LG Index bilgisayarla Türkiye pazarına geri dönüyor.

Yapılan açıklama bu şekilde “ ‪Şirketimiz, dünyanın en büyük bilişim elektroniği ürünleri üreticilerinden LG ElectronicsInc ("LG Electronics") ile LGmarkalı akıllı cep telefonlarının Telekom (TELCO) Operatör distribütörlerine dağıtımı ile ilgili olarak master (ana) distribütörlük sözleşmesi imzalanmıştır.

Şirketimiz LG ürünlerinin satışından yıllık 5 milyon doların üzerinde satış tutarı elde etmeyi hedeflemektedir.”

#LG #HaftalıkGündemeMalzeme #android

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

O değilde bu Mercedes ne zaman kurtulacak interior tasarımcılarından...

#Mercedes #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nolmuş, bişeyler olmuş sana...

Edit: Giriş yaptıktan sonra bir daha bu ekranla karşılaşmıyorsunuz.

#ENPARA #enparacom

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

#İnternet #taahhüt #Özgürİnternet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TT’ye gittim, Oris’ten kalan modemi iade için. Yarım saat dil döktüğüm adam müdürmüş. Konuya o kadar fransızki beni attıracaktı merkezden. Neyse derdimi anlattım gençler olayı anladı ve evrak hazırladılar. işim halloldu. Arkadaş işi bilene verin, nedir bu böyle! Bilmiyorsan da müdehale etme, konuşarak anlaşıyorduk zaten. #TTelekom #OrisTelekom

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şurada bahsettiğim (https://teknoseyir.com/durum/1266676) hediye forma bugün geldi. Ve kardeşim sahiplendi hemen😅 Ben unutmuştum tamamen.

#NikeTrainingClub #Nike #galatasaray

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gıda Takviyesi ve Beslenme Derneği tarafından sokağa çıkma kısıtlaması ve karantina sürecinin yaşandığı salgın döneminde beslenme ve alışkanlıklar üzerine 11 metropolde anket yapıldı.

Gıda takviyesi kullanım oranının, %13'ten (Abd’de bu oran %77) bu dönemde %28'e çıktığı belirlendi.
Top 3’te C vit, B12 Vit ve Omega-3 var.

#TeknoSağlık #Beslenme #Covid19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Burhan @epsilon

  Bu oranın tam tersi düşmesi gerekmiyor muydu nasıl ve neden artmış.

  • Pickle Rick @picklerick

   Neden artmasın ki? Her yerde eksik hissedilen takviyelerin alınması gerektiği, d vit, c vit ve omega 3 kullanımının artması gerektiği söylendi ve reçetesiz çok kolay temin edilebilir ürünler olması tüketimini kolaylaştırdı. İnsanlar marketten, eczaneden ya da online sitelerden temin etti. Tıpkı bu sürede rekor satış yapan dardanel ton balık gibi. Sağlık söz konusu olduğunda normalde pahalı ya da gereksiz görülenlerde algı çok kolay değişiyor.

  • Burhan @epsilon

   @picklerick Çoğu çalışan kesim evden çalışınca beslenmesi daha sağlıklı olur diye düşündüm.

Annemin Note 5 sıfır gibi ama artık pil 30 da hadi eyvallah diyor, kapanıyor. Kalem kullanmadığı için o da sorunsuz. Sayılıdır yuvasından çıktığı kalemin. Yenisiyle değiştireyim dedim doğru düzgün kampanya yok Samsung’ta. Pili değiştirsem orjinal için servise göndermem gerekiyor. Değer mi bilmiyorum. Ne yapsam diye düşünüyorum...

#TeknoYardım #Samsung #SamsungGalaxyNote5

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Twitter ve Pinterest neden bu işin kaymağını yiyenlerden değil. İksinin de kullanıcı kitlesi platformaları çok seven ve sık kullananlardan.
Sonuçta hepsi temelde ücretsiz platformlar.
#Pinterest #twitter #aklımdadelisorular

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • reducto @protego

  Twitter'da kaç tane reklam görüyorsunuz? Bir iki tane. Ve para kazanmaya yönelik neler var? Hiçbir şey. Bir de Facebook'la karşılaştırın 🙂 Bu şeye benziyor yani TS niye para kazanmıyor ama sdn niye çok kazanıyor? Aynı şey 🙂

  • okanaytimur @okanaytimur

   Hele Instagram. Her üç gönderiden bir kesin reklam. Haftada bir kere açmama rağmen bayıyor.

  • Pickle Rick @picklerick

   Bunu biz görebiliyorsak, hissedarları olan kar amacıyla kurulmuş şirket neden göremiyor? Sorum bu zaten. Ts’nin milyonları veren yatırımcısı yok bence çok yanlış bir örnek. İşin sadece reklam gösterme olmadığını da finansallarında (sunum) görebilirsiniz. Big datadan daha çok kazanıyorlar. Pinterest ve Twitter’da daha mı az iz bırakıyor insanlar. Sanmıyorum.

  • reducto @protego

   @picklerick Facebook'ta özel bilgilerini girebileceğin zibilyon tane yer var. Adam geliyor yok şu tarihte tatile çıktım yok şurada ilişkim başladı yok şu kafedeydim şu okulda okudum şu filmleri beğeniyorum, şunlarla arkadaşım yok şurada şu arkadaşlarlaydık ahanda resmi bi de etiketliyim vs. Her tür bilgisini giriyor. Big data anlamında sonsuz denebilecek kaynak var. Twitter daha farklı bir yer. Dikkat edersen twitter'ın adı Facebook gibi defalarca skandallara da karışmadı. Kendileri küçük tutuyorlar. Yıllardır gelen özelliklere bakarsak zaten bu yönde adım da atmıyorlar. Twitter'da insanlar özel hayatından ne paylaşıyor? Koca bir hiç. Böyle kalmak istiyorlar demek ki. TS nasıl yıllardır para kazanma odaklı bir değişime gitmiyorsa Twitter'da aynı şekilde. Facebook ve Twitter'ı aktif olarak kullanıyorsanız zaten bu yazdığım şeyleri birebir görürsünüz.

 • lterlemez @lterlemez

  Reklam olayı yok da o yüzden; reklam tweetler üzerinden bireysel yapılıyor. Yani, kullanıcı takip etmez ise reklamın bir anlamı olmuyor. Kendisi de site genelinde reklam yapmıyor.

 • Tarık Başoğlu @trbasoglu1996

  Bunun cevabını şirketlerin developer sayfalarını inceleyerek biraz bulabilirsin. Kullandığı ve sunduğu teknolojiler sahip olduğu kullanıcı kitlesini ne kadar iyi kullandığını gösteriyor. Twitter, Pinterest bunlar halen birer sosyal medya şirketi, Facebook teknoloji şirketi. Benzer bir konu ebay ile amazon arasında da var. Ebay e-ticaret sitesi, amazon teknoloji şirketi.