Peki inandım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba xiaomi powerbank 20000 lik aldım power tuşuna 2 defa basınca farklı bir moda mı geçiyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba,
Şuan bilgisayarım yok aşağıda link vereceğim görseldeki “Cafe” yazısını formatı hiç bozmadan cafe yazısı yerine“Catering” yazabilir misiniz ?

Link: https://www.google.com/search?q=horeca+png&rlz=1CDGOYI_enTR835TR835&hl=tr&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiamL7l79zjAhVp2aYKHT_yBHIQ_AUoAXoECA0QAQ&biw=375&bih=551#imgrc=J_PUKaT6vBLqMM

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar internette bir yavaşlama var mı ? (İzmir-Superonline)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Bildirim üzerinden reklam yapılması... Bildirim izni verdiysek reklam izni vermedik ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar,

Başıma gelen bir olayı anlatmak istedim. Konu bence Microsoft tarafında güvenlik açığı içeriyor. Neyse abim çok eskiden beri kullandığı mail adresinin şifresini unutmuş ve bir türlü sıfırlayamadık. Sıfırlama ekranında yine yıllar öncesinden belki 5 belki 10 yıldan bahsediyorum kullandığı bir mail adresini ikincil e-posta olarak eklemiş. Haliyle dedim ki zor da olsa bu adresin şifresini hatırlarsan girip ikincil e-posta üzerinden sıfırlarız dedim. Tabiki onun şifresini de hatırlamıyordu ama farkettim ki aslında öyle bir hesap yok diyordu Microsoft. Yani yıllar öncesinde kullandığı e-posta silinmiş. Baştan o e-posta yı yeni hesap alır şekilde aldım ve şuan kullandığı e-posta için sıfırlama gönderip maili geri aldık. Yani bunu akıl edebilecek biri o e-postayı alıp direkt abimin hesabını ele geçirebilirdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Merhaba,

10 ay kadar önce Podcast'leri arşivlemeye başlamıştım.
Link: https://teknoseyir.com/blog/teknoseyir-arsiv

Bugünden itibaren Teknoseyir 'in tüm Youtube içeriğini videolu olarak yedeklemeye başladım. Şuan indirme aşamasındayım bakalım Superonline bu ay bu kadar yüksek Download işlemime bir laf yapacak mı merak ediyorum. 🙂

Tüm içeriği format desteklediği sürece 1080p olarak yedeklemeye çalışıcam. 🙂

Teknoseyir 'in tüm videoları için toplam kaç GB tutar tahmin var mı ? 😀

Teknoseyir Arşiv - TeknoSeyir

Merhaba arkadaşlar OneDrive Arşivi silinmiştir. Bundan sonra arşiv Google Drive 'da tutulacak. Arşiv Güncelleme Tarihi: 06.04.2019...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Arkadaşlar Merhaba,

İphone 7 32 GB kullanıyorum. Bunu satıp XIAOMI 8 Lite (6GB Ram / 128 GB dahili hafıza) almayı düşünüyorum. Çok pişman olur muyum ?

-Değiştirme nedenim iphone bana çok kısıtlı geliyor eski Android kullanıcısı olarak Android 'e geçmek istiyorum.

-Karşılaştırırken kamera benim için önem taşımıyor.

-Performans gerektiren tek durumum arada PubG oynuyorum.

-Ricam işletim sistemi karşılaştırma ile alakalı tartışmaya dönüşmesin tek merak ettiğim genel performans anlamında pişman olur muyum ve en önemlisi unutkan biri olmam nedeniyle telefonda ses kaydı çok işime yarıyor sonradan tekrar dinliyorum söylenenleri bazen. Xiaomi 'de kendinden bu özellik vardı sanırım halen var mı ?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Microsoft bey yeni ikonlarını yayımladı. iPhone için güncellediğim Outlook uygulaması ikonu bana eski ikona göre daha kötü geldi gözüme.

BeğenFavori PaylaşYorum yap