Günaydın 🙂

Chrome’dan sonra kullanırken en rahat ettiğim ve görünüşünü beğendiğim browser. Görünüşü Chrome’dan daha iyi bana göre.

#brave #Browser

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ReactOS Dota 2 deneyimi

#Linux #akış

Dota2 on ReactOS

Dota2 (DX9 version) on ReactOS Shot by telegram user (https://t.me/reactos) @a1anwake and uploaded by Jedi-to-be
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@ademalp Allah sizden razı olsun. 1 Yıldır “brick” oldu diye dolaba kaldırdığım tabletim şuan çalışıyor. Hatta son kullandığım dosyalar ve uygulamalar da yerli yerinde. Çok teşekkür ederim yardımınız için. Sağolun. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın 🙂

Samsung Galaxy Tab 3 kullanıyordum birkaç yıl önce, Rom yüklemek isterken “brick” oldu sanırım, başlattığım zaman Samsung yazısı geliyor ama çalışmıyor. Bunu düzeltmemin bir yolu var mı yoksa 1 yıldır kaldırdığım yerde durmaya devam etse daha mi iyi? Teşekkürler.

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkes hayatta mutlu olmak istiyor. Ama kimse başkasını mutlu etmek istemiyor.

#logic

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu gördüğünüz dünya güzeli canlının adı Ak Kuyruksallayan. Kendileri araştırmalarıma göre Akdeniz ve Doğu Avrupa’da yaşıyor. Benim bu kuşa olan özel ilgim Antalya’da sıkça rastlanması ve her sabah okula yürürken bana yol arkadaşı olmaları. En güzel özellikleri, yüzlerini net göremeyeceğiniz kadar küçükler, insan gibi adım atarak yürüyorlar ve koşabiliyorlar (koşarlarken çok komik oluyor, Piper gibi), ve durdukları zaman kuyruk sallıyorlar. Hiç sabit dururlarken göremezsiniz hep hareketlidirler. Çok güzel ince bir sesleri var. Güzel yanları anlatmakla bitmez, kısaca çok tatlılar. İnsan görünce büyüleniyor.

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap