Arkadaşlar bilgisayarın tuşuna basıyorum fakat cihaza elektrik gelmesine rağmen hiçbir tepki yok, açılmıyor. Pilde prizde her şekilde denedim tepki vermiyor. Bu neden olur? 8 senedir kullanıyorum sanırım artık üzerine toprak atma zamanı geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Modem arayüzü dışında ne kadar internet kullandığımı gösterebilecek bir program vs var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Buhar ile far temizletmeyi deneyen var mı? Kloroform buharı kullanılıyormuş. İnternette çokça video var Bursa'da 2 far için 50 TL teklif aldım. Bana hiç güven vermedi sizin de fikirlerinizi almak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Pennywise paylaştı.

İTOPYA.COM TERBİYEZLİĞİ

Arkadaşlar merhaba. YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.
Çalıştığım ofiste kullanmak üzere 06/02/2020 tarihinde saat 12:37de, firma tarafından stokta olduğu öne sürülen ürünlerden seçtiğim, #2020020612355410 no. ile kabul edilen ve ödemesi havale ile peşinen yapılan siparişim 6 gündür hala hazırlık aşamasında. Firmayı "0850 259 26 96 (Çağrı Merkezi) " numarasında arayıp 08/02/2020 tarihinde 1 saat, 10/02/2020 tarihinde 3kere arayıp 1er saat beklememe rağmen, her 1 saatin sonunda sistem otomatik olarak aramayı kapattı.
Firmanın iletişim e-postası olan info@itopya.com adresine 10/02/2020 saat 10:04 mail ile derdimi anlatmama rağmen yine cevap alamadım. Vaatlerini verine getirmek konusunda bu kadar ciddiyetsiz ve terbiyesiz bir firma görmedim. Kendilerine ulaşabilsem ve ödemeyi hemen geri gönderecekleri konusunda güvensem sistem üzerinden hemen siparişimi iptal edeceğim ama karşımda bir muhatap bulamadığım için parasını verip rezil olmakla kaldık.
Bu firmanın yaşattığı mağduriyet yüzünden iş verenim ile sıkıntı yaşıyorum.

Lütfen aranızda bu firmanın
normal telefon numarasını,
çalışanlardan herhangi birinin telefon numarasını,
ya da başka bir iletişim yolu bilen bana bilgi verirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Trendyol'dan kendi hesabımla kendi telefon numaramla satın alıp sonrasında iade ettiğim ürünün onay mesajı kız arkadaşıma gidiyor. Bu nasıl oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19

Kredi kartımın borcunu yeniden yapılandırmıştım. Şimdi ilk taksitini ödedim fakat gelen mailde ödeme tarihini ayın 18 gösteriyor. Normal ekstre öder gibi ödedim. Erken ödemem herhangi bir sıkıntı yaratır mı? Ayın 18i gelince bir taksit daha istemezler umarım. Kart enpara.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar harici harddiskin sesli çalışması normal midir? Sessiz bir odada çalışma sesini duyabiliyorum. Normal midir yoksa yedekleri almak mı gerek?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Telefonu aux ile arabaya bağladığımda müzik telefonun hoparlöründen gelmeye devam ediyor. Bunun nedeni ne olabilir? Eski telefonumda böyle bir problem yoktu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Realme 5 pro geldi. İlk izlenimlerim gayet olumlu özellikle yüz tanımanın hızı harika. Jestler ile kullanmaya alışmaya çalışıyorum. Daha şarja takmadım. İlk şarj için dikkat etmem gereken birşey var mı? Yoksa direkt şarja takayım gitsin mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10