Turknet'te hizmet numarası sonunda adsl yazılı numara mı oluyor? Ev değişikliği sebebiyle onların olmadığı bir yere taşınıyor ailem, iptal dilekçesinde gerekiyormuş. Bir de ücretisz fax gönderme hizmeti tavsiyeniz varsa alırım. 😀

#Turknet #İyiPazarlar #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

#Intel

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17
  • Orcun @orcun

    Ortaklaşa amd intel asus gigabyte işte daha ne kadar üretici varsa oturup bu işi çözmesi lazım. Arkadaşlar böyle böyle psu üreticileri de ya bunun kolayını yapalım artık deyip hep bir ağızdan aynı şeyi yapmaları lazım. Bu ne ya ? anasını satayım 24 pin anakarta taktık yetmedi gittin birde üste cpu için 8 pin takıyorsun o da yetmedi kimi anaakrt 8+8 pin istiyor ya anasını gözü yani server mı kardeşim bu ? dandirikten 1 sene bilemedin 2 sene sonra hiç olacak anakart ve cpu işte ? unutulacak gidecek yani ama bu kadar böyle dayatmanın manası yok. Hem psu üreticilerine kolaylık olur 50 tane kablo vs olmaz hem de anakartlarda yer olur daha da ufak sistemlerin önü açılır vs. vs.

  • TeknoStil @teknostil

    Böyle bir şey olacaksa geçiş süreci de olacaktır. Hem eski hem de yeni sistemlerle uysun diye, PSU kutusundan bir ton kablo çıkar. Modüler PSU için sorun yok, gerekenleri tak geç.

  • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

    Keşke şunları bir bölüme atsak da onlar çalışsa kendi kendine. Hani Tesla 20 mil uzaktan florosan lambaları yakıyormuş ya öyle bir şey olsa. Devreye 5v lazımsa 5 verse 12 lazımsa 12v verse falan 😀

4. Operatör Vestelcell Şubatta geliyor. !

‪https://www.vestelcell.com.tr‬

#Vestelcell #telekomünikasyon #Vestel

Türkiye'nin dördüncü GSM operatörü geliyor

Türkiye'nin dördüncü GSM operatörü Vestelcell, Şubat ayında tüketicilerin kullanımına sunulacak
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

İndirimde diye mail geldi 🙂

link: https://www.amazon.com.tr/dp/B013SJOKRS/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16
Pickle Rick paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#VoLTE #LTE #Turkcell

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#şaşırdıkmı Oslo

İlginç istatistik; Trafik kazalarında sadece 1 kişinin öldüğü şehir - LOG

2019 senesine ait imrendiren bir istatistik paylaşıldı. Buna göre Avrupa'nın sevilen o şehrinde, trafik kazaları sadece 1 kişinin ölümüne neden oldu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap