Arkadaşlar telefonum kasılmalara takılmalara başladı. Sıfırlamak istiyorum fakat içinde 60 70 gblık veri var. Uygulamalar, resimler vs hiçbirini kaybetmek istemiyorum. Telefonu sıfırlamadan önce içindeki tüm veriyi yedeklememi sağlayacak bir uygulama var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar,
Bitirme tezim için intihal testi yapabileceğim güvenilir bir site biliyor musunuz? İnternette karşıma çıkan sitelerin çoğu farklı sonuç veriyor, güven vermediler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#forzahorizon4 Gördüğüm kadarıyla burada epey Forza oyuncusu var. PC'den oynayan arkadaşlar steam isimlerini bu gönderiye yorum olarak yazarsa TS oyunculuları olarak denk geldiğimiz zaman beraber oynayabiliriz. Ben başlayayım; Pennywise ( 486642117 ).

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Elimde celeron işlemcili 2 GB ramlı bir kaos var. Buna windows yüklenecekmiş. Standart windows 10 yerine ltsc sürümünü yüklemenin bir yararı olur mu? Ne yapmalıyım sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 21

Arkadaşlar BİM'e gelecek olan EKEN marka aksiyon kamerasını kullanan var mı? Alınır mı? Yoksa daha mantıklı modeller mi bakmak gerekir? #TeknoYardım

Anasayfa - Bim A.Ş

Bim Mağazacılık
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

#askerlik #Bedelliaskerlik Arkadaşlar yakın zamanda askerlik şubesine gideceğim fakat bu konuda deneyimli olanlar vardır diye buraya da bir sormak istedim.
-Lisans son sınıf öğrencisiyim. Okul biter bitmez bedelli olarak askere gitmek istiyorum. İnternetten baktığım zaman 17, 18, 19 Haziran 2021 tarihinde celp tarihi var gözüküyor. Bu tam olarak benim finallerimin son bulduğu tarih. Şimdi ben bu tarihlerde bedelli olarak askere gidebilmek için şimdiden tecil bozdurmalı mıyım?
-Bunun yanı sıra halen okulum devam ettiği için şuan tecil bozdurabilir miyim?
-Ayrıca herhangi bir yaş sınırı var mı? Yaşım 21, Temmuzda 22 olacağım.
Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ayda yılda bir Netflix alayım dizi falan izleyeyim dedim zam yapmışlar. Daha geçen gün 42 tl idi. 55 TL nedir almıyorum arkadaş. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Arkadaşlar evde wifi ile bluetoothu aynı anda kullanamıyorum. Kulaklığı bağladığım anda wifi kullanılamayacak duruma geliyor. Wifi kanalını değiştirmeyi denedim fakat çözüm olmadı. Başka bir çözüm yolu yok mudur bunun? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TSMetalcileri #darktranquillity Bu grubu yeni keşfettim. Yavaş yavaş inlerine giriyorum. Buraya da bir parçalarını bırakayım.

DARK TRANQUILLITY - Atoma (OFFICIAL VIDEO)

DARK TRANQUILLITY - Atoma (OFFICIAL VIDEO). Pre-Order now! CMDistro: http://smarturl.it/DTatomaCMDiTunes: http://smarturl.it/AtomaiTunesAmazon: http://smartu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap