Burada da ihtiyacımız olan özellik.
https://twitter.com/mortifera/status/1230298000217559042?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap

19 Mart 2020'den itibaren Grand Theft Auto IV: Complete Edition, Steam raflarında GTA IV ve Episodes from Liberty City'nin yerini alacak. GTA IV: CE aynı zamanda Rockstar Games Launcher'da da erişime açılacak.

Yeni paketin özellikleri şöyle:
- Eski kayıtlı oyunlarla uyumlu.
- Games for Windows Live yok.
- Çok oyuncu yok.
- Liderlik sıralaması yok.
- Geçici bir süreliğine RamJam FM, Self-Actualization FM ve Vice City FM yok.

Süreç nasıl işleyecek:
GTA EFLC'nin mevcut kopyaları GTA IV: Complete Edition ile değiştirilecek, GTA IV: CE'yi kurmak için depolamanızda yaklaşık 22 GB boş alan bulunmalı. Eğer GTA IV zaten kuruluysa yaklaşık 6 GB'lık bir dosya ile GTA IV: CE'ye güncelleştirebilirsiniz.
GTA IV ya da EFLC'den sadece birine sahip olan oyuncular GTA IV: CE'ye sahip olacaklar.
Yeni fiziksel kopyalar, GTA IV: CE'yi indirmek için kullanma kılavuzunun arkasındaki bir anahtar ile etkinleştirilebilir.

Ayrıntılı bilgiler için oyunun Steam Mağaza sayfası:
https://store.steampowered.com/app/12210/Grand_Theft_Auto_IV/

#oyun #grandtheftauto #gtaiv #gta4 #eflc #steam #rockstargames #rockstarlauncher

Grand Theft Auto IV on Steam

What does the American dream mean today? For Niko Bellic fresh off the boat from Europe, it is the hope he can escape from his past. For his cousin, Roman, it is the vision that together they can find...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Dosya Yönetim Uygulamaları (Taşıma, kjopyalama, senkronizasyon vs.)

FİLE MANAGEMENT/DOSYA YÖNETİMİ+

WİNDOWS: TOTAL COMMANDER

 

Senelerdir dosyalarımı düzenlemek, sıralı şekilde taşımak – kopyalama işleminin idaresini sağlamak (Teracopy’nin özelliği), dosya senkronizasyonu ve yedeklerimi en zahmetsiz ve en sorunsuz şekilde alabilmek harici diske almak, FTP istemcisi sayesinde FTP sunucusu şeklindeki Android cihazımı senkronize etmek ve dosya alışverişi yapabilmek Wi-Fi üzerinden, toplu dosya ve klasör isimlendirmek için kullanıyorum. Alanında bence en iyisi. Programı yükledikten sonra ayarlar menüsünü biraz kurcalamanız faydanıza olacaktır.

Ücretsiz Windows Alternatifi: FreeCommander. Neredeyse tamamen aynı işleri yapabiliyor.

 

ANDROİD: MİXPLORER

 

Son zamanlarda keşfettiğim, yaklaşık bir senedir kullandığım ama Google Play’de olmadığı zamanlarda XDA Develepors’da var olan, epey eski bir program ve epey işlevsel. Android için en iyisi diyebilirim. FTP sunucusu özelliği benim için hayati değer taşıyor dosya transferi için. Google Play’de ücretli, XDA Developers’ta ücretsiz. Alternatif: Solid Explorer. Ama MixPlorer varken gerekli mi bilmiyorum.

 

 

WİNDOWS: TOTAL COMMANDER

 

I’ve been using for years to management of my files, copying and moving files in order (Teracopy’s function), syncinc files, backing up my files to external disk in easy and reliable mehtod (for me), with FTP Client i can transfer files with my Android Phone which app that provides FTP server feature and syncing my files over FTP with-out cable, with Wi-fi, batch file – folder renaming… Best in class. May need some settings to take shape of how you want…

 

FREE ALTERNATİVE: Free Commander. Almost can everything that TC’s handle.

 

ANDROİD: MİXPLORER

 

A File Manager that includes FTP server feature and a app that handle alomost everything which other apps handle. I meet this app with very late because it was NOT in Google Play. It’s paid but in XDA Developers it’s free as APK. Alternative: Solid Explorer also fine but it i’m in more comfort with MixPlorer.

 

________

 

 

#akış #windows #android #yazılım #yazılımtavsiye #tavsiye #srtc

BeğenFavori PaylaşYorum yap

/RESİM GÖRÜNTÜLEME – DÜZENLEME

Windows: XnView

 

Resim görüntüleme, resimleri düzenleme (taşıma, kopyalama, toplu isimlendirme (yıl-ay-gün) şeklinde (klasörlerde daha iyi görünmesi için), boyut değiştirme vs.)

 

Android: F-Stop

 

Android’de neredeyse tüm galeri uygulamalarını denedim ama resim dosyalarını taşımak vs. için en iyisi bu. En sağlıklı çalışanı da bu.

 

#akış #windows #android #yazılım #yazılımtavsiye #tavsiye #srtc

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepi topu demiryolumuz bu kadar...Bununda hepsinde yolcu taşımacılığı ne kadar var bilen biri anlatsın tüm raylar aktif değil sanıyorum. Bu harita da zaten çoğusu 1950 lerden kalma devamı gelmiyor zira ribacı bankaları ve otomobil şirketlerini zengin etmek için görevlendirilmiş güdülen bir ülkeyiz.
Tam çözünürlük görmek için > https://rayhaber.com/wp-content/uploads/2019/02/tcdd-demiryollari-haritasi-2019-guncel.jpg #tren #trenyolu #tcdd

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 45

1965 yapımı "Sevmek Zamanı"filmini seyrettim,ilk defa neredeyse siyah beyaz bir türk filmi seyrettim.
Konu birçok kez işlenmiş olsada adamın duyduğu safi duygular ve onu kaybetmek istememesi çok anlamlı.
"Resmin sen değilsin ki. Resmin benim dünyama ait bir şey. Ben seni değil resmini tanıyorum. Belki sen benim bütün güzel düşüncelerimi yıkarsın..."

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • ARMv7 @armv7

    Yeşilçamda Aşırı ticari amaçlar gütmeyen sayılı filmlerden biridir. Kamera hareketleri açıları ve kurgusu yeşilçam için deneysel niteliktedir. Yeşilçam'ın en çok aklımıza kazınan filmlerinin çoğunun da yönetmenidir. Günümüzün NBC si diyebiliriz Metin ERKSAN için.

  • mevlutyy @mevlutyy

    Dumanın youtube helal olsun şarkısını dinlerken videoyu izlemiştim. Hangi film bu filan derken filmi bulup izlemiştim ve gerçekten çok güzeldi. Klibi orjinal olsa bu kadar güzel olamazdı herhalde.

  • Vefa @buff

    Manga nın bir şarkısında söylüyodu bu cümleyi biraz göz atmıştım filme güzel görünüyordu

#KonuDışı Normalde başka markanın sütünü içerim. Evdekilere, "İçim ürünlerini Bimede süt ürünlerini üreten Ak gıda üretiyor, aynı kalitesiz ürünler, İçim ürünleri almayın" diyorum ama babam gitmiş bu markanın sütünü almış. Arkadaş bu nasıl süt? Gözlerinizi bağlayıp içseniz su dersiniz. Sanki su içiyorum.

Bu Ak gıdanın kötü ürünleri yüzünden Bimden süt, peynir yoğurt vs. almıyorum. Aynı firma İçimede üretim yapıyor ve yıllardır gördüğüm kadarıyla Bime ürettiği kalitesiz ürünün aynısını İçim yazılı kaplarada dolduruyor. Bimdeki Ak gıda üretimi sütle Ak gıda üretimi İçim sütü içtim. İkiside aynı su gibi ve kıvam olarakta çok kötü ve tatsız. Bimdeki Ak gıda üretimi kaşarı ve Ak gıda üretimi İçim kaşarı yedim. İkiside aynı su gibi aşırı yavan bir tat ve çok kalitesiz. Ak gıdanın hem Bim ambalajına hemde İçim ambalajına aynı kalitesiz ürünleri koyduğunu düşünüyorum. 2 markanında birebir aynı kalitesizlikte olmasının başka anlamı yok ve ikisininde üreticisi aynı firma.

Uzun süredir ilk defa bir sütü zorla içiyorum. Her yudumda süt değilde su içiyormuşum gibi. Bardağın dibinde az kalıncada döktüm gitti.

* Başka marka: Pınar. (Market raflarındaki en beğendiğim süt ama onunda fiyatı uçtu)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 43

sqrt(cos(x))*cos(300x)+sqrt(abs(x))-0.7)*(4-x*x)^0.01, sqrt(6-x^2), -sqrt(6-x^2) from -4.5 to 4.5 bunu kopyalayıp google'da aratır mısınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

Yeni vakit öldürme sitem:
http://trttelaffuz.com
"Değil" beni şaşırttı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Konuyla alakasız son bir sorum olacak arkadaşlar.
Tapu sahibi dışında kiracı olmayan birisi elektrik su doğalgaz ve internet faturasını üzerine alabilir mi? Alamaz ise tapu sahibi vekaleten tapuya vekil atasa yani beni; o zaman mı alınabilir? Bu saydıklarımı üzerime almak istiyorum daire bizim; babamın. Ama kendisi yurt dışında ve işlerle ilgilenemiyor + taşınmamız lazım dairemize. Bu konuda nasıl bir yol izleyebiliriz sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap