Her akşam gelen misafir kar yağıncada yerini bulmuş 1. Kat 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir başka Ankara. 🙂
Yenişehir Banliyö Treni Durağı. 🙂
#CepTelefonuFotoğrafçılığı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hocam bir sorum olabilir mi acaba?
Sizin React-native ile alakalı durumlarınızı görmüştüm.Şimdi ise ben react-native ile uygulama yapacağım fakat telefonu çalıştıramıyorum.Yani youtube'daki çoğu kişi uygulamayı yazarken android studio'dan yararlanarak nexus 5 ile uygulamasını test ediyor.
Ben ne yaptıysam bu telefonu çalıştıramadım bilgisayarımda? aşağıdaki resim gibi...
Bunun farklı bir yolu varmı sizce? önereceğiniz bir video vs varsa çok sevinirim
Teşekkürler 🙂 @alinux

#Yazılım #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Mi A2 Lite ücretine değermi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Meizu 16 satışa çıkmış.Hepsiburada'da 3999₺.Parasını hakeden bir telefon...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ya ben kazıklandım yada bu küçük faber silgi cidden 2.50₺ 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
 • CMLDS @cmlds29

  Fiyatı o maalesef, maalum yurtdışından gelen kırtasiye malzemelerine devlet ÖTV istediği için fiyatlar bu kadar absürt olmakta

 • Paheli @paheli

  Ya eskiden 50 kuruşa alırdık, çok kullanılacaksa böyle malzemeleri internette ofis gereçleri satan yerlerden toplu almak gerek. Sene başında 5 top kâğıt aldım (minimum öyle satıyorlardı) piyasa fiyatının çok altına geldi, yıllar yılı da yetecek düzeyde. 2.5 ne ya vallahi bana buradan koydu. 2.5 vermek dert değil de kaç katına çıkmış ya.

 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  Ejderha etkisi...:=))) BİM de 5 adet silgi 0,90 ₺ Altı üstü okulda kullanacağın basit ve temiz silgi koç. 1 sezonda 5 tanesini siler eritirim dersen bilmem.

  • Kadir Gündüz @kadirg1976

   @dayance "" Ey inananlar! Eğer yoldan çıkmışın biri size bir haber getirirse, onun iç yüzünü araştırın, yoksa bilmeden bir millete fenalık edersiniz de sonra ettiğinize pişman olursunuz. "" Hucurat Suresi 6.Ayet

   Biz birini denedikte o da kendini Fasıklıkta sana gösterdi, biz de notunu verdik...:=))) Benzetimde " Omurgalı Sürüngen " yerine " Kanatlı Ejderi " tercih ettik. Sen bize sui zan ettin de kul hakkına girdin. Telefona da çıkmıyorsun, Siirte elçilik mi açak. Oyunda sadece ses kas, gerçek hayatta yanlış seslere kulak verip, yanlış işler yapma. Benim ağzımdan veya kalemimden duymadığın ifade, ancak getireni bağlar. Ayrıca bu yazıya cevap vermek zorunda hissetme, değilsin.

   Tarafsız taraftar takılan, dolduruşa gelmeyen dolmuşa binmeyen, @damsizm da, ejderha sevmiyor bozkurt seviyor diye dışlarsanız siz bilirsiniz. Kimseye yanlışı olmaz, benimle konuşuyor diye sırt çevirmeyin.

   Ne gelirse Haktan gelir kuluna; Allah, sabrıda şükrüde verendir...:=)))

 • Cihangir @chngr

  Bende bu silgi işince çıldırıyorum. 2.5 önemli değil. 5 lira 10 lira yine verilir ama silsin ne olur silsin. Daha hb, b2 sileniyorlar ya b2 lan b2 sanırsın b10 siliyor öyle bir silememezlik. Bide replikalar yok mu offf. Çok doluyum çok.