Arkadaşlar merhaba. Ryzen 3 veya Ryzen 5 üzerinde dahili gelen GPU ile PUBG mobil oynamak mümkün müdür? Birde ryzen 3 ve ryzen 5 üzerinde gelen dahili gpu aynı mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11
 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Ryzen 5 serisinde gpu yok. Sadece 3 serisinde Gpu var.

 • Orcun @orcun

  Ryzen 5 de ki gpu daha iyi ama bunların performansını sistem belleği belirliyor dual channel 3200 mhz üstü bellekle idare eder ama mobil pubg bakmak lazım.

 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  İntel HD grafik ile PUBG Lite oynamış adamım. Sen AMD APU diyorsun...:=)))

  Mobil PUBG hem emülatörden dolayı çok sorunlu ve hilebaz sıradanlaştı. Sağlığını korumak için PUBG Lite geç kurtul.

 • ScKn @scknn

  Arkadaşlar herkese yorumları için teşekkürler. 🙂

  • Orcun @orcun

   Sistem dizeceksen iyice araştır mesela söylenmeyen sana saçmalığı söyliyeyim, apularda sistem belleğinden 2 gb kadarını çalıyor. Çalıyor diyorum 8 takarsın sistemde 6 görünüyor. Çünkü gpu kendine ayırıyor kullansın kullanmasın 2 gb'ı yiyor. Hani öyle intel gibi paylaşım olayı yok. Oyunlarda ise hani çok zorla değilsen 400 500 600 liraya al birtane 570 580 yani o eziyete vallahi değmiyor. Oyunu yok low yap yok bilmemne yap e gene birşey olunca kasıyordu. TF2 belki bilirsin ben arada oynuyordum ya bu oyun belki 10 yıllık vardır. Ya bunun robotlu modu var dalga dalga geliyor sense kendini geliştirip takılıyorsun harita aynı düşman ortak herkes hurra dalıyor, ya 720p herşey en low yani dx9 modunda oyun o derece 2200g vardı bende 16 gb ram 3000 mhz ne oluyor diyeyim göklere bakıyorsun 200 fps yere bakıyorsun 170 fps aksiyona anında 4-5 robot düşüyor millet hurra dalıyor 15 fps, ana avrat sövüyordum.

Arkadaşlar merhaba,

Tüketici hakem heyeti kararına karşı firmanın itiraz edip etmediğini nasıl anlarız ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar.
Babam yaşı gereği gözlerinden sorun yaşıyor ve eskisi gibi maillerini kontrol edemiyor. (Elektrik su vs ödeme bilgileri geliyor). Ben Gmail babam ise Outlook.com uzantılı mail kullanıyor. Ben istiyorum ki kendi Gmail hesabım içerisinde ayrı bir klasör olarak mailleri bana da gelsin. Bunu nasıl yaparım ? Kendi mail ve klasörlerim ile karışmasını istemiyorum ona özel bir klasör oluşturup hepsi içerisinde biriksin istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar,

Dün bahsettiğim konu aşağıda Gittigidiyor bugün bana hiç sormadan siparişin iptal zamanı bile gelmeden satıcı başvurusu ile iptali gerçekleştirmiş. Böyle bir hakları var mıdır ?

https://teknoseyir.com/durum/1155374#comment-4129878

Arkadaşlar Merhaba, Bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum. Eşim...

Arkadaşlar Merhaba, Bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum. Eşim Gittigidiyor.com 'da Greyder bot buluyor fiyatıda 59.90 TL şeklinde. Bana sorduğunda
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Merhaba,

Bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum. Eşim Gittigidiyor.com 'da Greyder bot buluyor fiyatıda 59.90 TL şeklinde. Bana sorduğunda piyasa fiyatı 250-300 TL arası bir ürünü kimse 60 TL 'ye vermez orijinal bir şey bekleme sipariş versen dahi dedim. Bunun üstüne eşim satıcıya mesaj gönderiyor ürün orijinal deniyor ve kampanya var diyor. Eşimde bir risk alıp siparişi veriyor. Bir gün sonra firma ürün fiyatı yanlış girilmiş siparişi lütfen iptal edin diye aranıyor ürün sayfasında 399.90 TL 'ye çıkartılmış. Az önce Gittigidiyor müşteri hizmetlerini aradım bana hatta beklerseniz firma ile görüşeyim dedi görüştü ve bana söylediği firma fiyatı hatalı girmiş iptalini istiyor diyince sinirlendim benim muhattabım sizsiniz firma değil onu mu beni mi koruyacaksınız bu durumda dedim ? Sonuç olarak ben kurnazlık yapmamışım orijinal mi ve fiyat doğru mu diye yazılı sormuş ve yazılı olarak olumlu cevap almış bunun üstüne Gittigidiyor 'a güvenerek sipariş vermişim benim muhattabım sizsiniz o firma değil dedim.

Konu hakkında sizin fikirlerinizi merak ettim. Böyle kurnaz takılan tipleri hiç sevmem ama böyle bir durumda ben de mi öyle davranmış oluyorum. Konunun üstüne düşmeli miyim yoksa orijinal fiyatın o olmayacağını bilecek biri olarak para iadesini kabul edip konuyu kapatmalı mıyım ?

Yorumlarınız için teşekkürler şimdiden. #gittigidiyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22

Arkadaşlar merhaba,

X Operatörden yeni hat aldım 1 ay oldu gelen fatura çok saçma şekilde yüksek çıktığı için sinirlendim numara taşıma yapmak istiyorum. Yeni hat için numara taşımada belli bir gün sınırı var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Peki inandım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba xiaomi powerbank 20000 lik aldım power tuşuna 2 defa basınca farklı bir moda mı geçiyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba,
Şuan bilgisayarım yok aşağıda link vereceğim görseldeki “Cafe” yazısını formatı hiç bozmadan cafe yazısı yerine“Catering” yazabilir misiniz ?

Link: https://www.google.com/search?q=horeca+png&rlz=1CDGOYI_enTR835TR835&hl=tr&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiamL7l79zjAhVp2aYKHT_yBHIQ_AUoAXoECA0QAQ&biw=375&bih=551#imgrc=J_PUKaT6vBLqMM

BeğenFavori PaylaşYorum yap