Bu kasanın kullanıcısı var mıdır acaba?

COOLER MASTER MASTERBOX MB520 RGB 650 650W 80+ TEMPERED GLASS Mid-Tower...

COOLER MASTER MASTERBOX MB520 RGB 650 650W 80+ TEMPERED GLASS Mid-Tower Pencereli 4xFan (3xRGB) Fan ( RC-MCB-B520-KGN65-RGB) Kasa
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15

Valve büyük ihtimalle burada ofis açmayacaktır, e paylaşım yapmaya da müsait bir altyapısı var. Üye sayısı da bir milyondan fazladır, nasıl olacak şimdi? Güzel de bir vergi kaynağı olur zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Deminden beri Trump'ın kararnamesi konuşuluyor da yaptığı bomboş bir şov. CDA Section 230 Trump'ın kararnamesi ile değiştirilemez, dolayısıyla ilgili platformları etkileyecek bir şey de yok. Yasal olarak yok hükmünde, hiçbir bağlayıcılığı yok.

Zaten böyle bir durumda Twitter'ın ilk olarak Trump'ın ve MAGA sevdalılarının (Diğer ülkelerdeki izdüşümleri de benzer durumda hatta) hesaplarını kapatması lazım. Alex Jones gibi kafası kırık tiplerin programlarında kendi konuştukları süreler kadar demokratları ve diğer grupları konuk olarak almaları, onların reklamını yapıp sattığı ürünleri göstermeleri lazım. Kendi kitlesi daha çok etkilenir bu işten. Yel değirmenleriyle savaşıp kitlesine kahramanlık taslıyor sadece. Verdiği hiçbir kararı beş saniyeden fazla düşündüğünü sanmıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oynanmayacak bir oyun daha.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İçerik insanın yüreğini acıtsa da uzun zamandır okuduğum en iyi iş olabilir. Bergamo'dan duyduklarımızın sadece sayılar olmadığını, her +1'in aynı zamanda bir hikaye olduğunu anlatmışlar.

https://www.nytimes.com/interactive/2020/03/27/world/europe/coronavirus-italy-bergamo.html

‘We Take the Dead From Morning Till Night’

No country has been hit harder by the coronavirus than Italy, and no province has suffered as many losses as Bergamo. Photos and voices from there evoke a portrait of despair.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google Translator Toolkit 4 Aralık 2019'da kapatılıyormuş. #GoogleMezarlığı 'na giden bir başka servis.

https://support.google.com/translatortoolkit/answer/9462068

Google Translator Toolkit is shutting down - Translator Toolkit Help

Goodbye, Google Translator Toolkit Google Translator Toolkit launched over a decade ago to help our users, translators, and the world create and share translations. When we first launched, there were
BeğenFavori PaylaşYorum yap