Bugün çalıştığım bilgisayar koltuğunun çok konforlu olmadığını düşünürken yarım saat sonra google reklamlarında ofis koltukları görmeye başladım. Yuh artık google 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Tarih Firma Kampanya Kupon
09.10.2018 playstore 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim 8l9t95gd
09.10.2018 Itopya 2000 TL’ye kadar olan tüm alışverişlerde %5 indirim EX5AFD24B99FE5F
09.10.2018 ESET 3 aylık ESET Internet Security lisansı ve %30 indirim hakkı
Kampanya Ayrıntıları TRBC-W339-D6BN-NVTJ-FMT6

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi geceler.
Aramızdan 10 kişiye 1’er aylık Teknoseyir Plus aboneliği armağan etmek istiyorum. Amacım hem Teknoseyir’e hem de plus üyelik almak isteyip imkan bulamayanlara yardımcı olmak. Herhangi bir kura veya çekiliş yapmayı düşünmüyorum. Aşağı mail adresini yazan ilk 10 kişiye yarın öğleden sonra kuponlarını göndereceğim. Diğer arkadaşlar kusuruma bakmasınlar lütfen, herkese yardımcı olmak isterim ama şimdilik imkanlarım bu kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 29

#anime
Parasyte: The Maxim orjinal adıyla Kiseijû: Sei no kakuritsu
https://www.imdb.com/title/tt3358020/

24 Bölümlük çok beğendiğim bir anime. Mangası 20 sene evvel yayınlanmış. Animesi de 2014 yılına ait. Tesadüfen görüp izledim. Hiç duymamıştım. Zaten böyle tesadüfen karşılaşılan eserlerin etkisi büyük oluyor. Spoiler vermeden kısaca tanıtayım istedim.

Konusu: Nereden geldiği bilinmeyen bir tür parazitin insan beynini ve dolayısıyla tüm vücudun kontrolünü ele geçirmesiyle başlayan olayları anlatıyor.

Felsefi yanı Thanos’la aynı fikri paylaşıyor. İnsanoğlu bu dünyanın paraziti ve bu duruma müdahale edilmesi gerekiyor. Parazitlerin nereden geldiği üstü kapalı şekilde anlatılıyor.

Murano dışındaki tüm karakterleri beğendim. Shinichi’nin karakter değişimi çok iyi yansıtılmış. Migi ve Tamiya Ryoko karakterlerini zaten ilk bölümden itibaren çok beğendim. Sonradan tanışacağımız Kana ve Gotou karakterleri seriyi iki yönlü olarak renklendirmişler.

Serinin iyi yanları:
– Çok akıcı olması: İş güç olmasa 24 bölümü tek seferde bitirecektim.
– Karakterlerin çok iyi yansıtılması: Her bir karakterin kişiliğini, neyi neden yaptığını çok iyi anlıyorsunuz. Tahmin etmek değil de, anlayışla karşılamak manasında söylüyorum.
– Kaliteli çizimleri: Madhouse stüdyosu hazırlamış zaten.

Serinin kötü yanları:
– Ufak tefek mantık hataları var ama onları es geçiyorum. Tek eleştireceğim yönü hemen hemen tüm iyi animelerde olduğu gibi finalinin biraz zayıf kalması. Spoiler vermemek için eleştirimi tam ifade edemiyorum ama özetle biraz daha mantıklı bir sonla bitebilirdi.

Herkese iyi seyirler.

Parasyte: The Maxim (TV Series 2014– )

With Adam Gibbs, Aya Hirano, Brittney Karbowski, Nobunaga Shimazaki. 17-year-old Shinichi Izumi is partially infected by a Parasyte; monsters that butcher and consume humans. He must learn to co-exist...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Donanımhaber’de bu haftaki 2’si 1 programının sadece ilk 10 dakikası izlenebiliyor.

İki yorumum var. Tamamen şahsi fikrimdir.
1) Plus ya da premium üyelik denemesi yapıyorlar.
2) Teknoseyir de bu yöntemi kullanmalı. Yani içeriğin ertesi gün yayınlanması yöntemi devam etmeli ama ilk 10 dakika gösterilmeli. Çok daha teşvik edici olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Uğur Yurtsever @nuguryurtsever
Yakın zamanda oyun incelemesi planınız var mı teknoseyir’de? Bulmacalı bir oyun tanıtmıştınız izlemesi çok keyifliydi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İhtiyacı olan kullansın. Kullanan yazsın ki diğer arkadaşlar boşuna denemesin.

Tebrikler…Sportive.com.tr’den 50 TL değerinde hediye çeki kazandınız! Hediyenizden faydalanabilmek için Sportive.com.tr üzerinde, alışveriş aşamasında “Kupon Kodu” bölümüne OBB5MAEN5DRD şeklindeki kodunuzun girişini yapmanız yeterlidir.
*Hediyeniz 250 TL ve üzeri sezon alışverişlerde geçerlidir. İndirimli ürünlerde geçerli değildir.
*Hediyenizden 31 Aralık 2017’ye kadar yararlanabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#AKN

En başından beri itiraz ettiğim bir konu var. Herkes AKN gitsin diye mücadele ediyor, ben de kampanyaya imza verdim ama sadece AKN’nin kalkması yetmiyor ki. Adam AKN’yi kaldırıp sınırsız interneti 10 misli fiyata satabilir ya da AKN’yi kaldırıp eski usül kota uygulayabilir. BTK’nın ISS’lere gönderdiği bildirgede bu konular tamamen açık bırakılmış. Yani en başından beri sevinecek birşey yok bize daha çok girecek diyorum da kimseyi ikna edemiyorum. Diyordum ki Kablonet sesimi duydu ve AKN’li tüm tarifeleri kotalıya çevirdi. Geçmiş olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #araçiçikamera #ankaytech

@sertac_ankay selamlar,

Bana ön ve arkada kamerası olan bir set önerebilir misiniz? Kaliteli olması ve mümkünse Türkçe arayüzü olması önemli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap