Az önce 100 lira verip yaşları 16-18 5 genç arkadaşı aşı yaptırdım kelle başı 20tl verdim. Yoksa olmuyorlar napayım. Şimdi korkuyorum mahallede aşıyı olan koşarak gelip 20 liramı ver diyecek. İyi mi yaptım bilemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Arkadaşlar bu elektrik aboneligini devir alacagımda, ticarethane güvence bedeli ne kadar olur aceba bunun hesabını bilen var mı? Aylık ortalama 3000 tl fatura ödüyorum ne çıkarırlar buna? Hayır adamları aradım ofise gelin diyorlar tlefonda bilgi veremiyorlarmış. Sanki beyaz ticareti yapıyoruz aracıların parasını konuşacagız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hayırlı bayramlar arkadaşlar Allah kurbanlarınızı kabul eylesin. Fakirin tenceresini kaynatmadan kendi tencerenizi kaynatmayın. Ailenizle mutlu bayramlar dilerim. Mangalı akşama bırakın öglen kavurma yapın. Et salsın biraz kendini.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kahvehanedeki dayılar koin moin coin sormuyorlar artık. Babam bile okeyde Nazlı ile Hülya neden masayı terk etti diye düşünüyor. Durum vahim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 hıyar ile 1 domatos dilimleyin. Bunları kaseye koyun üzerine biraz kekik,tuz ve pul biber serpiştirin. Sonrasında mis gibi zeytinyagını üzerine yayınız. Fırıncıdan sıcak ekmek alınız ve banarak çatallayarak yiyiyiz. Kahvaltımız herkese afiyet olsun.
(Napalım sıcakta sucuk yumurtamı yiyecez)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Kurbanlık fiyatları acayip yüksek ya. Kasaptan et alıp Afrikada vekaleten kestirmek gibi bir niyetim var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün şikayetvar sitesinde Fibabanka ile ilgili konu açtım by sabah arayıp benden sigorta adı altında arakladıkları parayı geri yatırdılar. Neymiş efendim geberirsen krediyi sigorta karşılıyormuş eger sigorta olmazsa yasal varislerim karşılıyormuş. Ben geberdikten sonra ha miras bırakmışım ha borç başta zorunlu diyorlar şikayet açınca iptal ediyorlar. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vatanbilgisayar web sitesinde 2999 fiba 10 taksit vade farksız alıyorum kasada 208 tl hayat sigortsı mecburi biniyormuş. Fiba ile görüştüm biz almıyoruz Vatanın uygulaması diyor. Ugraştım magazada sonuç alamadım. Birazda demli bir çay demleyip şikayetvar sitesinde gılgamış destanı yazarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çiftlikbank tosuncuk avukatları aracılıgı ile Sözcü gazetesine video yollamış. Özet olarak ben de magdurum diyor en kısa sürede Türk elçiligine teslim olup Türk yargısının karşısına çıkacam bana hak verecekler diyor. Allah allah bak sen şu işe. Tosunu dolandıranlar yargıya neler yapmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap