#tsbisikletkulübü

PEUGEOT JM 201 bu bisiklet nasıldır? 9 yaşındaki oğluma almayı düşünüyorum. Alüminyum kadro olduğu için çeliğe göre daha hafif olur herhalde? Veya alternatif tavsiye edecek olan var mı?

https://urun.n11.com/cocuk-bisikleti/peugeot-jm-201-erkek-cocuk-bisikleti-v-20-jant-18-vites-P389416767?utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=0.21.7

PEUGEOT JM 201 ERKEK ÇOCUK BİSİKLETİ V 20 JANT 18 VİTES Fiyatları ve...

PEUGEOT JM 201 ERKEK ÇOCUK BİSİKLETİ V 20 JANT 18 VİTES en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Print My Job Anyway @type_writer

  Çok atalayacak zıplayacak bir çocuksa downhill tarzı almanızı tavsiye ederim. Omurgası vb. için daha sağlıklı olur. Onun dışında daha sakin biri ise bu çeşit daha uygun çünkü güç kaybı daha az olduğu için daha az eforla daha iyi gidecektir.

  • R.D. @rdr

   Öyle atlayacak, zıplayacak değil 🙂 Bulunduğum ilde hiçbir bilindik markayı elden almam mümkün değil. Kargo işi canımı sıkıyor. Bir de 20 ile 24 jant arasında kararsız kaldım. 20 jantı kaç yaşına kadar kullanabilir? Canlı görme şansımız olmadığı için bilemiyorum. Mevcutta Şok markete gelen 16 jant vitessiz bisikleti var 😀

  • Print My Job Anyway @type_writer

   @rdr Jant boyundan çok kadro boyu önemli. Eğer kadro boyu tutuyorsa saha büyük jant dağ bisikletlerinde toplamda daha avantajlı olacaktır. Çocuğun ölçülerine uygun kadro boyu olmazsa kötü bir duruş ile sürmek zorunda kalır. Muhtemelen çocuk bisikletleri için de uygun ölçü tabloları vardır internette.

Meizu a20 piyasada bulunmuyor, zamaninda 70 liraya almadığıma pişmanım. Podcast vs dinlerken telefonun hoparlör sesi cok az geliyor. Bu iş için uygun fiyatlı ama düzgün bluetooth hoparlör tavsiyesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#angular #bedavaUdemy

https://www.udemy.com/share/1038hCAEEbdFdWRXsF/

Düzenleme: kupon kodu 3E53249DC0DA67FE9478

Angular Material: Ultimate Masterclass With Angular 9 (2020)

Become A Highly Paid Angular 9 Developer And Master Angular Material & TypeScript
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Vue.js #angular
@alinux @ozgurg
Frontend için kullandığınız (Vue.js veya Angular farketmez) frameworkler için görsel UI komponent kütüphanesi kullanıyor musunuz? Yoksa sade Bootstrap yetiyor mu? Vue.js veya Angular öğrenmeye başlayacağım ancak bunlar için bir çok üçüncü parti UI kütüphanesi var. Baştan tavsiye alayım dedim.

Yaptığım işler genelde kurum içinde kullandığımız sistem yönetimi işlerini kolaylaştıran uygulamalar, SPA için çok daha uygun yani. Şimdiye kadar Django ile işimi görüyordum ancak artık eski uygulamaları SPA şekline getirip biraz daha işlevsel yapma niyetim var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CoronaVirus #maske

Bulunduğum ilde eczanelerde vs maske satışı bitti. Marketlere de almadılar bugün. Marketlerde girene maske vermiyorlar. Maske yoksa almıyorlar. E-devlet'ten başvurdum ama kim bilir kaç güne, kaç haftaya gelir 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Google sen ne öküz bir firmasın 🙁 Mobilde Chrome kullanıyorum, Chrome'da haber akışı var ve kaydırarak okuduğum haberi sayfadan kaldırabiliyordum. Bu özelliği kaldırmışlar, yerine habere uzun basıp gizle demeniz gerekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gündemde geçince E-Devletten cep telefonu operatörlerine alacak sorgulaması yaptım. Benim 12 lira eşimin 167 lira alacağı çıktı 🙂 Formları doldurduk bakalım ne zaman öderler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap