Kırılan laptop menteşesi tamir edebilen var mı? Ben tamir etmeyi düşünüyorum da tecrübe ve önerilerinizi merak ediyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

IOS’te downgrade işleminin kötü sonuçları var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Enes Ensar Eyetem paylaştı.

#caps #KonuDışı #ea #steam #Ubisoft

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Enes Ensar Eyetem paylaştı.

Satın al: Philips Kablosuz Bluetooth® kulaklık SHB9250/00 Kablosuz...

Bluetooth bağlantılı Philips SHB9250, derin bas ve son derece yüksek netlik sunarak ses kalitesinden ödün vermeden kablosuz çalışır. Müzik ve aramalar arasında kolaylıkla geçiş yapın...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • ilker @gilker

    hangisi iyi bilemeyeceğim ama philips kulaklığa o parayı kesinlikle vermem.

  • oky @oky

    Fiyat farkı çok. Philips daha iyi görünüyor teknik özelliklere göre. Kulak içi Philips kullanırım uzun zamandır. Yıllar önce bir taraftan sesi kesilmişti, garantiye verdim yenisini verdiler, bir daha oldu bir daha yenisini verdiler. Başkası olsa kabloyu sen koparmışsın, kullanıcı hatası der geçerdi. Baya zaman geçti tabi üstünden ama güvenirim Philips’e.

İyi geceler sevgili TS’ciler kulaküstü bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum da konuya biraz uzağım sizce linkdeki ürün alınır mı? Ya da maximum 200 tl olan bildiğiniz kulaklık var mı?
Kullanım amacım Spotify’daki sevdiğim rock ve rap pop gibi popüler müzikler bir de pink floyd gibi üstadları dinlemek olacak.
http://urun.n11.com/mp3-ve-mp4-calar/jbl-bluetooth-kablosuz-kulaklik-t450bt-call-and-play-music-P140888619

Jbl Bluetooth Kablosuz Kulaklık T450bt Call And Play Music - n11.com

Jbl Bluetooth Kablosuz Kulaklık T450bt Call And Play Music 199,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Jbl Mp3 & Mp4 Çalar fiyatı Televizyon & Ses Sistemleri kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Harici HDD’ye yedekleme yapan bildiğiniz ücretsiz güzel bir yazılım var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Spotify Facebook login sorunu yaşıyorum. Login With Facebook diyorum chrome açılıyor logging to spotify falan diyor ama masaüstü programda oturum bir türlü açılmıyor bunun nedenini bilen var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap