Bizimkiler Tesla’dan geri kalır mı?

Net Holding A.Ş.'nin bugün açıklanan bilançosuna göre şirket, geçen yıl 593 bin 931 TL maliyet bedeliyle #Bitcoin satın aldı. #HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha önce burada sayısız kere konuştuk sonunda 5 gündür ofiste TürkNet internetim stabil çalışıyor. Peki değişen ne oldu da hakkım olan stabil internetime kavuştum dersiniz. Bağırmak, azarlamak ve aboneliği iptal edin demek.

3 Ay rezil bir internetle yok modem ayarı yok Btk yok Turktelekom yok cart yok curt dedik dedik sorunum çözülmedi en son buradaki tavsiyeler üzerine ofise yeni cat 6 kablo çektirmek için arayışa bile girmiştim. Bu ülkede malesef böyle arkadaşlar, paranızla aldığınız hizmeti bile söke söke almanız gerekiyor. Seçme şansım olmadığından mecbur bakır altyapı kullanıyorum ve bana göre sunulan firmalardan en iyisi TürkNet. Onda da aldığım hizmet bu.

#türknet #türktelekom #internet #bakırkablo

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu haberi basite indirgemeyin derim, en son google’den istediklerinde youtube batan veya faiş vergi cezalarına çarptırılan insanların videolarıyla dolmuştu. Yani evet geçmişler olsun. #kripto #vergi

Edit: Yanlış anlaşılmasın parasını bir borsaya sokup alım satım yapan için değil bu süreç, dışarıdan ödemesini paypal alternatifi vs yerine kullanan ya da swift ücretinden kaçmaya çalışan veya bunu yaşamına entegre edip ödeme aracı olarak kullanan kişiler için Mali Suçları Araştırma Kurulu tarafınca yönetildiği için kanıtınız yoksa sıkıntı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

Komikli paylaşım.

Onun adı Kaan Kaplan arkadaşları ona bukalemun diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

YouTube artık içerik keşfine mi izin vermiyor? Hem reklamlar hem içerik sanki hep aynı. Uzun zamandır da yeni kanal göremiyorum. Sorun benim hesapta mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pokemon kartınız varsa ve sıfır haldeyse değerlendirebilirsiniz. E-bay’de satılan bir pokemon kartı. #pokemon

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türknet’ten sürekli kopma sorunu yaşıyorum. 2 haftadır ofiste sinir krizi geçirdim. Geliyorlar telekomdan bakıyorlar vs sorun çözülmediyse iletişime geçin diye mail geliyor ama internet yok ben maili bile alamıyorum cevap vermeyince sorun çözüldü oluyor. Net kopartmıyor diye Keenetic modem aldım, ayarı var dediler onuda yaptık. Daha ne yapmalıyım bakır kabloda ben bilemiyorum. 300 tane sms geliyor sorunla ilgileniyoruz, 500 tane kail geliyor şu birim ilgileniyor vs kafayı yicem. Bu ay kaçıncı ek mobil internet paketi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

2021 bomba gibi devam ediyor. Süveyş kanalı tıkanmış Çin-Avrupa trafiği kilit.

Edit. Geminin burnu çıkarıldı, büyük oranda yüzer halde. Kanal trafiği bugün veya yarın açılıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ekonomi vs ekomini

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21