Ne günlerdi eskiden. O zaman kredi kartı taksit sınırlı değildi böyle. 12/24 ay taksit vardı. Adam alırdı taksitle ₺200 indirim ile hiç açılmamış telefenu satardı. Hemen alırdık direkt kâr sounçta. O zaman 2. el çok iyiyldi. 3 ayda telefon değiştir. Ah ah özlüyoruz. Bi zevkimiz cihaz vardı o da gitti.

Sanene ya ödeyemeyen de almasın banka kara listesine düşer zaten. Böyle sanki borçlu yok da çözüm buldular.

Ah ah ne kadar desem az gelir. Gitti o günler. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vatandaşları attılar operatörün kucağına istediği fiyattan satıyorlar. Yahu o zaman tamamen kapat bu taksit olayını. Yok tekno banka kredisi yok efendim fatura üzerine. Ne bu saçmalık ya. Sanane de Kredi Kartı taksit olayını kaldırdınız. Ödeyemeyen kullanmasın bunu tüm vatandaşa mal etmenin anlamı nedir? Zaten puanı düşük olur banka kullandırmaz. Hayır kökten niye kapatıyorsun ki yarım yamalak o da. Böylesi iyi mi? ₺10.799 olan #iPhoneXsMAx 6 ay taksit ile ₺12.000 oluyor.

Böyle mi çözüm oluyor. Yahu sana mı düştü derdi,tüm vatandaş mağdur. Zaten hayat zor kıt kanat geçiniyor insanlar. Hemen onu yasakla bunu yasakla nereye kadar daha? Tuhaf olan da insanların alışmış olması sesleri çıkmıyor. Ya sen vatandaşsın para senin kim ne karışır? Senin oy'unla gelen sana hükmediyor.

Son olarak daha fazla uzat mıyım: İmkânı olan varsa direkt yurt dışından alsın net. Zaten 1 yıl garanti vermek zorundalar. Kaldı ki burada takılan çoğu için,bir sorun olsa ekranını açar tamir edebilir bir çoğumuz. Yazık bu fiyatlara almayın aldırmayın hele operatör kucağına atlamayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Enpara iyica yatmaya alıştı. Ne güzel fırsatlar olurdu şimdi tık yok. Arayıp söylüyorum sizler de söylerseniz dikkate alırlar. Ne böyle ya öyle duruyorlar. Zaten Araplar aldı iyice durma noktasına geldi. Sinir bozucu hiç yeni kampanya yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Doğa @doga

  Enpara'nın kampanyaları bir ömür süremeyecek kadar güzeldi. Zaten kampanyaların tüm amacı da teknolojiyle içli dışlı, dijital bankacılığa adapte olabilecek insanları çekmekti. Ben kalan kampanyalardan hala memnunum. Kidega kampanyası çok işime yaradı özellikle. Kitap alışverişi alışkanlığı kazandım. Banka olarak avantajları da çok güzel. Vaat ettikleri işleri düzgün yaptıklarına göre müşteri olarak pek de şikayet edecek durumumuz yok. Kampanya reklam için yapılıyor, bir noktada sona eriyor. Tabi ki her zaman Steam'de indirim, bir ömür Spotify'da indirim olsun isteriz.

 • altalena @altalena

  Spotify, Netflix'in yanına bir Steam'i tekrar ekleseler(%50 değil de 25 olsa bile olur) beni tatmin etmiş olurlardı.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Enpara gibisi yok. Kampanya yapmasına da gerek yok.
  Netflix/spotify ve havale ücret konuları benim için yeter.
  Düna garanti avans hesabından 50 tl çekiliyim dedim 37,70 faiz dedi. Enpara dan çektim 7 tl ödedim.

 • Fikri @fikri

  Finansbank satıldıktan sonra Enpara'nın geliştirilmesi durdu denilebilir.

#WhatsApp için #TouchID ve #FaceID son gelen güncellemesi iyi oldu. Telefon açık olsa bile mesajlara iziniz erişim yok böylelikle. #HaberinizOlsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap