Antalya’da mahalle düğünleri başladı 😀 Bazısı sevmez, ben camdan izlerim hep.

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 20

Yeni Ubuntu sürümleri, boot/root/grub/swap partition yaratmak yerine sadece 1 partition oluşturuyormuş otomatik olarak, yüklerken. Deneyen var mı? Doğru mu?

Daha hızlı olduğu söyleniyor.

#Ubuntu #Linux

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Silahların geri tepmesini önlemek için asıl mekanizmanın üzerine kabuk şeklinde tutma kısmı giydirilse, ve yaylı bir sürgü sistemiyle iç kısma bağlı olsa. Tetik çekildiği zaman iç kısım hareket etse ve hedef kaymasa nasıl olur? Modern silahlar boyle olmalı bence.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 28

Bu kanalı bilmeyen varsa takip etmesini öneririm. Çok eğlenceli, özenle seçilip düzenlenmiş gameplay videoları paylaşıyor, kendi oynadığı FPS oyunlarından. Sesi ve yayının genel kalitesi örnek olacak düzeyde.

#OyunSeyir

Getting Started in PlayerUnknown's Battlegrounds!

A fight to the death on an abandoned island! Twitter ► www.twitter.com/FRANKIEonPC Facebook ► www.facebook.com/Frankieonpcin1080p
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok ilginç olmuş, biraz Warframe’e mi benziyor yoksa Warframe mi buna benziyor bilemedim 😀

#OyunSeyir

WTF Is... - Mass Effect: Andromeda (Multiplayer) ?

TotalBiscuit takes a look at the Multiplayer side of Mass Effect: Andromeda. Review code was supplied by developers free of charge. Get it here: http://bit.l...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni şiir yazdım, okumak isteyen olursa buyursun 🙂

#teknokitap #KonuDışı

Ben Dinlerim

Varsın durmaksızın anlatsın derdini, Değsin kirpikleri karşlarına, Güneş’in batışı yansısın, Yer yüzünde bulunmaz gözlerinin beyazına. Varsın durmaksınız anlatsın derdini, Ben dinlerim.  …
BeğenFavori PaylaşYorum yap

MKBHD’de Iphone (RED)’in handson incelemesini izledim. Açıkça söyleyeyim, rengi çok güzel, metali özel işlemden geçirirp üretmişler vs. Ama ön tarafı hala beyaz. Bu nedenle rezalet olmuş telefon. Yumurta kabı gibi, altı kırmızı üstü beyaz olmuş.

Bir de belli bir hastalıkla ilgili vakıf’a yardım etmek için üretildiğini yazan bir not koymuşlar. Kapitalizm’in iki yüzlülüğü budur.

#iPhone

BeğenFavori PaylaşYorum yap