Airpods pro ve İpad Air cihazım nihayet geldi.
İpad air 3 almayın mümkünse pro bakın touch id dedigimiz home tuşu dokunmatik degil ve bunlar kısa süre sonra bozuluyor. 2019 cihazda bu var ama İlk ipad pro 9.7 de dokunmatik home tuşu vardı. Cihaz 10.5 inç 6.1 mm incelikte ve elde çıt kırıldım egilecem gibi duruyor. Kılıf bulunmuyor nedense hep kıytırık ürünler var. Elimde kalacakmış gibi bir his var hiç hoş his bırakmadı.
Airpods pro ise Anc açık iken kulaklarıma uçaktaki gibi basınç yapıp agrıtıyor. Hadi kulaklarımda sorun var diyelim ama sağlam kulağı olanıda uzun kullanımda sıkıntıya koyabilir. Fotograf paylaşamıyorum iş yerinde bırakıp eve geldim. Moralim bozuk uyuyacağım iyi geceler. #ipadAir3 #airpodspro

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah bir köyden köylülerin çatıştığı haberini alacağız. Şuan net bir bilgi yok çok sayıda vatandaş yaralı köylüler birbirine girmiş. Evet doğru tahmin ettiniz Güneydoğuda bir köy.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@orcun İpad air 3 ve air pods pro yu 4800 liraya apple store online mağazadan aldık. Ögrenci indirimi ve ipad alana airpods bedavaymış haberin olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oyun ve medya tüketimi için hangi ipad'i tavsiye edersiniz kendim için degil kardeşime alacağız pubg mobile vb. oyunları oynuyor. Biraz baktım ipad pro 6-7 bin lira o kadar para verip sadece oyun oynamak mantıksız geldi diger seçeneklerde air ve yeni ipad var ve ipad mini var. İşlemcileri donanımlarına pek aşina degilim ondan sebep soruyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah sabah bir Avukat (sanırım) sitesinde ki başlıklar. Parası olan sağlam avukatı tutup cezadan yırtıyor. Avukatlarda bu pis işleri yapan uyuşturucu tüccarları katilleri nimet kapısı gibi görüp kurtarırım seni diye müşteri çekiyor. Kanun pazarına bak hele arkadaş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İşlemcisi rami yüksek 40 adet pc nin ağ trafigini besleyip şişmeyecek bir modem önerisi olan var mı? Kafede kullanacağım wifi kullanmıyoruz sadede kablolu bağlantı ile switchler üzerinden kullanıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cumhurbaşkanı salğından sonra şekillenecek yeni dünya düzeninde daha güçlü olacağız dedi. Siyasi olarak düşünmeyelim salğın burda soru işareti olarak kaldı. Düzenin degişmesi için mi salğın oldu diye düşünüyor insan. Çok fazla spekülasyon oldu yapaydı degildir diye ama kuşkulandım arkadaş baştakiler gerçegi biliyor ama oyunun kuralları geregi kartlarım dağılmasını mı bekliyor. Eger öyle ise dünya devrim istiyor birilerinin menfaati için böyle bir hastalıkla milyonların canına kast etmek çol vahşice birşey. Lütfen siyasi olarak düşünmeyin ve bu yönde fikirlerinizi belirtmeyin. Salğının rolü ve bu açıklamaların arkasında nasıl bir gerçekten şüphe duyuyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Kablolu bağlantıda sorun yok ama wifi ile telefonu bağlayınca bu sorunu veriyor nedendir? Çözümi nedir uğraştım ama kafam kaldırmadı bir yerlerde birşeyi yanlış yapıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın dedim 400 kalem ürüne ek gümrük vergisi gelmiş. Hele ki birisi var demir çelikten yapılmış her ürüne diyor arkadaş günaydın dedik yav. Ne zaman sokağa çıkma yasağı olsa vergi kitliyorlar hem eve kitleyip hem vergi kitliyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bunu nereye şikayet edebiliriz çocuk istismarcısı sapık. Ciddiyetle üzerinde durulmasını öneriyorum arkadaşlar. Benim komşunun hanımı bebegin resimlerini gönderecekmiş Allah tan benim hanım durumu farkedince uyarıp engel olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20