Kaç gündür araştırıyorum ikilemde kaldım. 2.000-3000 tl civarında bir laptop arıyorum. İstediklerim ise i5 işlemcili ve en önemlisi de alüminyum kasalı bir cihaz istiyorum. Ama sıfır ürünlerde pek bir şey bulamadım istediğim cihazların fiyatları çok uçuk oluyor minimum 4000 tl. Ben de bu kadar veremeyeceğim için ikinci el macbook air ve prolara baktım onlar da 1800-3000 arası değişen fiyatlar var. İkinci el macbook bana mantıklı geldi ama sizce riskleri neler olabilir. Ben oyun oynamadığım için pek yüksek donanım istemiyorum dediğim gibi i5 ayarında iyi bir işlemci ve alüminyum kasa istiyorum. Bu ikinci el macbooklar da beni cezbetti açıkcası. Ama mac’ler ile pek bilgim olmadığı için onlarda da tıpkı iOS cihazlarda olduğu gibi iCloud sıkıntılı olması mümkün mü bunu merak ettim eğer başka riskleri varsa anlatabilirseniz sevinirim. Mac kullananlar da yorumlarını yazarsa memnun olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Kırılan laptop menteşesi tamir edebilen var mı? Ben tamir etmeyi düşünüyorum da tecrübe ve önerilerinizi merak ediyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

IOS’te downgrade işleminin kötü sonuçları var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Enes Ensar Eyetem paylaştı.

#caps #KonuDışı #ea #steam #Ubisoft

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Enes Ensar Eyetem paylaştı.

Satın al: Philips Kablosuz Bluetooth® kulaklık SHB9250/00 Kablosuz...

Bluetooth bağlantılı Philips SHB9250, derin bas ve son derece yüksek netlik sunarak ses kalitesinden ödün vermeden kablosuz çalışır. Müzik ve aramalar arasında kolaylıkla geçiş yapın...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • ilker @gilker

    hangisi iyi bilemeyeceğim ama philips kulaklığa o parayı kesinlikle vermem.

  • oky @oky

    Fiyat farkı çok. Philips daha iyi görünüyor teknik özelliklere göre. Kulak içi Philips kullanırım uzun zamandır. Yıllar önce bir taraftan sesi kesilmişti, garantiye verdim yenisini verdiler, bir daha oldu bir daha yenisini verdiler. Başkası olsa kabloyu sen koparmışsın, kullanıcı hatası der geçerdi. Baya zaman geçti tabi üstünden ama güvenirim Philips’e.

İyi geceler sevgili TS’ciler kulaküstü bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum da konuya biraz uzağım sizce linkdeki ürün alınır mı? Ya da maximum 200 tl olan bildiğiniz kulaklık var mı?
Kullanım amacım Spotify’daki sevdiğim rock ve rap pop gibi popüler müzikler bir de pink floyd gibi üstadları dinlemek olacak.
http://urun.n11.com/mp3-ve-mp4-calar/jbl-bluetooth-kablosuz-kulaklik-t450bt-call-and-play-music-P140888619

Jbl Bluetooth Kablosuz Kulaklık T450bt Call And Play Music - n11.com

Jbl Bluetooth Kablosuz Kulaklık T450bt Call And Play Music 199,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Jbl Mp3 & Mp4 Çalar fiyatı Televizyon & Ses Sistemleri kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Harici HDD’ye yedekleme yapan bildiğiniz ücretsiz güzel bir yazılım var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8