Keşke daha önce bu yayını fark etseymişim. Yorumlar çok yerinde. Karantina sohbetlerine de konuk olan @daghan hocamız yapıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=YfRh2uFHOGM

Bugünün Ötesi #20 | Sosyal Medya Platformlarıyla Bilek Güreşi: Facebook ve...

Podcast: https://open.spotify.com/episode/0t2h1HAFbW6N422RdUkFesTwitter: https://twitter.com/daghanuzgur​Twitter: https://twitter.com/ozcanyazici​Bugünün Öte...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün bilgisayarı açtığımda metro arayüzüne sahip hiçbir uygulamanın, start menunün, ses ayarlarının, wifi ayarlarının açılmadığını fark ettim. Kapatmadan önce normalden farklı hiçbir işlem yaptığımı hatırlamıyorum. Geçen haftalarda güncellemeleri de tamamlamıştım.

İnternetten baktığımda benzer sorunları bulamadım belki doğru kelimelerle arayamadım. Bu sorun nedir nasıl çözülür?

https://streamable.com/8f66vh

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha önce bahsetmiştim masaüstü sisteme geçmek için notebookumu sattım. Ryzen 3600lü sistem kurmayı düşünüyorum ekran kartı ilk etapta alınmayacak, görüntü vermeye yetecek palit marka eski bir ekran kartım var bir süre onunla idare edeceğim.

Sorum şu: beklemem gereken indirimler var mı? Anakart olarak b450 ucuz yollu bir şeyler düşünüyorum, RAM 16 GB olacak. Bunun dışında bakmam gereken fırsatlar ya da ürünler var mı ne önerirsiniz?

https://teknoseyir.com/durum/1270051

Daha önce bilgisayarımı satacağımı

Daha önce bilgisayarımı satacağımı söylemiştim. Alıcı buldum yarın sorun olmazsa satışı yapacağım. İkinci el bilgisayar satarken ne yapmalıyım sistemi biçimlendirme araçları ile...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Daha önce bilgisayarımı satacağımı söylemiştim. Alıcı buldum yarın sorun olmazsa satışı yapacağım. İkinci el bilgisayar satarken ne yapmalıyım sistemi biçimlendirme araçları ile üstüne yazarak bir kaç kez biçimlendirdim. Bunun dışında neler yapmam nelere dikkat etmem gerekir?

https://teknoseyir.com/durum/1269336

#ikinciel Masaüstü sisteme geçeceğim için

#ikinciel Masaüstü sisteme geçeceğim için Lenovo V330 notebookumu satmaya karar verdim. Detaylı bilgi için sahibinden linkini buraya koyuyorum. Buradaki arkadaşlar için 200 lira daha fiyat...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ikinciel

Masaüstü sisteme geçeceğim için Lenovo V330 notebookumu satmaya karar verdim. Detaylı bilgi için sahibinden linkini buraya koyuyorum. Buradaki arkadaşlar için 200 lira daha fiyat düşebilirim. Ankara içi elden teslim düşünüyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-lenovo-v330-aciklamayi-okuyun-824328635/detay/

BeğenFavori PaylaşYorum yap