Bugün AKK için dava açtım sonuçtan siteyi bilgilendirceğim...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 32

Kickstarter'ın Andromium projesi Android telefonlara gerçek masaüstü deneyimi sunacak.Mac OS ve Windows'un arayüzlerinden en işe yarar ögeleri biraraya toplamaya çalışılmış.

Kaynak:
https://www.kickstarter.com/projects/andromium/andromium-the-next-evolution-computing-platform/description

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Ya bunu Microsoft'un yapması lazım bir an önce ama yapmıyor. Windows telefonlarda böyle bir imkan olsa şuan pazar payı komik seviyelerde kalmayacaktı. Herkes cebinde bilgisayar taşıyacaktı. Öte yandanda pc pazarını etkilerdi. Bu projenin daha önde gideceği kesin.

 • Melih AYDIN @melih_aydnn

  tutar ama wireless yada bluetooth üzerinden bağlanırsa öyle tutar. adam eve gelir telefondan açar flmi, tvden izler. Ama masaüstü deneyimi gibi şeylere gerek yok.

 • bzn7 @bzn7

  Nexus Player'dan önce çıkan Ouya neyse bu da o. Google'ın orjinalini yapmasıyla ölecek bir öncü proje.

  Kickstarter'daki projelerin yarısı böyle zaten. Gelecekte orjinali yapılacağı belli şeylerin fikirlerini Einstein edasıyla sunup keriz silkeliyorlar. Bilişimde kısa bir öngörü kabiliyeti olan herkes bu tip sunumlarla para toplayıp yine Ouya örneğinde olduğu gibi göstermelik de bir ürün sunup para kazanabiliyor. Ki Ouya bunlar içerisinde en ciddi davrananlardan biri.

  Adamlar sade bir android arayüzü yazıp, Çinli bir fabrikaya da platik kasa ürettirip Çin pazarında bolca bulunan Android TV Box'lardan aldılar. Kasa değişimi + kendi arayüzleri = Para.

  Google zaten Chromebooklar'a Android uygulamalarını yükleme desteği vererek niyetini belli etti.

Kanalımda video tavsiyelere başlıyorum İnşallah kimse bu ne biçim ses falan demez. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap