Bu YouTube'a yeni mi geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hani derler ya yumurtaları aynı sepete koymayın diye. Kripto paralarda da bunu uygulayanlar oldu haliyle. Durum pek iç açıcı gözükmüyor kripto dünyasında, sepet yapmanın mantığı pek yok gibi. Yine de yorumu size bırakayım.

Yanlış anlaşılmasın sepete ya kriptoya karşı değilim ama bu grafikte gösteriyor ki sepet yapılırken farklı tipte enstrümanlarla yapılması gerektiği.

#kripto #kriptopara #bitcoin

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim aşı bozuk galiba bluetoothta görünmüyor 😔
Tüketici haklarına mı başvuruyorduk?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Win11’i beğendim ilk izlenim olarak, çalışıyor diye pek ellenmemiş zaten. Yenilik diye sunulanları meraklısı yapıyordu bir şekilde. Recep Baltaş’a da tebrikler, sıcağına sıcağına servis etti, izlemek isteyenler için kayıtlı yayın linki: https://youtu.be/PuxI8xS10ro #Windows11 #Win11

Windows 11 Deniyoruz!

Yeni Wİndows 11'i kurup deniyoruz. https://www.technopat.net/sosyal/bolum/windows-11.314/Technopat.net Yayın Kanalları ve Sosyal Medya Hesapları:Site: https:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hani diyoruz ya devlete bırakın yasaklamaları insanlar 3-5 bir şey kazanıyor diye, malesef ekonomik okur-yazarlığın olmadığı bir ülkede siz para birimini bitcoin bile yapsanız sonuç hüsran oluyor.

Tr en çok kripto para kullanan/alan-satan ülkelerde başlarda fakat buradan para kazanan ülkeler sıralamasında ise yeri yok bile. Ülkece trene geç binme alışkanlığımız olduğu gibi sonunu düşünmeden hareket edip, henüz olayı anlamadan kendi kurallarımızı koymaya çalışmamız da bunu etkiliyor olabilir. #bitcoin #kriptopara

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

@temp in bu (https://teknoseyir.com/durum/1366687) durumunu görünce bende beğendiğim ve arkadaşlarla bazen takıldığımız appi paylaşmak istedim.

Netflix, Prime Video, Disney +, YouTube, ESPN, ABC, TNT, NBC Sports, CBS Sports, Fox, FS1, FS2, TBS, TruTV, SYFY, NBC, USA, ESPN2, ESPN3, MSNBC, CNBC, E!, Tubi ve Pluto TV gibi servis ve kanalların bulunduğu ve arkadaşlarınızla aynı anda izleyip tepki verip görüşebildiğiniz bir app. Tabi paralı servislerde her iki tarafında satın aldıkları üyelikli hesapları açık olmalı. Servisin adı da sitesi gibi: Hearo.Live

Ücretsiz sürümde YouTube TS gündemlerini arkadaşlala takip edip bizde anlıklar yorumluyoruz, kimi spor yaparken kimi oyun oynarken, kimi yolculukta vs. Ara ara bildirimlerle dizi,film, etkinlik partileri yapılıyor. Yerelleşme de Abd içeriği tekel ama video servisleri ve YouTube konusunda oldukça verimli. İlla konuşmak zorunda da değilsiniz filmde, dizide vs emojilerle de tepki paylaşımı yapılabiliyor.

#HearoLive #Netflix #amazonprimevideo #DisneyPlus

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple Music, iOS 15 ile Apple Music'e zam yaparsa şaşırmam doğrusu. Ayarlar Music kısmından gerekli düzenlemeyi yaptıktan sonra dolby atmos destekli şarkı/müzik listelerinde gezindim. Baya baya gezdim yani çıkamadım. Benim Sony uzun zaman sonra bu kadar güncel ve çeşitli listeleri dolby atmos destekli sundu, tekrar ısındım kulaklığıma diyebilirim.

Kulak üstü olması yaz için problem çıkaracak ama bu iş hoşuma giderse güncel bir kulak içi aldırtabilir bana. Sonra aklıma Apple AR ve VR arayüzü ile bu sistemi birleştirme fikri geldi ki benim aklıma geldiyse bu yönde bir proje illaki yapılıyordur diye düşünmeye başladım.

Bahsettiğim müzikler aşağıdaki gibi listelenmiş ve oynatma ekranında da küçük bir dolby atmos logosuyla geliyor. Ayarlardan ses kalitesini yükseltmeyi unutmayın.

#iOS15 #iOS15Beta1 #Apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

BMW’nin anketi ters tepmiş anlaşılan.
#BMW

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sadece Abd Apple Store’undaki oyunlara gelen günlük gelir.
#Apple #iOS

BeğenFavori PaylaşYorum yap