Yani önce GP sonra CL finali (buna önce hayır yok dediler) bunların bir tek covidle alakası olduğunu sanmıyorum. Dünyada güçlü ve güçsüz diye 2 ana kesim var öyle birilerine yaranacağım diyerek sağa sola sallayınca veya susunca cevabını her alandan alıyorsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sonumuz

Hindistan’da halk corona virüse karşı vücutlarına inek dışkısı...

Hindistan'daki doktorlar, Covid-19’u tedavi edeceği inancıyla inek dışkısı kullanmına karşı halkı uyardı. Doktorlar uygulamanın etkinliğine dair bilimsel bir kanıt olmadığını ve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Araba tam bir masraf ve vergi canavarı ancak neden bu kadar pahalı hala. Devlet sürümden kazanmaya gitse daha çok vergi kazanamaz mı bende mi bir hata var. Araba aldığın zaman bitmiyor ki şimdi hesaplasam alırken verdiğimden çok vergiyi ıvır zıvır işine mazotunu vergisine vs. vermişimdir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm bey paylaşımı kaldırdım. Daha da ısrar ederse dediğiniz yolu izlerim.
@cestlavie dediğinizi yapmam da mantıklı olur. Aslında bu tarz insanların listesi falan olmalı gerçekten. Sadece kendini ülkesine bağlı sanıyor, ondan da şüpheliyim .

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Bir delille kırk alimi yendim, Kırk delille bir cahili yenemedim."

Bu da burada dursun. TS için bazen lazım oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Kişi 3.bölümü bile yayınlamış. Kendinin de yapmadığı iş kalmamış tabii onları da anlatıyor arada. Muhalefetten daha iyi çalışıyor. (Botokslu olarak anılan kişi)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba amazon.de den ürün alacağız İş bankası kartıyla (maximum). Yapmamız gerekenler neler ? Tavsiyelere açığım

Bilindiği üzere amazon euro kurunu biraz üstten alıyor, ben kartta euro hesap özeti açtırsam içine euro atıp ödem yapabiliyor muyum veya o euroyu bankanın daha düşük kurundan TL ye çevirebiliyor muyum. yani eoru veya tl yapmamın avantajı dezavantajı var mı ?
Teşekkğrler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • RMD @rmd

  ödeme kısmında kartı ekleyince orada kartım euro de o kadar , kendi kartından herhangi bir şey yapmıyorsun bankan euronun karşılığını sana yansıtıyor ama bankanın kuru mu daha iyi olur amazonun mu bilmiyorum ikisinin de kurlarına bir bak ona göre hangisi ucuzsa amazonda ödeme kısmında o para birimini seç , sen kartında herhangi bir şey yapmıyorsun

 • Tunahan Avsallı @awsalli

  İş bankası maximum kart ile, ödeme yaparken Euro olarak seçeceksin. Bankanın kurundan işlem yapılacak. Onun dışında aldığın üründe, verginin hesaplanmasına dikkat et. Vergi hesaplanıyorsa, ürünü gönül rahatlığı ile alabilirsin. Ekstra bir şey yapmana gerek yok.

 • Patato @patato

  Hepinize teşekkürler, iş bankasından euro hesap özeti isteyip euro olarak ödemek istiyordum ancak benzer bir yol olacak herhalde değiştirmeden alsam da. Yalnız gün sonundaki kur diyor Türkiye de gün sonuna kadar 1 TL bile oynuyor kur o aklımı karıştırdı.

  • Tunahan Avsallı @awsalli

   Eskiden bankanın kuru her zaman düşüktü. Şimdi öyle değil ve Amazon parayı anında çekmiyor. Risk almak istemiyorsan, Türk lirası olarak fiyatı sabitleyebilirsin. Ben o riski göze alıp, her zaman euro olarak alışveriş yapıyorum.

 • Orkun @orkkoc

  Banka daha düşük çeviriyor mu ona bakın. Gişe döviz kuru diye kurları var oradan hesaplıyorlar. Sizin gördüğünüz anasayfalarında ki kurdan değil.

O yollarda

5000W Elektrikli Bisiklet Yapım ve Test Sürüşü - Yüksek Voltaj B7

Bu bölümde bisikletlerde motor gücünün üst sınırlarını test eden bir dönüşüm yapıyoruz. Özel bir bisiklet özel bir çalışma gerektiriyor. Selman görünüşe göre...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

4 litre pırıl 26,90 oldu 🙁

Kadınlar biliyor, 6 litre PIRIL 10 liraydı, 4 litre PIRIL 21,90 kuruş...

👉 Abone olmayı unutmayın : https://www.youtube.com/channel/UCBbX_XTBmbMm2TtJqpKSNzA?sub_confirmation=1Bir çeşit sokak röportajı pırıl#pırıl#6LitrePırıl#komi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap