#Dota2 #TheInternational bikac saate basliyor. Turnuva toplam odul havuzu 33M, birinci 15M aliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Dota2 #TheInternational Ödül havuzu 30 milyon doları geçti ve daha turnuvaya bir ay var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hazir dolar durgun ve fiyati da dusukken 1050ti'dan RX 570'e gecmek akillica olur mu?

GeForce GTX 1050 Ti vs Radeon RX 570 in 12 Games Benchmark. Who needs a GTX 1050...

The mining boom is over (for now) and the prices of cards with the two GPU's are close again. So after major windows updates, driver updates, patches and new...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ikinci el ekran karti ile tecrubeleriniz bugune kadar nasil oldu? "Mining icin kullanilmadi" yaziyorlar ama tabiki emin olmanin imkani yok. Dogru duzgun yaptilarsa undervolt etmislerdir problem olmaz diye dusunuyorum ama gene guvenmenin imkani pek yok. Ozellikle dikkat etmem gereken bir sey var mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Halil @hcaktuna

  En az 1 sene garantisi var ve bios orijinal ise alirim mining yapilmis dahi olsa.

 • Orcun @orcun

  Kartın arka kısmında gpu'u tutan 4 tane vida var, genelde buna üreticilerin neredeyse hepsi ufacık etiket koyar, üstünde de warranty void yazar yani hasar alır yırtılırsa garantin iptal demek. Vidaların birinde oluyor ama gpu'u tutanlarda vs. bunda hasar yoksa kartın içi açılmamıştır.
  + faturasına bakılır kartta ki seri numarası ile tutuyor mu ? fanları nasıl içi pis mi kirli mi ? hani zaten genel görüntüsünden anlaşılır temiz mi değil mi diye vs. + denemeden kartı alma derim. Bir şöyle yarım saat furmark ile kastırman lazım.

 • Muhammet UÇAR @haypurtiryading

  Mining yapılan kartların ramleri yüksek ihtimalle gidik oluyor. Undervolt yapıyorlar evet, underclockda yapıyorlar ama daha çok kazması için timingle, ramle, voltajıyla oynayıp anasını ağlatıyorlar. Alet furmarkda falan çalışır ama pat diye anlık donmalar gösterirse ya da stock hızda bile donup kalırsa sağlam mining yemilştir. Özellikle vegalar falan hbm yüzünden daha çok belli ediyor. Kart 6 aylık ama çatır çatır donuyor.

  Kendime alacak olsam:
  Şu saatten sonra ancak ikinci elde en fazla 6 aylık karta güvenebilirim.

  Aldığım kişinin referansı önemli.

  Mining kartıysa sittin sene bana pahalı satamazlar. İşine gelen varsa, max 6 aylık garantili kartı yarı fiyatına alırım. Zorla satan yok, zorls alan da yok. 🙂

  Satan kişi mining görmedi, oyun bilgisayarından çıktı, denendi, render alındı diyor ancak forum/başka mecra mesajlarında miningden bahsediyorsa uzak dururum ya da bir üstteki şart geçerli.

  Niye ölücüler gibi fiyat kırıyorsun dersen elektronik bu. Sen hunharca kullan. Ondan sonra ben undervolt yaptım ama 55 derecede çalıştırdım tatavası yapma bana. Ben bozulursa yenisini alabilmeliyim. O yüzden parasını çıkardığın şeyin tatavasını yapma. Garantinin kabul edip etmeyeceğinin garantisi yok.

  Gibi bir bakış açısına sahibim.

Her yere farkli sifreyle ugrasmak mi, her yere ayni sifreyi kullanip duzenli olarak degistirmek mi? Hangisi daha guvenli? Ikinci secenek cok daha kullanisli geliyor bana.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Burada hic konusuldugunu gormedim, #Hytale. Minecraft icin buyuk modlar yapmis tecrubeli birkac grubun birlesmesiyle olusan "Minecraft klonu." Herhangi bir tarih vermemisler. Merakla bekliyorum, belki #HaftalıkGündemeMalzeme

Hytale - Announcement Trailer

For beta sign-up, screenshots, detailed articles, concept art, game info and more, please visit our website: https://hytale.com/ Hytale combines the scope of...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elon Musk, Joe Rogan'in podcastine konuk oldu dun. https://youtu.be/ycPr5-27vSI

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6