sonra bir defa falan meraktan kullandım ondan sonra bir daha hiç kullanmadığımı fark ettim. Siz bu özelliği kullanıyor musunuz hayatınızda kullanımınızı kolaylaştırdı mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7