Yandex Mail 'den gelen maillerin Gmail 'de spam klasörüne düşmesi tesadüf mü yoksa karalisteye mi aldılar ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanırım Xbox yada Gamepass de sorun var...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar Xbox Series S kullanıyorum bu yenilenmiş grafikleri olan GTA 5 midir ?

Fiyat uygun geldi alayım dursun arada oynarım.

Oyun Linki: https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/grand-theft-auto-v-hikaye-modu-xbox-series-xs/9pccghdbmr1p

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar monitörü servise göndermiştim değişim ürünü geldi onunda ekranı görseldeki gibi hemen geri gönderdim yazılımsal sorun varmış sorun çözüldü tekrar aynısını göndericez dediler. Sizce bu sorun yazılımsal mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

Teb veya Cepteteb kullanan arkadaşlar varsa aşağıda anlatacağım durumu kontrol etmelerinde fayda var.

Tamamen tesadüf eseri farkettiğim durum şöyle; Cepteteb uygulamasına giriş yaptım sol üst köşede Çark Simgesi (Ayarlar) var bu bölüme girdiğinizde Kart Ayarları diye bölüm var buraya girip şuan kullanmadığınız bir kart var mı kontrol edin.

Ben buraya girdiğimde 3 adet kart mevcuttu bunlar yıllar içerisinde çeşitli nedenlerle yenilenmesini talep ettiğim eski kartlarımdı önce eski kartlarda burada görünüyor sandım fakat eski dediğim karta tıkladığımda işte işlem kısıtı limit kısıtı gibi seçenekleri görünce aslında kartların aktif olduğunu gördüm. Yani kısacası ben bankayı Kayıp / Çalıntı diye başvurup kartın yenisini talep ettiğimde Teb eski kartı iptal etmeden yeni kartı göndermiş.

Ne olduğunu hatırlamadığım diğer 2 kart birisi şifresini vs bulsa kullanabileceği durumda aktif duruyor. Direkt bankayı aradım onlarda durumun saçma olduğunu hemen kartları iptal ettiğini belirtti. Normalde bu kartın tamamen kullanılamaz hale getirilip size yeni kart gönderilmesi gerekir ama nasıl olduysa direkt kart gönderilmiş gibi açıklama yaptılar.

Bilmiyorum belki birilerine faydası olur diye paylaşmak istedim.

#CEPTETEB
#TEB

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eskiden Enpara ile Cepteteb birbirleriyle baya rakip gibilerdi ama Enpara doyuma ulaşmış olmanın verdiği durum var gibi. Faiz oranlarına baktım Enpara 0-75000 arası %13,50 Cepteteb 0-50000 arası %16 veriyor. Enpara hep daha avantajlı hissi vardı bu kadar fark olması şaşırttı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar bilgisayarda masaüstünde herhangi bir sorun yok fakat herhangi bir oyuna girilince ekranda şöyle şekiller çıkıyor nedenini bilen var mıdır ? Ekran kartı yakın zamanda servisten tamirden geldi. Bu sorunun adı vs var mıdır ? Normal ekranda dediğim gibi bir şey yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Babanın yıllardır kullandığı tansiyon ilacı olan co-diovan 320/25 mg hiçbir yerde bulamıyorum. Geçen aylarda da eczanenin biri rapor mu dedi hayır kendim nakit alıcam diyince vermişti şimdi o eczanede yok diyor. Bu ilacı kullanıpta teminde sorun yaşayan varsa bir çözümü var mı ? Herhalde bir doktordan alternatifini öğrenicez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar AOC G2490VXA monitör vardı arıza yaptı servis tamir edemedi AOC G2590 FX25 diye bir model önerdi değişim için sizce kabul edilir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 22

YouTube da yabancı içerik izlerken Türkçe dilinde hazırlanmış bir altyazı sunmuyorsa dahi translate özelliği ile çeviri yapıyor. Tamam mükemmel bir çeviri değil hatta hatalar yada devrik cümleler dahi olabilir ama günün sonunda o çeviri ile karşıdaki kişinin söylemek istediğini anlayabiliyorsunuz. Bu olayı keşke oyunlara da getirseler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap