#otoseyir #otosigorta #fuse

Merhaba arkadaşlar. Şimdi benim araçtaki sigorta kutusuna kablo bağlayacağım. Araca orijinal OEM ön arka park sensörü takıyorum. Araç boş olmasına rağmen fabrika çıkışı her şeyin yeri hazır. Sigorta kutusunda güç alacağım yerde işaretli ancak sigorta takılı değil. Montaj yönergelerine göre buraya 7.5A’lık bir sigorta taktım. Şimdi en sağlıklı şekilde kabloyu bu sigortaya nasıl bağlayacağım? Dİğerlerinde olduğu gibi sigorta panosunun arkasından kabloyu bağlamak doğru yol gibi ancak panoyu tamamen sökmek istemiyorum. 32. sigorta kırmızı ile işaretli yer.

Ön panelden kablo bağlamak için aparatlar var -fuse tap- ancak yaşadığım yerde bulmak mümkün olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OtoSeyir #tüvtürk

Bugün aracımı ikinci muayenesine soktum. Yalnız 2016’daki muayenede ruhsatta muayene alanına hologram yapıştırılıp gerekli tarihler doldurulmuştu. Bu sefer bu hologramı bana verdikleri muayene sonuç belgesine yapıştırıp verdiler. Ruhsattaki muayene alanlarına dokunmamışlar. Götürüp sordum, artık ruhsata bir şey yazmıyoruz dediler.

Şimdi ruhsatın yanı sıra muayene raporunu da mı araçta bulundurmam lazım? Bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

#otoseyir #camfilmi
Cam filminde son durum ne oldu bilen var mı? Doğru düzgün bir bilgiye ulaşamadım. Belli ışık geçirgenliğine kadar olan filmlere izin veren düzenleme çıktı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OtoSeyir #jant #KonuDışı #Skoda

Octavia aracıma 16″ alaşım jant arıyorum. Serviste 3000-4000 TL arasında fiyatlar. İkinci el golf 7 veya Skoda Octavia jantı olan varsa talibim.

Bir de KorMetal, CMS için tecrübesi olanlar var mı? Tavsiye eder misiniz? Aracımda şuan 16″ kara sac jant var. Bunları kışlık lastik ile kullanıp yazlıklar için alaşım jant düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflix ve YouTube da dahil… Dijital servislere RTÜK denetimi geliyor –...

RTÜK'e dijital yayın platformlarına müdahale yetkisi veren yasa tasarısı meclise sunuldu. Yasa yürürlüğe girerse Netflix, YouTube, BluTV, Spotify gibi internet üzerinden yayın yapan...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#miui #miui9 #beta
MIUI 9 beta kullanıyorum ancak 3. parti SMS uygulaması (Google Android Mesajlar) bir türlü çalışmıyor. Varsayılan SMS uygulamasını değiştiriyorum, izinlerden SMS iznini veriyorum ama yok, mesaj gelince yine miui’nin kendi sms uygulamasında görünüyor bunda görünmüyor. Bilinen bir sorun mu bu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#otomobil #yedekparça #skoda #octavia

Merhaba arkadaşlar,

Yaşadığım ilde Skoda servisi yok ve 5E0837698C ile 5E0837697C kodlu parçaları (sağ ve sol ön kapı fitilleri -- yeni revizyon) temin etmem gerekiyor. Trabzon ve Erzurum servisini aradım ancak kargo ile göndermediklerini söylediler. Birkaç online parça sitesine de mail attım ancak ellerinde yokmuş. Bu konuda tavsiye verebilecek olan var mı? İki tane fitil için 500 km yol yapmak istemiyorum.

Octavia 3 2013 ve sonrasında fitillerde tasarım hatası var, araç yokuş aşağı park halinde iken kapı eşiklerinde su birikiyor. Yoğun yağmurda iki üç defa içeriye su da aldı eşiklerden. 2015 veya 2016 gibi fitillerde revizyona gittiler. Yeni fitillerin resimlerine bakarak eskilerde delikler açmıştım ancak yoğu yağışlarda yine işe yaramadı. Yeni revizyonları alıp takacağım artık.

Merak edenlere konusu: http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=34717
https://www.briskoda.net/forums/topic/376379-water-collecting-under-door/?page=6

Octavia ön kapılardan içeri su alma problemi - Skoda Forum ve Yardımlaşma...

Octavia ön kapılardan içeri su alma problemi Octavia A7
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#miui miui 9 beta kullanan arkadaşlar “cep modu” sizde çalışıyor mu? Yakınlık sensörünü elinizle kapatınca dokunmatiğin kapanması lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#iTunes #encard
iTunes’dan 3 tane film satınaldım enpara debit kartım ile. Filmleri indirip izleyebiliyorum ancak enpara hesabımdan herhangi bir çekim olmamış. Bu durum normal mi? Ücreti geç mi çekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6