GQ'nun 10 Essentials (10 Zaruri/Elzem Eşya) serisini izlerken bir 70'ler Türk Jazz & Funk plakına raslamayı beklemiyordum doğrusu.

"70'lerden bir Türk Jazz ve Funk işbirliği. Şurdaki adama bak. Barış Manço en efsanevi Türk popstarlarından biri. Michael Jackson? Barış Manço. Albümü ilk olarak Dr. Lecter albümümü yaparken keşfettim, ilk projem. [..] Müziğe bakış açımı değiştirdi ve şiirde başka bir seviyeye yükselmeme neden oldu."

https://youtu.be/I1UuZHuFoHI?t=446

10 Things Action Bronson Can't Live Without | GQ

Check out the 10 things Action Bronson can’t travel without, including his vape pen and his late dog’s sock. F*CK, THAT’S DELICIOUS airs on VICELAND on Tuesd...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir'in podcast'leri disinda takip ettiginiz, tavsiye edebileceginiz yerli/yabanci podcastler var mi? Konu farketmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Amazon'un LOTR dizisinde Will Poulter başrollerden biri olacakmış.

Bandersnatch'ten sonra cok sevdigim bir oyuncu oldu kendileri. Acaba kimi oynayacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OyunGündemi
Yeni Steam kutuphane tasarimi Eylul 17'de acik betaya giriyor. Kozmetik guncellemelerin yaninda sosyal ozellikler de geliyor gibi gorunuyor. Ayrica "Events" ile kutuphanedeki oyunlarimiza gelen guncellemeleri gorebilecegiz ve bu Events kismina gelistiriciler kendileri de guncellemeler yazabilecek.

17'sinden once ozelliklere odaklanan daha detayli bir yazi gelecekmis. Yeni tasarimi cok begendim.

https://steamcommunity.com/games/593110/announcements

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rockstar Games'in geçenlerde Bonaire adlı bir projesi Avustralya tarafından klasifikasyonu (PG) reddedilmişti. GTA Online'ın en güvenilir "Leaker"larından biri bunun RDR2 PC versiyonunun bir kod adı olduğunu söylüyor.

Ne kadar güvenilir kişiden kişiye göre değişir ama adamın daha önce sızdırdıklarından yola çıkarsak topluluklarda güven oranı ciddi anlamda yüksek ve tweetlerinde çok kesin bir dil kullanmış.

Alttaki yorumlarda çıkış tarihine "Bu yılın tatil sezonu veya erken 2020" diye cevap vermiş, kaynak soranlara ise yanıt vermemiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Youtube Music deneyen var mi? Spotify'a kiyasla tecrubeniz nasildi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OyunGundemi
Birkaç gün önce Night in The Woods geliştiricisi Alec Holowka'ya karşı cinsel taciz ithamlarında bulunmuştu bir kadın. Bugün ise Alec ölmüş. Suçlamarı gördüğüm kadarıyla destekleyen deliller yok, sadece söyleyene güveniliyor. Söz konusu kadın da Zoe Quinn, yıllar önce GamerGate olaylarından hatırlayanlar olabilir.

https://nordic.ign.com/night-in-the-woods/28817/news/night-in-the-woods-developer-accused-of-sexual-assault-dies

Suçlamalar kesinleşmeden Night in The Woods'un firması anında Alec'i takımdan atmış. Zoe Quinn ise birkac dakika once Twitter'ini kapatti.

Night in the Woods Developer Accused of Sexual Assault Dies

Holowka's death comes only days after accusations of sexual assault were made against him.
BeğenFavori PaylaşYorum yap