Pennywise paylaştı.

Mesut Çevik hem youtube hem twitchten şuan canlı yayın yapıyor. Ts niye tek tarafta yapıyor? Mesela haftalık gündem aynı anda twitch'te de olsun. Yada twicht'teki oyun yayını youtube'da da olsun. @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Babama gece vardiyasında kullanmak için tws kulaklık alacağız. Şimdiye kadar hep 10 liralık kulaklıklarla idare etti ama kablo sıkıntı olduğu için kablosuz kulaklık istiyor. Maksimum 200 liraya kadat fiyat/performans bir tws kulaklık bakıyoruz. Sanırım bu fiyat aralığında en popüler modeller Xiaomi'nin modelleri. Siz ne dersiniz, önerebileceğiniz model var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu 5 kitaba toplam 68 TL ödedim. Gerçekten çok iyi. #amazon #amazonprime

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İkinci bilgisayarımda kullandığım içinde windows yüklü olan ssd yi 2. disk olarak ana bilgisayarıma taktım. Şimdi bu yerel disk E yi sıfırlayacağım fakat anlamadığım şey bu sistem ayrıldı ne oluyor? Yerel disk E'yi ikinci disk olarak kullanabilmek için sıfırlamak dışında herhangi bir şey yapmam gerekir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kei @kei

  windows bazı şeyler işin alan ayırıyor kurarken kurtarma için büyük ihtimalle o alan budur sistem ayrıldı. Eğer diskin içindekiler önemli değilse komple biçimlendirebilirsiniz.

Arkadaşlar arkadaşımın İphone 7'sindeki fotoğraf ve videolar kendiliğinden silinmiş. Bunları geri getirmenin, kurtarmanın bir yolu var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Nakahella @nakah

  "Kendiliğinden" değildir o onda bir anlaşalım. 😀 Eğer iCloud'da yedeği yoksa veya bilgisayara atmadıysa geçmiş olsun. Son silinenlere bakmıştır herhalde? Tam olarak ne yaptıktan sonra silinmiş?

  • Pennywise @pennywise

   Hocam son zamanlarda mesajları falan da silinip duruyordu. Telefon 32 gb olduğu için çakılı dolu belki onunla da alakalı olabilir. Bu sabah da bi uyanıyor fotoğraflar yok. @nakah

  • Nakahella @nakah

   @pennywise Valla benimki de 32 GB ama hiç öyle şeyler olmuyor bende, yaptığı şeyleri bilmediğim için çözüm önerisi sunamayacağım. Kendiliğinden silinmemiştir iCloud'da falan yedeklidir gidip iCloud'u silmiştir bir şey olmuştur yani mutlaka. 🙂

Klasör silmek istediğimde böyle bir hata alıyorum. Sebebi nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 20

Aslanımın bıcı bıcısını da yaptık 🙂 #AlfaRomeo #lameccanicadelleemozioni @fatihkinik

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Bu bilgisayarın Bios pilinin nerede olduğu hakkında fikri olan var mı? Model Casper CME

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Windows isosunu direkt olarak usb ye yazdırmak ile Rufus programı ile yazdırmak arasında ne gibi bir fark var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

100-150 TL bandında oyunlarda üzmeyecek f/p mouse öneriniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10