road paylaştı.

#benimmasaüstüm #ryzen #teknoseyir Akımı hortlatmıyorum, sadece ben de eksik kalmayayım dedim. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
road paylaştı.

Geçenlerde gittiğim 34. bilişim kurultayında not aldığım ilginizi çekebilecek bir kaç sayı ve nokta.

-Yerli araba girişimi vardı hatırlarsınız, hibrit yerine elektrikli bir model yapmaya yönelmişler. Çalışmaları bu yönde devam ettireceklermiş.
-2017 itibariyle 3,8 milyar internet kullanıcısı var. Bu sayının 2022’de 6 milyara ulaşması bekleniyor.
-Türkiye’de bilgi teknolojileri harcamaları 2017 itibariyle 22,3 milyar dolar seviyesinde.
-Türkiyenin yıllık siber güvenlik harcaması 220 milyon dolar.
-Virüslü bilgisayar oranında çinden sonra %43 ile 2. sıradayız. En çok ddos saldırısı yapan 3. ülkeyiz, bunun nedenide enfekte olmuş zombi bilgisayarlar. Korsan kullanımın yaygınlığı sebebiyle bu durumda olduğumuz düşünüyorum şahsen.
-Siber güvenlik planlarımızda enerji sistemlerine yeteri kadar önem vermiyoruz gelecekte, daha önce yaşadığımıza benzer büyük kesintiler yaşamamız çok olası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
road paylaştı.

Oyuncak hacklenirse
https://youtu.be/h2DY-VCtb54

Exploiting a Furby Connect

Context has been working with the team at Which? to demonstrate how easy it is with the right skills to hack into off-the-shelf children’s toys.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
road paylaştı.

general mobile 4g android one cihazini degistirmek istiyorum, istediğim iki şey var , birincisi buyuk ekran ikincisi ise yuksek pil kapasitesi , mi max 2 yi gördüm bu telefin nasildir tam istedigim gibi duruyor kagit uzerinde, xiaominin miui 9 sanirim ara yuzu , bu telefon da aliyor mu guncellemeleri xiaomi telefonlarda durum nedir? suanki telefonum cok akici hic sikayetim yok fakat ekran cok kucuk geliyor ve batarya bana yetmiyor , xiaomiciler az yardim edebilirler mi bir de bu mi max 2 hb de 1250 civari nu paraya daha iyisi var mi ya da az daha koy şunu al desiginiz bir telefon bu ozelliklere sahip
#xiaomi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
road paylaştı.

ACİL! Çok yakın bir arkadaşımın iPhone’u kayboldu. iCloud’dan girdiğimizde çevrimdışı gözüküyor. Bu telefonu bulma/kilitleme durumumuz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
road paylaştı.

#akış #KonuDışı googleye film izle yazdığınızda ilk çıkan site fullhdfilmizlesene.org #coinhive madencilik yapıyor. yani tarayıcı üzerinden madencilik yapıyor. ilk sırada çıkıyorsun o kadar reklam var hala nasıl sömürsem derdindeler!!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10