Aracın bakımları tastamam 14 gün 16 saat var yasağın kalkmasına. Eger son dakika yasak uzatması olması gazlayıp eve kaçarım baboş. 20 lik taze kan ve çıtır kardeşler evden çıkamıyor pencereye ss yazanlar başlamış bile. Bir tuhaf oldu dünya polis suçlu yerine yaşlı kovalıyor sokaklarda 🙃

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir anda kafam daldı ben Rizedeyim şuan kayınpederin evinde Gaziantepe gitsem şehrin içine giremeyecekmiyim evim orda benim? Ailemle mahsurmu kaldım şimdi ikametim orası giremeyecekmiyim? Zaten 10 gündür burdayım 15 gün daha çekilmez kayınbabamların yanında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sen çok yaşa Evrupa. Yaşanacak yersin herkes oraya kaçmalı. Medeni hırsızlar la bunlar. Hırsızında medenisi varmış baksen.

Fransa, İtalya ve İspanya'ya gönderilecek maskelere el koydu

İsveç merkezli sağlık şirketi Mölnlycke, Çin'den İtalya ve İspanya için ithal ettikleri milyonlarca maske ve eldivene Fransa tarafından el konulduğunu açıkladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 23 / 29

Haberin alt kısmında pdf tabloda ceza yiyenlerin listesinin olduğu link var şehir şehirde yazılmış en çok hepsiburada n11 gibi yerlerde satış yapanlar ve eczaneler ceza yemiş. Mahallenin manavındaki hıyarın biberin fiyatını artırana ceza yok ne ala ne ala.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Emekli kayınbabama vodafone 8megabit internet ve dijitürk paketi hediyeli tarife vermiş. 3 aydır indirimli hali 45 tl den kullanıyor 6. ayına kadar bu fiyattan sonrası 75 tl ve 24 ay taahhütlü. Dikkat bomba şimdi aradım bağlantı kopuyor bakalım vs vs. yine aynı durumlar ve müşteri temsilcisi bugün 40 defa baglantınız kopmuş diyor! O halde sözleşmeyi feshediyorum haklı olarak dedim ama hop orda dur neymiş siz arıza kaydınızı oromatik yanıt self servisten yaptıgınız için sistem otomatik arıza kaydı giderildi diyormuş ekip bakmamış bunu saymayız ekipler bakmalıymış. Tamam dedim ekip bakmadan iptal edelim yani 8 megabit 3 ay kullanılmış ne kadar cayma bedeli çıkarki? Hemen hesapladı 850 tl!!! Evet 850 tl neymiş paketin indirimsiz hali 260 küsür liraymış 24 aya yayılmış modem parası aylık 6.90 liradan bunuda ekledi 6.90x24 buna artı birde 230 lira baglantı ücreti eklediler oldumu anasının a... tamamdır. Şimdi neyi nereye nasıl şikayet edecez arkadaş! 3 aylık abonelikten cayma 8 mb hız pakette 850 lira cayma cezası olurmu Allah aşkına yav.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yasak saat kaçta başlıyor? Açıklama yapılmadı şahsi aracımızlada gitmek için valilik iznimi lazım anlamadım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Türk hava yolları yurt içi uçuşlarda sıçtı resmen sıvıyor. 4 günde 6 defa uçuşum iptal oldu. Her iptalde arayp yarım saat uçuş bakıp seçiyoruz hop 2 saat sonra tekrar iptal. Şuan yarın uçuşum var uçamıyorum iptalde edemiyorum 1 defa degişiklik hakkını kullanmışım. Ulan uçuş iptal oldu diye 6 defa siz degiştiniz şimdi ben degişelim diyorum yok, askıya alın yok, paramı verin yok. Ne olacak arkadaş virüsmü var hava alanlarımı bombalanıyor. Yöneteceginiz operasyonu .....

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap