Arkadaşlar bu kablonun adı nedir, ne diye aratırsam bulabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dünden beri kuru öksürük var. Bugün test olmaya gideceğim. Bu testlerin sonuçları ne kadar süre içerisinde belli oluyor? Ayrıca pazar günü KPSS var pozitif çıkarsam senede bir kez olan sınavı kaçıracağım. Gerçekten bu kadar kolay olmamalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Arkadaşlar yarın avukata gideceğiz fakat merak ettiğim için buraya da sormak istiyorum.
12/09/2013 tarihinde bir yıllık kira kontratı yapmışız.
Evde hala oturuyoruz ve bugüne kadar başka bir kontrat yapılmamış. Bugün eve tebligat geldi ev sahibi 12/09/2021 (tebligatta bu tarihin kira sözleşmesinin sonu olduğu yazıyor) tarihinde sözleşmenin yenilenmeyeceğini söylüyor ve evi boşaltmamızı istiyor. Fakat dediğim gibi eve girdiğimizden beri sadece 12 aylık 1 adet kira sözleşmesi yapılmış ve bugüne kadar başka sözleşme de yapılmamış. Şimdi hukuken ev sahibinin biz belirttiği tarihte evden atma şansı var mı? Daha önce başına gelen veya avukat arkadaşlar varsa ne yapmamız gerektiği konusunda tavsiyede bulunursa çok sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Pennywise paylaştı.

Arkadaşlar yarın babam Siyami Ersek hastanesinde ameliyat olacak. B Rh (-) taze kan lazım. Uygun olan benle iletişime geçsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Arkadaşlar telefonum kasılmalara takılmalara başladı. Sıfırlamak istiyorum fakat içinde 60 70 gblık veri var. Uygulamalar, resimler vs hiçbirini kaybetmek istemiyorum. Telefonu sıfırlamadan önce içindeki tüm veriyi yedeklememi sağlayacak bir uygulama var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar,
Bitirme tezim için intihal testi yapabileceğim güvenilir bir site biliyor musunuz? İnternette karşıma çıkan sitelerin çoğu farklı sonuç veriyor, güven vermediler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#forzahorizon4 Gördüğüm kadarıyla burada epey Forza oyuncusu var. PC'den oynayan arkadaşlar steam isimlerini bu gönderiye yorum olarak yazarsa TS oyunculuları olarak denk geldiğimiz zaman beraber oynayabiliriz. Ben başlayayım; Pennywise ( 486642117 ).

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Elimde celeron işlemcili 2 GB ramlı bir kaos var. Buna windows yüklenecekmiş. Standart windows 10 yerine ltsc sürümünü yüklemenin bir yararı olur mu? Ne yapmalıyım sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Arkadaşlar BİM'e gelecek olan EKEN marka aksiyon kamerasını kullanan var mı? Alınır mı? Yoksa daha mantıklı modeller mi bakmak gerekir? #TeknoYardım

Anasayfa - Bim A.Ş

Bim Mağazacılık
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

#askerlik #Bedelliaskerlik Arkadaşlar yakın zamanda askerlik şubesine gideceğim fakat bu konuda deneyimli olanlar vardır diye buraya da bir sormak istedim.
-Lisans son sınıf öğrencisiyim. Okul biter bitmez bedelli olarak askere gitmek istiyorum. İnternetten baktığım zaman 17, 18, 19 Haziran 2021 tarihinde celp tarihi var gözüküyor. Bu tam olarak benim finallerimin son bulduğu tarih. Şimdi ben bu tarihlerde bedelli olarak askere gidebilmek için şimdiden tecil bozdurmalı mıyım?
-Bunun yanı sıra halen okulum devam ettiği için şuan tecil bozdurabilir miyim?
-Ayrıca herhangi bir yaş sınırı var mı? Yaşım 21, Temmuzda 22 olacağım.
Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap