#HastaSeyir

Grip sonrası kalan gıcık ve öksürüğe tavsiyesi olan var mı? İş yerinde telefon geliyor, açıyorum konuşamıyorum 🙁 Ses kısılıyor birden, öksürük nöbeti başlıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GameofThronesSeason7

Parasını verip izleyeceğim tek bir mecra bile yok. Sonra insanlar neden korsana yöneliyor 🙁

Düzeltme: Online abonelik ile...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

#amazontürkiye #MNGkargo

Amazon Türkiye'den aldığım ürün dün geldi. Planladığım gibi işime yaramayınca bugün iade talebi açıp verdikleri kod ile MNG kargoya gittim ancak verdikleri kod geçersiz göründüğü için ürünü gönderemedim. Karşılaşan oldu mu böyle bir durumla?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tolga Altaş @tolgaaaltas

  Ben geçtiğimiz haftalarda kulaklık aldım ve dediğiniz gibi işime yaramayınca iade ettim sorunsuz olarak. Benim satıcım Amazon Türkiye değil farkı bir mağazaydı. Ancak konu ile ilgili Amazon Türkiye destek ile görüşünce yardımcı oldular. Eğer satıcı Amazon Türkiye ise hemen canlı destek talebinde bulunun, 10 dakika içerisinde çözüm sunacaklardır. Satıcı farklı ise mesaj gönderip bekleyin. Eğer 2 gün içerisinde iletişime geçmez ise Amazon Türkiye'den destek talebinde bulunun.

 • talatbykbayram @talatbykbayram

  Daha önce hepsiburada da benzer bir durum başıma gelmişti. Defalarca kod aldım hepsinde de gecersiz dedi. Daha sonra başka bir kargo şubesinden denedim ve oldu bence başka bir subeden de deneyin bazı kargocular ya bilmiyor ya da elinin ucuyla yapiyor.

 • R.D. @rdr

  Satıcı Amazon Türkiye, görüştüm şimdi müşteri hizmetleri ile. Açıkçası hızlarına çok şaşırdım. Web sayfasından talep göndere basmamın ertesi saniyesi telefonum çaldı 🙂 Çözüm olarak yeni bir kod ürettiler ve e az bir saat beklememi tavsiye ettiler. Ben muhtemelen bir saat olmadan şubeye gitmiştim. Şimdi yetişmez zaten de pazartesi günü yeni kod ile tekrar deneyeceğim.

#OtoSeyir

Arkadaşlar otomobil için bijon anahtarı alacağım ancak ağız ölçüsü nedir? 24x27x30x32x33 diye seçenekler var. Gidip kamyon için olanı almayayım 🙂

https://www.amazon.com.tr/%C4%B0zelta%C5%9F-1870092732-A%C4%9F%C4%B1r-Bijon-Anahtar%C4%B1/dp/B07C59L34T/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1542192086&sr=8-2&keywords=bijon&th=1

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#google #filmler

Google filmlerin ayarı kaçtı epey zamandır. Bazı filmlerin fiyatı normal iken (4 TL kira, 20 TL satın alma) çoğu güncel filmin fiyatları sapıtmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#appletv

Televizyon kapalıyken eşim sağolsun Apple TV'nin kumandasını bizim küçüğün eline vermiş. Çocukta 5-10 dakika kumandayla oynayıp durmuş. Şimdi movies kısmında satın alınanlara girince "hiçbir film satın almadiniz" mesajı çıkıyor. Kütüphanedeki hiçbir filmi göstermiyor. Filmleri arayıp bulunca izleyebiliyorum ama kütüphane kısmı iptal. Cihazı yeniden başlattım ancak hala aynı. Satın aldığım müziklerde sorun yok, onlar kitaplıkta listeleniyor hâlâ. Var mıdır böyle bir durum ile karşılaşan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ad33p @ad33p

  Aklıma ilk gelen bir şekilde tüm filmleri gizle/hide yapmış olması. iTunes üzerinden satın alınanlar kısmından seçerek, göster demek gerekebilir.

 • sarpuli @sarpuli

  Bende de apple tv var (sanırım 4. nesil) ama kurmadım bile 🙂 Bir işe yarıyor mu ?

  • R.D. @rdr

   🙂 ise yaraz mı yahu. Alırken Google filmler kısmında çizgi filmler dublajlı değil diye almıştım. Ancak son durumda Google filmlere girin bir bakın, kiralama 40 tl, satın alma 80,90 TL olmuş yeni filmlerde. Netflix desen dizi için iyi ama film, animasyon falan hikaye. Apple TV'de satın alma 19 TL kiralama 5 TL. Üstelik her film için böyle ve Blu-ray'i çıkar çıkmaz, bazen çıkmadan mağazaya geliyor filmler. Ee yaşadığım ilde sinema da yok. Hayatımdaki tek Apple cihazı ve ben çok memnunum.

#appletv #Siri

Apple TV 4k var ama Siri Türkiye'de açık değil mi? Ayarlarda pasif görünüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoSeyirPlus #Hediye

Üç tane plus kodu var 1 aylık. Plus abonesi olmayıp isteyenler mail adresi bırakabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#LG #webos #TV

Evde LG webos 2.0 smart tv var. Belli başlı kanallar hariç tüm kanalları silmek istiyorum ancak LG'de kanal silme yok. Kanalları atla diyebiliyorsunuz. Böyle yapınca aşağı yukarı tuşlarıyla kanal gezerken evet atlanan kanalları göstermiyor. Ama kanalın numarasını yazınca kanalı açıyor. Var mıdır bunu n bir yolu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • R.D. @rdr

  Taşımak işimi çözmüyor. Bazen çocuk kumandayı eline alıp kanal değiştirmeye basık tutuyor. Sonra bilmem kaç yüzüncü kanalda gergedan boynuzu reklamları çıkıyor karşımıza.

 • ad33p @ad33p

  LG'nin webos öncesindeki sisteminde de bu sorun vardı. Bölgeyi Türkiye'den farklı bir yer yapınca mı yoksa listeyi tamamen silip baştan kanal taratınca mı ne geri gelyordu kanalları silme tuşu.
  Ben de listeyi usbye aktarıp pcde düzenleyip geri atmıştım zamanında.

Kış saati uygulaması başlıyor: Tarihi belli oldu

İki yıl önce kaldırılan kış saati uygulamasına bu yıl geri dönülüyor. Saatlerin ne zaman geri alınacağı belli oldu. Son iki yıldır milyonlarca insanın güne karanlıkta başlamasına...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5