TurHiLL Kurtarma Live CD 2019 x64bit

TurHiLL Kurtarma Live CD 2019 x64bit

En son 2016 da yaptığım Live cd medyasını sizinle paylaşmıştım. Şimdi güncel ve yeni programlar eklenmiş olarak yeniden tasarladım. Resimde de görüldüğü üzere lisans olmayan programları ekledim. Güzelde oldu. Bu live CD üzerinden windows kurtarma ve acronis ile yedek almada yapabilirsiniz. Fakat kendiniz bulmanız lazım Acronis wim dosyasını. Paylaşmam etik olmaz. Fakat dosya yeri belli. Bulursanız dosyayı ilgili yere kopyalayarak elde edebilirsiniz. Tam donanımlısını kendime hazırlıyorum. Ama sizinle bu GOLD sürümü paylaşamam. 🙂

 

 

Yukarıda da görüldüğü gibi son sürüm Firefox da eklendi. Flash Player eklentisi de eklendi. Dosya kurtarma yaparken youtube üzerinden müzik dinleyebilirsiniz. USB den boot edilebilir bu Live CD umarım çok işinizi görür. Tek kazancım memnuniyettir.

Arıca SUPERAntiSpyware Free Edition gibi güvenlik yazlımlarını da destekler.

Haberiniz olsun: @ooze-away @joe @sahintez  @paheli  @drfree  @paheli  @airoso  @baysalkenan  @tim-aydogdu  @leventp @gamsizm @hkellecioglu  @jubei  @joe 

Şimdi indirin. 670 MB 7zip Arşivi

 

(TurHiLL Live CD 2020 Windows 10 64 bit sistem üzerine hazırlama aşamasındadır.

Beklemede kalınız. 🙂

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 40

Dijital Mikroskop

Selamlar,

Ürünü n11 üzerinden 107 TL' ye (indirim vardı) elektronik kartların üzerindeki yazıları okumak amaçlı aldık. Kutusundan mikroskop, tutuculu kaide ve yazılımı cıkıyor. Windows 10 yüklü bilgisayarlar otomatik olarak tanıyor, herhangi bi ayar istemiyor. Odaklama için mikroskpoun üzerideki ayar bileziği kullanılıyor. Sadece çözünürlüğü düşük başkada bi kusuru yok.

ürünün kutu ve kendisinin fotoğrafları

Mikroskopun görüntüleri

1- Elektronik parçalar

 

Tükenmez kalemin ucu

Saç Teli

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meizu 16 serisi Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Endonezya, Hong Kong pazarlarından sonra Özbekistan pazarı içinde duyuruldu ve lansmanı Mobicon 2018 fuarında yapıldı.

Meizu 16 serisi ülkemiz pazarına çok yakında sunulmuş olacak. Meizu 16th modeli ülkemizde resmi olarak temsil edilen firmalar içerisinde Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisini kullanan en uygun fiyatlı telefon olmaya artık çok yakın. Ayrıca Meizu 16th Türkiye pazarında resmi yollar ile satışa sunulan ilk ekrandan parmak izi okuyuculu telefon olma özelliğini taşıyacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Belediyeler 200 yıl yol yapıp, ot dikse yaratacağı ekonomik değerle, şu haberin ülkemize verdiği zararı karşılayamaz.
Türkiye serbest ekonomi modelini benimsemiş bir ülkedir. 10 liralık diş macununun fiyatını denetliyoruz diye şov yaparken, dünya finans dünyasına çok kötü izlenim veriyoruz.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-10-09/turkey-s-inflation-police-guards-what-s-left-of-price-stability

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Ben bırakıyorum bu işleri ya, bu ne? 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

#Google #Pixel3XL Pixel 3 camera app'in Pixel 2 ye port edilmiş. Pixel 2 üzerinde stock ve Pixel3 camera app'in karşılaştırması.

https://www.youtube.com/watch?v=dYc4liPOYeQ

Pixel 3 Camera vs. Pixel 2 Camera on Pixel 2! [THIS IS A PIXEL 2 NOT 3]

Here's a quick comparison I made between the Pixel 3 camera running on my Pixel 2 vs. Pixel 2 camera(Google Oreo Camera running my Pixel 2 XL). Note: Pixel 2...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle bir görsel denk geldi Pinterest’te.

#Sinema #Film #Pinterest #TrilogyMeter

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Nostromo @nostromo

    Matrix ve Back to the future için olan grafiklere asla katılmıyorum. Her iki film de üçleme olarak seyir zevki açısından zirvedir bence. The Matrix, yani ilk filmin 2. ve 3. filme kıyasla daha çok sevilmesinin sebebi izleyici açısından bilinmezlik,gizem barındırmasıydı. Seçilmiş kimdir, ne işe yarar, savaşı gerçekten bitirip insanlığı kurtarabilecek mi ,işte efendim zion diye bir şehir varmış ayakta kalan son insan şehriymiş filan vs vs. Bunlar ilk filmde üstünkörü anlatıldığından bir gizem unsuru olmaya devam etti. Hikâye 2. 3. filmlerde daha etraflıca anlatılıp tüm gizemleri çözdüğümüz için kimilerinin hevesi söndü diyebiliriz. Matrix üçlemesinde en nefret ettiğim yerler 2. filmde zionda geçen bazı sahnelerdi. Acayip tiksinmiştim o sahnelerden. Konsey üyesinin halka sesleniş konuşmasıyla başlayıp, hemen ardından Morfeus'un ''taktik maktik yok, bab bam bam'' tarzındaki konuşmasından sonra zion halkının sözde eğlence görünümlü toplu sex partilerini aratmayan sahneleri midemi bulandırmıştı. O anda robotların şehrin duvarlarını delip bunları bir güzel taramasını istediğim doğrudur 🙂

  • Halil @hcaktuna

    terminator cuk oturmus. bttf katilmiyorum kesinlikle 3 film de birbirinden guzeldi.

  • arandur @arandur

    Mad Max bu konuda en uç örnektir. İlk film çok vasat, ikinci film gayet iyidir. O filmden seri çıkarmak kimin aklına geldiyse iyi iş çıkarmış.

Emülatörde oynuyorum.
Addams Ailesi CD'ye çıkan ilk oyunlardan (1991). Konsolun adı PC Engine (CD eklentisi ayrı olarak satılıyordu) Birkaç özelliğinden bahsedeyim:
*Oyunda FMV (Full Motion Video) yok, filmden alınma görüntülerle sesler birleştirilmiş.
*Ses konusunda diğer konsol rakiplerine (NES & Sega Master System) fark atıyor . Introyu dinleyince anlayacaksınız.
*Grafikler ve atmosfer Addams Ailesi'ndeki korkuyu ve eğlenceyi yansıtıyor; aynı zamanda kaliteli.
*Zor bir oyun. Oyunun ilk dakikalarında hemen taaruza geçiyor aile.
*Baş karakterimiz Avukat Tully Bey. Bu oyunda biz bir kötüyü oynuyoruz. Amacı ailenin zenginliğini ele geçirmek. Bence bu harika olmuş. Çünkü diğer Addams Ailesi oyunlarında hep iyi olan Gomez'i oynuyoruz.

Not: Playstation'u ilk CD çalıştıran konsol zannediyorsan gamer zannetme kendini 🙂

#Oyun

https://www.youtube.com/watch?v=HH4sGsy8BSs

PC Engine Longplay [253] The Addams Family

http://www.longplays.org Played by: NPI This is the unique Addams Family game, released only for the Turbografx CD. The protagonist here is Tully Alford, the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Xiaomi'den kombi/şofben Viomi Smart Gas Water Heater 1A

• Enerji kaynağı gaz
• Kimyasal enerjiyi ısıya dönüştürür
• Enerji tasarruflu gaz brülörler
• Su akışı halinde otomatik ateşleyici sensör
• Serpantin modeline uygun ısı ayrıştırıcısı
• Suya doğru oranda yeterli gaz temini
• 13L sıvı akış oranı, dakikada 13L sıcak su
• Dijital geniş led ekran
• Dijital termostat (± 1°C kontrol)
• Akıllı telefon uygulaması ile kontrol
• Fiyatı ¥899 ($130)

BeğenFavori PaylaşYorum yap