Selamlar,

Laptopum için Crucial 240 gb ssd aldım ve DVD-ROM'u sökerek yerine taktım. Windows'u vs kurdum, sata-2 bağlantısından dolayı hız beklediğimden düşük geldi, taktığım yerden memnun kalmadım.

Sorum şu: Şu an HDD'de 1 windows SSD'de 1 windows yüklü. DVD-ROM yerine taktığım SSD'yi HDD ile yer değiştirirsem bir hata alır mıyım? Sorunsuz çalışır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bu doğruluğunun test edilmesi lazım. Var mı yapacak biri?

https://twitter.com/oyaBoya_/status/1297416087252938753?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  Yorumumu sildim çünkü telefonu bu ay sıfırlanmıştım. Telefon verileri de haliyle gitmişti. Ama bir kontrol edeceğim önümüzdeki ay.

 • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

  Upload hesaba katılmıyor olabilir. Android cihazların içersinde gelen veri takip uygulaması operatör ne diyorsa - +10 mb doğru çıkıyor bende.

 • lterlemez @lterlemez

  Karasal internette upload kotadan düşmüyor, mobil internette kotadan düşüyor maalesef; neden böyle anlamıyorum da açıkçası. 100kb düşmesi olayına da şaşırmam açıkçası çünkü konuşma da bu şekilde, kısacası kazıklanıyoruz işte ama kafa tutan yok adamlara...

 • prometrik @prometrik

  Şimdi olaya biraz ciddi yaklaşırsak, yeterli veri yok. İnternet tüketen en önemli uygulamalar: Youtube, instagram vb. Buralarda görsel, video boyutları yüksek olduğu için internet harcaması çok oluyor. Türkiye'deki ile yurtdışındaki kullanımlarını karşılaştırıyorlar ama bu uygulamaları kullanma sürelerini hiç düşünmemişler. En basiti İstanbul'da bir yere gitmek eziyet ve yolda çok zaman geçiyor. Zaman öldürmek için ister istemez alışkanlıkla instagram falan geziyor insanlar. Ama yurtdışına zaten gezmeye giden kişi, etrafı gezer, seyreder vs. instagram önceliklerde geri kalır. Bu durum internet kullanımını net şekilde etkileyebilir.

  O yüzden çok eksik veri var değerlendirmek için. Ama gb başına ödemelerimiz yüksek. Ucuzlaması gerekirken üzerine zam gelir oldu bir de.

Bu Postegro'nun mantığı nedir? Yeni hesap oluşturdum, buraya giriş yaptım, İnstagram'da tanıdığım bütün gizli profilleri açtı ya.

Not: Sakın kendi hesabınızla giriş yapmayın. Büyük ihtimalle hesabınızdaki tüm takipçilerin verilerini alan bir sisteme sahip, emin değilim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Dalga geçeceksiniz ama bu şarkı deep house'un zirvesi. Önyargısız dinlemek lazım.
https://youtu.be/AsvQjJYZw20

Ayse Hatun Önal - Kalbe Ben

Music video by Ayse Hatun Onal performing Kalbe Ben. (C) 2008 SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT TURKEY
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Trance severleri durum altına toplamak istiyorum. En beğendiğiniz müziği paylaşın.

https://www.youtube.com/watch?v=wi3Ba0qUlUU

Luminary - Amsterdam (Smith & Pledger Remix)

Subscribe: http://po.st/ytbeats Follow Anjunabeats on Spotify: http://po.st/sAnjunabeats Release Date: 2nd June 2006 Website: http://www.anjunabeats.com Face...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Almanya'da salgın şoku, bilmem nerede corona şoku diye haber paylaşılıyor, sanki burası güllük gülistanlık, her gün 1200 vaka açıklanıyor ülkede 😀

https://www.hurriyet.com.tr/galeri-almanyada-koronavirus-panigi-700-kisinin-yasadigi-apartman-karantinada-41547755/5

Son dakika haberler! Almanya'da 1 şehir koronavirüs yüzünden karantinaya...

Almanya'da sıcak gelişme yaşanıyor. Almanya'da koronavirüs tedbirlerinin gevşetilmesinden bu yana ilk kez bir şehir karantinaya alındığı bildirildi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap