Simetrik internet 😀 bluetooth açıkken Wi-Fi hızları sürünüyor telefonda. Bluetooth kapatınca 2.4 ghz'de 40-50 mbit hıza çıkıyor. Telefon redmi 4x.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15

#ikinciel

Elinde i5-2500 veya daha üstü işlemcisi olup satmak isteyen var mı? Bir de bu işlemcilerin piyasası ne civardadır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#telefon #tamir

@orcun telefon tamir ederken ekranı ve arka kapağı yapıştırmak için ne kullanıyorsunuz? N11'de T-7000 T8000 diye satılan yapıştırıcılar iş görür mü? Hanımın Redmi Note 8'in ekranı kırık belki onu değiştiririm. Ekran ve dokunmatik çalışıyor. Güç tuşunda sorun vardı, sürekli basılı kalmıştı, arka kapağı söküp tuşu da söküp takınca düzeldi. Ancak arka kapak şu an kendi kalan yapışkanı ile emaneten duruyor 🙂 Ekran almasam da arka kapağı düzgün yapıştırmak için almam lazım.

Bir de ekran alırsam ne tavsiye edersin? https://urun.n11.com/ekran/xiaomi-redmi-note-8-lcd-ekran-dokunmatik-touch-P120217450 bu ürün orjinali aratır mı? Hiçbir satıcıda TFT IPS vs bilgisi yok.

Xiaomi Redmi Note 8 Lcd Ekran Dokunmatik Touch Fiyatları ve Özellikleri

Xiaomi Redmi Note 8 Lcd Ekran Dokunmatik Touch en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsbisikletkulübü

PEUGEOT JM 201 bu bisiklet nasıldır? 9 yaşındaki oğluma almayı düşünüyorum. Alüminyum kadro olduğu için çeliğe göre daha hafif olur herhalde? Veya alternatif tavsiye edecek olan var mı?

https://urun.n11.com/cocuk-bisikleti/peugeot-jm-201-erkek-cocuk-bisikleti-v-20-jant-18-vites-P389416767?utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=0.21.7

PEUGEOT JM 201 ERKEK ÇOCUK BİSİKLETİ V 20 JANT 18 VİTES Fiyatları ve...

PEUGEOT JM 201 ERKEK ÇOCUK BİSİKLETİ V 20 JANT 18 VİTES en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • RDR @rdr

    Öyle atlayacak, zıplayacak değil 🙂 Bulunduğum ilde hiçbir bilindik markayı elden almam mümkün değil. Kargo işi canımı sıkıyor. Bir de 20 ile 24 jant arasında kararsız kaldım. 20 jantı kaç yaşına kadar kullanabilir? Canlı görme şansımız olmadığı için bilemiyorum. Mevcutta Şok markete gelen 16 jant vitessiz bisikleti var 😀

Meizu a20 piyasada bulunmuyor, zamaninda 70 liraya almadığıma pişmanım. Podcast vs dinlerken telefonun hoparlör sesi cok az geliyor. Bu iş için uygun fiyatlı ama düzgün bluetooth hoparlör tavsiyesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#angular #bedavaUdemy

https://www.udemy.com/share/1038hCAEEbdFdWRXsF/

Düzenleme: kupon kodu 3E53249DC0DA67FE9478

Angular Material: Ultimate Masterclass With Angular 9 (2020)

Become A Highly Paid Angular 9 Developer And Master Angular Material & TypeScript
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Vue.js #angular
@alinux @ozgurg
Frontend için kullandığınız (Vue.js veya Angular farketmez) frameworkler için görsel UI komponent kütüphanesi kullanıyor musunuz? Yoksa sade Bootstrap yetiyor mu? Vue.js veya Angular öğrenmeye başlayacağım ancak bunlar için bir çok üçüncü parti UI kütüphanesi var. Baştan tavsiye alayım dedim.

Yaptığım işler genelde kurum içinde kullandığımız sistem yönetimi işlerini kolaylaştıran uygulamalar, SPA için çok daha uygun yani. Şimdiye kadar Django ile işimi görüyordum ancak artık eski uygulamaları SPA şekline getirip biraz daha işlevsel yapma niyetim var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap