Yeni gözlük yaptırmıştım hem astigmat hem miyıp dereceleriyle vermiş doktor lakin ben bu gözlükle araç süremiyorum uzak yakın algımı bozuyor. Daha önceki gözlügümde sadece astigmat vardı. Hem miyop hem astigmatı olup aynı sorunu yaşayan arkadaşlar nasıl çözüyor bu durumu araç kullanırken mesafe algım bozuluyor. Gözlük kullanan arkadaşlar bir fikir versin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

Petrol ofislerindeki lastiklere hava basan makinalar bir halta yaramıyor. 32 bastım 20 dakika sürdüm lastikçiye geldim kontrol ettirdim 28-28-30-28 çıktı. Siboplarmı bozuk anlamadım lastikçi 34 bastı biraz sür dengelenir o 32-33 e iner olması geregen önler 32 arkalar 34 ama anlamadım. Bende nerde sürekli lastikçiye ugrayacagım dedim şöyle bir ürün sipariş verdim. Michelin MC12209 Dijital Basınç Göstergeli Çift Pistonlu Ayak Pompası, 10 x 6 x 30 cm https://amzn.eu/d/4ed5Dy1

Michelin MC12208 Dijital Basınç Göstergeli Ayak Pompası, Metal :...

Michelin MC12208 Dijital Basınç Göstergeli Ayak Pompası, Metal : Amazon.com.tr: Spor ve Outdoor
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi fiyatı artan ithal ürünlerin fiyatı düşecekmi düşmeyecek yine bize kitlenen kolla oturup kalacagız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah sabah arabamın camlarını silerken komşu geldi önce 10 açık anahtar istedi sonra tork gördü geldi onuda aldı çekiç istedi verdim derken pense için gelip ayarlı penseyi istedi birde sigara istedi verdim gitti arabasıyla ugraşıyor. Bir kendi arabama baktım birde onun arabasına derken akabinde gelip küçük topuz tornavidan var mı dedi. Tabi bende şalterler attı aynen söyledim bir arabana bak bir benimkine bak milyonluk mala biniyorsun tamirini yapıyorsun bir tane anahtarın yok sizin gibiler alışmış milletten geçinmeye getir anahtarlarımı dedim. Yav komşu ayıp degil mi söyledigin dedi başlatma ayıbını ver lan anahtarları daha birde sigara istiyon utanmadan bir akıllı sizsiniz biz malız ya dedim. Tabi o gürültüyle sitedekilerde balkona çıktı iyice mimlendim sitede azdan az çoktan çok insanlık yapalım diyoruz bunun gibi yavşaklar yüzüne onuda yaptırmıyorlar. Sizinde çevrenizde böyle tipler varsa harcayın gitsin sabah sabah stres yüklendi ya sabır. Anlaşılan bugün imtihan günüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

La neden üretmiyorsunuz mis gibi psu ölümsüz birşey neden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evet beyler mantı sıcak mı yenir soguk mu? Havalar sıcak malum mantıyı haşlayıp sogutup sonrada soguk yogurtu üstüne döküyorum sonra da dolaba atıyorum iyice sogusun diye. Sıcakta sıcak mantı yenmez ama bu defada mantılar sertleşiyor arkadaş eee sıcakta yenilmiyor yogurttu sarımsaktı sostu derken. Sıcak mı soguk mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

6-8 bin tl civarı şarjlı süpürge arıyorum hem kısalacak araba için hem uzayacak ev için o tip birşey black decker diye bir marka var methediyorlar ama çogu kullanıcıda agır diye yakınıyor anlamadım. Dysona o parayı vermem zaten gitsin ötede oynasın. Varmı kullandıgınız bildiginiz marka model cep yakmayan saç yoldurmayan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap