ryzen ve nvidia'lı notebook kullanıyorum. pek çok gpu gerektirmeyen uygulama ekran kartında çalışıyor ve fanlar ara ara dönüyor. bunun önüne nasıl geçebilirim? nvidia control panelde bunun için bir ayar var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

laptopı prizden çıkartıp taktığımda bazen chrome frame rate'i düşüyor neden olur bu? bilgisayarı kapatıp açmadan da düzelmiyor. rtx3050 ve r5 5600h'lı bir sistem kullanıyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • sorakrs @sorakrs

    İkinci ekran kullanıyor musunuz ? Bahsettiğiniz tarzda sorunlar ikinci ekran kullanırken başıma geliyordu ama sonradan windows ve nvidia sürücüleri ile hiç olmamaya başladı. Eğer ikinci ekran kullanıyorsanız yeniden başalatmak yerine dahili grafik birimini devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirmek düzeltiyor sorunu.

@orcun Kingston Nucleum için sizin yol göstermenizle THH başvurusu yaptım. Süreç aşamaları neler? başka bir şey yapmak gerekir mi? ortalama ne kadar sürede sonuçlanıyor? Daha önce yapmadığım için ve sizi tecrübeli gördüğüm için soruyorum deneyiminizi aktarırsanız sevinirim. Diğer görecek arkadaşlara da yardımcı olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acer nitro 5 cihazım için sata ssd aldım. Fakat kasayı açtığımda sata kablosu olmadığını gördüm. Yanlış araştırmadıysam görseldeki kabloya ihtiyacım var. İnternette 150 lira gibi fiyatlara satıldığını gördüm. Uyguna nasıl bulabilirim kablonun adı nedir nasıl aramalıyım. Ya da elinde olup satmak isteyen olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://shiftdelete.net/android-12-tabanli-one-ui-4-0-beta-cikis-tarihi-belli-oldu

Çeviri haber yaptıklarını biliyordum da bu kadarını tahmin etmiyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk @hamdi @zatisahaneleri stoklardaki son adeti buldum bir mağazadan ve aldım çok teşekkürler önerileriniz ve tavsiyeleriniz için. gerçekten şahane cihaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

#TelefonÖnerisi #telefontavsiyesi
@umtk

5000-5500 liraya kadar Çin markası olmayan telefon öneriniz var mıdır? Çinli olmayınca pek bir şey de kalmıyor gerçi ama gözüme S20 FE çarptı exynos ve snapdragon modeli varmış galiba onun da hangisi hangi fiyatta çözemedim. Önerileriniz nelerdir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 26

kamu spotu gibi oldu yemin ederim. neden hile yapılmamalı ve ne idüğü belirsiz yazılımlar bilgisayara neden kurulmamalı konulu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Anahtarlığa takarak kullanabileceğim, metal ve dayanıklı depolama alanının 16 olmasının yeterli olduğu tercihen ufak boyutlu bir usb bellek önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.amazon.com.tr/dp/B084VM54K7

Çinli olmayan 1000 lira civarında in-ear kablosuz kulaklık önerisinde bulunabilecek var mı? 2 ayda çöpe dönen çin ürünlerinden bıktım. Galaxy buds'ı örnek olarak koydum.

Samsung SM-R175NZWATUR Galaxy Buds Plus Bluetooth Kulaklık, Beyaz :...

Samsung SM-R175NZWATUR Galaxy Buds Plus Bluetooth Kulaklık, Beyaz : Amazon.com.tr: Elektronik
BeğenFavori PaylaşYorum yap