#deprem Herkese geçmiş olsun arkadaşlar. Öncelikle bir deprem çantası hazırlamanız iyi olur. Daha sonra müsait bir zamanda daha fazla bilgi paylaşmaya çalışacağım. Sen kimsin diye merak eden olursa deprem konusunu mühendislik oalrak lisans eğitiminde almış bir kişiyim. Şimdilik sakin olun. Muhtemelen yakın zamanda başka büyük deprem olmayacak okuduğum ilk açıklamalara göre. Ancak bir süre için tetikte olmakta fayda vardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #SamsungNote8 #hepsiburada

Merhaba herkese,Samsung Note 8 Amoled Yanığı oluştu. Ben de Hepsiburadadan aldığım cihazı gönderdim. Delta Servise gönderdiler. 1 hafta sonra geri dönüşte bu amoled yanığının 3. parti uygulamalar nedeniyle oluştuğunu (youtube, instagram vb). Garanti kapsamına girmediğini söyleyip, ürünün yapılması için de benden 1410 Tl para istediler. ben de doğal olarak kabul etmedim. Yani bu telefona uygulama yükleyemeyeceksem, netflix,youtube gibi uygulamalara giremeyeceksem, bu telefonu kullanmamın ne anlamı kalıyor ki, gider 3310 kullanırım. Telefonu yapmadan gönderdiler, sonuçta. Ben de servis fişini alıp tüketici hakem heyetine başvurdum. Sizce nasıl sonuçlanır? Aynı veya benzer durumu yaşayan var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

#akış #modem #tenda #Asusn17u adsl modem kullanmaktaydım aldığım hız limiti taş çatlasın 6-7 Mbps ne yaptıysam olmadı resetledim ayarlara harfi harfine uydum yok!! hız limitim buydu.. ta ki dün n11 üzerinden hiç ismini duymadığım belki benim cahilliğim ten da marka modem alana kadar(99 tl aldığım ürünün fiyatı).sadece yaptığım modem kullanıcı ve şifresini girmek oldu. şuan aldığım hız 14-16 mbps arası..marka vs gerçekten hikaye bu bir kez daha anladım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

#akış#Hobbit#yüzüklerinefendisi 2 gün önce aldığım kitabın fiyatı doğal gaz zammı ile yarışıyor pes diyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#xiaomiakıllısüpürge bu kadar güzel bi ürün olacağını tahmin edemezdim. İsmi fatmagül:)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 25

#akış #djimavicaırcombo

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Akış Ben bu gümrük vergilendirme sisteminden bir şey anlamadım,
.Geçen ay aldığım ürüne (635tl maliyeti)175 TL günlük vermiştim,bugün aynı ürünü(655tl maliyeti) 280 TL günlük verdim.geçen ay alığım ürünün içersinde TRT bandrol parası var. Bugün aldığım ürün de %20 ÖTV %20 Gümrük vergisi var ama TRT bandrol yok:).Orada ki gümrük memurlarınında kafası karışık kimse ne yaptığını bilmiyor birbirlerini suçluyorlar.Acı olan ise vergi olayı çığrından çıkmış %40 vergi yükü olacak iş mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap