Bana 120metre kare evde yakışıklı destekli saglam dik duran egilmeyen her yerden çekip albenisi olan bir modem lazım. Fiyat 400-600 arası wifi kullanılacak kablolu degil bütün cihazlarım wifi ile baglanıyor. Böyle bir yakışıklı tanıyan varsa söylesin bizde bilelim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah uyandım 7 gibi borsa düşmüş hemen bir sepet yaptım topladım vurdum kafayı geri yattım şimdi uyandım yine düşmüş. 🙂 Çok degişik bir hal aldı Kriptolar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu acunun exxeninden hiç ses çıkmıyor. Reklamda görmüyorum artık ne ka güzel ne ka güzel.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün 17 günlük kapatmanın ilk günü. Herkes isyan ediyor ne yiyecez dükkanlarımız kapalı diye vs vs. Günaydın diyorum 1 yıldır kafeler, sinema salonları, playstation oyun kafeler, kapalı tam 1 yıldır destek filanda yok. 17 gün kapanmada insanlar batacak 🙂 ulan ne devlet samimi ne de halk samimi eee herkes hakkettigi ile haşır neşir olur. Evet tam 1 yıldır kafem kapalı benimde 17 gün için aglayanlar var biz ölmüşüz haberimiz yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Teknikfan @teknikfan

  Bunca zamandır kafeler kapalı olmasına rağmen yardım etmeyen sosyal devlete karşı isteklerinizi dile getirmek yerine sadece esnafa vuran bu yasağı kabullenmek saçmalıktır. Çeklerle dönen bir sektörde esnaflık yapan bir ailem mevcut. Herhangi bir çalışanı olmayacak kadar küçük esnaf kendileri. Bu yasağın maddi olarak etkisinden bahsetmek istemiyorum ne yazık ki.
  Türkiye'deki bu zihniyet temel sorun zaten. Ben yemiyorsam kimse yemesin, ben içmiyorsan kimse içmesin, ben sarı tişört giymiyorsam kimse giymesin vs. Meselenin saçmalığını kabullenip diğer insanların da bundan etkilenmesini ummak yerine meselenin saçmalığını dile getirmek gerekiyor.

 • Halid @abdhbal

  Bodrum girişinde arabadan röportaj verenlerin "Herkes gelmiş bu nasıl karantina" demesi gibi. Herkes kendi tarafını görüyor.

  • Emiel Regis Rohellec Terzieff- @regis

   Orası öyle tabi herkes kendini görecek benim sorguladıgım kısım gerçekten 17 günde batacaklar mı? 🙂 işte bundan sebep diyorum ne devlet samimi ne de halk. Üstteki arkadaşada aynen bu yorum geçerli. 17 gün iş yapmasam ve batacaksam kusura bakmayında o işi yapmam. Ben ve benimle aynı kaderde olan esnaf devletle bu halkın cezasını çekiyoruz açık ve net. Ne 1 adım ileri ne 1 adım geri. Aylarca bizi kapatıp virüsü bitirmeye çalıştılar oysa en başta biz 1 ay tam kapanma istedik. Her yanı saçmalıklarla dolu her yanı. Demekki biz bunu hak etmişizki bu başımıza geldi ne diyelim yinede vatan sagolsun.

Antalyada vaka oranı %35 azalmış diyor Bakan Fahrettin Koca. Evet tatil yerleri hazırlanıyor arkadaşlar. Kısıtlama bitene kadar vaka sahil şehirlerimizde sıfırlanacak 🙂 film kurulu yapar bunu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 tane antibiyotik nedir be doktor. Saglıga dikkat beyler cigerler mahvolmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonlara halen 3 taksit kuralı geçerli mi? Hb den eşim için telefon bakıyordum kimileri için faizsiz kredi yazıyor üzerinde ama 3500 tl üstü için bu kredilerde 3 ay sınırlaması var mı? Bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa bir el atsın 5000 liralık bir cihaz bakıyorum ama 3 taksitle sınırlıyorsa agır olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 güncellemeri yaptım herşey sorunsuz tarayıcıları sildim tekrar yükledim ayrıca sistem saati vs bir çok ayarı dns ye kadar kontrol ettim ama şu lanet hatayı çözemedim bir çok sitede bu hatayı veriyor çözümü için başka ne yapmam lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Totem. Hayırlı Cumalara bol kazançlar. @alptekinck #kriptolobisi

BeğenFavori PaylaşYorum yap