Duman sensörü, koruyucu kapağı çıkarılmamış. Sordum. 6 yıldan beridir böyleymiş. Resmi devlet kurumu. :-))

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

https://gonderitakip.ptt.gov.tr/
An itibariyle çalışmıyor bende. Sürekli ana ekrana geri dönüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam rozetlerimi ve seviyelerini topluca görebileceğim bir site var mı? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vatan bilgisayar muhtemelen kargo ücretini az ödemek için ilimdeki bayiden bana kargo imkanı sağlamış. Ama kargo firması (UPS) sağolsun "kargo hava alsın diye"(!) Ankara'ya göndermiş. Sonra geri çağırmış. Komediye gel :-))

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"2 hafta sonra kilogramın tanımı değişecek" videosuna tıkladım. Sayfaya geçti. İzle tuşuna bastım ve bir önceki videoyu ekrandaki garip durum eşliğinde izliyorum. Video ile açıklama farklı. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Dell dizüstü bilgisayarımı servise gönderdim. Döndüğünde anakartı değişmiş ve Windows 10 Home kurulu olarak gelmişti. Pro'ya çevirip aktivasyonunu yapacaktım. Format atmadan Microsoft müşteri hizmetlerinin dediği yöntemi denedim. Ayarlardan aktivasyona gidip ürün anahtarı değiştir dedikten sonra şu anahtarı "vk7jg-nphtm-c97jm-9mpgt-....." girdim. Sonra sürekli hata veriyordu. Müşteri hizmetleri en son başından savmak için herhalde "serverlarımızda bakım var. ondan olabilir" dedi. Bende kapattım.
Sonra aynı süreci tekrarlayıp keyi girdikten sonra internet kablosunu çıkardım. kablsuza bağlandı tabii ki. kablosuzdan da bağlantıyı koparttım. Sonra enterladım. Devam ettiğinde Windows 10 Pro'ya dönüştürme işlemi başladı. Yalnız hiç soru sormadan kapatıp açıyor.

Bu yöntemle şu an windows 10 home versiyonum Windows 10 Pro oldu. Sonunda aktivasyonu yapabildim. Çok karmaşık bir anlatım oldu. Kusura bakmayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güldür güldür show izleyen varsa 35. bölüm niye nette yok? Bulamadım bir türlü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bunlar da Türkiye'deki ilk dergi cdleri olsa gerek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11