Sony nin küçülmeye gitmesi vs amazon google işten çıkarmalar küresel ekonomik krizin yavaş yavaş sirayetidir. İş daha da kötüye gidecek 2028 e kadar küresel buhran kaçınılmaz. Savaşların bitip şirketlerin siyasi emellerden bagımsız hareket etmesi halinde krizden çıkacaktır dünya. Daha yeni başladı biz zaten en kötü yaşıyoruz dünyada bunu yaşayacak kaçarı yok bize giren herkese girer tren yapacagız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • deathline @deathline

  Tam tersi o trenin tamamı en sonunda bize girecek bu gidişle.

 • qubit @qubit

  Karışık bir mevzu.

  Şöyle ki. Microsoft'un çalışan sayıları:
  2019 135,000
  2020 150,000
  2021 166,000
  2022 190,000

  Şimdi bunların bir gözlüğü vardı, ABD ordusu beğenmedi. O proje iptalse çalışanlara yol vermeleri kaçınılmaz. Tamamen ekonomik kriz beklentisi olmayabilir.

  Diğer yandan enflasyon ortada ve hemen müşteriye zam yapamadıkları ürünler var. Azure'a hop diye zam yapamaz, rakip var. Bunun yerine çalışanlar zam istemesin diye böyle bir miktar çalışanı işten çıkartıp ayar da çekiyor olabilirler.

  Kapitalizm periyodik olarak çökmeye ayarlanmış bir sistem. Krizin çok ciddi olmasını da bekliyor olabilirler, itirazım yok. YTD.

Bunun neresi spor neresi eglenceli Allah aşkına.

Nate Diaz vs Conor McGregor 1 | FREE FIGHT | UFC 279

Subscribe to get all the latest UFC content: https://ufc.ac/3u8FIJpExperience UFC live with UFC FIGHT PASS, the digital subscription service of the UFC. Visi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu fiyata bulmuşken bir tane yapıştırayım lazım olur bunun kara günü de var 🙂 ilginç şekilde 480gb olanı 256 lık 860pro ile aynı ömürde gidiyor 160tb okuma yazma yapmış saglık %70 fena degil.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B071KGS72Q/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

SanDisk 2TB Ultra 3D NAND Sabit SSD, SATA-3, 2.5"/7mm, 560 MB/sn'e kadar -...

SanDisk 2TB Ultra 3D NAND Sabit SSD, SATA-3, 2.5"/7mm, 560 MB/sn'e kadar - SDSSDH3-2T00-G25 : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 22

Yorumlar çok olumlu bir tane sipariş verdim envanterde bulunsun yaz geliyor.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08FT7D1B2/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

ICY BOX M.2 Soğutucu Fan ve Isı Borulu Soğutucu M.2 NVMe & SATA SSD 2280'e...

ICY BOX M.2 Soğutucu Fan ve Isı Borulu Soğutucu M.2 NVMe & SATA SSD 2280'e kadar, 30 mm fan aktif, ısı iletimi pedi dahil : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Doktor var hastayı odasına girer girmez teşhis eder, doktor var hastayı röntgendi ilaç tedavisiydi vs vs anca teşhis eder bunu da gördük ya daha ne olsun.
Çocuk uyku apnesi geçiriyor diye gaziantep te doktora götürdüm çocuga kucagımda baktı film vs çekmeden direkt hem bademcik hem geniz eti alınacak ameliyat edilmeli dedi. Lakin ameliyatı sadece araştırma yapıyor çocuk 3 yaşında bize 7 yaş altına izin vermiyorlar dedi. Araştırma hastanesi ise 5 ay sonra ameliyata gün veriyor. Bende durum üzerine Rizede ikamet eden kayıpederi arayıp çocugu oraya gönderdim işleri hızlandırsın diye. Gece uyurken çocuk nefes alamıyor beyine oksijen akışı kesiliyor uyanır çocuk aciliyet şart yani. Neyse yolladık Rize de araştırma da bakan doktora bu ameliyet olacak durum bu bu Gaziantep te ki doktor böyle dedi dedik. Doktor bunun üzerine orda ki doktor neye dayanarak ameliyat demiş enfeksiyon var çocukta antibiyotik yazdı 10 gün sonra gelin dedi. Bayagı direttik ama olmadı kayınpeder bunun üzerine vardır bir bildigi ilacı alıp gidelim sonra gelelim dedi. Tabi ben orada degilim eşim anlatıyor bunları bana. velhasıl kelam bugün tekrar gitmişler doktorun dedigi şu of off çok kötü bunu ameliyat etmek lazım enfeksiyon gitmiş ama biraz daha var gibi tekrar antibiyotik yazıp şubat 27 ye ameliyata gün veriyor. Bunun üzerine eşim 1 aydır çocuga antibiyotik veriyoruz fazla degil mi bu diye soruyor doktora tabi doktor da eger antibiyotik kullanmazsa kalbini etkiler mecbur diyor. Ulan 3 yaşında çocuk ta Gaziantepten kalkıp gelmişler meslektaşın bakmış ameliyat demiş sen daha araştır dur çocuk gece uyuyamıyor boguluyor. Şimdi Ankara da dayımız yok ya mecburen Rize de araya siyasilerden vs koyup günü erkene çekip ameliyat ettirecegiz. Canımı sıkan madem çocuk bu kadar kötü ulan ne diye 5 ay sonraya ameliyata gün veriyorsunuz? Kaldır araştırma hastanesi şartını götürüp istedigim yerde yaptırayım. Sistem öyle yozlaşmış ki için de bulunan herkes te yozlaşmış. Acil diyorsun 5 ay sonraya gün veriyorsun diger doktor önce ameliyatlık degil diyor sonra vah vah ameliyat olmalı hemen diyor adamın aklıyla alay ediyorlar. 3 yaşında çocugun böbreklerini ilaç vere vere bitiriyorlar 20 dakika sürecek operasyon için bunca eziyete deger mi? Hadi yetişkin olsa neyse çocuk bu çocuk.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Witcher next gen pc de oynanmıyor bilginiz olsun. Next gen ise rtx açmak lazım hakkını vermek için onu da açınca kartlar boguluyor. 3070 ile denedim 25-30 fps oynanmıyor akıcılık yok. Rtx kapatıp ultra ayarlara çekip dlss açarak 130 fps aldım oynayabildim. Neyse 4070ti bakayım napayım tek oynadıgım sevdigim oyun bir de onunla deneyimlerim dedim ki eyvahlar olsun o da sıçmış.

The Witcher 3 Next-Gen | Ray Tracing | RTX 4070 Ti | R7 5800X3D | 4K - 1440p -...

Buy Gamekeys at CDKeys ►https://www.cdkeys.com/?mw_aref=JansnBenchmarks Please hit the thumbs up button and subscribe if you like what you see.Recorded with ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Babamın vekaletini alacagım noterden lakin yaş 65 yaş üstü bundan sebep babamdan saglık raporu ister mi noter? Yaşlı diye işlerini ben yürütücegim vekaleten yorulmasın yaşlı kurt.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Pablo 'Definitive' Vader @definitive

  Babanızla birlikte vekalet vermeye notere gittiğinizde noter babanızla bir konuşma yapıyor, eğer sağlığının yerinde olmadığına kanaat getirirse sizi devlet hastanesinden rapor getirmenizi rica edip gönderiyor, sağlıklı görürse de vekaletnameyi onaylıyor. Ancak her noter bu işlemi yapmayabilir, bazıları risk almayıp doğrudan hastaneden rapor getirilmesini talep ediyor. Eğer sürekli işlem yaptığınız tanıdık bir noter varsa öncesinde konuşup gitmenizde fayda var. Tanıdık noter yoksa emlakçı, oto galerici tanıdık iş görür, onlar sürekli aynı notere gittiği için tanıyorlar, yardımcı olabilirler.

 • Fikri @fikri

  Yaş sınırı yok. Noter ne derse o olur. Oradaki izlenimine bağlı.

 • Hasan Kusdil @hasan-kusdil

  konuşma yaparlar, sıkıntısız cevap verirse baban rapor isterler, rapor almak çok basit Dr. her şekilde yardımcı oluyor, ben en azından sıkıntı yaşamadım.

Acun yine sörvayvırla zehri zerk ediyor haşhaşi oldu millet. Bavulunu toplarken elemanın fermuarı çekişini bile yakın çekim yapan kameraman sana da yakarım bir tane.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah iş başı yaparken çayı demler arada memleket meselesi haberlerden dinler küfrederim. Sonra bi duman derken youtube a girer kısmetse olur izlerim. Dayanamam onada kapatır neşet ertaş çalarım derken kendimi behzat ç izlerken bulurum. Bütün bunlar 1,5 saat içinde oldu. Günaydın herkese neşeniz bol saglıgınız tam olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap